«Розгалуження» icon

«Розгалуження»
Скачати 29.43 Kb.
Назва«Розгалуження»
Дата11.08.2012
Розмір29.43 Kb.
ТипУрок


8 грудня на базі Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. відбувся семінар методистів РМК/ММК, керівників районних та міських методичних об’єднань учителів інформатики з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики». Учасникам та гостям семінару була представлена візитна картка Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. у виконанні учнів під керівництвом О.І.Мажар О.І. заступник директора виховної роботи.

Відкрила семінар заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА Л.М. Тарангул. У своєму виступі Любов Миколаївна окреслила роль та місце інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі ЗНЗ (через викладання інформатики). «Сучасна освіта здійснюється засобами інформаційно-комунікаційних технологій. Комп’ютер – це не панацея від усіх шкільних негараздів, це – помічник, за допомогою якого учні повинні розкривати свої здібності. Вчитель інформатики – це в першу чергу, вмілий організатор, своєрідний режисер, до арсеналу інструментів якого входять і спеціальні програмні засоби. Треба весь час бути в курсі технічних новинок, щоб підтримувати свою фахову обізнаність», – зазначила Л.Тарангул.

Любов Миколаївна також підкреслила, що за останні роки більшість шкіл області обладнано сучасними комп’ютерними класами за рахунок держави. Забезпеченість комп’ютерною технікою ЗНЗ за кошти державного бюджету в міській місцевості становить 40%, а в сільській – 97%. Заступник начальника Головного управління освіти Чернівецької ОДА зазначила, що у 2011/2012 н. р. започатковано Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій для учнів 10-11 класів, метою якої є стимулювання творчого самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих учнів, підвищення інтересу до інформаційних технологій. У другій частині семінару його учасники працювали в секціях. Л.П.Домітращук, вчитель інформатики ЗНЗ І-ІІІ ст. провела інтегрований урок інформатики та математики у 10 класі з розділу «Алгоритмізація та програмування» на тему «Розгалуження».

Цікаво та змістовно провів практичну роботу з курсу «Інформатика 9 клас», з розділу «Операційна система Windows» тема «Стискання та архівування даних»., вчитель інформатики Киселівського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району В.М Волощук .

Пристендовий урок з інформатики в 10 класі на тему «Електронні таблиці Excel. Використання формул. Абсолютна та відносна адресація комірки» продемонстрував А.Д.Жукотинський, вчитель інформатики Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району.

У ході семінару проведено вебінар на тему «Основи баз даних» із І.О Завадським., доцентом Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, модератором якої була Г.В. Скрипська, методист інформатики НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО. На веб-конференції учасникам були задані запитання щодо нововведеної олімпіади з інформаційних технологій.

Майстер-клас на тему «Мережеві технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів» провів Л.М.Гаврилюк, вчитель інформатики Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст., відмінник освіти України.

У засіданні круглого столу з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики», взяли участь заступник директора з наукової роботи ІППО Чернівецької області В.Р.Романюк;

завідуючі науково-методичними центрами природничо-математичних дисциплін О.Я. Біляніна та інформаційних технологій навчання Кошура Г.Г., представник відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації М.В.Тріска.

Директор школи З.Д.Рошко представила Реваківський освітній округ. Учасниками семінару були обговорені важливі питання участі вчителів інформатики у Державній цільовій програмі впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” та у Національному пілотному проекті «Відкритий світ». Метою якого є виявлення ступені впливу ІКТ на підвищення інтересу учнів до здобуття знань набуття життєво важливих навиків, підвищення рівня їх навчальних досягнень внаслідок застосування у навчальному процесі ІКТ, ефективність використання різних комп’ютерних пристроїв в освіті.

Всесторонньо обговоривши проблеми семінару, учасники започаткували електронну скарбничку з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» та прийняли відповідні рекомендації.


Методист ІППОЧО

Г.В.Скрипська

Схожі:

«Розгалуження» iconЛекція 2: Керування порядком обчислень Вибір із двох альтернатив. Вкладеність конструкцій вибору. Поліваріантний вибір Поняття операторного блоку
Алгоритмічна конструкція альтернативного розгалуження, або конструкція вибору з двох альтернатив, дозволяє виконавцеві алгоритму...
«Розгалуження» iconЛекція Ядро C#. Оператори
Умовний оператор if використовується для розгалуження процесу обчислень на два напрями. Структурна схема оператора наведена на рис....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи