Книжечка моя icon

Книжечка моя
Скачати 21.56 Kb.
НазваКнижечка моя
Дата11.08.2012
Розмір21.56 Kb.
ТипДокументиКнижечка моя

Дрібнесенькая!

Люблю я тебе читати,
Листоньки ті оглядати;


Відганяєш мені скуку,

Даєш розкіш і науку…

С. Яричевський


22 лютого 2011 року на базі Грозинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Колінковецького НВК Хотинського району був проведений семінар методистів бібліотечних фондів районних (міських) методичних кабінетів з проблеми: Робота з читачами бібліотеки навчального закладу щодо формування задоволення їх читацьких потреб”.

Відкрив семінар директор Грозинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів А.І.Мойсов. Презентацію шкільної бібліотеки провела В.В.Мойсова, бібліотекар даної школи.

Які розповіли про історію створення бібліотеки, ознайомили з її фондами.

Презентація кожного куточка відбувалась за участі казкових героїв: Незнайка, Мальвіни, Котигорошка…
Завершуючи офіційну частину, усі учасники були запрошені до читальної зали, де був запропонований огляд книжкових виставок: “Грозинці на вітрилах історії”, “Мій рідний край – Хотинщина моя”, “Буковий краю, Буковина”, “Перлини рідного краю”, “Великі українці”, “Відкриті сторінки історії”, “З Україною в серці”, “Мозаїка української душі”, “Нам з Землею разом жити”. На завершення свята кожен учасник семінару отримав подарунок – збірку книжок “Грозинці на вітрилах історії”, “Село між двома кішмами”, Івана Снігура.

Продовженням семінару була візитка Колінковецького НВК та бібліотеки цього закладу, яку провели Н.М.Боярин, директор закладу. Бібліотечний фонд (без підручників) складає 13853 примірника.

Було відвідано два відкритих заходи: Літературний вернісаж – “Моя золота полиця“ (учні 1-11 класів), що провели завідуюча бібліотекою Г.М.Хабуля та педагог організатор О.Т.Когут. Метою якого є ознайомлення з читацькими уподобаннями і дітей і дорослих читачів бібліотеки, зробити висновок про важливість, значимість книг і читання в житті кожної людини.

Учнями 3 класу представили презентацію проекту “Казки мого дитинства”, учнями 11 класу – “Поезія – це завжди неповторність”, “Література рідного краю”. Зіграна літературно-музична композиція за легендою М.Брозинського “Рута біля шляху”.

Батьківський форум – “Сім’я і школа – партнерство заради дітей”, що провели Шкільний бібліотекар О.В.Васілова, вчитель світової літератури С.В.Женерет. На якому популяризувалось сімейні читання. Прищеплювалась любов до рідного краю, до митців Хотинщини. Виховувалось шанобливе ставлення до книги.

Учнями даного закладу та директором музею О. О. Бойко було проведено екскурсію до шкільного історико-краєзнавчого музею “Зразковий музей України”.

По завершені відкритих заходів, методистами бібліотечних фондів було обговорено проблему формування читацьких інтересів та читацької активності школярів. З цього питання виступали: Л.І.Пацалюк, методист бібфондів Хотинського району, Л.М.Ватутіна, В.І.Іліка, М.І.Маленко.

Схожі:

Книжечка моя icon"Поет-лірик від Бога" До 100-річчя від дня народження
Україно моя, далі, грозами свіжо пропахлі, Польова моя мрійнице. Крапля у сонці з весла. Я віддам свою кров, свою силу І ніжність...
Книжечка моя iconЛ. М. Шутенко. Моя любов – Академія!
Ш 97 Л. М. Шутенко. Моя любов – Академія! : біобібліографічний покажчик / Харк нац акад міськ госп-ва; уклад. Н. Б. Давидова, О....
Книжечка моя iconПерлинка ніжна неньки-України, чудовий край, Хотинщино моя!”
Пропонується варіант розробки проекту “Перлинка ніжна неньки-України, чудовий край, Хотинщино моя!” для роботи з дітьми старшого...
Книжечка моя iconПро Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
Ення про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» до відома керівників навчальних закладів...
Книжечка моя iconДокументи
1. / Энциклопедия Моя Украина(укр).pdf
Книжечка моя iconWritten practice
Моя дочь купила себе очень хорошее зимнее пальто в магазине на Ленинском проспекте
Книжечка моя iconМолодіжна соціально-економічна гра Сумщини «моя сумщина»
Напрямок гри: Проблеми охорони навколишнього середовища на Сумщині Код кейсу 1
Книжечка моя iconМолодіжна соціально-економічна гра Сумщини «моя сумщина»
Нтп І підвищення конкурентоспроможності. Інтелектуальні інвестиції – це вкладення в потенціал суспільства, об’єкти інтелектуальної...
Книжечка моя iconДокументи
1. /2007 Моя земля - земля моих предков.doc
Книжечка моя iconМолодіжна соціально-економічна гра Сумщини «моя сумщина»
Адаптація регіональної податкової політики україни до вимог єс: наслідки для сумщини
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи