Країна Назва icon

Країна Назва
НазваКраїна Назва
Сторінка1/6
Дата12.09.2012
Розмір0.54 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6Країна


Назва


Загальний опис

Термін подачі документів


КонтактиАвстріяСтипендії Австрії

Стипендія надається студентам, випускникам вищих нав­чальних закладів, аспірантам з усього світу для проведення досліджень у вищих навчальних зак­ла­дах Австрії за напрямами: природничі, економічні, технічні, гуманітарні та соціальні науки.


До 1 березня кожного року


Офіційний сайт:

www.oead.ac.at.


Стипендії Ернста Маха


Для випускників ВНЗ, аспірантів та кандидатів наук за наступними напрямками: юриспруденція, економіка, гуманітарні та технічні науки.


До 20 березня кожного року

Офіційний сайт:

www.oead.ac.at.

Електронна адреса:

info@oead.at


Стипендія Гумбольдта для досвідчених науковців

Стипендія надається висококваліфікованим науков­цям, з моменту захисту дисертації яких пройшло не бі­ль­ше 12 років, для проведення науково-дос­­лід­ного проек­ту спільно з німецькими колегами тривалістю від 6 до 18 місяців.


До травня кожного року


Офіційний сайт:

http://www.humboldt-foundation.de/web/start.html
Стипендія Хердера в межах стипендійної програми Альфреда Топфера

Стипендія надається аспірантам для проведення досліджень в університетах Відня за певними напрямами: технічні, економічні, гуманітарні та соціальні та міждисциплінарні науки.


До 30 листопада щороку


Електронна адреса:

ericke@teopfer-fue.de

Стипендії Ервіна Шредінгера

Молодим і висококваліфікованим вченим будь-якої дисципліни надається можливість провести наукову роботу в провідних зарубіжних науково-дослідних інститутах, отримати досвід і знання за кордоном, а також доступ до нових наукових напрямів, методів і процедур.


Протягом року


Офіційний сайт:

www.fwf.ac.at

Електронна адреса:

office@fwf.ac.at

Стипендія Лізи Майтнер

Програма підтримки висококваліфікованих науковців з усього сві­ту. Стипендія нада­є­ть­ся терміном від 1 до 2 років для проведення науко­вих дослід­же­нь в наукових установах Австрії.

Тематика досліджень довільна.  Вікових обмежень немає.


Протягом року


Офіційний сайт:

http://www.fwf.ac.at

Електронна адреса:

rschmidt@fwf.ac.at


Стипендія Фонду Генріха Йорга


Стипендія надається іноземним науковцям і дос­лід­ни­кам для проведення дос­ліджень (в рамках спільних нау­ко­во-дослідних проектів) з науковцями факультету природ­ни­чих наук Університету Граца. Стипендія покриває витрати на відрядження, про­жи­ван­ня і проведення досліджень.


Переважно наприкінці року


Офіційний сайт:

http://www.uni-graz.at/nawi/studienang/


Центр міжнародно-правових досліджень, Зальцбург і Університет Лазарського, Польща

Центр міжнародно-правових досліджень, Зальцбург і Університет Лазарського, Польща проводить набір студентів за програмою Магістр права в сфері міжнародна бізнес-практика зі спеціалізацією «Американське бізнес-право»(21 ECTS).

Для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» надається право отримати знижку 30 % на оплату за навчання в першому циклі березня 2012 року і в другому циклі в березні 2013 року в Зальцбурзі за програмою Магістр права. Після трьох сесій студент отримає ступінь LLM та сертифікат за кожну складену сесію. Навчання в університеті проводиться за 8 спеціалізаціями польською мовою. Випускники спільних польсько-британських програм, що проводяться в університеті Лазарського, отримають два дипломи: польські дипломи бакалавра и магістра і британські дипломи Bachelor of Arts, Master of Arts and Master of Science.18-31 березня, 2012Офіційний сайт: www.legaledu.net

Електронна адреса:

office@cils.org

АвстраліяОсвітні стипендії Endeavour Awards

Endeavour Awards – це міжнародна освітня програма яка заснована Урядом Австралії і спрямована на заохочення студентів, дослідників і фахівців з усього світу. Категорії:

-програма стипендій для аспірантів Endeavour Postgraduate and Postdoctoral Awards;

- програма стипендій для дослідників Endeavour Research Fellowship;

- програма стипендій для отримання професійної освіти Endeavour Vocational Education and Training (VET) Award;

- програма стипендій для керівників Endeavour Executive Award.Червень кожного рокуОфіційний сайт:

www.australiaawards.gov.au.Великобри-танія


Overseas Research Students Awards Scheme (ORSAS)

Overseas Research Students Awards Scheme - це програма надання грантів для дослідження в університетах Великобританії, яка покриває різницю між вартістю навчання у Великобританії та у країні апліканта. Критерій відбору – академічна успішність.


В залежності від обраної програми


Офіційний сайт:

http://www.orsas.ac.uk/about/Програма післядиплом-них стипендій Chevening

Більшість цих стипендій розрахована на післядипломні магістерські програми (на здобуття ступенів MSc, MA, LLM) тривалістю до 12 місяців, але можливо також обрати менш тривалу дослідницьку програму строком від 3 місяців. Адмініструє програму Британська Рада. Вони надаються науковцям та молодим фахівцям, котрі можуть продемонструвати як високі академічні показники, так і визначні лідерські здібності.
В залежності від обраної програмиОфіційний сайт:

http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-education-funding-chevening-scholarships.htm


Стипендії Університету Глазго


Стипендії Університету Глазго надаються аспірантам і докторантам у таких галузях: гуманітарні науки, право, бізнес і соціальні науки. Стипендії покривають різницю між вартістю навчання в Британії та у країні студента.


В залежності від обраної програми


Офіційний сайт:

http://www.gla.ac.uk/studying/scholarships/internationalscholarships/


Стипен-діальна магістерська програма
для студентів в університеті Кембридж


Університет відкриває магістерську програму для студентів з України. Навчання буде проходити в рамках української стипендіальної програми, яку підтримує український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Студентам буде доступний широкий вибір з майже п'ятдесяти курсів - від вивчення археології, історії та літератури до лінгвістики, економіки та міжнародних відносин.
Присудження стипендій буде проходити після розгляду заяв претендентів. Перевага буде віддана тим претендентам, які мають видатні академічні успіхи.

До участі в конкурсі на отримання стипендій допускаються студенти з України, які до жовтня отримають ступінь бакалавра.До 31 січня поточного рокуОфіційний сайт:

http://www.cambridgetrusts.org/scholars

Електронна адреса:

info@overseastrusts.cam.ac.uk


Університет Exeter

Університет Exeter пропонує стипендії, які надаються іноземним студентам, що бажають навчатися за такими навчальними напрямами: гуманітарні та соціальні науки, право, комп'ютерні науки та математика.


01 липня 2011 року для програми з початком занять у вересні 2011р.);

18 листопада 2011 р. (для програми з початком занять у січні 2012 р.).


Офіційний сайт:

http://www.exeter.ac.uk/undergraduate/degrees/index.html

Програма стипендій Оксфордського університету

Британська благодійна організація «The Hill Foundation» пропонує стипендіальні програми для аспірантів і випускників університетів, які бажають продовжити навчання в Оксфордському університеті.


Протягом року


Офіційний сайт:

http://www.ox.ac.uk/

Стипендії університету Buckingham

Університет Buckingham пропонує стипендіальні програми, які дають можливість покращити рівень досвіду за наступними спеціальностями: міжнародні дослідження, право, інформаційні системи та інші.


Протягом року

Офіційний сайт:

http://www.buckingham.ac.uk/

Електронна адреса:

info@buckingham.ac.uk

Стипендії університету Newcastle

Стипендії надаються студентам, які бажають отримати знання за наступними напрямками: бізнес та менеджмент; гуманітарні та соціальні науки.

Для програми з початком занять в січні 2012:

18 листопада 2011 рокуОфіційний сайт:

http://www.ncl.ac.uk/^

Стипендії університету Essex

Університет пропонує трьохрічні програми бакалавра за наступними напрямками: міжнародні відносини, фінанси і менеджмент, право, соціологія. А також магістерські програми протягом одного року.

В залежності від обраної програми

Офіційний сайт:

http://www.essex.ac.uk/

Електронна адреса:

hrep@essex.ac.uk
UCAS


(Universities and Colleges Admissions Service)


Організація, яка відповідальна за подачу заяв на вивчення більш ніж 40 000 курсів вищої освіти у Великобританії. На офіційному сайті організації можна виконати пошук курсів, університетів і коледжів, дізнатися вимоги для вступу і процедури прийому, заповнити заяву і відслідковувати процес його розгляду.


Жовтень,

січень і березень поточного поку


Офіційний сайт:

http://www.ucas.com/students/apply/
ГреціяЄвропейська Асоціація Публічного Права

Програма розрахована для тих, хто прагне розширити свої знання і вміння в області публічного права, його політичний, економічний та соціальний вплив на національному та регіональному рівні, а також вивчити процес інтеграції та пов’язані з ним проблеми.

Програма потребує знання англійської мови. Тривалість програми складає 12 місяців.В залежності від обраної програми


Офіційний сайт:

http://www.eplo.eu/elss/rus/indexrus.html

Електронна адреса:

summerschool@eplo.eu


Державний фонд стипендій Греції (I.K.Y)

Державний стипендіальний фонд Греції (I.K.Y) надає стипендії іноземним студентам для навчання. Типи стипендій:

  • стипендії для PhD студентів: 1-4 роки;

  • стипендії для отримання магістерського диплому: 1-3 роки;

  • постдокторські студії: від 6 місяців до 1 року.

Державний стипендіальний фонд Греції не визначає пріоритетних напрямків освіти. Єдиною умовою є наявність заявленої дисципліни в університет Греції, якій обрав кандидат. Важливим критерієм є знання грецької мови.В залежності від обраної програмиОфіційний сайт:

www.uoa.gr


Стипендії грецької фундації імені Олександра Онассіса

Грецька Фундація імені Олександра Онассіса оголошує конкурс на здобуття дослідницьких та освітніх стипендій для професорів та викладачів університетів, дослідників зі ступенем кандидата наук, викладачів грецької мови, митців, а також аспірантів та докторантів.
До січня щороку


Офіційний сайт:

http://www.onassis.gr/en/Європейський СоюзПрограма Жана Моне


Конкурс освітньої програми імені Жана Моне, яка націлена на підтримку освітніх та дослідницьких проектів у сфері європейської інтеграції.

Мета програми полягає в підвищенні рівня знань про європейську інтеграцію.

Програма підтримує викладання, дослідження про історію, політику, економіку та право Європейського Союзу, а також про його стосунки з іншими країнами світу.

Конкурс відкрито для заявок з усього світу.В залежності від програмиОфіційний сайт:

http://ec.europa.eu/education/lifelong-learning-programme/doc88_en.htmЄвропейський Інститут перспективних досліджень

EURIAS стипендії


Програма Європейських інститутів для післядипломного навчання (The European Institutes for Advanced Study – EURIAS) є міжнародною програмою з обміну науковців, що пропонує 33 стипендії на 2011\2012 академічний рік. Навчання проходить 10 місяців у одному із інститутів таких міст: Берлін, Болонья, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Кембридж, Хельсінкі, Єрусалим, Єрусалим, Ліон, Нант, Париж, Уппсала, Відень, Вассенаар.

Стипендії розраховані на дослідників з докторським ступенем або досвідом проведення досліджень щонайменше 4 роки і надаються в основному з області гуманітарних та соціальних наук

(аплікантам необхідно перевірити запропоновані інститути для здійснення власних досліджень).1 січня 2012 рокуОфіційний сайт:

http://www.eurias-fp.eu/institutes

Електронна адреса:

mylene.trouve@eurias-fp.eu Mylene Trouve


Програма Марії Кюрі

Програма Марії Кюрі надає можливості для навчання, підвищення кваліфікації та обміну досвідом між науковцями різних країн світу незалежно від віку і області наукових досліджень.

Стипендії присуджуються вченим для проходження курсу навчання, стажування, підвищення кваліфікації та проведення наукових робіт у складі інтернаціональних груп за кордоном.В залежності від програмиОфіційний сайт:

http://www.gerda-henkel-stiftung.de/


Стипендії Копернікус

Програма виділяє 15 стипендій для студентів зі Східної, Центральної та Південно-Східної Європи, які вивчають такі дисципліни як право, економіку і гуманітарні науки.

Згідно програми студенти навчаються один семестр в університеті Берліна, Гамбурга чи Мюнхена, а також проходять практику тривалістю два місяця на підприємстві.


В залежності від обраної програми


Офіційний сайт:

www.copernicus-stipendium.de

Електронна адреса:

info@copernicus-stipendium.de
Стипендії Erasmus MundusГоловною метою програми Erasmus Mundus є підвищення якості європейської вищої освіти і сприяння міжкультурному розумінню через співпрацю із третіми країнами.

В центрі уваги цієї програми знаходиться створення, підтримка і розвиток 1-2 річних міжнародних магістерських програм на базі традиційних європейських навчальних закладів. Кожна міжнародна магістерська програма створюється консорціумами вищих навчальних закладів із щонайменше трьох різних європейських країн. Також, кожна така міжнародна магістерська програма є відкритою, на конкурсній основі, для студентів з усього світу, які отримали рівень бакалавра. Дипломи, які отримують студенти кожної міжнародної магістерської  програми, є „подвійними” або навіть „потрійними”, тобто, визнаються різними європейськими країнами. Відтак, ці міжнародні магістерські програми відповідають вимогам Болонського процесу і створюють приклад реального функціонування Європейського простору вищої освіти.  В залежності від обраної програмиОфіційний сайт:

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Країна Назва iconВитяг із протоколу № засідання кафедри (назва кафедри) (назва вищого навчального закладу) від " " 2013 р
Клопотати перед Вченою радою (назва вищого навчального закладу) направити (прізвище, ім’я, по батькові) на навчання (стажування)...
Країна Назва iconКартка учасника міжнародної науково-практичної конференції
Дунайського регіону для оформлення персональних запрошень для закордонних делегатів конференції: країна, назва організації, посада,...
Країна Назва iconІнформація про обсяги закордонних відряджень фахівців І студентів за 2012 рік Країна Обсяги відряджень код назва Відряджено
Всі поля є обов’язковими для заповнення. Форми з незаповненими полями не прийматимуться
Країна Назва iconЗаява для студентів зразок ректорові двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
...
Країна Назва iconЗаява для викладачів зразок ректорові двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
...
Країна Назва iconЗаява для студентів – зразок(включене навчання) Ректору двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Прошу Вас дати дозвіл на включене навчання в Університеті (місто, країна) на (бакалаврську/магістерську) програму «назва» на період...
Країна Назва iconПіп країна

Країна Назва iconПіп країна

Країна Назва iconПіп країна

Країна Назва iconПіп країна

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи