Різдво та його кольорова гамма icon

Різдво та його кольорова гамма
Скачати 47.48 Kb.
НазваРіздво та його кольорова гамма
Дата28.09.2012
Розмір47.48 Kb.
ТипДокументи
вчитель англійської мови та літератури

ІІ категорії чернівецької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 3

Татарчук Олена Василівна


РІЗДВО ТА ЙОГО КОЛЬОРОВА ГАММА

У католицьких країнах 25 грудня святкують Різдво. У ніч перед Різдвом діти і молодь ходять вулицями і співають пісень, прославляючи Христа.
В Італії діти виставляють надвір свої черевики для жіночого прообразу Санта-Клауса, Бефени, щоби вона наповнила їх подарунками. В Чехії прийнято класти у воду гілочку вишневого дерева, і якщо на Різдво вона зацвіте, це вважається добрим знаком.
В Англії прийнято розвішувати біля каміна панчохи або шкарпетки. У цієї традиції таке пояснення: «Різдвяний дід» подорожував повітрям і проникав в будинки через димар. Спускаючись в один з будинків, він кинув декілька золотих монет в шкарпетку, яку повісили сушитися над каміном. З того часу на Різдво на камін вивішують шкарпетки і панчохи в надії, що туди хоча б щось впаде.

Це лише деякі зі звичаїв святкування Різдва. Для вчителів англійської мови та літератури на другому місті після надання комунікативних навичок учням є завдання - ознайомити школярів зі звичаями та традиціями англомовних країн. Починаючи з молодшої школи я розповідаю учням про деякі з них. Програмовим матеріалом та шкільним підручником заплановано здійснювати такі завдання теж. Сьогодні хочу поділитися з Вами деякими своїми методичними розробками щодо реалізації такого завдання в 2 класі за підручником О. Карп’юк’2.

Уроки у початковій школі цікавіше проводити у формі гри, тому треба застосовувати багато інтерактивних та цікавих методів навчання. Метою мого уроку було навчити учнів описувати іграшки за поданою схемою, сформувати в них навички монологічного та діалогічного мовлення на рівні речення, тренувати вживання дієслова to be в теперішньому часі; розвивати навички читання, фонетичний та інтонаційний слух, довільну та мимовільну увагу, уяву, мислення; виховувати в учнів естетичний смак , інтерес та повагу до культури, традицій та звичаїв країни, мова якої вивчається. Для обладнання я використала ілюстрації на зимову тематику(Різдво, новорічні герої), сигнальні картки, таблиці з опорними словами, схеми речень, індивідуальні картки, дитячі іграшки та ТЗН (магнітофон) для прослуховування різдвяних колядок і пісень.

І. Preliminaries

1. Greetings.

ІІ. Warming up:

1. Making up the poem. (Для розігріву цікавим елементом уроку було самостійне складання учнями вірша за опорними малюнками. При називанні тої чи іншої пори року, я прикріпляла відповідні ілюстрації на дошці. Навпроти ілюстрацій до пір року прикріпила відповідні до змісту вірша кольорові картки. Таким чином учні самі змогли скласти за складеною мною схемою вірш.)

a) Seasons.

b) Colours.

c) Making up the poem.

Spring is green

Summer is bright

Autumn is yellow

Winter is white

III. Phonetic drills.

1. ABC-song.

2. ABC-snake.

На стіні кабінету висить велика змія з різнокольоровими літерами алфавіту. Я прошу учнів назвати літери певних кольорів. Таким чином відбувається не автоматичне запам’ятовування літер, а вибіркове.

- Read only pink (red, yellow, green, blue, light green, light blue) letters.

ІV. Information about the subject and the objective.

1. ABC-game.

Щоб цікавіше перейти до теми нашого уроку, я розклала на столі картки з 8 літер, а діти по черзі підходили до столу, брали картку з літерою, називали її, а потім я вишукувала цих учнів в такому порядку, щоб учні, що лишилися сидіти за партами, змогли прочитати слово, що утворилося.

- Read what word do we have? (H O L I D A Y S)

-What are Holidays?

^ 2. The subject and the objective of the lesson.

- The topic of our lesson is Holidays.

- Today we continue to speak about Holidays. Some lessons ago we started speaking about Christmas. Today we’ll learn some new words on the topic, play games, sing songs and decorate the Christmas tree.

V. Hometask check up;

  1. Christmas tree. Вивчену лексику ми повторювали за допомогою малюнків з зображеними на них предметами та вішали ці малюнки на справжню ялинку. Картки з малюнками були у вигляді ялинкових прикрас.

- Children, what is it? (^ It is a Christmas tree).

- Well. We have to decorate the Christmas tree.

-What is it? – Pictures: (a ball, a balloon, a snowman, a tree, a toy, a box, a Christmas tree, Santa Claus)

- You have to name the picture and decorate the Christmas tree.

  1. Reading comprehension.

- Our Christmas tree is very nice. (Але вона ще повністю не прикрашена. Коли ми вивчимо нові слова, ми доприкрашаємо нашу ялиночку.)

- Look at the list of words. Read these words.

  1. Drawing. Цей вид роботи дуже зацікавив учнів, так як малювати полюбляють усі. Я роздала їм папірці з написаними на кожному листочку по одному слову з повтореної лексики і діти повинні були намалювати той предмет, що був їм даний.

- Take any pencil. Draw the picture and colour it.

  1. The game “Microphone” .

(Уявіть собі, що я кореспондент відомого українського дитячого журналу „Пізнайко”. Цей журнал видається англійською мовою. Я шукаю талановитих дітей, які знають англійську мову. Я хочу подивитись ваші малюнки та взяти у вас маленьке інтерв’ю. Ви зараз ланцюжком будете виходити до дошки, клеїти свої малюнки на неї та давати інтерв’ю.)

-What is your name?

-What is it? (It is a…)

-What colour is your …? (It is … )

-What is your favourite colour? ( My favourite colour is … )

^ VI. Presentation of new material:

1. Presentation of new lexical material.

- Let’s make up the sentences: The stocking is read and white. (а багато?)

The stockings are read and white.

2. Speaking comprehension.

- Open your books at page 61. Exercise 2.

- Look at the pictures and make up the sentences. (Зразок схеми – на дошці) I can see…

- Count and say how many … you can see and their colours.

(I can see 3 red stockings. )

3. Writing comprehension. (a stocking, a present, a bell, a star)

Учні записували нові слова в словничок і той, хто перший закінчив писати, брав листочок з малюнками нових слів і вішав їх на ялинку. Таким чином учні бачили перед собою ялинку увішану словами, що вже вивчили.

4. Read the words.

VII. Generalization of knowledge:

1. The gameMagic Snake”.

Учні розділяли слова так, щоб знайти там 10 слів. Цей прийом дуже подобається дітям початкової школи. Його можна використовувати при узагальненні будь-якої мовної теми і не тільки на уроках іноземної мови, але й рідної.^ 2. Acting out of the dialogue / Інсценування діалогу. p.61.

Учні 6 класу допомогли інсценувати діалог, що містився в підручнику другокласників. Діти уважно дивилися та намагалися зрозуміти про що йде мова.

3. Reading comprehension (Role play) . На цьому етапі уроку учні 2 класу читали діалог в особах. Кожен хотів побути в ролі того чи іншого героя, так як маски, що одягали герої при читанні, хотілося одягти усім.

VIII. The end of the lesson:

  1. The song / Пісня “We wish you Merry Christmas”. На завершення уроку діти разом із Сантою співали колядку “We wish you Merry Christmas” із маленькими дзвониками в руках та бажали всіх гараздів в наступному році, а Санта роздавав їм символічні подарунки.

  2. Hometask.

  3. Marks.

Схожі:

Різдво та його кольорова гамма iconВосточноукраинский национальный университет им. В. Даля, Луганск, Украина определения удельной гамма-активности пород шахтных отвалов

Різдво та його кольорова гамма iconМеталургія сталі протокол №5 від 25 жовтня 2005р Затверджено: на засіданні навчально видавничої ради Доннту протокол № від 2005р Донецьк 2005
Рецензент: доцент кафедри „Кольорова металургія І конструкційні матеріали” В.І. Грєбєнніков
Різдво та його кольорова гамма iconПерелік тем домашніх контрольних робіт з дисципліни „Технічна діагностика систем нафтогазопостачання”
Транспортування гамма-дефектоскопів І контейнерів із радіоактивним джерелом випромінювання. – Кузнецов О. П
Різдво та його кольорова гамма iconМетодична розробка
Етика та деонтологія в клініці дитячої неврології. Історія розвитку невропатології. Рефлекси та методи їx дослідження. Клінічна анатомія...
Різдво та його кольорова гамма iconТематичний план практичних занять
Етика та деонтологія в клініці нервових хвороб. Історія розвитку невропатології. Рефлекси та методи їх дослідження. Клінічна анатомія...
Різдво та його кольорова гамма iconТематичний план практичних занять
Етика та деонтологія в клініці нервових хвороб. Історія розвитку невропатології. Рефлекси та методи їх дослідження. Клінічна анатомія...
Різдво та його кольорова гамма iconГосударственный стандарт союза сср контроль неразрушающий
Настоящий стандарт устанавливает метод электрорадиографического контроля сварных соединений из металлов и их сплавов, выполненных...
Різдво та його кольорова гамма iconЕтика та деонтологія в клініці
Етика та деонтологія в клініці нервових хвороб. Історія розвитку невропатології. Рефлекси та методи їx дослідження. Клінічна анатомія...
Різдво та його кольорова гамма iconТематичний план практичних занять
Клінічна анатомія спинного мозку. Спинальне рефлекторне кільце. Міотатичний рефлекс. Альфа- та гамма-мотонейрони, клітини Реншоу....
Різдво та його кольорова гамма iconМихайло брицин
Києва, у Київському славістичному університеті. Його дослідження у галузі історичної лексикології відомі добре в Україні та на теренах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи