Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів icon

Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів
Скачати 75.05 Kb.
НазваНаказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів
Дата28.07.2012
Розмір75.05 Kb.
ТипНаказМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

02.10. 2009 № 907


Про проведення фінальних етапів

Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів,

біологів, географів, правознавців, математиків,

інформатиків, фізиків, винахідників і раціоналізаторів


На виконання Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2007-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 № 1016, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2009/2010 навчальному році» від 07.07.2009 № 639


НАКАЗУЮ:


1. Провести фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків з 23 по 27 жовтня 2009 р. у м.Сумах на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім.О.Бутка (Купреєва Н.М.).

2. Провести фінальний етап V Всеукраїнського турніру з основ економіки з 23 по 28 жовтня 2009 р. у м. Острозі Рівненської області на базі Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху (Лебідь Г.В.).

3. Провести фінальний етап VІІІ Всеукраїнського турніру юних біологів з 26 по 31 жовтня 2009 р. у м. Донецьку на базі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 для глухих дітей (Ковальова Л.В.).

4. Провести фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних географів з 25 по 30 жовтня 2009 р. у м. Ужгороді на базі Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів (Іщенко О.Т.) .

5. Провести фінальний етап VІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців з 26 по 31 жовтня 2009 р. у м.Херсоні на базі Академічного ліцею Херсонського державного університету (Мішуков О.В.) .

6. Провести фінальний етап XІІ Всеукраїнського турніру юних математиків
з 28 жовтня по 02 листопада 2009 р. у м. Луганську на базі Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка (Савченко С.В.).

7. Провести фінальний етап VІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків з 09 по 14 листопада 2009 р. у м.Одесі на базі Одеського ліцею № 53 (Леонтьєва Р.Л.) .

8. Провести фінальний етап XVІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків з 20 по 25 листопада 2009 р. у м.Вінниці на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м.Вінниці (Романова З.М.).

9. Провести фінальний етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів з 04 по 09 грудня 2009 р. у м.Чернігові на базі ліцею №15 (Жовтопляс О.І.).

10. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснити заходи щодо організації та проведення І етапу турнірів. 11. Відповідальність за організацію й проведення фінальних етапів турнірів покласти відповідно на управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (Пшенична Л.В.), управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (Вєтров І.В.), управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації (Соловйов Ю.І.), управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації (Мотильчак М.А.), управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації (Сух В.В.), управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації (Цимбал І.І.), управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації (Демченко Д.М.), управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (Івасюк І.Д.), управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (Заліський А.А.).

12. Відповідальність за дотримання вимог чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 № 305 та координування дій відповідних оргкомітетів і журі турнірів покласти:

– з хімії — на Мальченко Г.І., методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– з економіки — на Литвиненко О.О., методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– з біології — на Мистюк С.П., методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– з географії — на Бєскову Н.В., начальника відділу Міністерства освіти і науки України;

– з правознавства - на Євтушенко Р.І., головного спеціаліста Міністерства науки і України;

– з математики - на Борисову В.О., методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– з інформатики - на Гунько Л.В., начальника відділу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– з фізики - на Кремінського Б.Г., старшого наукового співробітника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

– винахідників і раціоналізаторів - на Кремінського Б.Г., старшого наукового співробітника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

13. Призначити експертами-консультантами фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів:

– з хімії — Проца Д.І., завідувача кафедри Волинського національного університету ім. Лесі Українки, доцента, кандидата хімічних наук;

– з економіки — Сторощука Б.Д., доцента Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, кандидата економічних наук;

– з біології — Костильова О.В., доцента Київського національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, кандидата біологічних наук;

– з географії — Зеленську Л.І., завідувача кафедри Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара, професора, доктора педагогічних наук;

– з правознавства - Якушева І.М., декана Волинського національного університету ім. Лесі Українки, доцента, кандидата юридичних наук;

– з математики — Ніколаєву К.В., докторанта Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата фізико-математичних наук;

– з інформатики - Бондаренка В.В., асистента Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

– з фізики - Орлянського О.Ю., завідувача кафедри Дніпропетровського національного університету, доцента, кандидата фізико-математичних наук;

– винахідників і раціоналізаторів — Чеботарьова В.П., заступника голови департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

14. Затвердити склад оргкомітетів і журі фінальних етапів турнірів (додатки 1-18). Оплату відряджень експертам-консультантам, членам оргкомітетів і журі провести за рахунок установ, у яких вони працюють.

15. Фінансування фінальних етапів турнірів здійснити за кошти установ, що їх проводять, відряджають команди, спонсорів окремих команд і спонсорів Всеукраїнських турнірів.

16. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.


Міністр

І.О.Вакарчук

Додаток 13

до наказу Міністерства

освіти і науки України

від « 02 » 10 2009 р.

№ ____907__________


Оргкомітет

VIІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків


Демченко Д.М.

начальник управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації (голова)


Гунько Л.В.

начальник відділу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України

(заступник голови)


Кавалеров В.А.

директор Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (заступник голови)


Богатий Ю.В.

заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів


Гапонова О.Ю.

методист Одеського обласного інституту удосконалення вчителів


Леонтьєва Р.Л.

в.о. директора ліцею № 53 Одеської міської ради


Малік М.В.

завідувач відділу освіти Малиновської районної державної адміністрації м. Одеси


Поляков О.В.

генеральний директор «Видавничої групи bhv»

(за згодою)


Шупарський В.С.

заступник начальника управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації
Додаток 14

до наказу Міністерства

освіти і науки України

від « 02 » 10 2009 р.

№ ____907__________


^ ЖУРІ

VIІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків


Раков С.А.

радник директора Українського центру оцінювання якості освіти, професор, доктор педагогічних наук (голова)

Караванова Т.П.

завідувач науково-методичного центру Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (заступник голови)

Хижа О.Л.

в.о. завідувача кафедри Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара, доцент, кандидат фізико-математичних наук (заступник голови)

Антоніно О.С.

асистент Одеського національного університету

ім. І.І.Мечникова

Войцеховський М.О.

вчитель Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Захар О.Г.

завідувач центру дистанційної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Костюков В.П.

вчитель Павлоградського міського ліцею Дніпропетровської області

Мазурок І.Є.

заступник директора Інституту математики, економіки та механіки Одеського національного університету

ім. І.І.Мечникова, доцент, кандидат технічних наук

Максимов А.Л.

старший викладач Одеського національного університету

ім. І.І.Мечникова

Мельник в.і.

вчитель ліцею інформаційних технологій м.Олександрії Кіровоградської області

Міца О.В.

доцент Ужгородського національного університету, кандидат технічних наук

Мотурнак Є.В.

вчитель ліцею № 100 м.Дніпропетровська

Петров С.О.

асистент Сумського державного університету

Ривкінд Й.Я.

вчитель ліцею № 38 ім.В.Молчанова м.Києва

Чернікова Л.А.

завідувач регіональним науково-методичним центром Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Шакотько В.В.

заступник директора Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка

Шуміхін С.А.

доцент Одеського національного університету

ім. І.І.Мечникова, кандидат фізико-математичних наук

Схожі:

Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №254 Про проведення XV всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка у 2012/2013 н р
Всеукраїнських учнівських турнірів юних біологів, економістів, географів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, правознавців,...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №1062 м. Севастополь Про підсумки міського етапу ХІ всеукраїнського турніру юних правознавців
«Про проведення міського етапу ХІ всеукраїнського турніру юних правознавців» 08 жовтня 2013 року на базі загальноосвітньої школи...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №260 Про відрядження команди школярів області для участі у фінальному етапі VIII всеукраїнського турніру юних економістів
На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 14. 08. 2012 №916 «Про проведення Всеукраїнських учнівських...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №478 Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів знз І птнз із базових дисциплін у 2011/2012 н р
Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011/2012 навчальному році, Положення про проведення I – ІІІ етапів Всеукраїнських...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconКонкурс юних дослідників та винахідників «Едісони XXI століття»
України від 06. 10. 2006 №688 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників та винахідників «Едісони XXI століття» у...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconПравила проведення Всеукраїнського турніру юних інформатиків Загальні положення про Турнір Юних Інформатиків
Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 р. №305. Правила Всеукраїнського тюі розробляються та затверджуються Організаційним...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №691 Про проведення Інтернет-оліміпади серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів із базових дисциплін у 2012 році
Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011/2012 навчальному році, Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №691 Про проведення Інтернет-оліміпади серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів із базових дисциплін у 2012 році
Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011/2012 навчальному році, Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських...
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconПерелік завдань на І обласний турнір юних правознавців (листопад 2009 року)
На початку листопада 2009 р відбудеться І обласний турнір юних правознавців. До участі в турнірі запрошуються учні 9-11-х класів....
Наказ №907 Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних хіміків, економістів, біологів, географів, правознавців, математиків, інформатиків, фізиків, винахідників І раціоналізаторів iconНаказ №78 Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів знз, птнз із базових дисциплін у 2012/2013 н р
Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін із змінами та доповненнями, затвердженого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи