Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» icon

Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики»
Скачати 84.03 Kb.
НазваНаказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики»
Дата10.08.2012
Розмір84.03 Kb.
ТипНаказЧернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИНАКАЗ
14.12.2011 м. Чернівці № 676


Про підсумки обласного семінару

методистів РМК/ММК, керівників

районних/міських методичних об’єднань

учителів інформатики «Розвиток творчих

здібностей на уроках інформатики»


На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2011 рік, Інституту післядипломної педагогічної освіти на 2011 рік та з метою удосконалення форм і методів розвитку творчих здібностей школярів при викладанні інформатики у базовій та середній школі відповідно до вимог Державного стандарту, наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.11.2011 № 632 «Про проведення обласного семінару методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» на базі Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району 8 грудня 2011 року проведено семінар з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» за участю методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики. План_роботи_семінару­­_виконано_повністю.
У роботі семінару взяли участь: Тарангул Л.М., заступник начальника –начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Тріска М.В., заступник начальника відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації, Романюк В.Р., заступник директора з наукової роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Біляніна О.Я. завідувач науково-методичним центром природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, Кошурба Г.Г., завідувач науково-методичним центром інформаційних технологій навчання, Завадський І.О., доцент Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка (в_онлайновому_режимі),_Скрипська Г.В., методист інформа­тики ІППОЧО, методисти РМК/ММК та керівники районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики Чернівецької області, Рошко З.Д., директор Реваківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителі інформатики Кіцманського району.

В рамках секцій відбулися три практичні заняття, проведені вчителями інформатики Домітращук Л.П. (Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст.), Волощуком В.М. (Киселівський ЗНЗ І-ІІІ ст.), Жукотинським А.Д.(Стрілецькокутський НВК).

Тематична структура семінару побудована на досягненні максимального ефекту від взаємодоповнюючих компетенцій доповідачів. Учасники отримали системне, різностороннє і повноцінне розуміння проблеми удосконалення форм і методів розвитку творчих здібностей школярів при викладанні інформатики у базовій та середній школі в контексті вимог Державного стандарту.

Під час проведення вебінару на тему «Основи баз даних» із І.О.Завадським., доцентом Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, учасниками семінару були задані запитання щодо нововведеної олімпіади з інформаційних технологій.

Майстер-клас з теми «Мережеві технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів» з демонстрацією використання інформаційних технологій в електронному освітньому середовищі «Щоденник.ua» провів Л.М.Гаврилюк.

У засіданні круглого столу учасниками семінару обговорено питання участі вчителів інформатики у Державній цільовій програмі «Сто відсотків» та у Національному пілотному проекті «Відкритий світ».

Враховуючи вищезазначене,


НАКАЗУЮ:


1. Затвердити рекомендації обласного семінару з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики», що додаються.

2._Відзначити якісну роботу щодо підготовки та проведення семінару, оголосити_подяку_Головного_управління_освіти_і_науки:

2.1. Рошко Зірці Дмитрівні – директору Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

2.2. Гаврилюку Леоніду Михайловичу – вчителю інформатики Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

2.3. Волощуку Володимиру Миколайовичу – вчителю інформатики Киселівського_ЗНЗ_І-ІІІ_ст._Кіцманського_району;
2.4. Домітращук Людмилі Петрівні – вчителю інформатики Кіцманського ЗОШ І-ІІІ ст.;

2.5. Жукотинському Андрію Дмитровичу – вчителю інформатики Стріле­цько­кутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району.

3. Коліснику Віктору Федоровичу, начальнику відділу освіти Кіцманської райдерж­аміні­стра­ції відзначити працівників відділу освіти та Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст., які брали участь в організації та проведені обласного семінару.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, начальникам управлінь_Кельменецької,_Глибоцької та Сторожинецької райдерж­адмі­ні­стра­цій, начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад поінформувати Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області про виконання рекомендацій, затверджених у пункті 1 цього наказу  до 01.03.2012, до 01.06.2012, 01.09.2012, 01.12.2012.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдерж­адмі­ністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Начальник Головного управління М.Й. Бауер

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації 14.12.2011 № 676


Рекомендації

обласного семінару методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики з проблемиРозвиток творчих здібностей на уроках інформатики

1. Інституту післядипломної педагогічної освіти:

1.1. Розробити концепцію моніторингового дослідження знань з інформатики учнів у ЗНЗ області.

Термін – до 30.05.2012

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.2. Розробити інструмент моніторингового дослідження у формі тестів.

Термін – до 10.09.2012

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.3. Провести навчально-тематичну нараду-семінар по організації моніторингових досліджень з інформатики.

Термін – до 20.09.2012

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.4. Провести моніторингові дослідження.

Термін – жовтень 2012 року

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.5. Розмістити результати моніторингу у газеті «Освіта Буковини» та на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

Термін – листопад 2012 року

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.6. Опрацювати галузь «Технології» у Державному стандарті початкової загальної освіти та рекомендації ЮНЕСКО «Інформатика у початковій освіті» щодо курсу «Сходинки до інформатики» та розробити методичні рекомендації щодо практичного застосування.

^ Термін – постійно

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.7. Створити на сайті ІППОЧО скриню щодо комплексного методичного забезпечення освітнього простору області.

Термін – постійно

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.8. Створити базу навчально-методичного супроводу процесу викладання інформатики в області, що забезпечуватиме оволодіння вчителями інноваційних методів і прийомів, які розвивають комунікативні компетенції школярів.

^ Термін – постійно

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.9. Вивчати й популяризувати кращий досвід напрацювань з проблеми “Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики” через сучасні засоби масової інформації (веб-сайти: ГУОН, ІППОЧО), проведення тематичних круглих столів, майстер-класів тощо.

^ Термін – постійно

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.10. Організувати роботу методистів РМК/ММК щодо створення бази ліцензованих педагогічних програмних засобів.

Термін – постійно

Відповідальний – методист ІППОЧО

1.11. Підготувати проект наказу Головного управління освіти і науки про підсумки проведення обласного семінару методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики “Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики”.

Термін – до 15.12.2011

Відповідальний – методист ІППОЧО


1.12. Розмістити рекомендації семінару в інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини», сайтах Головного управління освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Термін – до 15.12.2011

Відповідальний – методист ІППОЧО

2. Методистам інформатики рай/міськ методкабінетів:

2.1.Опрацювати з вчителями інформатики зміст навчальних програм відповідно до нового Державного стандарту .

Термін – до 01.09.2012

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.2. Ввести до плану шкільних методичних об’єднань вчителів інформатики методологічні напрямки викладання інформатики для основної школи, які забезпечать базову загальну середню освіту, що разом із початковою складає фундамент загальноосвітньої підготовки, формує в учнів готовність до вибору і реалізації шляхів подальшої освіти.

^ Термін – до травня 2012 року

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.3. Організувати створення електронної методичної бази з напрацьованими матеріалами щодо впровадження форм та методів роботи направлених на розвиток творчих здібностей на уроках інформатики.

Термін – протягом 2011-2012 н.р.,постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.4. Організувати і провести майстер-клас з проблеми розвитку творчих здібностей учнів на уроках інформатики.

Термін – протягом 2011-2012 н.р.

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.5. Знаходити кращий досвід учителів інформатики з даної проблеми та надавати ІППОЧО для вивчення і узагальнення.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.6. Здійснювати моніторинг роботи щодо модернізації навчально-матеріальної і методичної бази кабінетів інформатики, проводити їх атестацію.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.7. Продовжувати удосконалення роботи щодо розвитку творчих здібностей школярів під час викладання інформатики у середній та старшій школі, апробувати їх у навчально-виховному процесі та внести корективи у власний (особистий) педагогічний досвід.

^ Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.8. Упроваджувати сучасні технології в навчально-виховний процес по викладанню інформатики.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.9. Впроваджувати нові форми роботи з обдарованими школярами. Під час проведення позаурочного навчання спонукати їх до участі у Міжнародних конкурсах, турнірах та Всеукраїнських предметних олімпіадах.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.10. Залучати вчителів інформатики до участі у фахових конкурсах мережі «Партнерство у навчанні» та інших.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.11. Клопотати перед управліннями/відділами освіти щодо:

2.12.1. Здійснення ревізії комп’ютерної техніки у ЗНЗ області.

Термін – протягом 2011-2012 н.р.

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.11.2. Забезпечення приведення кадрового складу вчителів інформатики у відповідність до фаху.

Термін – протягом 2011-2012 н.р.

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.11.3. Організації проведення інтернет-олімпіади між ІI і ІІI етапами проведення олімпіад.

Термін – до 01.09.2012

Відповідальні – методисти РМК/ММК

2.12. Приймати активну участь щодо реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” на період до 2015 та Президентської програми “Відкритий світ”.

Термін –постійно

Відповідальні – методисти РМК/ММК

Схожі:

Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconНаказ №2/4- 780 Про підсумки обласного семінару для методистів рмк (ммк), рмц, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів історії та правознавства
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconЧернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки
Про підсумки обласного науково-практичного семінару методистів рмк (ммк), керівників районних (міських) методоб’єднань учителів історії...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconНаказ №438 Про підсумки проведення обласного семінару методистів рмк/ммк з проблеми «Системно-структурний підхід під час формування природничо-математичних знань за профільним навчанням»
На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 19. 11. 2012...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» icon«Розгалуження»
«Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики». Учасникам та гостям семінару була представлена візитна картка Реваківської зош...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconНаказ №267 Про підсумки обласного навчально методичного семінару методистів рмк/ммк географії, математики, фізики, біології, хімії з проблеми "Шляхи поліпшення
Знз/птнз 20 березня 2012 року проведено обласний навчально-методичний семінар з проблеми “Шляхи поліпшення підготовки випускників...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconОбласний науково-практичний семінар методистів рмк (ммк), керівників районних методичних комісій учителів української мови та літератури з проблеми «Методологія та методика вивчення літератури рідного краю в загальноосвітніх закладах області»
Шишковська М.І., методист української мови та літератури райметодкабінету, а роботу Колінковецького нвк – Боярин Н. М., директор...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconНаказ №267 Про підсумки проведення обласного семінару
Рмк (ммк), вчителів-учасників міжнародних освітніх програм Посольства США в Україні, Посольства Німеччини в Україні, Посольства Франції...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconНаказ №42 Про підсумки обласного огляду конкурсу на краще шкільне методичне об’єднання учителів навчальних дисциплін суспільно-гуманітарного циклу
«Про проведення обласного конкурсу на краще шкільне методичне об’єднання учителів навчальних дисциплін суспільно-гуманітарного циклу»...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» iconРоз’яснення функціональних обов’язків та трудових задач соціального педагога та практичного психолога в освітньому закладі
На виконання п 1 наказу гуон від 15. 12. 2011 №689 "Про підсумки проведення семінару методистів-психологів рмк/ммк з проблеми "Соціально-психологічні...
Наказ №676 Про підсумки обласного семінару методистів рмк/ммк, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» icon25 серпня 2011 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було проведено інструктивно-методичну нараду-семінар методистів
Чернівецької області було проведено інструктивно-методичну нараду-семінар методистів бібліотечних фондів та керівників районних (міських)...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи