Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області icon

Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області
Скачати 59.16 Kb.
НазваНаказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області
Дата09.08.2012
Розмір59.16 Kb.
ТипНаказ
Чернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


НАКАЗ


18.06.2010 м. Чернівці № 310


Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього” у Чернівецькій областіНа виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21 березня 2008р. №3/4-19 «Угоди про наміри щодо продовження та розширення співробітництва між МОН України та корпорацією INTEL у сфері підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства» від 30 вересня 2008 р. щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі” та Угоди про наміри між компанією Intel Ukraine Microelectronics і Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації у 2008-2009 р.р в області здійснювалась реалізація програми „Intel®Навчання для майбутнього”.

Загалом протягом зазначеного періоду 780 освітян області пройшли тренінги за Програмою, серед яких 44 підготовлені як обласні тренери.

Для успішного проведення занять у Чернівецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти створено сучасну комп’ютерну та навчальну базу науково-методичного центру інформаційних технологій навчання. Відповідно до затвердженого графіку та кошторису на 2009 р. на базі науково-методичного центру інформаційних технологій навчання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводилися та фінансувалися тренінги для освітян області, що склало 245 вчителів.

В аналітичній довідці щодо впровадження міжнародних освітніх програм Intel у Чернівецькій області станом на 15 серпня 2009 р. зазначено,що Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти став тією ланкою, яка об’єднала навколо себе активних, талановитих та ініціативних педагогів області.

За висновками незалежної експертизи близько 80% педагогічних працівників, використовують матеріали та навички, набуті під час тренінгу, при підготовці до уроків та плануванні навчальної роботи, створенні веб-сторінок, ведення звітності, створення електронних газет, виконання навчальних проектів та ін. На думку педагогів, навчальний заклад отримує більш високопрофесійних викладачів в особі тих, хто пройшов тренінг.

За результатами моніторингу – 98,6% позитивних відгуків учасників Програми, 100% учасників програми рекомендують її своїм колегам.

Протягом всього періоду реалізації Програми дирекція освітніх програм Intel надає педагогам Чернівецької області сучасні методики підготовки вчителів до ефективного використання ІКТ на уроках, продовжує надавати підтримку тренерам-методистам (через он-лайн ресурси), підвищує кваліфікацію тренерів, безкоштовно надає всім учасникам програмні матеріали для тренінгів.

У жовтні 2009 р. науково-методичним центром інформаційних технологій навчання було проведено Всеукраїнську координаційну раду програми „Intel®Навчання для майбутнього”.

Результати роботи 7 тренерів Чернівецької області були відзначені Подяками дирекції освітніх програм Intel та Міністерством освіти і науки України.

Відповідно до плану роботи Чернівецького ОІППО на 2009 р. науково-методичним центром інформаційних технологій навчання у травні 2009 р. було проведено майстер-клас для тренерів Програми з питань використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій WEB-2.0, у жовтні 2009 р. форум кращих навчально-методичних проектів учасників Програми, у якому взяло участь 14 педагогів області з міст Чернівців, Новодністровська, Герцаївського, Глибоцького, Кіцманського, Новоселицького, Сторожинецького та Хотинського районів.

Науково-методичним центром інформаційних технологій навчання періодично проводяться Skype-наради з тренерами Програми, вчителям, які пройшли тренінг за Програмою постійно надаються консультації щодо розробки навчально-методичних матеріалів за проектними методиками.

Два вчителя області (Кишкан С.І., вчитель інформатики гімназії №7 м.Чернівців, Гаврилюк Н.І., вчитель біології Глибоцького ліцею), які пройшли тренінги за Програмою, взяли участь у конкурсі «Галицький проект», а Гаврилюк Н.І. стала переможцем цього конкурсу.

Відділи освіти Герцаївської та Хотинської райдержадміністрацій виконали „Intel® Навчання для майбутнього” у 2009 році відповідно на 135% та 85% (додаток 1).

Проте, в ході реалізації обласної програми мало місце невиконання, а саме:

  • відділами освіти Сторожинецької, Кельменецької, Вижницької, Новоселицької райдержадміністрацій не була належним чином організована робота щодо плану реалізації програми (додаток 1);

  • відділами освіти Заставнівської, Кіцманської, Путильської райдержадміністрацій та управлінням освіти Чернівецької, відділом освіти Новодністровської міських рад не проведено жодного тренінгу.

Підсумкові результати реалізації програми у 2009 у додатку 1.


1.Додаток 1


до наказу Головного управління освіти

і науки облдержадміністрації

18.06.2010 № 310


^

Результати реалізації програми

"Intel@навчання для майбутнього" за 2009 рік

з/п

Назва

^ Кількість вчителів

за

планом

виконано

%ОІППО

200

214

107Вижницький

80

13

16Герцаївський

40

54

135Глибоцький

80

29

36Заставнівський

80

0

0Кіцманський

60

0

0Кельменецький

50

9

18Новоселицький

100

28

28Путильський

40

0

0Сокирянський

40

20

50Сторожинецький

100

30

30Хотинський

60

51

85м. Чернівці

150

0

0м. Новодністровськ

20

0

0

Разом по області

1000

448

44,8

Схожі:

Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconСтруктурна схема реалізації програми Intel  Навчання для майбутнього в Чернівецькій області

Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconПро проведення тренінгів за програмою „Intel®Навчання для майбутнього”
Чернівецької обласної державної адміністрації від 10. 01. 2008р. №62 та наказу Головного управління освіти І науки Чернівецької обласної...
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconПро проведення тренінгів за програмою „Intel®Навчання для майбутнього”
Чернівецької обласної державної адміністрації від 10. 01. 2008р. №62 та наказу Головного управління освіти І науки Чернівецької обласної...
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconВиконання програми “intel@Навчання для майбутнього” в Чернівецькій області станом на вересень 2009 року
Виконання програми "intel@Навчання для майбутнього" в Чернівецькій області станом на вересень 2009 року
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconНаказ №98 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у жовтні 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconНаказ №109 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у листопаді 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconНаказ №119 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у грудні 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconСписок учасників семінару-тренінгу за програмою “Intel Навчання для майбутнього” який проходив в Чернівецькій обл., Чернівецький оіппо
Список учасників семінару-тренінгу за програмою “Intel Навчання для майбутнього”
Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconСписок регіональних тренерів програми Intel ® Навчання для майбутнього”

Наказ №310 Про результати реалізації програми „Intel ® Навчання для майбутнього у Чернівецькій області iconПоложення Закону про авторське право
Портфоліо проекту: цілі програми “IntelНавчання для майбутнього”, ознайомлення з методом проектів, розгляд вимог до Портфоліо
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи