Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» icon

Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна»
Скачати 50.45 Kb.
НазваПро підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна»
Дата28.09.2012
Розмір50.45 Kb.
ТипКонкурс

Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі»


Компанія «Майкрософт Україна» 1 листопада 2010 року оголосила конкурс «Онляндія в моїй школі»!


Генеральним партнером конкурсу виступав член Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, компанія «МТС Україна».


До участі в конкурсі запрошувались учнівські, творчі колективи навчальних закладів. Кількість команд від навчального закладу була необмеженою.


31 січня 2011 року було завершено прийом конкурсних робіт.


Особливістю даного конкурсу було те, що завдання були спрямовані як на дітей, так і на вчителів. У результаті в ньому взяли участь 4 600 школярів та 460 вчителів.

8 лютого 2011 року у Міжнародний День безпечного Інтернету під час освітньої конференції для вчителів у Київському університеті імені Бориса Грінченка були оголошені переможці.


Переможцями конкурсу стали 5 шкільних команд із різних куточків України:


- Чернівецька гімназія №2,

- Мелітопольська гімназія №10,

- Смілянська школа-гімназія ім. В.Т. Сенатора,

- Мелітопольська гімназія №5,

- Макіївський міський ліцей

На фото зліва направо: Вікторія Рубан, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю компанії МТС, Вікторія Угорська, учениця 9-Б класу Чернівецької гімназії №2, Тетяна Спориніна , викладач Чернівецької гімназії №2, керівник команди, Кортні Зукоскі, директор академічних та соціальних програм компанії "Майкрософт Україна" .

А внизу фото під час конференції у Києві.
Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2011»

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ), Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та дирекцією освітніх програм корпорації INTEL в Україні провели з 15 по 18 лютого 2011 р. Всеукраїнський конкурс «Intel-ЕкоУкраїна-2011», національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2011 (International Science and Engineering Fair).

^ У національному турі міжнародного конкурсу Intel ISEF взяли участь 128 молодих науковців, які представляли 118 дослідницьких проекти з десяти тематичних категорій:

біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія тощо);

екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології;

науки про Землю (географія, геологія);

науки про Всесвіт (астрономія);

науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);

хімія;

комп'ютерні науки;

інженерні науки;

фізика.


Волков Андрій Романович, учень 11 класу Чернівецької гімназії №2 – ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі Intel-Еко Україна 2011 – національному етапі Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

^ Категорія : Наука про Всесвіт.

Проект: « MapDraw - програма для побудови зоряних карт».

Керівник: Спориніна Тетяна Тадеївна, вчитель інформатики Чернівецької гімназії №2В рамках конкурсу для наукових та педагогічних керівників учнівських проектів конкурсу IntelЕко-Україна була проведена Академія розвитку Intel ISEF в Україні.

За рішенням журі секцій «Екологія та екологічна інженерія», «Хімія та біохімія», «Ботаніка» та «Зоологія» переможці отримали спеціальні нагороди за оригінальні проекти від Національної академії наук України, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, Союзу хіміків України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та партії «Фронт змін».

У відповідності до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2011»:

^ 1. Надана можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі INTEL ISEF, що відбудеться 8 - 13 травня ц. р. у місці Лос-Анджелес (США) наступним переможцям:

Індивідуальний проект:

Умерову Еннану Ільясовичу, учню10 кл. Міжводненської ЗОШ I-III ступенів Чорноморського району АР Крим. Тема проекту: «Хвильова енергетична установка».


Командний проект:

«Ефект попкорну - отримання високодисперсних порошків за допомогою мікрохвильової обробки».

Леонова Марія Олександрівна; Руда Анастасія Олексіївна; Попович Андрій Федорович, учні 10 кл. Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпропетровська.


Переможці конкурсу Intel Еко Україна разом з представниками Intel Ukraine Microelectronics Ltd.


^ 2. Надана можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі конкурсу I-SWEEEP, що відбудеться 4 - 9 травня ц.р. у м. Хьюстон ( штат Техас, США) наступним переможцям:

Індивідуальний проект:

Усенку Данилу Геннадійовичу, учню 11 кл. Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпропетровська. Тема проекту: «Вплив слабкого електромагнітного поля промислової частоти на біорідини через дегазацію води».

Командний проект:

«Обмеження площі нафтової плівки, утвореної при аварії танкера»

Звєрєва Катерина Андріївна та Дутко Дарій Олегович, учні 10 класу Київського природничо-наукового ліцею 145.


3. Надана можливість представляти Україну 19-ій Міжнародній олімпіаді з екологічних проектів, яка відбудеться 18-21 травня ц.р. у м. Стамбулі (Туреччина) наступним переможцям:

• Ставер Олені Володимирівні, учениці 10 кл. Болградського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей» Одеської області. Тема проекту: «Альтернативний пасажирський транспорт майбутнього».

• Третяк Софії Олександрівні, учениці 10 класу Київського природничо-наукового ліцею №145. Тема проекту: «Дослідження системи гемостазу при медикоментозному порушенні функціонуванні печінки».

^ 4. Надана можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі конкурсу INFORMATRIX, що відбудеться 5-9 травня ц. р. у місті Бухарест ( Румунія) наступним переможцям:
• Рубаненко Марії Олександрівні, учениці 11 кл. Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №106 Харківської міської ради Харківської області. Тема проекту: «Visual AVR - система для разработки програмного обеспечения одно кристальних микроконтроллеров семейства AVR».

• Бойчуку Григорію Тарасовичу, учню 11 кл. Коломийської гімназії ім.М.Грушевського Івано-Франківської обл. Тема проекту:» Віртуальний гірськолижний курорт "Буковель".

• Івашину Денису Сергійовичу, учню 11 кл. Спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Білої Церкви Київської області. Тема проекту: «У світі чарівних фарб».

• Малишеву Андрію Едуардовичу, учню 10 кл. Комунального закладу «Алчевська інформаційно-технологічна гімназія» Луганської області. Тема проекту: « Програма «G-sensor» (guard-sensor)».

Волкову Андрію Романовичу, учню 11 кл. Чернівецької гімназії №2. Чернівецької Міської ради. : « MapDraw - програма для побудови зоряних карт».

• Матюхіній Аліні Геннадіївні, учениці 11 класу ліцею при Донецькому Національному Університеті. Тема проекту: «Подільність елементів зворотних послідовностей („Divisibility of recursive sequences elements")».

Схожі:

Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconМеморандум про взаєморозуміння між Сумським державним університетОМ
Суми, вул. Римського-Корсакова, 2 (надалі – “СумДУ”) та товариство з обмеженою відповідальністю «Майкрософт Україна», що знаходиться...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconСумський обласний інститут післядиплом
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 30. 03. 2012 р. №14. 1/1041 про міжнародну програму, в якому зазначається,...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconСумський обласний інститут післядиплом
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30. 03. 2012 р. №14. 1/1041 про міжнародну програму, в якому зазначається,...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconПідведено підсумки ІІІ етапу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
«Про підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», наказу Головного управління...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №209 м. Севастополь Про підсумки проведення міського конкурсу читців творів Тараса Шевченка
Відповідно до наказу Управління освіти і науки від 6 лютого 2014 року №110 Про проведення міського конкурсу читців творів
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №933/06 Про підсумки конкурсу монографій
«Про Фестиваль науки у ДонНУ», наказу від 20. 04. 2011 №49/05 «Про проведення конкурсу на кращу монографію», «Положення про конкурс...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №933/06 Про підсумки конкурсу монографій
«Про Фестиваль науки у ДонНУ», наказу від 20. 04. 2011 №49/05 «Про проведення конкурсу на кращу монографію», «Положення про конкурс...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №299 м. Севастополь Про підсумки проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Про проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» Управлінням освіти і науки було проведено міський тур...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №299 м. Севастополь Про підсумки проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Про проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» Управлінням освіти і науки було проведено міський тур...
Про підсумки проведення конкурсу «Онляндія в моїй школі» Компанія «Майкрософт Україна» iconНаказ №151 Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращу освітню ідею для загальноосвітніх навчальних закладів області
Управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи