11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon

11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
Скачати 45.47 Kb.
Назва11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
Дата16.10.2012
Розмір45.47 Kb.
ТипДокументи

11 КЛАС

ВАРІАНТ 2

РІВЕНЬ І

Завдання 1. Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)

1. Яке море не має берегів?

а) Жовте; б) Саргасове; в) Чорне; г) Червоне.

2. Що називають вивітрюванням?

а) процес руйнування та зміни гірських порід під впливом коливань температури, хімічної дії атмосфери та живих організмів;

б) процес руйнування гірських порід під впливом коливань температури, хімічної дії атмосфери, води та живих організмів;

в) процес руйнування та зміни гірських порід під дією вітру;

г) процес руйнування та зміни гірських порід під впливом вітру, морозу, живих організмів

^ 3. Що називають циклоном?

а) вихороподібний рух повітря від периферії до центру (за годинниковою стрілкою в північній півкулі або проти годинникової стрілки в південній півкулі) з високим тиском у центрі.

б) вихороподібний рух повітря від периферії до центру (проти годинникової стрілки в північній півкулі або за годинниковою стрілкою в південній півкулі) з низьким тиском в центрі.

в) вихороподібний рух повітря від центру до периферії (за годинниковою стрілкою в північній півкулі або проти годинникової стрілки в південній півкулі) з високим тиском у центрі.

г) вихороподібний рух повітря від центру до периферії (проти годинникової стрілки в північній півкулі або за годинниковою стрілкою в південній півкулі) з низьким тиском у центрі.

^ 4. У результаті еолових процесів виникають:

а) карстові печери; б) горби; в) бархани і дюни; г) яри.

5. Хто розробив поняття «географічний поділ праці»?

а) М. Баранський; б) А. Гетнер; в) П. Роксбі; г) П. Чубинський.

^ 6. Вкажіть найбільший морський порт Європи:

а) Лондон; б) Роттердам; в) Гамбург; г) Генуя.


Завдання 2. Виберіть три правильні відповіді та запишіть їх цифрами у бланк у наступних двох питаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)

^ 7. Виберіть із переліку ГЕС ті, що розташовані на річці Дніпро:

1) Канівська; 4) Новодністровська;

2) Кременчуцька; 5) Олександрійська;

3) Ладижинська; 6) Каховська.


^ 8. Виберіть центри виробництва азотних добрив в Україні:

1) Сєверодонецьк; 4) Житомир;

2) Дніпроджержинськ; 5) Луцьк;

3) Бровари; 6) Черкаси.


Завдання 3. Встановіть відповідність у наступних трьох завданнях та запишіть відповіді у бланк (0,25 балів за кожну правильну відповідь)

^ 9. Встановіть відповідність між країною, та представниками переважаючої раси:

1) Норвегія; 2) Папуа Нова Гвінея;

3) Марокко; 4) Монголія;

а) Самбо; б) Австролоїдна;

в) Європеоїдна; г) Монголоїдна;

д) Негроїдна.

1 В 2 Б 3 В 4 Г

^ 10. Встановіть відповідність між гірськими породами та їх походженням:

1) мармур; а) метаморфічне;

2) вапняк; б) магматичне;

3) лабрадорит; в) осадове органогенне;

4) крейда; г) осадове хемогенне;

д) осадове уламкове

1 А 2 Г 3 Б 4 В

^ 11. Встановіть відповідність між фотографією, що символізує певну релігію, та країну, в якій вона переважає:

1)

2)

3)

4)

а) Україна; б) Оман; в) Ізраїль; г) Японія; д) Італія.

1 Б 2 В 3 А 4 Д


^ РІВЕНЬ ІІ

Завдання 1. Розв’яжіть географічні задачі:

Задача 1. Обчисліть витрати води річки (в м3/год) за високосний рік, пересічна глибина якої становить 9 м, ширина – 40 м, а швидкість течії – 20 м/год. (2 бали)

Розв’язання:

Обчислимо площу поперечного перерізу річки: S = 40х9 = 360 м2. Тоді витрати річки за 1 год. (в умові швидкість дана в м за год.) будуть становити:

W=360х20 = 7200 м3/год.

Відповідно за добу, яка має 24 години, витрати води будуть становити 7200х24 = 172 800 м3/добу.

Високосний рік має 366 діб, тому витрати води будуть становити: 172 800х366 = 63244800 м3/рік.

Відповідь: 63244800 м3/рік.


Задача 2. Обчисліть абсолютну висоту вершини, якщо туристи на ній виміряли температуру повітря +9°С, і в цей час на метеостанції в місті Одеса термометр показував +34°С. (3 бали)

Розв’язання:

Ми знаємо, що температура з висотою знижується через кожних тисячу метрів на 6°С. Тому нам необхідно знайти спочатку різницю температур:

34°С – 9°С = 25°С;

Складаємо пропорцію:

6°С – 1000 м

25°С – Х м, та розв’язавши її отримаємо, що Х = 4166, 67 м – висота вершини.

Відповідь: висота вершини становить 4166,67 м.


Завдання 2. На контурній карту Євразії підпишіть назви десяти країн Південно-Східної Азії. (5 балів)

Кожна правильно нанесена назва країни – 0,5 бала


^ РІВЕНЬ ІІІ

Дайте розгорнуті відповіді на запитання:

  1. Наведіть приклади глобальних екологічних проблем людства. Які наслідки для планети має парниковий ефект? Які шляхи вирішення екологічних проблем в Україні Ви б запропонували? (7 балів)

^ Відповідь учня

Одержаний бал

Розкрито суть екологічної проблеми людства

2 бали

Розкрито суть парникового ефекту та його наслідків

2 бали

Запропоновано шляхи вирішення екологічних проблем України

3 бали
  1. Дайте характеристику релігійного та етнічного складу населення окремих регіонів та країн. Наведіть приклади етнорелігійних конфліктів та зазначте їх сутність. (7 балів)

Відповідь учня

Одержаний бал

Розкрито релігійний склад населення світу та його регіонів

2 бали

Охарактеризовано етнічний склад населення світу та його регіонів

2 бали

Наведено приклади етнорелігійних конфліктів та зазначено їх сутність

3 бали

Схожі:

11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon9 клас варіант 1 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) icon10 клас варіант 3 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь)
...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь по 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильну відповідь і розв’яжіть завдання, запишіть в дужках ( ). Ваші відповіді також запишіть у відповідних...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconІ. Тести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильну відповідь І розв’яжіть завдання, запишіть в дужках ( ). Ваші відповіді також запишіть у відповідних...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconВзірець тестових завдань для вступного випробування в магістратуру за напрямом „філософія”
Вказівки: Із запропонованої кількості відповідей до тестового завдання виберіть одну правильну відповідь і в дужках ( ) запишіть...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Виберіть правильний варіант відповіді (1, 2, 3, 4 або 5) та вкажіть його в дужках (…) та у відповідних клітинках талону...
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconЛьвівський національний університет імені Івана Франка "Затверджую" 15. 07. 2011 р
Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей. Виправлення відповідей у завданні та в талоні не допускається....
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання і в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання І в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
11 клас варіант 2 рівень І завдання Виберіть одну правильну відповідь, та запишіть її у бланк, у наступних шести запитаннях: (0,5 балів за кожну правильну відповідь) iconТести (за кожну правильну відповідь 2 бали)
Вказівки: Розв'яжіть завдання і в дужках ( ) запишіть відповіді. Ваші відповіді також запишіть у відповідних клітинках талону відповідей....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи