10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon

10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
Скачати 38.93 Kb.
Назва10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
Дата16.10.2012
Розмір38.93 Kb.
ТипДокументи

10 КЛАС

ВАРІАНТ 3

РІВЕНЬ І

Завдання 1. Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)

1. Вкажіть варіант відповіді, де правильно позначено напрямок вітру за різницею тиску:

а) 760мм → 767мм.;

б) 759мм → 764 мм;

в) 762мм → 756мм;

г) 764мм → 770мм.

2. У якому переліку вказано правильний порядок країн Європи за збільшенням території?

а) Німеччина, Норвегія, Швеція, Іспанія, Франція;

б) Німеччина, Норвегія, Швеція, Франція, Іспанія;

в) Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Франція;

г) Німеччина, Бельгія, Франція, Італія, Іспанія.

^ 3. Яка з названих країн немає членства у НАТО:

а) Румунія; в)Україна;

б) Польща; г) Канада.

4. Міжнародна організація (НАФТА) займається:

а) експортом нафти; в) культурним розвитком;

б) імпортом нафти; г) забезпечує вільну торгівлю.

^ 5. В якій країні Європи діє найбільше атомних реакторів?

а) Росії; в) Франції;

б) США; г) Польщі.

6. У 2008 році Україна вступила до:

а) НАТО; б) СОТ; в) ЄС; г) СНД.

Завдання 2. Виберіть три правильні відповіді та запишіть їх цифрами у бланк у наступних двох питаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)

^ 7. Вкажіть форми державного правління:

1) джамахірія; 4) монархія;

2) республіка; 5) унітарна;

3) федерація; 6) самокерування.

8. Зазначте країни-лідери у випуску автомобілів:

1) Японія; 4) Німеччина;

2) Росія; 5) США;

3) Італія; 6) Україна.


Завдання 3. Встановіть відповідність у наступних трьох завданнях та запишіть відповіді у бланк (0,25 балів за кожну правильну відповідь)

^ 9. Встановіть відповідність між країною, та представниками переважаючої раси:

1) Норвегія; 2) Папуа Нова Гвінея;

3) Марокко; 4) Монголія;

а) Самбо; б) Австролоїдна;

в) Європеоїдна; г) Монголоїдна;

д) Негроїдна.

1 В 2 Б 3 В 4 Г

^ 10. Встановіть відповідність між атомною електростанцією, та містом-супутником України:

1) Південноукраїнська; а) Кузнецовськ;

2) Рівненська; б) Прип’ять;

3) Запоріжська; в) Південноукраїнськ;

4) Хмельницька; г) Нетішин;

д) Енергодар.

1 В 2 А 3 Д 4 Г

^ 11. Встановіть відповідність між фотографією сільськогосподарської спеціалізації та регіоном україни, де вона представлена:

1)

2)

3)4)

а) Полісся й Лісостеп; б) степова зона України;

в) Полісся; г) Степ і Карпати;

д) Закарпаття та Крим.

1 А 2 Б 3 Г 4 Д

^ РІВЕНЬ ІІ

Завдання 1. Розв’яжіть географічні задачі:

Задача 1. Для виплавки 1 т алюмінію витрачається 2 т глинозему, а для 1 т глинозему необхідно 5 т бокситів. Скільки можна виплавити алюмінію, використавши розвідані запаси бокситів Гвінеї, що становлять 20 млрд. тонн? Відповідь запишіть у млрд. т. (2 бали)

Розв’язання

1 т глинозему – 5 т бокситів

Х т глинозему - 20 млрд т бокситів, звідси Х = 4 млрд. т. глинозему

Далі

1 т. алюмінію – 2 т. глинозему

Х т алюмінію – 4 млрд т глинозему, звідси Х = 2 млрд. т. алюмінію.

Відповідь: 2 млрд. т. алюмінію.


Задача 2. У той рік, коли чисельність населення Китаю досягло 1 млрд. осіб, показники народжуваності і смертності у цій країні складали відповідно 42 та 17 осіб на 1000 жителів. Розрахуйте тогорічний приріст населення Китаю в абсолютних одиницях (у млн. осіб на рік). (3 бали)

Розв’язання

Природний приріст – це різниця між народжуваністю та смертністю, тобто він у проміле становив: 42-17= 25 осіб на 1000 жителів.

Звідси:

25 осіб на 1000 жителів

Х осіб – 1 000 000 000 жителів, тобто тогочасний приріст становив 25 млн. осіб


Завдання 2. На контурній карту Африки підпишіть назви десяти країн південної та центральної її частини. (5 балів)

За кожну правильно підписану країну 0,5 балів


^ РІВЕНЬ ІІІ

Дайте розгорнуті відповіді на запитання:

  1. Розкрийте етапи формування політичної карти світу. Вкажіть, які кількісні та якісні зміни, на Вашу думку, можуть відбутися в найближчий час. Наведіть конкретні приклади. (7 балів)

^ Відповідь учня

Одержаний бал

Названі етапи формування ПКС

4 бал

Названо кількісні та якісні зміни формування ПКС

3 бал
  1. Розкрийте суть демографічної та продовольчої глобальних проблем людства. Покажіть їх зв'язок та вплив на розвиток економіки окремих держав. Наведіть конкретні приклади. (7 балів)
Відповідь учня

Одержаний бал

Розкрито суть демографічної проблеми людства

2 бал

Розкрийто суть продовольчої проблеми людства

2 бал

Пояснено їх вплив на економіку із наведеними прикладами країн

3 бали

Схожі:

10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon9 клас варіант 1 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь по 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильну відповідь і розв’яжіть завдання, запишіть в дужках ( ). Ваші відповіді також запишіть у відповідних...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconІ. Тести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильну відповідь І розв’яжіть завдання, запишіть в дужках ( ). Ваші відповіді також запишіть у відповідних...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconВзірець тестових завдань для вступного випробування в магістратуру за напрямом „філософія”
Вказівки: Із запропонованої кількості відповідей до тестового завдання виберіть одну правильну відповідь і в дужках ( ) запишіть...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильний варіант відповіді (1, 2, 3, 4 або 5) та вкажіть його в дужках (…) та у відповідних клітинках талону...
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconЛьвівський національний університет імені Івана Франка "Затверджую" 15. 07. 2011 р
Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей. Виправлення відповідей у завданні та в талоні не допускається....
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання і в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання І в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання і в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи