Olgango@gmail com icon

Olgango@gmail com
Скачати 27.22 Kb.
НазваOlgango@gmail com
Дата28.09.2012
Розмір27.22 Kb.
ТипРозпорядженняНа виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 року № 1646-р « Про заходи з відзначення у 2010 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня Ветерана» Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з метою забезпечення всенародного вшанування громадян похилого віку та ветеранів, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб ветеранів і громадян похилого віку, надсилає план заходів з нагоди відзначення у 2010 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня Ветерана. Додаток 1.

Про хід виконання плану заходів для її узагальнення та подання до Кабінету Міністрів України подати у обласний інститут післядипломної педагогічної освіти методисту з виховної роботи Осовській О.П. (14каб.) або на електорнну адресу olgango@gmail.com до 10 жовтня 2010 року.


Додаток 1.

ПЛАН

заходів з відзначення у 2010 році

Міжнародного дня громадян похилого віку

та Дня ветерана

Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 14.12.1990 р. № 45/106, 1 жовтня проголошено Днем літніх людей. З ініціативи Ради організації ветеранів України, підтриманої Президентом України, 1 жовтня - Міжнародний День громадян похилого віку, в Україні відзначається і як День ветерана. Ось уже друге десятиліття все прогресивне людство всіляко привертає у цей день увагу урядів своїх країн, усіх інституцій громадського суспільства до проблем старшого покоління     Україна, як повноважний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного  співтовариства і визначає цей день як засіб привернення уваги суспільства до проблем старшого покоління. У нашій державі Міжнародний день громадян похилого віку відзначається щорічно згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року № 1066.

Для відзначення особливих заслуг громадян похилого віку та ветеранів, до 1 жовтня по всій області передбачено проведення святкових обідів, концертів у будинках-інтернатах, територіальних центрах соціального обслуговування, а протягом вересня-жовтня – виставок, присвячених трудовим досягненням та ратним подвигам ветеранів, творчих зустрічей в бібліотеках і музеях з ветеранами війни, праці та військової служби.

:

1. Організувати:

- виставки плакатів, фотоматеріалів, документів та архівних матеріалів і книг, присвячених трудовим досягненням та ратним подвигам ветеранів,

- творчі зустрічі, виховні години в бібліотеках і музеях з ветеранами війни, праці та військової служби.

Заступники з виховної роботи,

педагоги-організатори, класні керівники, бібліотекарі.

Вересень — жовтень;


2. Провести: в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах зустрічі з ветеранами війни, праці, військової служби, правоохоронних органів і представниками громадських організацій ветеранів.

Заступники з виховної роботи,

педагоги-організатори, класні керівники, вчителі історії, військові керівники.

  1. Сприяти наданню соціальних послуг громадянам похилого віку із залученням волонтерських загонів учнівської та студентської молоді.

Заступники з виховної роботи,

педагоги-організатори, класні керівники, військові керівники.

Схожі:

Olgango@gmail com iconOlgango@gmail com
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від п серпня 2010 р. №1617-р «Про заходи з відзначення 65-ї річниці закінчення...
Olgango@gmail com iconColloque misctif@gmail com «International cooperation in the training of Masters for railway transport»

Olgango@gmail com iconPlease fill aplication form and send it to e-mail studentembassy@gmail com before 6 p m. Wednesday 21 April 2010

Olgango@gmail com iconНа участь у шостому відкритому
Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, кафедра інформатики або e-mail: olymp sumdu@gmail com
Olgango@gmail com iconЗаявка на участь у всеукраїнському семінарі молодих вчених І студентів «прикладна фізика в сучасності»
Надсилати на електронну адресу (з темою «Семінар») anna velchenko@gmail com Вельченко Ганна Олександрівна
Olgango@gmail com iconЗаявка на участь у всеукраїнському семінарі молодих вчених І студентів «прикладна фізика в сучасності»
Надсилати на електронну адресу (з темою «Семінар») anna velchenko@gmail com Вельченко Ганна Олександрівна
Olgango@gmail com iconНа участь у шостому відкритому командному турнірі м. Суми з програмування
Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, кафедра інформатики або e-mail: olymp sumdu@gmail com
Olgango@gmail com iconРеєстраційна картка учасника конференції
До електронного листа включається відсканована копія квитанції про сплату організаційного внеску. Адреса для відправлення матеріалів:...
Olgango@gmail com iconСергій Курбатов, Інститут вищої освіти апн україни (sergiy kurbatov@gmail com )
Провідні світові та українські рейтинги університетів: принципи побудови, головні індикатори та результати в 2009-2010 роках
Olgango@gmail com iconАнкета учасника «проф fest»
Для участі у відборі на “проф fest” необхідно відповісти на декілька питань наведених нижче та відправити анкету на електронну адресу:...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи