Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» icon

Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»
Скачати 93.12 Kb.
НазваПоложення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»
Дата07.01.2013
Розмір93.12 Kb.
ТипПоложення

ВП «Брянківський технолого-економічний технікум

Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»


Н А К А З

16.11.2012р. № 185 “У”

м.Брянка

Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу і відповідно до Положення про організацію навчального процесу

н а к а з у ю:

Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-МП, 302-МП, 301-МПз 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної вечірньої зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Єгипту.

Малащева В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної вечірньої зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавньої Греції.

Мірошниченко К.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавньої Греції. Розробка та виконання прикраси для видовищної подіумної зачіски.

Гречана І.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої весільної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Риму. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Голубцова Д.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Риму. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Раденко Н.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для урочистих подій та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Візантії. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Коваль О.Е.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої святкової зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Месопотамії. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Мага О.М.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для урочистих подій та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Японії. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Пєтухова Е.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок стилю бідермейєр.

Мельник В.М.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Модний жіночий образ» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Соловйова Д.К.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Відродження в Західній Європі.

Мішура Ю.Е.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Єгипту. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Цибуліна А.Г.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої весільної зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей моделі та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Західної Європи ХVІІ сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Ватуліна О.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної комерційної зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей моделі та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Західної Європи XVIIІ сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Поторока О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей моделі та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок 70 років 20 сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Єрмакова Н.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої комерційної зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей моделі та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок стилю модерн. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Якубовська Н.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок східних народів.

Щербіна А.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Відродження у Німеччині

Криловська Ю.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок стилю рококо.

Барабаш Р.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок стилю бароко.

Оболенська А.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної вечірньої зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Візантії.

Міхєєнкова К.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Бізнес леді» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Доценко В.С. 1. Розробка та виконання сучасної чоловічої конкурсної зачіски у номінації «Модний чоловічий образ» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски

Станових А.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Стильні кучері» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Нагорняк К.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок 50-60–х років 20 сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.


Циганкова О.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Західної Європи ХVІІ сторіччя.

Зарайська В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Нова коса» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Афанасьєва О.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Нова коса» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання шиньйону без монтюру.

Дудіна А.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної комерційної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Єгипту. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Чухільова Л.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок 50-60–х років 20 сторіччя. Розробка та виконання шиньйону без монтюру.

Ліщук О. В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження історичних зачісок України.

Ткачова Л.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Модний жіночий образ» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски.

Нестеренко О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження історичних зачісок України. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски

Зацарінна В.К.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок 80-90х років 20 сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски

Мішина Є.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для урочистих подій та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Візантії. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Бабійчук Д.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої святкової зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавньої Греції. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Васильєва Я.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Відродження у Франції.

Бугакова В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски з використанням пастижерного виробу та відповідного макіяжу на підставі дослідження історичних зачісок східних народів.

Тихонова Л.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої весільної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Китаю. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Бровар Т.В. 1. Розробка та виконання сучасної жіночої весільної зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Стародавнього Риму. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски.

Сирота О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок Китаю. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски

Кропотка В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Стильні кучері» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски

Куліковська М.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу та відповідного макіяжу на підставі дослідження історичних зачісок України. Розробка та виконання шиньйону без монтюру.

Сопільник У.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Нова коса» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски

Копатько К.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски та відповідного макіяжу на підставі дослідження зачісок 80–х років 20 сторіччя. Розробка та виконання прикраси для видовищної вечірньої зачіски

Чернявська В.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації «Модний жіночий образ» та відповідного макіяжу на підставі дослідження сучасних напрямків моди та конкурсних вимог. Розробка та виконання прикраси для видовищної фантазійної зачіски

Старова Н.В.


Директор М.С.Сапіжак

Гот.Левшіна Г.Д.

Вик.Грицай Т.В.

Екз.6

Схожі:

Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconНаказ №178-а "У" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю
Видати теми дипломних проектів студентам денного та заочного відділень спеціальності 02020702 «Перукарське мистецтво І декоративна...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconПрограма творчого конкурсу зі спеціальностей «Дизайн» «Перукарське мистецтво І декоративна косметика»
Метою творчого конкурсу є виявлення рівня професійної придатності вступників напрямів підготовки «Дизайн», «Перукарське мистецтво...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconНаказ № про затвердження тем дипломних проектів Нижчезазначеним студентам груп іпз 11с
Нижчезазначеним студентам груп іпз 11с факультету Комп`ютерних наук І технологій затвердити наступні теми дипломних проектів І призначити...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» icon«затверджую» Ректор С. В. Савченко 2012 р. Програма
Професійна освіта. Побутове обслуговування (перукарське мистецтво та декоративна косметика)”
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» icon«затверджую» Ректор С. В. Савченко 2012 р. Програма
Професійна освіта. (Побутове обслуговування. Перукарське мистецтво та декоративна косметика)”освітньо-кваліфікаційний рівень „магістр...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconПоложення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах з метою забезпечення організації та здійснення навчального процесу у вищих навчальних України наказу ю
Затвердити Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, що додається
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconПоложення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах затверджуються такі теми курсових робіт з дисципліни: Планування І контроль на підприємстві студентам групи епр-10з 3 курсу фдзн: №
Відповідно до Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах затверджуються такі теми курсових робіт з...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» iconРозпорядження №5 Відповідно до наказу Міносвіти України №161 від 06. 1993 р. "Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах" та "Положення про організацію екзаменаційної сесії в університеті" нагадую, що
Відповідно до наказу Міносвіти України №161 від 06. 1993 р. "Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих...
Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» icon301-еп 302-еп

Положення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» icon301-нг 302-нг

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи