1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) icon

1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща)
Назва1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща)
Дата12.09.2012
Розмір41.8 Kb.
ТипДокументи

березень 2010


1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща).

Стипендії покривають вартість навчання, проживання та харчування.

Кінцевий термін подання документів - 15 квітня 2010 року.

Детальну інформацію про Коледж можна отримати на сайті: www.coleurope.eu.


^ 2. Оголошується конкурс на участь навчальному Курсі «Роль журналістики у захисті та підтримці прав людини», що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження». Курс є частиною другого етапу плану дій всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Навчальний Курс триватиме близько півтори роки та складатиметься з наступних етапів: 1.Перший п’ятиденний семінар  Курсу, Дистанційна сесія, Другий п’ятиденний семінар Курсу, Навчальний візит до Польщі

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Критерії відбору для участі у Курсі є наступними: Активна робота в діючих ЗМІ; Досвід підготовки матеріалів у сфері підтримки та захисту прав людини; Можливість брати участь у всіх навчальних заходах Курсу.

Перший семінар навчального Курсу проходитиме з 13 по 17 квітня 2010 року. Інформація про місце проведення першого семінару навчального курсу аплікатам буде повідомлено додатково.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Курсу, витрати на проїзд до місця проведення семінарів й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).

Контакти організаторів: rozumiemopravaludyny@gmail.com (з обов’язковою приміткою в темі лист, факс: (0642) 49 59 63, поштова адреса: вул.. Інтернаціональна, 50, Луганськ, 91055 . Контактна особа: Костянтин Рєуцький (моб. тел.: 050 628 06 61, 093 573 22 40)

Конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17.00, 25 березня 2010 року.

Детальна інформація про конкурс на сайті: http://www.edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1266996683

3. Всеукраїнська програма «Розуміємо права людини» оголошує початок чергового етапу конкурсу «Ініціативи молодіжних груп: права людини», в рамках якого будуть підтримані проекти, що передбачають дії, спрямовані на пропагування та захист прав людини. Конкурс організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини за підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».

Мета конкурсу - залучити молодь до активних дій, спрямованих на підтримку та захист прав людини. Через ці дії очікується, по-перше, здійснити безпосередній вплив на вирішення проблем, пов’язаних з дотриманням прав людини в Україні; по-друге, посилити ефективність технології навчання молоді через дію.

Учасники конкурсу - Ініціативні молодіжні групи, лідери або представники громадських організацій, які брали участь у навчальних заходах Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини». У конкурсі можуть брати участь й шкільні молодіжні групи, консультантами яких є вчителі – учасники навчальних заходів вищезазначеної Програми.

Пріоритети конкурсу. У рамках конкурсу підтримуються проекти, спрямовані на пропагування та захист прав людини. Проекти можуть бути пов’язаними з проведенням ефективних акцій, спрямованих на вирішення конкретної проблеми у суспільстві або місцевій громаді, з наданням правової допомоги населенню або представникам визначених груп, з проведенням моніторингу дотримання прав людини або окремих його елементів, інформаційними та просвітницькими діями.

Термін виконання проекту не повинен перевищувати 6 місяців і завершитись не пізніше 30 вересня 2010 року.

Розгляд проектних пропозицій буде здійснюватись постійно і поетапно (щомісячно) з дня оголошення конкурсу. Рішення щодо підтримки будуть повідомлятись у період з 1 по 10 число кожного наступного (за тим, коли було подано проект) календарного місяця. Одним із варіантів відповіді може бути рекомендація щодо доопрацювання проектної пропозиції. Така проектна пропозиція може бути надіслана на конкурс повторно.

Контакти організаторів: проектні  пропозиції просимо відправляти електронною поштою на адресу:rozumiemopravaludyny@gmail.com, тел. +380503833342.

Детальна інформація про конкурс на сайті: http://www.edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1266155634


4. Рада Європи оголошує конкурс робіт на теми «В чому роль свободи слова в демократичному суспільстві та в чому її обмеження» та «Вплив Європейської конвенції з прав людини на буденне життя громадян Європи».

Конкурс оголошено студентів юридичних факультетів, членів Європейської асоціації студентів-юристів (ELSA) у зв'язку з 60-річчям Європейської конвенції з прав людини.

Конкурс має на увазі дві частини: конкурс рефератів та конкурс фотографій, автори яких мають оцінити історію та досягнення Європейської конвенції та Суду з прав людини.

Учасників запрошують подати реферат англійською мовою на 5 тисяч слів, де має бути сформульована оцінка досягнень та недоліків Страсбурзької системи права. Фотознімки мають зображати статті Європейської конвенції з прав людини.

^ Конкурсанти мають подати свої роботи до 30 червня 2010 р. Результати конкурсу мають бути оголошеними в жовтні 2010 року на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі.

Детальна інформація про конкурс на сайті: http://www.ngo.donetsk.ua/grants/2837


5. Таллінський університет запрошує студентів Одеської національної юридичної академії прийняти участь у проекті Tallinn Summer School, що проводиться Таллінським літнім університетом влітку 2010 року. У рамках літньої школи студентам-іноземцям запропоновано 23 курси, які пов’язаних з вивченням іноземних мов, соціальними науками, семіотикою, культурологією.

У цьому році вперше у літній школі проводитимуться два курси на російській мові - «Журналістське мистецтво» (12-19 липня) та «Чистий світ: питання екології» (23-30 липня). Курси проходитимуть у співпраці з російськими колегами Таллінського університету, учасниками курсів можуть стати як студенти, так і всі, зацікавлені даною тематикою.

Більш детальну інформацію про проект Tallinn Summer School можна дізнатися на сайті http://summerschool.tlu.ee/home/tallinn-summer-school, за телефоном: +372 6 409 333 або e-mail: olgap@tlu.ee.


Схожі:

1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconСтипендії сєп в Європейському коледжі Кінцевий термін подачі заяв
Брюгге заснований в 1949 році І натолін, Варшава 1992, є найстарішим І одним з найпрестижніших інститутів післядипломної освіти,...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconБерезень, 2013 Київський університет імені Бориса Грінченка
Один з провідних університетів країн Балтії пропонує більше 50 безкоштовних місць в магістратурі для навчання за програмою Software...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconКонкурс на стипендію за програмою «Begabtenförderung 2010»
Цей конкурс направлений на отримання стипендій українськими студентами для продовження навчання в магістратурі та аспірантурі університетів...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconСтипендія Силезького університету (Катовіце, Польща)
Силезький університет в місті Катовіце відкриває для абітурієнтів з країн, які не є членами Європейського Союзу 151 місце для безплатного...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconСтипендії для студентів І науковців з країн Східної Європи Кінцевий термін подачі заяв: 15 березня 2012 року
Баварське міністерство науки, досліджень І мистецтва надає стипендії на 2011/12 навчальний рік. Випускники з Болгарії, Хорватії,...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconУдк 378. 6: 37. 013. 74 Гаюк О. О. Херсонський державний університет Особливості системи навчання у внз в різних країнах Європи у контексті Болонського процесу
В наш час, в умовах європейської інтеграції особливо гостро стоїть проблема освіти в Україні на фоні європейських держав. Так як...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconЄврокомісія пропонує стипендії на навчання в Коледжі Європи
Стипендії можуть отримати громадяни таких країн як Алжир, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Єгипет, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Ліван,...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconПро підготовку звіту про роботу університету за 2010/2011 навчальний рік Для організації І забезпечення підготовки звіту про роботу університету за 2010/2011 навчальний рік наказую
Сергієнко В. П., заступник першого проректора з науково-методичної роботи – голова робочої групи
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconПро призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів на 2011/12 навчальний рік
України студентам вищих навчальних закладів та Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних...
1. Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща) iconРектор Ягеллонського Університету в Кракові (Польща) оголосив про початок конкурс
Стипендії доступні кандидатам, які є професорами або аспірантами вищих навчальних закладів у країнах центральної та східної Європи,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи