Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року icon

Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року
Скачати 90.93 Kb.
НазваОголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року
Дата12.09.2012
Розмір90.93 Kb.
ТипКонкурс

ОГОЛОШЕНО ПОЧАТОК ВІДБОРУ НА УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ 2011 РОКУДо участі у конкурсі запрошуються кандидати, які: 

 • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;

 • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отриманні знання у своїй повсякденній діяльності;

 • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту.

Відбір учасників здісйнюється у два етапи:

Етап I: Заповнення заявки на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій

  • Заявку на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій необхідно заповнити та надіслати до 11 лютого 2011 року (п'ятниця) на електронну адресу – info@usps.org.ua (тема “USPS”). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматись до розгляду.

  • Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження – звертайтеся до Світлани Матвієнко за адресою: svitlana@laboratory.kiev.ua або телефоном: +38 044 531 37 68.

Етап II. “Віртуальне інтерв'ю”

  • До 18 лютого 2011 року буде відібрано кандидатів, які відповідають критеріям учасника УШПС, і їм буде запропоновано до 25 лютого 2011 року дати відповіді на кілька запитань “віртуального інтерв'ю”.

  • ^ На підставі цих відповідей до 4 березня 2011 року буде відібрано учасників Шостого набору Української школи політичних студій.  

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Перша сторінка заявки (“реєстраційна картка”) використовується для присвоєння індивідуального реєстраційного номеру. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.  


Календар відбору учасників УШПС 2011 року

Термін

Діяльність

17 січня – 11 лютого 2011 року

Перший етап відбору (реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі УШПС)

до 18 лютого 2011 року

Відбір учасників другого туру (повідомлення кандидатів про результати розгляду заявок - протягом 3 робочих днів)

до 28 лютого 2011 року

Другий етап відбору: реєстрація відповідей на запитання “віртуального інтерв'ю”

до 4 березня 2011 року

Відбір учасників П'ятого набору Української школи політичних студій (повідомлення кандидатів про результати розгляду заявок - протягом 3 робочих днів).


Умови участі

 • Очікується, що відібрані учасники (орієнтовно - 35 осіб) візьмуть участь в усіх трьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).    

 • Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів. 

 • УШПС залишає за собою право встановити реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. Розмір внеску на 2011 рік не перевищуватиме еквіваленту 450 євро: 150 євро за участь у кожній національній сесії та 150 євро - у Літньому Університеті Демократії.

 • Дипломи учасникам буде вручено у листопаді 2011 року під час Щорічної конференції випускників УШПС.    

Більш детальну інформацію про зміст та тривалість сесій, календар роботи на 2011 рік, склад викладачів та випускників розміщено у відповідних рубриках веб-сторінки УШПС. 

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Світлани Матвієнко за адресою: svitlana@laboratory.kiev.ua (тема “Question”) або  тел.: +38 044 531 37 68 (офіс).

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:

http://usps.parlament.org.ua/index.php?mid=23&action=news_full&news_id=325
Номер реєстрації заявки*Дата реєстрації*Загальна кількість балів*

ЗАЯВКА


^ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ 2011 РОКУ


РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА


Прізвище
Ім’я
По батькові
^ Дата народження
Вік
Місце народження
^ Адреса проживання

Область, район, населений пункт
Поштовий індекс
Вулиця, будинок, квартира
^ Контактні телефони

Робочий
Факс
Домашній
Мобільний
^ Електронна пошта
Номер закордонного паспорту та

термін його дії^ Сфера діяльності (зазначте, будь ласка, основну сферу своєї діяльності)

політика

засоби масової інформації

державна служба (служба в органах місцевого самоврядування)

бізнес

громадська та наукова діяльність

юриспруденціяДодаток до заявки за номером*


^ I. ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ (не більше 2 сторінок)


Інформація про освіту

(назва вищого навчального закладу, спеціальність, рік закінчення)
^ Вчений ступінь
Наявність публікацій (зазначте кількість та інформацію про три найважливіші)
^ Знання іноземних мов

(вільно володію, добре, задовільно)
Місце роботи, посада, перелік обов’язків
^ Професійна кар’єра

(останні 10 років)
Політична активність
^ Громадська діяльність
Захоплення
^ Додаткова інформація, що є, на Вашу думку, важливою (наприклад, нагороди, відзнаки, стажування, тощо)Ваші очікування від участі у Школі (мотивація)


^ II. РЕКОМЕНДАЦІЇ (не більше двох осіб; зверніть увагу, що текст рекомендації додавати не потрібно; у разі виникнення необхідності Відбіркова комісія може звернутися із такою вимогою у ході відбору або безпосередньо зв’язатися із особою, яка Вас рекомендує)


^ Прізвище, ім’я, по батькові
Посада та місце роботи
^ Контактний телефон
Електронна адреса (якщо є)^ Прізвище, ім’я, по батькові
Посада та місце роботи
^ Контактний телефон
Електронна адреса (якщо є)^

ІII. Чи подавали Ви вже заявку на участь у Програмі Української школи політичних студій?


Так

Ні

Якщо так, то вкажіть у яких роках:
^

IV. Яким чином ви дізналися про Школу?


Підтверджую, що вся інформація, вказана мною у цій анкеті, є вичерпною та достовірною:


Дата заповнення:Підпис:^ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! 1. Заявку необхідно заповнити в електронній формі та надіслати до 11 лютого 2011 року (п’ятниця) на адресу – info@usps.org.ua (тема “USPS”). Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання анкети протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження – звертайтеся до Світлани Матвієнко (контакти вказано нижче).
 1. Документи, що надіслані після вказаного терміну (11 лютого 2011 року), не будуть прийматись до розгляду.
 1. Інформацію про результати відбору учасників Першого туру буде повідомлено електронною поштою до 18 лютого 2011 року.
 1. Уся інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Перша сторінка заявки (“реєстраційна картка”) використовується для присвоєння Вам індивідуального реєстраційного номеру. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.
 1. Інформацію про всіх аплікантів буде внесено до бази даних Української школи політичних студій. Незалежно від результатів відбору, організатори зроблять усе можливе, щоб залучати їх до інших заходів, що відбуватимуться у рамках Школи.
 1. Детальну інформацію про конкурс, умови участі та діяльність Української школи політичних студій (зокрема, про зміст та тривалість сесій, календар діяльності на 2011 рік, перелік викладачів та випускників, тощо) Ви можете знайти на веб-сторінці “www.usps.org.ua”.
 1. Із додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до Світлани Матвієнко за адресою: svitlana@laboratory.kiev.ua (тема “Question”) або телефоном: +38 044 531 37 68.

Схожі:

Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconОголошено конкурс на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій (2010)
У щорічній програмі Української школи політичних студій (2010). Відібраним учасникам буде запропоновано програму, що включає чотири...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconВплив постаті л. П. Берія на початок розгортання процесу перегляду справ репресованих в українській рср в 1939-1941 роках
При цьому їх масштаби завжди визначалися керівниками більшовицької партії. Так звану «берієвську відлигу» також потрібно сприймати...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року icon"Алгебра, Топологія, Аналіз та застосування" 5–15 липня 2011 року (смт. Лазурне, Херсонська обл., Україна)
З приємністю запрошуємо Вас взяти участь у 8-мій літній школі "Алгебра, Топологія, Аналіз та застосування", яка проходитиме з 5 по...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Варшаві (College of Europe in Warsaw) пропонує українським студентам стипендії для навчання на річній магістерській програмі з європейських...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconВимоги І процедура відбору для участі у літній школі італійської мови в Мантові
Претенденти проходять відбіркову співбесіду та здають письмовий тест на початку березня. Мінімальний обсяг граматичних знань, необхідний...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconКонкурс молодих модельєрів-дизайнерів костюму „ Печерські каштани
Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу ХI міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюму «Печерcькі...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconУ вищій школі Севастополь 18-20 травня 2012 року
Заявку та матеріали на участь у конференції просимо надіслати за вказаною нижче адресою до 15 квітня
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconУ вищій школі Севастополь 18-20 травня 2012 року
Заявку та матеріали на участь у конференції просимо надіслати за вказаною нижче адресою до 15 квітня
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconПро проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році П. І
Конкурсу з 15 листопада 2011 року по 31 грудня 2011 року. Для організації І проведення першого етапу Конкурсу та для відбору студентських...
Оголошено початок відбору на участь в українській школі політичних студій 2011 року iconМетодичні рекомендації щодо підготовки до ІІІ етапу ХХІХ всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) складатиметься з 3-х турів: комплексної роботи, захисту проекту та творчого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи