Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р icon

Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р
Скачати 26.19 Kb.
НазваІнформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р
Дата28.09.2012
Розмір26.19 Kb.
ТипДокументи

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ПРО IV ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ

«ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

18 березня 2011 р.


Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються учні 1-11 класів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування, інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Графік проведення олімпіад: грудень – шкільні, міські олімпіади; січень – районні олімпіади; лютий – обласні олімпіади; березень – Всеукраїнська олімпіада в Національного університеті «Острозька академія».

До конкурсних випробувань входять:

  • Для учнів 1-2 класів: 1. Усна розповідь на тему: «Мій улюблений уривок з Біблії» обсягом до 15 речень.

2. Ілюстрація усної розповіді малюнком або аплікацією, виконано на одному або декількох аркушах формату А-4.

  • Для учнів 3-4 класів: 1. Усна розповідь на тему: «Народження і дитячі роки Ісуса Христа» обсягом до 20 речень.

2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 5 класів: 1. Оповідання на тему: «Мудрість у житті біблійних персонажів» і його захист.

2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 6 класів: 1. Скласти власну притчу, яка б мала морально-етичний зміст на одну із запропонованих тем: «Про любов і дружбу», «Про милосердя», «Про добро», «Про слухняність», «Про взаємодопомогу», «Про порядність», «Про чесність», «Про правдивість» і її захист. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 7-9 класів: 1. Есе на тему: «Біблійні афоризми і їхнє значення у змісті біблійного тексту» і його захист. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 10-11 класів: 1. Есе на тему: «Біблійні сюжети в творчості вітчизняних та зарубіжних поетів і письменників ХІХ-ХХ ст.» і його захист.

2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

Об’єм творів 3-5 сторінок формату А-4, в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.

Матеріали подаються в друкованому вигляді (1 прим.) і електронному варіанті (на диску або пересилаються електронною поштою) в центр релігієзнавства (Деканат гуманітарного факультету).

Усний захист творів до 5 хв.

^ Важлива інформація:

Початок – о 10 год., 18 березня 2011 р.

Подання заявок та матеріалів на участь у конкурсі – до 1 березня 2011 р.

Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі до м. Острог).

Твори рецензуватимуться членами оргкомітету і можуть бути відхилені у разі невідповідності тематиці та правилам оформлення.

Захист творів може бути підготовлений в презентації Microsoft Office Power Point.

Найкращі твори будуть надруковані у збірнику олімпіади «Юні знавці Біблії»


Адреса:

  • Центр релігієзнавства, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800.

  • E-mail: religia_oa@ukr.net

  • Web-site: http://www.uosa.uar.net

Тел. 03654-05-97 Оргкомітет


35800 Україна, Рівненська обл.,

м. Острог, вул. Семінарська, 2

тел./факс +38 (03654) 2-29-49

Схожі:

Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconІнформаційний лист про VI всеукраїнськУ олімпіаду «юні знавці біблії»
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України та Українського...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconНаціональний університет
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти І науки України (Лист від 12. 2011 №1/3-594) та Українського...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р icon1. Загальні положення 29-30 березня 2012 року Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України (Лист від 12. 2011...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconКонцепція проведення Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії 2014» з Міжнародною участю Актуальність проведення олімпіади
Лише розвиток усіх трьох складових людини: її духовного, душевного (психічного) та фізичного начал дозволяє досягати бажаних результатів....
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconІнформаційний лист
На базі Херсонського державного університету 01-02 березня 2012 р буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію слово,...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconІнформації щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальних дисциплін та спеціальностей
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, млоді та спорту України від 30. 03. 2012 р. №394 "Про надання інформації щодо проведення...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconПоложення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес І рекреація " загальні положення дійсне Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду
Дійсне Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду (далі Положення) визначає порядок організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2008 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Положення)
...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2008 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Положення)
...
Інформаційний лист про IV всеукраїнську олімпіаду «юні знавці біблії» 18 березня 2011 р iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2010 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Тимчасового Положення)
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи