Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета icon

Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета




Скачати 23.53 Kb.
НазваФрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета
Дата28.09.2012
Розмір23.53 Kb.
ТипДокументи




ФРАГМЕНТ ЛОГОПЕДИЧНОГО ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЛОГОРИТМІКИ.

ЛЕКСИЧНА ТЕМА: ТРАНСПОРТ.

МЕТА: Вчити дітей вільно рухатися відповідно до характеру музики і в різних напрямках. Розвивати координацію рухів, орієнтацію у просторі.

Сприяти розвиткові мовних і мімічних рухів, формуванню чистого інтонування у співі. Розвивати фонематичний і ритмічний слух, фізіологічне дихання. Розвивати пам’ять, увагу, уяви та мислення.

ХІД ЗАНЯТТЯ

1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.

Привітання до гостей.

Добрий день і в добрий час,

Завітали ви до нас.

Всіх гостей ми в нас вітаємо,

Подивіться, що ми знаємо.

Ми говоримо сміливо.

Вірно, чітко і красиво,

Ми не поспішаємо,

Слова ми не ковтаємо.

ЛОГОПЕД: Діти сьогодні гарний день, посміхається лагідно сонечко. Усміхніться ви один одному, подумки побажайте добра, успіхів. І щоб дружньо на працювалося, щоб ви приходили на допомогу один одному, візьмемось за руки і промовимо наш девіз: (діти всі беруться за руки утворюючи коло.)

Дружньо візьмемось за руки,

І приступимо до науки.

Раз, два, три, чотири, п’ять,

Хочемо все на світі знать.

2. ЛОГОПЕД:

Діти давайте сьогодні пригадаємо які види транспорту ви знаєте.

Я зачитаю вам загадку а ви відгадайте, про який вид транспорту говориться в загадці:

"Їм вугілля, п’ю я воду,

Як нап’юсь прибавлю ходу.

/Поїзд/

3. "ПОЇЗД".

Сл. Т.Бабаджан. Муз. Н.Метлова.

(Діти ідуть по колу, співають і в ритмі пісні імітують рух коліс).

Поїзд рушає, ш-ш-ш-ш, дає гудок, ух-чу-чу.

Наш поїзд рушає, вагони біжать,

А в поїзді цьому, Малята сидять.

Чу - чу, чу - чу, чу - чу, Чути стукіт коліс,

То наш тепловіз, Він малечу повіз.

Та от і зупинка, Давайте гулять! А потім ми вирушимо,

Знов мандрувать. / Прийшов, щ - ш. Молодці діти, а тепер, ще одна загадка.

  1. Летить птиця - лебидиця, А в ній люди сидять. / Літак./

" ЛІТАКИ ".

Встаньмо діти,Ось так,ось так, так.

Та збудуємо літак, Ось так,ось так, так.

А в ясну погожу днину. Облетимо всю Вкраїну. Ось так, ось так,так.

Спочатку мотор гудить потихеньку, а потім все гучніше. / Діти говорять "З - з - з,потім зи – зи-зи/

5. А тепер відгадайте, ще загадки.

Я не їм вівса і сіна, Дайте випити бензину, Усіх коней обжену, Кого хоч наздожену./Машина/

" МАШИНА ".

Мчить машина - ш - ш - ш; Шумить машина - ш - ш - ш.

Зупинилася машина,

Зашипіла тихо шина - ш -ш -ш.

/ Діти рухаються під музику,і промовляють слова./

А тепер сіли знову в потяг тай поїдемо мандрувать./Поїзд рушає, дає гудок Ух - чу - чу. /

Схожі:

Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconТема заняття: Процесуальні та організаційні основи судово-медичної експертизи Мета заняття
Мета заняття: Перевірити і закріпити рівень знань студентів з основних питань організації, правил проведення судово-медичної експертизи...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconКонспект фронтального логопедичного заняття в старшій групі логопед : бербюк в. Д. Тема : Автоматизація звука " ж ", " ж ",в складах, словах. Гра " Хто уважний ? "
Тема : Автоматизація звука " ж ", " ж ",в складах, словах. Гра " Хто уважний ? "
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconРобоча програма з курсу "Логоритміка " Програма курсу визначає обсяг знань та умінь, які необхідні для підготовки спеціалістів, які займаються розвитком, корекцією та
Предмет, об’єкт, завдання, принципи, методи та прийоми логоритміки. Біологічна, психологічна та соціальна основа логоритміки. Система...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconОпм та імідж викладача вш пракичне №1 Культура саморегуляції вчителя Мета
Мета: розкрити значення, необхідність та внутрішні механізми саморегуляції почуттів та поведінки педагога, ознайомити з методами...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconГраматична тема: Adjectif. Мета практичного заняття
Навчальна мета: Оволодіти лексичним матеріалом на продуктивному рівні. Вміти вільно користуватися новими лексичними одиницями для...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconМодуль з гігієни у фармації 3 курс фармацевтичного факультету (спеціальність – фармація) мета заняття
Мета заняття: Закріпити знання з теоретичних основ гігієни, гігієни аптечних закладів та хіміко-фармацевтичних підприємств, сучасних...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconДиференційований залік з гігієни с основами епідеміології 3 курс фармацевтичного факультету (спеціальність – клінічна фармація) мета заняття
Мета заняття: Закріпити знання з теоретичних основ гігієни, гігієни аптечних закладів та хіміко-фармацевтичних підприємств, сучасних...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconП/п Тема заняття
Контроль початкового рівня знань. Щелепно-лицева ортопедія. Мета І завдання. Класифікація переломів щелеп. Механізм зміщення відламків...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconМетодичні вказівки до практичного заняття №3 Тема: Стилі й жанри мовлення
Мета: Формувати у студентів практичні навики та вміння щодо визначення особливостей і природи функціональних стилів української літературної...
Фрагмент логопедичного заняття з елементами логоритміки. Лексична тема: транспорт. Мета iconТема: Екологічні проблеми України і її регіонів
Мета заняття: Засвоїти основні напрями антропогенного впливу на навколишнє середовище; вивчити особливості впливу на довкілля промисловості,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи