Бицюра Ю. В., Горленко Г. О., Капіруліна С. Л icon

Бицюра Ю. В., Горленко Г. О., Капіруліна С. Л
Скачати 10.92 Kb.
НазваБицюра Ю. В., Горленко Г. О., Капіруліна С. Л
Дата28.09.2012
Розмір10.92 Kb.
ТипДокументи

Державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться з трьох предметів:

- українська мова;

  • профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням), історія України або математика (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю);

  • предмет за вибором.

Державна підсумкова атестація з основ економіки проводиться письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з основ економіки. 11 клас» (авт. Бицюра Ю.В., Горленко Г.О., Капіруліна С.Л. – К.: Освіта, 2011).

Даний збірник включає в себе 20 варіантів по 23 завдання чотирьох рівнів складності та різних форматів (тести на встановлення однієї правильної відповіді, тести на встановлення відповідності, задачі та творчі запитання з відкритою розгорнутою відповіддю).

Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант.

Завдання державної підсумкової атестації підготовані так, щоб мати можливість перевірити рівень навчальних досягнень школярів на розуміння основних економічних понять і законів, вміння аналізувати економічні явища, аргументувати прикладами власну думку; висловлювати власне ставлення до подій, що відбуваються в сучасній економіці.

На виконання завдань відводиться 90 хвилин. Під час виконання роботи учні мають право користуватися калькулятором.

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи