Вимоги до оформлення матеріалів icon

Вимоги до оформлення матеріалів
Скачати 20.35 Kb.
НазваВимоги до оформлення матеріалів
Дата15.09.2012
Розмір20.35 Kb.
ТипДокументи

Вимоги до оформлення матеріалів:

Статті, що надсилаються до редакції збірника, повинні відповідати вимогам ВАК України (Постанова президії ВАК України від 15.01.2003 р. № 7-05/1 „Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України” // Бюлетень. – 2003. - № 1. – С.2.) (Додаток 2).

Редколегія просить авторів при оформленні статей керуватися наступними правилами:

Мова рукопису – українська. Обов’язкове резюме українською, російською та англійською мовами. Автор несе відповідальність за достовірність наукової інформації, належність особисто йому запропонованого матеріалу, за правильне оформлення наукового апарату, цитування джерел та посилання на них, літературну редакцію. Текст має бути уважно вичитаний і перевірений, про що свідчитиме підпис автора на останній сторінці рукопису.

Для оригінал-макета використовувати формат А-4 з полями 20 мм. Шрифт набору Times New Roman, кегель 14, міжрядковий інтервал 1,5. Абзац – 5 літер. Вирівнювання абзаців – за шириною. Для стилістичного виділення фрагментів тексту (постановка проблеми, мета дослідження, результати дослідження, висновки) використовувати напівжирний курсив із збереженням гарнітури, розміру шрифту та інтервалу абзацу. Бажано уникати оформлення тексту великими літерами. Сторінки не нумеруються.

Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Електронні варіанти тез записувати у форматі „rtf”, назва файла повинна містити прізвище автора та номер секції (Pavlenko_3). Малюнок потрібно записати також окремим файлом у форматі „jpg”.

Посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках (наприклад, [2, 34]). Список використаних джерел складати з дотриманням правил держстандарту.

Нумерувати сторінки – олівцем.

Для участі у роботі конференції необхідно надіслати організаційний внесок (для часткового покриття затрат, пов’язаних з підготовкою робочих матеріалів конференції, інформаційно-організаційним забезпеченням) у розмірі 50 грн. поштовим переказом на ім’я Галабурди Оксани Петрівни за адресою: Кафедра загальної психології та психодіагностики, Рівненський державний гуманітарний університет, вул. Остафова, 31б, м. Рівне, 33028.

Матеріали, копії квитанцій за друк публікації та організаційний внесок просимо надсилати на адресу університету: Кафедра загальної психології та психодіагностики, Рівненський державний гуманітарний університет, вул. Остафова, 31б, м. Рівне, 33028 або на e-mail: cds_mail@ukr.net (у такому разі просимо у поштовому конверті надіслати копію квитанції про оплату публікації).

Телефони для довідок: (0362) 26-19-66; факс: (0362) 22-12-31; 050-860-18-35 – Вадим Маркович;
067-742-43-38 – Галина Володимирівна; 098-421-91-70 – Оксана Петрівна.

Оплата відрядження, проживання, харчування, проїзд – за рахунок організації відрядника чи за власний кошт.

Схожі:

Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення рукописів, що направляються у журнал «вісник сумДУ. Серія економіка»
Відповідно до порядку включення журналів в «Базу даних Scopus» редакція розробила І затвердила правила-вимоги до змісту І оформлення...
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення публікацій у збірнику матеріалів конференції та у монографії колективу авторів до збірника матеріалів конференції приймаються доповіді або тези доповідей обсягом
Через один рядок прізвище та ініціали автора, назва організації (вирівнювання по центру)
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів публікації: Структура статті повинна
Необхідно виділити назви кожного з елементів у тексті статті за зразком, наведеним у додатку Невиконання або часткове виконання цієї...
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів
Тези, які не відповідають вимогам, не будуть ухвалені до друку. Дозволяється спів
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення публікацій у збірнику матеріалів конференції та у монографії колективу авторів до збірника матеріалів конференції приймаються доповіді або тези доповідей обсягом
Назва доповіді/тез українською/російською та англійською мовами (шрифт напівжирний, літери великі, вирівнювання по центру)
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів І міжнародної конференції «Людина. Комп’ютер. Комунікація» (використовуйте стиль Main Title) Ім’я Прізвище (використовуйте стиль Author)
Вимоги до оформлення матеріалів І міжнародної конференції «Людина. Комп’ютер. Комунікація» (використовуйте стиль Main Title)
Вимоги до оформлення матеріалів iconІнструктивні матеріали щодо порядку висунення, оформлення та подання робіт на здобуття Державних премій України в галузі науки І техніки Загальні вимоги до оформлення документів І матеріалів робіт
На початку 1-го тому має бути опис документів із зазначенням сторінок у зростаючій послідовності
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів
Стаття повинна бути структурована І відповідно до вимог вак україни мати такі елементи
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів конференції
До опублікування приймаються тексти, підготовлені у форматі msword (. doc), які відповідають нижченаведеним вимогам
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів
Доклади та доповіді надсилати у форматі А4 набрані в редакторі Word (інтервал 1,5; поля: зверху, знизу, справа 1,5 см., зліва – 2,5...
Вимоги до оформлення матеріалів iconВимоги до оформлення матеріалів
Текст слід підготувати у редакторі word, формат вимоги до статей будуть надіслані окремо. Файли надсилаються електронною поштою на...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи