Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» icon

Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка»
НазваСтруктура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка»
Сторінка1/5
Дата12.09.2012
Розмір0.82 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО ПАКЕТУ

ДЛЯ ОКРЕМОГО НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ

Спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка»


  1. Інформація про напрям підготовки (інформація з навчального плану):
Галузь знань (код)

0202

Напрям підготовки

6.020208

Спеціалізація
Освітній рівень

базова вища освіта

Кваліфікація

Бакалавр мистецтва, жудожник з кераміки

ОКР

Бакалавр

Термін навчання

^ 4 роки на базі повної середньої освіти


Форма навчання

Денна2. Спеціальні вимоги до зарахування: історія України, українська мова і література (сертифікати), творчий конкурс з 2 турів: 1) рисунок натюрморту з гіпсових геометричних тіл (40\50, аркуш, олівець); 2) живописне зображення натюрморту з предметів побуту (40\50, аркуш, акварельні, гуашеві або олійні фарби).


^ 3. Загальний опис напряму підготовки: даний напрямок має на меті підготовку фахівця у галузі декоративно-прикладного мистецтва, керамічного виробництва та керамології, здатного займатися самостійною творчою діяльністю, а також здійснювати художньо-просвітницьку діяльність у позашкільних закладах мистецького профілю.  1. ^ Професійні профілі випускників з прикладами:


Фахівці із кераміки на виробництвах, у студіях, майстернях. Художники-керамісти, художники-декоратори. Працівники у дизайнерських бюро та рекламних агенціях. Викладачі образотворчого мистецтва в закладах освіти та мистецтва. Мають приватні замовлення.


  1. ^ Можливість подальшого навчання :

Спеціалітет (за напрямком вчитель образотворчого мистецтва, художньої праці, етики та естетики). Вступ до магістратури за напрямами 0202 Мистецтво; 8.020202 Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Кваліфікація: магістр образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач фахових дисциплін.

  1. ^ Діаграма структури окремого напряму підготовки із зазначенням кредитів ECTS:


п/п

Назва дисципліни

Рік вивчення

Семестр, у якому вивчають дисципліну

Кредити

ECTS

1.

Основи матеріалознавства

1-й

1-2

2,5

2.

Живопис

1-й - 4-й

1-й - 8-й

14,0

3.

Малюнок

1-й - 4-й

1-й - 8-й

14,0

4.

Композиція

1-й - 4-й

1-й - 8-й

9,5

5.

Скульптура

1-й - 4-й

1-й - 8-й

11,0

6.

Кольорознавство

1-й

2-й

1,0

7.

Шрифт

2-й - 3-й

1-й - 2-й

1,5

8.

Робота в матеріалі

1-й - 4-й

1-й - 8-й

18,0

9.

Перспектива в ОМ

2-й

3-й

1,5

10.

Пластична анотомія

2-й

3-й - 4-й

3,0

11.

Методика викладання в ОМ

3-й

5-й - 6-й

2,0

12.

Історія мистецтв

1-й - 3-й

1-й - 6-й

8,5

13.

Художні техніки в ОМ

2-й

4-й

2,0

14.

Комп'ютерна графіка

4-й

7-й - 8-й

1,0

15.

Художній розпис

2-й

3-й

1,0
  1. ^ Вимоги до оцінювання
Національна шкала

Бали

^ Шкала ЕСТS

відмінно

90 - 100

А - відмінно - відмінне виконання роботи з незначною кількістю помилок

добре

83 - 89

В -дуже добре - пише середнього рівня з кількома

помилками

добре

75-82

С - добре - загалом правильна робота з кількома

грубими помилками


задовільно

63 - 74

D -задовільно - посередньо, зі значною кількістю недоліків

задовільно

50 - 62

Е -достатньо - виконання задовольняє мінімальні

критерії оцінкинезадовільно

21-49

РХ -незадовільно - для одержання кредиту потрібне

деяке доопрацювання

незадовільно

0-20

Р-незадовільно - необхідне повторне вивчення дисципліни.
  1   2   3   4   5

Схожі:

Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconСтруктура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво (художній метал)»
України (сертифікати), творчий конкурс з 2 турів: 1) малюнок з натури (натюрморт) з предметів близьких до геометричних тіл (40\50,...
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconСтруктура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки інформація про напрям підготовки
Сертифікат незалежного тестування з хімії, математики, української мови та літератури
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconСтруктура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки
Сертифікати зно : історія України; українська мова та література; географія або іноземна мова
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconХудожньо-педагогічний факультет напрям підготовки 020208 «декоративно-прикладне мистецтво» Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва приймає абітурієнтів за напрямом підготовки «Декоративно-прикладне мистецтво»
Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва приймає абітурієнтів за напрямом підготовки «Декоративно-прикладне мистецтво»,...
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconДля окремого напряму підготовки спеціальності «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»
Виробничі функції, що здійснюють магістри, пов'язані зі всіма етапами циклу існування об'єктів їх діяльності. Задачі діяльності,...
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconПояснювальна записка Фахове випробування на напрям «Декоративно-прикладне мистецтво»
«бакалавр» у галузі знань 0202 «Мистецтво» за напрямом підготовки 020208 «Декоративно-прикладне мистецтво» на основі освітньо-кваліфікаційного...
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconПояснювальна записка Фахове випробування на напрям «Декоративно-прикладне мистецтво»
«бакалавр» у галузі знань 0202 «Мистецтво» за напрямом підготовки 020208 «Декоративно-прикладне мистецтво» на основі освітньо-кваліфікаційного...
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconПрограма фахового випробування для вступників на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» зі спеціальності 02020801 «Декоративно-прикладне мистецтво» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
«Мистецтво» зі спеціальності 02020801 «Декоративно-прикладне мистецтво» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconІнформація про напрям підготовки Галузь знань (код) 0305 Напрям підготовки (код) 030510 Спеціалізація
Структура інформаційного пакету для напряму підготовки 030510 «Товарознавство І торговельне підприємництво»
Структура інформаційного пакету для окремого напряму підготовки спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво. Художня кераміка» iconІндивідуальні навчально-дослідні завдання (проекти): Формування «Інформаційного пакету»
Формування «Інформаційного пакету» (внз, факультету, спеціальності) – (за вибором)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи