Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” icon

Про Дошку пошани „Світочі методичної служби”
Скачати 36.16 Kb.
НазваПро Дошку пошани „Світочі методичної служби”
Дата10.08.2012
Розмір36.16 Kb.
ТипДокументи
Про Дошку пошани

Світочі методичної служби”


На виконання стратегії розвитку методичної служби Чернівецької області до 2012 року, схваленої Вченою радою ОІППО (протокол №1 від 22.03.2007р.), відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, ст.143 КЗпП України та з метою заохочення педагогічних кадрів за успіхи в роботі, зокрема в удосконаленні фахової майстерності і підвищенні професійної компетентності, максимальної активізації науково-пошукової діяльності вчителів, їхньої готовності до систематичної освітньої діяльності і повсякденної творчої самореалізації,


Н А К А З У Ю:


 1. Заснувати з 01.06.09 на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Дошку пошани „Світочі методичної служби”.
 1. Затвердити Положення про Дошку пошани „Світочі методичної служби”.
 1. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад подавати щорічно до 01 травня направляти подання на кандидатів для занесення на Дошку пошани „Світочі методичної служби” в Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (вул.І.Франка,20).


4. Наказ опублікувати в інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини» та розмістити на офіційному електронному сайті Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Т.в.о. директора Н.Й.Палійчук


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ ОІППО

06.03.09 р№ 22


Положення

про Дошку пошани

« Світочі методичної служби»


І. Загальні положення


 1. Положення про Дошку пошани «Світочі методичної служби» (далі – Дошка пошани) визначає мету її заснування, порядок занесення та затвердження кандидатур.


1.2. Дошка пошани розміщена у Чернівецькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Чернівці, вул. І. Франка, 20, тел. 52-73-36.


1.3. Занесення кандидатур на Дошку пошани відповідно до чинного законодавства є однією з форм заохочення педагогічних працівників.


ІІ. Мета заснування


2.1. Дошка пошани запроваджується з метою заохочення педагогічних кадрів за успіхи в роботі, зокрема в удосконаленні фахової майстерності і підвищенні професійної компетентності, максимальної активізації науково-пошукової діяльності вчителів, їхньої готовності до систематичної освітньої діяльності і повсякденної творчої самореалізації.


ІІІ. Порядок занесення


  1. Кандидатами для занесення на Дошку пошани є особи, які є лідерами за результатами рейтингової оцінки методичної роботи.
  1. Кількісний склад кандидатів на занесення на Дошку пошани від установ освіти розподіляється так:

   1. Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти – 1 представник.

   2. Представник РМК (ММК) або заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу або керівник районного чи шкільного методичного об’єдання – 1 представник.
  1. На дошку пошани заносяться портрети осіб із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, посади та місце роботи, кваліфікаційної категорії.
  1. Визначення кандидатів на Дошку пошани проводиться загальними зборами колективів на місцях з подальшим поданням до ради РМК(ММК).
  1. Рада РМК(ММК) направляє копію відповідного рішення із поданням до Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Подання направляється не пізніше ніж за 30 календарних днів до занесення.
  1. У поданні відзначаються прізвище, ім’я та по-батькові із зазначенням посади та характеристика трудової і громадської діяльності кандидата, його нагороди. До подання додається:

   1. Кольоровий портер кандидата на занесення на Дошку пошани (розміром 9х14).

   2. Копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  1. Занесення на Дошку пошани відбувається щорічно 01 червня про що видається наказ.
  1. Наказ опубліковується в інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини» та розміщається на сайті Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.Т.в.о. директора Н.Й.Палійчук

Схожі:

Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconНаказ №55 Про підсумки конкурсу «Світочі методичної служби»
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел. (0372) 52-73-36, факс: (0372) 51-14-01, е-mail: ipo@cv ukrtel net
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconOverview На дошку Вибіркові Інші ф-ти Форма Sheet 1: На дошку

Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconSheet 1: На дошку

Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconГоловінова В. О
Діяльність обласної методичної служби пто як проблема педагогічних досліджень: загальносистемні аспекти
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” icon2. 08. 2011 на базі іппочо відбулася інструктивно-методична нарада-семінар за участю завідувачів рмк/ммк «Пріоритетні напрями роботи методичної служби області у 2011/2012 н р.»
Ппочо відбулася інструктивно-методична нарада-семінар за участю завідувачів рмк/ммк «Пріоритетні напрями роботи методичної служби...
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconУправління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області
Києві та Севастополі утворені територіальні органи Головдержслужби. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 р. №842...
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconЗвіт про діяльність психологічної служби системи освіти Чернівецької області із статистичними додатками
України за період з 2008 по 2012 р та з метою підведення підсумків роботи психологічної служби системи освіти за 2011/2012 навчальний...
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconПоложення про організацію методичної роботи на кафедрах університету Для вдосконалення організації методичної роботи на кафедрах університету та підвищення її ефективності наказу ю
Затвердити “Положення про організацію методичної роботи на кафедрах університету” (додаток 1)
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconНаказ №357 Про затвердження "Положення про організацію методичної роботи на кафедрах університету"
Для вдосконалення організації методичної роботи на кафедрах університету та підвищення її ефективності
Про Дошку пошани „Світочі методичної служби” iconПоложення про порядок прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра до Національного університету державної податкової служби України
Правил прийому до Національного університету державної податкової служби України в 2014 році, затверджених наказом від 25 листопада...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи