Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача icon

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача
Скачати 148.53 Kb.
НазваЗадачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача
Дата10.08.2012
Розмір148.53 Kb.
ТипЗадача

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади


Задача №1.

Після смерті громадянина Вовка залишилося спадкове майно у складі будинку вартістю 18 тис. грн., речей звичайної домашньої обстановки і вжитку вартістю 6 тис. грн. та вклад у банку у розмірі 3 тис. грн. Будинок і речі звичайної домашньої обстановки та вжитку Вовк заповів релігійній громаді, а вклад у банку - своєму братові. Після відкриття спадщини залишилися працездатна вдова, 25-ти річна дочка - інвалід і 30-ти річний син, який працював вантажником у порту. Назвіть суб'єктів цивільних відносин, які мають право на спадкування і визначіть частку кожного із них. Свою відповідь обгрунтуйте.

Задача №2.

20 січня 2004 року помер громадянин Руденко, який заповіту не залишив. За час перебування у шлюбі з дружиною Галиною вони збудували будинок вартістю 48 тис. грн , придбали речей звичайної домашньої обстановки і вжитку на суму 12 тис. грн. та автомобіль вартістю 24 тис. грн. Крім вдови у Руденка ще було двоє синів. Один із них був умисно вбитий своїм братом ще за життя батька і залишив напівсиротами дочок Ольгу і Вікторію. Незадовго до смерті Руденко у письмовій формі із нотаріальним посвідченням уклав договір дарування із своїм братом Василем з обов'язком передати у дарунок автомобіль 21 лютого 2002 р., у день Василевого 50-ти річчя. Про цей договір дружина Руденка нічого не знала. Василь вважав, що з 21 лютого автомобіль має стати його власністю, оскільки ще не закінчився строк прийняття спадщини і цю річ ніхто не успадкував із спадкоємців першої черги. Свої права на спадщину заявили вдова і син, який відбував кримінальне покарання. Заяву про прийняття спадщини подали також 14-ти річна Ольга і 15-ти річна Вікторія. Як має відбутися спадкування? Свою відповідь обгрунтуйте.

Задача №3.

29 січня 2004 року в автомобільній катастрофі загинув громадянин Федисяк. Із спадкоємців першої черги у нього залишився тільки син Олег, а з другої черги - рідна сестра. Заповіту складено не було. Сестра вважала, що спадкоємцем має стати вона, оскільки за тиждень до загибелі Федисяка його син намагався отруїти батька, але побачивши муки останнього, після випитої отрути, не витримав і відвіз його до лікарні. У зв'язку з цим сестра твердила, що син не може отримати право на

спадкування як особа, яка скоїла замах на життя спадкодавця. Чи згодні ви з нею? Свою відповідь обгрунтуйте.

Задача №4.

2 лютого 2004 року громадянин Чижик склав заповіт на користь своїх синів Володимира і Віктора. Своє майно він заповів їм у рівних частках 5 лютого за пропозицією батька Володимир ознайомився з текстом заповіту і був дуже обурений, бо сподівався, що все майно батько заповість йому. 6 лютого Володимир здійснив замах на життя Віктора, який (замах) виявився невдалим. Брат отримав середньої тяжкості тілесне ушкодження. Володимира було засуджено до позбавлення волі. Через місяць після вступу у законну силу вироку суду, Чижик раптово помер. Віктор вважав, що він є єдиним спадкоємцем, оскільки згідно ч. І ст. 1224 ЦК не мають права на спадкування особи, які вчинили замах на життя можливих спадкоємців. В свою чергу Володимир твердив, що йому належить право на спадкування, оскільки його батько знав про замах на життя Віктора, але заповіту після цього не змінив, не скасував і не склав нового. Хто з братів правий у цій ситуації?

Задача №5.

Одарка, яка вийшла заміж за Івана, приховала від нього свою тяжку хворобу, яка була небезпечна для чоловіка. Разом вони прожили один рік. Дізнавшись про цю хворобу Іван домігся через суд визнання шлюбу недійсним, але через місяць він раптово помер. Одарка вважає, що вона має право на спадкування, оскільки згідно ст.. 41 Сімейного кодексу її шлюб із Іваном відносився до тих шлюбів, який міг бути визнаний недійсним за рішенням суду, в той час як у ч. 4 ст. 1224 ЦК вказано, що не мають права на спадкування за законом одна після одної особи, шлюб між якими є недійсним або визнаний таким за рішенням суду. Тобто, визнаний, а не такий, що може бути визнаний. Чи є Одарка правою у цій ситуації?

Задача №6.

У одній із своїх публікацій газета "Новини Черкащини" поширила недостовірну інформацію про громадянина Гасинця. З приводу спростування цієї інформації і відшкодування моральної шкоди Гасинець звернувся до суду. Рішенням суду позов було задоволено. Крім спростування недостовірної інформації редакцію було зобов'язано виплатити позивачу 3 тис. грн. на відшкодування моральної шкоди. Спростування було надруковано, а рішення про виплату відшкодування

моральної шкоди не було виконане через несподівану смерть позивача. Його спадкоємці звернулися до редакції з вимогою про виконання судового рішення. Відповідач відмовився відшкодовувати моральну шкоду, посилаючись на СТІ219 ЦК відповідно до якої не входять до складу спадщини особисті немайнові права. Чи згодні ви з такою думкою редакції?

^ Задача №7.

13 січня 2004 року громадянин Дорогі склав секретний заповіт, який був посвідчений нотаріусом згідно з нормами цивільного законодавства. У цьому заповіті він позбавив права на спадкування свого сина Віталія, який мав 16-ти річну дочку Ольгу. 20 лютого 2004 року Дорогі з сином, їдучи в одному автомобілі, потрапили в автомобільну катастрофу і обоє були тяжко травмовані. Віталій помер у лікарні о 1З годині 22 лютого, а його батько о 23 годині того ж дня.

Після смерті Дорогі залишилася вдова, на користь якої і був складений заповіт. Вона вважала, що оскільки її покійний син був позбавлений права на спадкування, то його дочка не має на спадщину ніяких прав, і, таким чином, все майно має перейти до неї (вдови). Ольга наполягала на тому, що оскільки її батько помер раніше від діда, то згідно ч. IV ст. 1235 ЦК позбавлення Віталія права на спадкування втрачає чинність і вона (Ольга) має право на спадкування на загальних підставах. Вирішіть спір.

Задача №8.

2 січня 2004 року громадянин Валов, який був одиноким, але мав рідного брата Петра, склав заповіт на користь Петрової дочки Марії. У заповіті зазначалося, що все майно має перейти Марії, при умові народження нею дитини на час відкриття спадщини. В іншому випадку майно мало перейти у власність територіальної громади. У день складання заповіту Валов ознайомив Марію із його змістом. Спадщина відкрилася через 4 місяці після складання заповіту. Марія на цей час була на 2-му місяці вагітності, про що була подана у нотаріальну контору відповідна медична довідка разом із заявою про прийняття спадщини. Однак нотаріус відмовився видати свідоцтво про право на спадщину у зв'язку з тим, що не була виконана умова заповіту, а саме - народження дитини на момент відкриття спадщини. На твердження Марії про те, що вона фізіологічне за такий короткий строк не могла народити дитини, він не реагував, оскільки у заповіті було чітко вказано, що право на спадкування виникне тільки при умові народження дитини на момент відкриття спадщини. Хто правий у цій ситуації?


Задача №9.

У березні 2004 року подружжя Васильєвих склало спільний заповіт, у якому майно було заповідано їх 30-ти річній дочці-інваліду. Через місяць після складання заповіту чоловік помер. Дочка вважала, що половину майна за батьком вона мала право спадкувати. її мати твердила, що дочка зможе успадкувати все майно за своїми батьками, але тільки після смерті матері. Хто правий у цій ситуації?

Задача №10.

Подружжя Лаврових склало спільний заповіт щодо майна, яке належало їм на праві спільної сумісної власності. Заповіт було зроблено на користь племінника Ігоря. З часом подружжя прийшло до висновку, що цей заповіт не дуже зручний. Це пояснюється тим, що той з подружжя, який переживе другого з подружжя у разі потреби не може продати майно, що було спільною власністю подружжя, а зараз належить тільки йому, не може скасувати спільний заповіт. Особлива незручність була для Ігоря, який отримав би право на спадкування спільного майна подружжя після смерті того із подружжя, який пережив іншого. Щоб ви запропонували подружжю Лаврових, щоб з одного боку уникнути цих незручностей, а з другого - забезпечити спадкування частки у спільному майні одним із подружжя за іншим при умові, що в кінцевому випадку право на спадкування майна, що є спільною сумісною власністю подружжя перейде до Ігоря?

Задача №11.

Громадянка Златоустова мала двох дорослих дочок Олену та Василину. Кожна з них у свою чергу мала по двох синів. Златоустова склала заповіт у якому все своє майно заповіла Олені. 1 січня 2004 року заповідачка разом з Оленою, повертаючись із ресторану після святкування Нового року, потрапили під колеса автомобіля, яким керував п'яний водій. Від отриманих травм Златоустова померла 1 січня о 23 годині 55 хвилин, а Олена - 2 січня о 2 годині 22 хвилин. Василина вважала, що оскільки між моментом смерті матері та моментом смерті дочки пройшло менше 24 години, то Олена не може спадкувати за матір'ю, а, отже, все майно, яке належало матері має перейти їй (Василині) як єдиному спадкоємцю першої черги. Вдівець Олени вважав, що спадщина має бути поділена порівну між Василиною і його синами. Проаналізуйте ситуацію.

Задача № 12.

9 січня 2004 року помер громадянин Дербак. Незадовго до смерті він склав заповіт, у якому все своє майно на суму 50 тис. грн.. заповів

сестрі. Спадкоємцем по закону у нього була 29-и річна внучка Леся, інвалід ІІ-Ї групи, єдина дочка сина заповідача, який помер за рік до смерті свого батька. Леся вважала, що вона має право на обов'язкову частку як спадкоємець за правом представлення. Сестра заповідача вважала, що все майно має успадкувати вона. Вирішіть спір.

^ Задача №13.

Громадянин Фаустов склав заповіт, відповідно до якого все своє майно він заповів старшому синові Петру. Спадкодавець зобов'язав спадкоємця щомісяця виплачувати його (спадкоємця) братові по ЗО грн. протягом 6-ти років. Крім того в заповіті було зобов'язано Петра видавати книги із бібліотеки спадкодавця для учнів тієї школи, де працював заповідач. Через півроку Фаустов склав новий заповіт, в якому підпризначив спадкоємця своєму синові Петру. В ньому уже не йшлося про видачу грошових сум братові спадкоємця і про видачу для користування книг із бібліотеки заповідача. Чи мав право заповідач робити розпорядження щодо видачі грошових сум і книг? Чи мав право підпризначити спадкоємця Петру? Який заповіт буде діяти?

^ Задача № 14.

Громадянка Богданова вийшла заміж за громадянина Куцина у 1991 році і перейшла проживати до нього у квартиру, яку він наймав. У цій квартирі вони і прожили вдвох аж до її приватизації у 1993 році. З 1994 року з ними почала проживати дочка Богданової від першого шлюбу, яка припинила фактичні шлюбні відносини з громадянином Вербиком. 29 лютого 2004 року Куцина було оголошено померлим, а 5 березня Богданова загинула в автомобільній катастрофі. Ще у 2000 році Куцин склав заповіт, у якому квартиру заповів другові дитинства у зв'язку з тим, що заповідач виріс у дитбудинку і нікого не мав з рідні. Визначте, кому перейде у спадщину квартира. Свою відповідь обгрунтуйте.

^ Задача № 15.

5 січня 2004 року громадянка Орлова, яка не перебувала у шлюбі, народила дочку. Під час пологів Орлова померла, а дочка пережила свою матір всього на два дні. Заповіту Орлова не залишила. За нею залишилося майно вартістю 18 тис. грн. Після смерті Орлової з числа рідних у неї залишився син від припиненого за рік до пологів шлюбу і мати. Через два місяці після смерті Орлової громадянин Волик через суд зміг довести своє батьківство щодо народженої Орловою дочки. Хто і яку частку майна успадкує? Свою відповідь обгрунтуйте.


^ Задача №16.

Громадянка Заревата громадянин Зубов уклали шлюб у червні 1980 року. 23 роки вони прожили в злагоді. Але останній рік Зубов почав часто приходити додому напідпитку, ображати дружину. 22 січня 2004 року Зубов у черговий раз прийшов додому у стані сп'яніння і почав грубо ображати дружину, звинувачуючи її в подружній невірності. Згодом від образ перейшов до нанесення побоїв і двічі ударив дружину кулаком у нижню частину живота. В цю мить додому повернувся 19-ти річний син Олег, який, побачивши, як батько втретє замахнувся для удару, схопив його за руку. Тієї ж миті дружина Зубова, несподівано для батька і для сина вдарила свого чоловіка по голові сокирою для рубки м'яса, яка стояла поруч. Через три години Зубов помер у лікарні. Після нього залишилося спадкове майно вартістю 12 тис. грн. Половину майна він заповів у рівних частинах своїм батькам. Крім дружини і сина у нього ще була 10-ги річна дочка. Як має бути розподілена спадщина? Свою відповідь обгрунтуйте.

^ Задача № 17.

Громадянин Семчук у заповіті все своє майно заповів старшому синові, але на випадок, якщо син помре після відкриття спадщини, не встигнувши прийняти її, то майно повинно перейти до молодшого сина. Студент 3-го курсу юридичного факультету Козик вважає, що цей заповіт є недійсним і, таким чином, спадкування має відбутися за законом. Спробуйте йому заперечити.

^ Задача №18.

Громадянин Перчик, будучи тяжко хворим, вирішив скласти заповіт, але такий, із змістом якого нотаріус не міг би ознайомитися, тобто секретний. Він виявив бажання, щоб заповіт був посвідчений при двох його дочках, на користь яких він і склав заповіт, але про це крім заповідача ніхто не знав. Нотаріус посвідчив цей заповіт відповідно до вимог законодавства. Після відкриття спадщини усі спадкоємці були ознайомлені із змістом заповіту, і коли син спадкодавця дізнався про те, що він позбавлений права на спадщину, став наполягати на тому, що заповіт є нікчемним. Як ви вважаєте, чи можна погодитись із сином спадкодавця? Свою відповідь обрунтуйте.

^ Задача №19.

Незадовго до смерті громадянка Зав'ялова вирішила скласти секретний заповіт. Вона подала заповіт у заклеєному конверті, на якому не було ніяких написів. Цей конверт підписав нотаріус, помістив його у присутності заповідача в інший конверт, опечатав і скріпив печаткою.

Одержавши інформацію про відкриття спадщини, нотаріус через тиждень призначив день оголошення змісту заповіту. Він запросив до нотаріальної контори вдову спадкодавця, а дітей не запросив, вважаючи, що мати їм про все розповість. У присутності працівника нотаріальної контори, яка виступила в ролі свідка, нотаріус відкрив конверт, у якому зберігався заповіт, та оголосив його зміст. З цього приводу було складено акт, який підписала вдова заповідача і свідок (працівник нотаріальної контори). В акті були викладені основні положення заповіту. Назвіть усі порушення законодавства, які мали місце у наведеній правовій ситуації.

^ Задача № 20.

Громадянин Криворучко був членом товариства з обмеженою відповідальністю. 10 січня 2004 року він помер. На момент смерті його частка в майні товариства складала 25% або 10 тис. грн. у грошовому виразі. Заповіту Криворучко не залишив. Спадкоємцями першої черги були вдова і 10-ти річні сини-близнята. Яким чином може бути успадкована частка спадкодавця у майні товариства?

^ Задача №21.

Смертельно хворий Іванчо склав заповіт, у якому заповів майно у рівних частках своїй внучці Олександрі та зачатій племінниці (стать дитини була встановлена ультразвуковим дослідженням). Через 7 місяців після відкриття спадщини народилася дитина, а Олександрі виповнилося 14 років. На момент відкриття спадщини Олександра проживала окремо від спадкодавця. На протязі 6-ти місяців після відкриття спадщини вона не могла подати заяву про прийняття спадщини, оскільки їй на той час ще не виповнилося 14 років, а батьки таку заяву подавати відмовились. У свою чергу батьки новонародженої дитини, одразу ж після реєстрації народження таку заяву подали і вважали, що оскільки Олександра не прийняла спадщину, то відповідно до ч. II ст. 1275 ЦК частка Олександри має перейти їхній дочці. Чи може Олександра у цій ситуації отримати свою частку у спадщині?

^ Задача № 22.

Уважно прочитайте главу 90 ЦК "Спадковий договір". У цій главі обов'язки відчужувача майна прямо не згадуються. Спробуйте визначити їх, проаналізувавши зміст відповідних статей глави 90.

Задача № 23.

Проаналізуйте зміст ст.. 27 та ст. 1307 ЦК. Чи є між ними суперечність? Права якої особливої категорії спадкоємців можуть бути порушені спадковим договором?

Задача № 24.

Після розірвання шлюбу з Ганною Валерій довгий час не міг одружитися. Тим часом до Ганни почав залицятися Петро. Щоб задобрити Ганну і схилити її до поновлення шлюбу Валерій подарував їй дорогий автомобіль. Однак, Ганна все рівно не погодилась на поновлення шлюбу. Коли в черговий раз Валерій прийшов до Ганни з вимогою припинити особисті стосунки з Петром і поновити шлюб з ним, Ганна вистрелила в нього з мисливської рушниці і заподіяла йому смерть. Після цього сама покінчила життя самогубством. Єдиний спадкоємець Валерія, його рідний брат Віталій звернувся з вимогою до матері Ганни, яка стала єдиним спадкоємцем своєї дочки, з вимогою про розірвання договору дарування автомобіля, посилаючись при цьому на ч. І ст.. 727 ЦК, відповідно до якої у разі умисного вбивства обдарованим дарувальника, спадкоємці дарувальника мають право вимагати розірвання договору дарування. Чи можливо у цій конкретній ситуації домогтися розірвання договору дарування? Свою відповідь обгрунтуйте.

^ Задача № 25.

Власник 4-ох кімнатного будинку Погорілко проживав у ньому після смерті дружини один. На пенсію прожити було важко. Від сина, який проживав у сусідньому місті, допомоги не отримував. Тому Погорілко уклав договір житлового найму із сім'єю Бондаренка і виділив їм для проживання 2 кімнати. Договір був укладений строком на 5 років і належним чином оформлений. Але через рік після укладення договору Погорілко несподівано помер. Прийнявши спадщину і отримавши свідоцтво про право на спадщину, син із сім'єю вирішив поселитися у батьковому будинку. Але не дивлячись на те, що строк договору найму жилого приміщення ще не закінчився, спадкоємець поставив вимогу наймачам звільнити ті кімнати, які вони займали. Він мотивував це тим, що будучи власником будинку має всі права щодо розпорядження цим майном відповідно до ст.. 317 ЦК. Тобто, тільки він як власник може вирішувати чи здавати частину будинку в найм. Чи згодні ви з такою аргументацією? Свою відповідь обгрунтуйте.


^ Задача №26.

Після смерті громадянки Петрусенко, два її сини — Василь та Іван стали спадкоємцями за заповітом. Обоє отримали свідоцтво про право на спадщину. Однак Василь ніяк не міг змиритися з тим, що йому спадкового майна дісталося значно менше ніж його братові. Про це він весь час докоряв Іванові, пропонував поділити все порівну, але той відмовлявся. Тоді під час чергової сварки, будучи у нетверезому стані, Василь встромив Іванові ножа в живіт. Після відчайдушних старань лікарів життя потерпілого вдалося врятувати. Після виходу з лікарні Іван звернувся до суду з позовом про визнання недійсним Василевого свідоцтва про право на спадщину на підставі ч. І ст. 1224 ЦК відповідно до якої не може бути спадкоємцем особа, яка вчинила замах на життя когось із спадкоємців. Чи може позов бути задоволений? Свою відповідь аргументуйте.

^ Задача № 27.

У 1999 році помер громадянин Мазурок, який разом із своєю дружиною на праві спільної сумісної власності володів будинком. Заповіту не залишив. Разом з батьками проживав син Володимир (на момент відкриття спадщини і після цього). У спадкодавця була ще дочка Надія, яка проживала окремо із своєю сім'єю. Після смерті Мазурка ніхто із спадкоємців не звернувся до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини. У 2004 році померла вдова Мазурка. Син продовжував проживати у батьківському будинку. Дочка і син звернулися до нотаріальної контори із заявою про право на спадщину. Обоє отримали свідоцтво про право на 8 будинку. Чи правильно їм було видане свідоцтво про частку у спадщині? Свою відповідь обгрунтуйте.

^ Задача № 28.

Останні два роки громадянка Власова проживала із своїм одиноким сином Віталієм. У неї була ще дочка Діана, яка проживала окремо разом із своєю сім'єю. Власова склала заповіт, у якому все своє майно заповіла синові і дала можливість Віталію із змістом заповіту ознайомитися. Цим мати хотіла домогтися того, щоб він став краще доглядати за нею. Але сталося навпаки. Тоді мати пригрозила синові, що половину будинку заповість дочці, але сама не могла піти у нотаріальну контору і тому запросила нотаріуса додому. Той приходив кілька разів, але син його до матері не пустив. Незабаром Власова померла. Які правові наслідки для Віталія може мати така його поведінка?

Задача №29.

У січні 2002 року громадянин Величко уклав договір оренди 2 га ріллі із її власником терміном на 5 років. Через 2 роки орендар помер. Його спадкоємці посилаючись на статтю 1225 ЦК вважали, що права орендарів цією земельної ділянки переходять до них, оскільки відповідно до вказаної правової норми право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення. Вони вважали, що ця норма поширюється на них, оскільки Величко цими 2 га ріллі володів і користувався, тобто здійснював дві із трьох правомочностей права власності визначених ст. 317 ЦК. У свою чергу власник земельної ділянки, посилаючись на ст. 781 ЦК вважав, що договір найму земельної ділянки має бути припинено у зв'язку із смертю фізичної особи - наймача. Хто правий у цій ситуації?

Задача №30.

У січні 2004 року помер громадянин Шутко. Після його смерті залишилася 50-ти річна вдова, яка працювала в магазині продавцем, дочка - дільничний терапевт, син - інвалід та 75-ти річний батько. У заповіті синові Шутко заповів дачний будинок вартістю 10 тис грн. та акції на суму 1 тис грн., батькові - автомобіль вартістю 8 тис грн., меблевий гарнітур - вартістю 2 тис грн. та акцій на суму 1 тис грн. Будинок та решту майна на суму 66 тис грн. Шутко заповів заводові, на якому працював понад ЗО років. Син і батько звернулися до суду з позовом про визнання заповіту частково недійсним, оскільки на їх думку за заповітом вони отримали менше ніж повинні отримати як спадкоємці, котрі мають право на обов'язкову частку у спадщині. Син вважав, що він може додатково претендувати на майно вартістю 1 тис грн., а батько - З тис грн. Спробуйте довести безпідставність претензій спадкоємців.


РІВНЯННЯ

Розв'яжіть рівняння

^ (А+В)/Р + К/М = (С+Е)-Н+Д/Ь

де, А - число підстав для виникнення права спадкування за законом

В - число способів розпорядження спадкодавцем правом на вклад у банку

С - максимальний строк, за який можуть бути стягнені витрати на утримання, догляд, лікування спадкодавця (у роках).

Д - мінімальний строк проживання спадкоємців із спадкодавцем до часу відкриття спадщини, який є необхідним для того, щоб у спадкоємців було переважне право на виділення їм спадкового майна в натурі.

Р - строк для прийняття спадщини

Е - мінімальна тривалість строку, протягом якого повинен прийняти спадщину спадкоємець, до якого перейшло право на прийняття спадщини

К - строк, протягом якого кредитор спадкодавця повинен пред'явити свої вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, якщо за початок цього строку брати день, коли кредитор дізнався або повинен був дізнатися про відкриття спадщини.

Ь - строк позовної давності щодо вимог про визнання неправомірними дій виконавця заповіту

М - строк видачі свідоцтва про право на спадщину

Н - число черг спадкоємців за законом


Вчитель правознавства Ліцею №2 м. Чернівці Ткаченко В.П.

Схожі:

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПротокол результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 11 класу 21 січня 2013 року

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПротокол результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 8 класу 21 січня 2013 року

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПротокол результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 9 класу 21 січня 2013 року

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПротокол результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 10 класу 21 січня 2013 року

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПротокол результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 7 класу 21 січня 2013 року

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconІнформація про ІІ етап заочної олімпіади з математики у 2009/2010 н р
У ньому прийняли участь 19 учасників 7 – 11 класів. З них: 4 учасники – 7-го класу, 1 учасник – 8-го класу, 11 учасників – 9-го класу,...
Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconСписок учнів 8 класу на участь у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача iconПлан – конспект уроку для учнів 8 класу за модулем Баскетбол Задачі уроку
Мета уроку : Прививати прагнення до занять фізичною культурою, закріплення та удосконалення елементів баскетболу, виховувати почуття...
Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача icon3. Транспортна задача лінійного програмування Формулювання задачі
Транспортна задача представляє собою задачу лп, котру можно вирішувати симплекс-методом. Але специфічна структура умов задачі дозволяє...
Задачі для підготовки учнів 11 класу до олімпіади Задача icon3. Транспортна задача лінійного програмування Формолювання задачі
Транспортна задача представляє собою задачу лп, котру можно вирішувати симплекс-методом. Але специфічна структура умов задачі дозволяє...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи