Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» icon

Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті»
НазваПро проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті»
Дата09.08.2012
Розмір65.5 Kb.
ТипКонкурсЧернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

58000, м. Чернiвцi, вул. I. Франка, 20 ; тел./факс: (0372) 52-73-36, Е-mail: cv_ipo@ukr.net


20.03.2012 № 2/4 - 236


На № від

Завідуючим РМК/ММК
Про проведення міжнародного

конкурсу плакатів

«Дружать діти на планеті»


На виконання листа Уповноваженого Президента з прав дитини від 27.01.2012 №32-07.2/54 повідомляємо про організацію та проведення у 2012 році спільно з Литовською громадською організацією «Від серця до серця» І-го Міжнародного українсько-литовського конкурсу плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті». Просимо розглянути можливість надання інформаційно-організаційного супроводу зазначеному конкурсу.

Конкурс проходитиме серед вихованців центрів позашкільної освіти, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей-вихованців шкіл-інтернатів як України, так і Литовської Республіки.

Підсумками конкурсу у травні 2012 року стане проведення міжнародної виставки дитячих робіт, міжнародної прес-конференції, нагородження переможців та заохочувальні поїздки до Литовської Республіки.

Роботи надіслати до 5 квітня 2012 року (каб.14, вул.І.Франка, 20).

За додатковою інформацією прохання звертатися до методиста з виховної роботи Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Осовської О.П. за тел.: 050-6039526.


Додаток: Положення про проведення Міжнародного конкурсу.


^ Директор Г.І. Білянін


Осовська О.П.

52-33-26


ПОЛОЖЕННЯ

про І-ий Міжнародний литовсько-український

конкурс малюнків, плакатів і фотографій

"Дружать діти на планеті!"


Це положення визначає статус, цілі та завдання Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті!» (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться на території України та Литовської Республіки. Організаторами Конкурсу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Український державний центр позашкільної освіти, Литовська громадська організація «Від серця до серця», за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Державної служби молоді та спорту України, а також за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні і Посольства України в Литовській Республіці.


^ 1.Загальні положення    1. Конкурс малюнків (плакатів) і фотографій проводиться серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх учбових закладів, позашкільних установ, студентів 1-3 курсів вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Дружать діти на планеті!». Конкурс проводиться в 3-х номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров'я», «Я і моя безпека».

    2. Конкурс проводиться в 2 тури.

Перший тур проводять освітні установи України і Литовської Республіки.

Другий завершальний тур проводить Організаційний комітет, який формується Організаторами Конкурсу.

1.3. Основними цілями і завданнями Конкурсу є:

- формування у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на Міжнародному рівні;

- розвиток культурних, освітніх навичок у юних громадян в рамках співпраці України і Литви;

- підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників.

1.4. Для участі у першому турі Конкурсу авторові необхідно підготувати плакат (малюнок) або фотографію, відповідний цілям Конкурсу, і не пізніше 5 квітня 2012 року надати його на розгляд керівництву освітньої установи.

1.5. Роботи переможців першого туру Конкурсу в строк до 18 квітня 2012 року надсилаються до Українського державного центру позашкільної освіти (Україна, м. Київ, Кловський узвіз, 8, 01021) разом із супровідним листом, у якому вказуються прізвище, ім'я учасника, місце навчання, контакти, назва номінації. Фотографії разом із супровідним листом можуть бути надіслані на електронну адресу Конкурсу serceukraina@ukr.net. Підсумки фінального туру Конкурсу підводяться не пізніше 18 травня 2012 року.

1.6. Організатори Конкурсу мають право організувати виставку робіт.

2. Вимоги до робіт


2.1. Для участі в Конкурсі необхідно намалювати (виготовити) і представити малюнок (плакат) або фотографію за запропонованими організаторами Конкурсу номінаціями. До участі в Конкурсі допускаються малюнки (плакати), виконані у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери і т.д. Формат малюнка (плаката) може бути А1, А2, А3. Надіслані на Конкурс малюнки не повертаються і рецензії авторам не видаються. Фотографії допускаються, виконані у будь-якій техніці фоторобіт і будь-якого формату.

2.2. На звороті малюнка (плаката), а також додатково до фотографії мають бути вказані:

- найменування освітньої установи;

- відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

- прізвище, ім'я, по батькові художнього керівника.

2.3. Плакат (малюнок), фотографія повинні відображати ідею про необхідність активної участі дітей та молоді в рамках співпраці між Україною і Литовською Республікою.

2.4. Конкурсна робота має бути завершеним, художньо оформленим витвором.

2.5. Роботи, що не відповідають справжнім вимогам, до розгляду не беруться.


3. Учасники Конкурсу


3.1. Учасниками Конкурсу є діти і молодь за наступними віковими групами:

I - від 10 до 14 років (включно);

II - від 15 до 20 років (включно).


4. Конкурсна комісія (журі)


4.1. Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія (журі) Конкурсу.

4.2. Журі першого туру Конкурсу (склад журі затверджується вирішенням освітньої установи):

- приймає в установленому порядку роботи;

- здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

- своїм рішенням визначає переможців першого туру Конкурсу з кожної з двох вікових груп;

- направляє роботи переможців за віковими групами разом із супровідними листами за вказаною адресою Організаторам Конкурсу.

4.3. Журі другого туру Конкурсу (склад журі затверджується вирішенням Організаторів Конкурсу):

- приймає в установленому порядку роботи;

- здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

- своїм рішенням визначає переможців другого завершального туру Конкурсу з кожної з двох вікових груп;

- виготовляє дипломи учасникам Конкурсу, грамоти переможцям Конкурсу;

- організовує урочисте вручення дипломів і коштовних призів переможцям Конкурсу.

4.4. У своїй діяльності журі Конкурсу керуються справжнім Положенням.


5. Порядок підведення підсумків Конкурсу


5.1. При підведенні підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, друге та третє місця за кожною віковою групою і за кожною з 3-х номінацій.

5.2. Критерії оцінки робіт:

- відповідність роботи цілям і завданням Конкурсу;

- оригінальність ідеї;

- художнє виконання плакату (малюнку), фотографій;

- актуальність вирішуваної автором проблеми;

- новизна використовуваного сюжету;

- яскравість і виразність роботи;

- міра інформативності;

- гасло, заклик, слоган.

5.3. Роботи оцінюються за тридцятибальною системою за кожною віковою групою окремо. Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються всі оцінки і діляться на кількість голосів членів журі). За результатами робіт, що претендують на перше, друге, третє місця і коштовні призи такі, що набрали однакову кількість балів, проводиться голосування.

5.4. Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

5.5. Учасникам Конкурсу вручаються Дипломи учасників Міжнародного конкурсу, переможці Конкурсу нагороджуються дипломами переможців Конкурсу і коштовними призами.

5.6. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт будуть запрошені за рахунок Організаторів на фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я», який відбудеться у травні 2012 року в м. Одесі (Україна) на базі Дитячого центру «Молода гвардія», а також взяти участь у Міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.


За додатковою інформацією прохання звертатися до представників Організаційного комітету Конкурсу:

Горінов Павло Валерійович, завідувач відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»,

+38 067 407 77 98, gorinovpavel@gmail.com;

Блаженко Анатолій Геннадійович, заступник голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»,

+38 063 437 70 77, manishevski@gmail.com;

Орлова Вікторія Валентинівна, заступник голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»,

+38 093 304 51 65, orlovavika@ukr.net.


Схожі:

Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №456 Про проведення Х міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Яцика», від 09. 11. 2009р. №1/9-770 «Про перенесення термінів проведення Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»,...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №1146 м. Севастополь Про підсумки проведення ІІ (районного) та організацію ІІІ (міського) етапів ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Смда від 20. 11. 2012 р. №1046 «Про Про проведення II (районного) етапу III міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №1276 м. Севастополь Про підсумки проведення ІІ (районного) та організацію ІІІ (міського) етапів ІV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Смда від 05. 11. 2013 р. №1121 «Про проведення II (районного) етапу IV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №1096 м. Севастополь Про підсумки районного етапу ХІІІ міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та проведення міського етапу
Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У мовному змаганні взяли участь 973 учні 3-11 класів з усіх загальноосвітніх...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconПро проведення ХІІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
move to 1812-11210
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconІнформація про проведення IV етапу IХ міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика IV етап конкурсу проведено 31 січня 2009 року
Уповноваженим представником Міністерства освіти І науки України та Ліги українських меценатів Вольвачем П.І. були привезені пакети...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №20 м. Севастополь Про підсумки ІІ, ІІІ (міських) етапів І проведення IV етапу ХІV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Севастопольського національного технічного університету відбувся ІІ (міський) етап конкурсу серед студентської молоді, а 13 грудня...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconПро проведення XII міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів
Наказу №192 від 20. 02 2012 року Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconНаказ №7 м. Севастополь Про підсумки ІІІ (міського) етапу ХІІІ міжнародного конкурсу з
Відповідно до наказу Управління освіти І науки №1096 від 03. 12. 12 р. 14 грудня 2012 року на базі загальноосвітньої школи №44 було...
Про проведення міжнародного конкурсу плакатів «Дружать діти на планеті» iconПро проведення Всеукраїнського студентського конкурсу з інтелектуальної власності
Го студентського конкурсу з напряму «Інтелектуальна власність» згідно Наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи