Одеська національна юридична академія icon

Одеська національна юридична академія
Скачати 45.59 Kb.
НазваОдеська національна юридична академія
Дата12.09.2012
Розмір45.59 Kb.
ТипДокументи
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИMINISTRY OF EDUCATION AND SCIENCE OF UKRAINE

Одеська національна юридична академія

Odessa National Law Academy

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ

DEPARTMENT OF INTERNATIONAL RELATIONSВул. Фонтанська дорога, 23, м. Одеса, 65009, Україна Fontanska doroga str. 23, Odessa, 65009, Ukraine

Тел. / факс (0482) 68-93-23 Tel. / Fax (0482) 68- 93-23

e-mail: dir@nla.od.ua e-mail: dir@nla.od.ua


^ НОВИНИ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА


1. До 1 березня 2010 року діти та дорослі можуть висувати свої кандидатури на здобуття Всесвітньої дитячої премії WCPRC 2011. Кандидатом може бути будь-яка особа або організація, яка на Вашу думку, заслуговує на честь отримати премію за свій внесок у відстоювання прав дитини.

Всесвітня Дитяча премія з прав дитини (WCPRC) ґрунтується на Конвенції ООН про права дитини. WCPRC сприяє зміцненню прав дітей і молоді, спрямована на їхнє зростання у справжніх громадян і допомагає їм вимагати поваги до прав дитини. На WCPRC можуть бути номіновані діти і дорослі або організації.

Докладніше про премію на сайті: http://civicua.org/news/view.html?q=1245522


2. Європейська Комісія в рамках програми «Європейського інструменту демократії та прав людини» започатковує конкурс для громадських організацій «Підтримка прав людини та демократичних принципів в рамках рекомендацій відносно Політики Євросоюзу щодо третіх країн з питань тортур та іншого жорстокого, негуманного або такого, що принижує, поводження чи покарання».

Зокрема, Європейська Комісія надаватиме грантову підтримку громадським організаціям, які працюватимуть на попередження та викорінення тортур і жорстокого поводження і/чи створюватимуть умови реабілітації для жертв. Попередження тортур та жорстокого поводження може включати лобіювання ратифікації відповідних міжнародних норм на національному рівні, впровадження механізмів моніторингу, створення кола державних службовців - правоохоронного, судового та медичного персоналу з метою захисту прав людини. Реабілітація включає не лише підтримку жертв через соціальну чи медичну допомогу, але й також юридичну допомогу з метою припинення безкарності.

Діяльність в рамках даного гранту може також включати лобіювання та моніторинг ратифікації міжнародних норм щодо попередження тортур на зразок Конвенції ООН проти тортур (UNCAT) та Додаткового протоколу до неї; проведення тренінгів для державних службовців з питань захисту прав людини; дослідження та публікації на дану тему; інформаційно-ознайомча діяльність; юридична підтримка; медична допомога та соціальна реабілітація тощо.

Бюджет проекту коливається між 200 тис. та 1,5 млн. євро та покриває близько 80% необхідних коштів, інші 20% повинні покриватися за рахунок інших джерел. Всі організації, які прагнуть подавати заявки на участь у конкурсі, та їхні партнери повинні бути зареєстровані в базі даних EuropeAid PADOR.

Більш детальна інформація на сайті Єврокомісії: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid

^ Кінцевий термін подання концепцій - 15 жовтня 2009 року.


3. Університет міста Мюнстер у Вестфалії (Німеччина) пропонує до 10 докторських стипендій для написання докторської роботи в галузі гуманітарних наук.

Розглядаються дослідницькі пропозиції в царині гуманітарної науки (політичні та соціальні науки, філософія, історія, релігієзнавство та соціологія релігії, культурологія, етнологія, правознавство), причому перевагою буде міждисциплінарна спрямованість запропонованого дослідження.

Підготовка дослідження докторанта відбуватиметься у тісній співпраці з Осередком досліджень політики і релігії у домодерній та модерній культурах при Мюнстерському університеті.

Докторська стипендія (близько 900 євро щомісяця) надається на дворічний термін, після чого можливим є її продовження на третій рік.

Для участі в конкурсі необхідно надати: опис пропонованого дослідницького проекту (п’ять сторінок зі списком літератури). Проект має бути дотичним до одного з чотирьох напрямків роботи Осередку, про які можна дізнатися тут; супровідний лист; СV;

копії диплому та додатку до диплому; дві академічні рекомендації.

Бажано надсилати усі документи електронною поштою (у випадку копій дипломів – pdf-версію) на адресу Julia.simoleit@uni-muenster.de.

Повна інформація про стипендії на сайті Університету міста Мюнстера:

http://www.uni-muenster.de/

^ Останній термін подання документів 30 вересня 2009 року.


4. Інститут європейської історії (Institute of European History, Майнц, Німеччина) пропонує докторські та пост-докторські стипендії молодим науковцям, котрі досліджують історію Європи, історичні видозміни концептів «Європа» та «європейськість» у період з 1450-х по 1950-ті роки, а також інтелектуальні, релігійні та філософські напрямки історії Європи цього періоду.

Дослідницька програма Інституту європейської історії надає стипендіатам змогу поєднувати дослідницьку діяльність з груповим навчанням та міжнародним співробітництвом. Стипендіати будуть запрошені до участі в академічних заходах Інституту відповідно до їх спеціалізації та сфери професійних зацікавлень.

Робочими мовами Інституту європейської історії є німецька та англійська. Для успішного навчання вимагається активне володіння однією з цих мов та принаймні пасивне володіння іншою мовою.

Інститут європейської історії пропонує два типи стипендій: докторські та пост-докторські. Обидва типи стипендій надаються терміном від 6 місяців до 2 років.

Докторські стипендії обсягом 1000 Євро щомісяця надаються молодим науковцям (віком до 32 років), котрі працюють над дисертаційним дослідженням і мають науковий ступінь магістра історії або теології. Інститут європейської історії не присуджує наукових ступенів; отже, очікується, що по закінченні роботи на базі Інституту стипендіат захищатиме дисертацію в своєму університеті.

Пост-докторські стипендії обсягом 1600 Євро щомісяця надаються молодим науковцям, котрі вже захистили дисертації і бажають розпочати нове дослідження, користаючись із наукових можливостей Інституту європейської історії. Інститут європейської історії особливо заохочує іноземних науковців подавати документи на отримання стипендій.

Необхідні документи: заповнена аплікаційна форма; життєпис (CV); список публікацій (у разі наявності); короткий опис пропонованого дослідження із детальним планом наукової роботи в Інституті (до 6 сторінок); ім’я та контакти двох університетських інструкторів, ознайомлених із дослідницькою пропозицією кандидата; ім’я та контакти одного незалежного академічного експерта, ознайомленого з дослідницькою пропозицією кандидата.

Інформація про стипендії Інституту європейської історії, аплікаційні форми на сайті: http://www.ieg-mainz.de

Кінцевий термін подання документів на отримання стипендії – 15 серпня 2009 року.

Схожі:

Одеська національна юридична академія iconНаціональний університет «Одеська юридична академія»
«Правове життя сучасної України», присвячена 15-річчю заснування Національного університету «Одеська юридична академія» та 165-річчю...
Одеська національна юридична академія iconНаціональний університет «Одеська юридична академія»
«Правове життя сучасної України», присвячена 15-річчю заснування Національного університету «Одеська юридична академія» та 165-річчю...
Одеська національна юридична академія iconШановні колеги! Національний університет «Одеська юридична академія» Південний регіональний центр Національної академії правових наук України запрошу
Конференція відбудеться 16-17 травня 2014 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою даної конференції...
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія
Розглянуто та схвалено на засіданні кафедри господарського права І процесу,протокол № від
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія Міжнародний гуманітарний університет
Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія
Вул. Фонтанська дорога, 23, м. Одеса, 65009, Україна Fontanska doroga str. 23, Odessa, 65009, Ukraine
Одеська національна юридична академія iconГнідаш Інна Студентка 4 курсу факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» Правочин, що не відбувся
Студентка 4 курсу факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія»
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія юрах віталій михайлович
Спеціальність 12. 00. 07 – адміністративне право І процес; фінансове право; інформаційне право
Одеська національна юридична академія iconШановні колеги! Національний університет «Одеська юридична академія» Факультет міжнародно-правових відносин Кафедра міжнародного права та міжнародних відносин Студентське наукове товариство факультету міжнародно-правових відносин запрошують
Круглий стіл відбудеться 19 квітня 2013 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою круглого столу є обговорення...
Одеська національна юридична академія icon“Римське право і сучасність”, яка відбудеться 24-25 травня 2013 року* в Національному університеті «Одеська юридична академія»
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції “Римське право і сучасність”, яка відбудеться 24-25 травня 2013 року*...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи