«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) icon

«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність)




Скачати 78.69 Kb.
Назва«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність)
Дата28.09.2012
Розмір78.69 Kb.
ТипДокументи

Дошкільний навчальний заклад №33

«Оселя талановитих»


«Ляльки говорять англійською мовою»


(театралізована діяльність)


Вчитель англійської мови:

Гічко С.В.


м. Чернівці 2008р.

Тема: „ЛЯЛЬКИ ГОВОРЯТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ"


Мета: Активізувати словниковий запас дітей за темами: „Іграшки", „Свійські тварини", „Дикі тварини", „Зимонька-зима". Драматизувати казку „The Gingerbread Man".

Закріпити мовленнєві зразки та команди вчителя: „І want to be а ...", „І can ...", „Let's sing a song!", „Let's play!", „Let's help!".

Закріпити римівки-характеристики тваринок.

Створювати мовленнєві ситуації та давати можливість дітям відтворювати образи героїв казки використовуючи вивчений матеріал. Вправляти у звуковимові.

Розвивати навички та вміння зв'язного мовлення, пам'ять, увагу.

Виховувати інтерес дітей до театралізованої діяльності.

Матеріали: декорації для казки (хатка, подвір'я, лісова галявина, атрибути лялькового театру), м'яч, хустинка, сніжинки, скриня.


Хід заняття:


1. Вітання. Hello! How are you today? I am glad to see you! What can you say about winter?

  • Діти відповідають.

  • Вчитель запитує: „Children, do you like to play? What do you like to play with?"

  • Діти відповідають.

  • Вчитель пропонує пограти у гру з м'ячем „Скажи англійською мовою!" Називаючи слова - назви тварин. "Let's play a game!"? "How in English...?

  • Далі вчитель звертає увагу дітей на скриню. В скрині знаходяться ляльки для театралізованої діяльності в образі різних тваринок. Діти мають можливість озвучити цих ляльок і драматизувати казку „The Gingerbread Man".

  • Діти вибирають собі ляльок. Мовленнєвий зразок „І want to be а..." (нагадується короткий зміст казки)

  • Вчитель пропонує дітям змінити кінець казки так, щоб „Пряниковий чоловічок" залишився цілим і неушкодженим.

  • Вчитель: Розпочнемо казку. Наші ляльки будуть говорити англійською мовою, а ми їм допоможемо.

Бабуся: Сьогодні я своєму дідусю спекла щось особливе та нехай трішечки вистигне, а ми з дідусем відпочинемо.

З'являються дідусь-фермер і його жінка. Вітають свійських тваринок: Hello!

How are you?

Виконується пісня-хоровод „The fermer in the dell"

З'являється Gingerbread Man

Oh! It is interesting, what is out of the door?

Співає: I am a little man.

My name is Gingerbread Man.

I have a head, a nose, eays, ears,

I can run fast.

Бабуся і дідусь: Stop! Stop!

Gingerbread Man: Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I am a gingerbread man!

Вчитель: Ось так Пряниковий чоловічок утік, аби побачити світ.

Gingerbread Man до поросятка Pig:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

I can run fast.

Can you?

Pig: I am a pig. I can sleep all day. But I am hangry. I want to eat you!

Gingerbread Man: Oh, no! Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I'm a gingerbread man!

Gingerbread Man до каченятка Duckling:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Duckling: I am Duckling. Ducklings, ducklings,

Swim and play.

Ducklings, ducklings,

Nod your head,

Ducklings, ducklings,

Go to bed!

But I am hangry. I want to eat you!

Gingerbread Man: Oh, no! Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I'm a gingerbread man!

Gingerbread Man до мишки Mouse:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Mouse: I am a mouse. I can climb up and down. But I am hangry. I want to eat you!

Gingerbread Man: Oh, no! Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I'm a gingerbread man!


Gingerbread Man до курочки Hen:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Hen: Hickety, pickety. I am a hen.

I lay eggs for gentleman.

Sometimes nine, sometimes ten.

Hickety, pickety. I am a good Hen!

But I am hangry. I want to eat you.

Gingerbread Man: Oh, no! Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I'm a gingerbread man!

Gingerbread Man до котика і собачки Cat and Dog:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Cat and Dog: I am a cat.

I am a dog.

We can play all day.

But we are hangry. We want to eat you!

Діти: Hey! Gingerbread Man Run away!

Gingerbread Man: What is it? (показує на сніжинки). Це біле борошно, з якого мене випікли?

Діти: No, it's snow.

Gingerbread Man: А що можна із снігу зліпити?

Діти: A snowman (розказують римівку „А snowman")

Gingerbread Man до казкового зайчика Bunny:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Bunny: Hello! I am a Bunny.

I like to run,

Out in the sun.

It's such a fun,

To run, to run.

But I am hangry. I want to eat you!

Діти: Hey! Gingerbread Man Run away!

Hey little Bunny, let's play!

Пісня-гра „Little Bunny boy"

Little Bunny boy

Little Bunny boy

Come here,

Don't fear

Hop, hop all day,

Let's play.


Gingerbread Man до вовка Wolf:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Wolf: I'm a grey wolf as you see

No one play with me.

I want be friendly.

Please, belive me.

But I am hangry. I want to eat you!

Діти: Gingerbread Man, oh no,

Run, run as fast as you can.

Gingerbread Man до ведмедика Bear:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Bear: Hello, I am a Bear,

My legs are soft and fat.

And I've never wear a hat.

I'm a Bear.

My fur is soft and brown.

I wolk with my friends in the forest,

And I've never been in the town.

But I am hangry. I want to eat you!

Gingerbread Man: Oh, no! Run, run as fast as you can,

You can't catch me,

I'm a gingerbread man!

Gingerbread Man до лисички Fox:

Hello! I am a Gingerbread Man.

What are you?

Fox: I'm a Fox

Sometimes I am hungry.

Sometimes I am cross.

Sometimes I am realy at loss.

But I have a good smell.

Yes, I am cunning fox.

But I am hangry. I want to eat you!

Вчитель: Нашому пряниковому чоловічку загрожує небезпека. Потрібно

щось придумати. Пропоную гру „Піжмурки".

Діти: Hey Fox! Let's play! (лисичка відгадує по голосу дитину)


Діти грають у піжмурки, а тим часом пряниковий чоловічок ховається. Під кінець гри з'являється бабуся і дідусь. Вони забирають „чоловічка" і дякують звірятам та дітям за те, що уберегли його. За це вони пригощають дітей пряниками. Всі разом співають і танцюють пісню-танок „We can do anything".

Вчитель підводить підсумок.


Схожі:

«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconКонтрольні питання з дисципліни «Англійська мова професійного спрямування» для 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності «Експлуатація суднових енергетичних установок» старший викладач Самойленко Олена Леонідівна
Типи дизельних двигунів англійською мовою. Різниця між 4х та 2х тактними двигунами англійською мовою. Такти дизельного двигуна англійською...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconРеєстраційна картка (РК)
Назва ндр (дкр) (1 українською мовою, 2 російською мовою, 3 англійською мовою)
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconВведення у спеціальність” (англійською мовою)
Конспект лекцій з дисципліни „Введення у спеціальність”(англійською мовою), (для студентів 1 курсу денної форми навчання напряму...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) icon«економіка підприємства (англійською мовою)»
Конспект лекцій з дисципліни «Економіка підприємства(англійською мовою)» (для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconБ. К. Котлярчук Керівник Львівського регіонального відділення унтц
Обидва документи мають бути написані англійською мовою. При відборі кандидатів особлива увага буде приділятися належному рівню володіння...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconЗуєв Олексій Володимирович доцент кафедри радіоелектронних комплексів Кандидат технічних наук, доцент
Радіонавігаційні системи аеропортів”, “Радіонавігаційні та радіолокаційні системи керування повітряним рухом”, “Радіотехнічні системи”(англійською...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconПрограма курсу англійська мова для студентів-бакалаврів природничих І гуманітарних спеціальностей
Київ: Ленвіт, 2005, а також опп, окх спеціальностей. Мета курсу – розвивати в студентів уміння І навички володіння англійською мовою...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) icon«економіка підприємства (англійською мовою)»
Програма навчальної дисципліни та робоча навчальна програма з дисципліни «Економіка підприємства (англійською мовою)» (для студентів...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconРедакційні вимоги до тез
Редакційні вимоги до тез. Т е з и приймаються англійською та українською мовами з метою порівняння тексту з оригіналом (не можна...
«Ляльки говорять англійською мовою» (театралізована діяльність) iconПерша літера імені та прізвище автора, науковий ступінь (Times New Roman, Bold, розмір 14)
Резюме статті (The summary) англійською мовою необхідно подати розширене (не менше 20 рядків), інтервал 0, тип шрифту Times New Roman,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи