Одеська національна юридична академія icon

Одеська національна юридична академія
Скачати 42.91 Kb.
НазваОдеська національна юридична академія
Дата12.09.2012
Розмір42.91 Kb.
ТипДокументи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИMINISTRY OF EDUCATION AND SCIENCE OF UKRAINE

Одеська національна юридична академія

Odessa National Law Academy

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ

DEPARTMENT OF INTERNATIONAL RELATIONS


________________________________________________________________________________________________________________________


Вул. Фонтанська дорога, 23, м. Одеса, 65009, Україна Fontanska doroga str. 23, Odessa, 65009, Ukraine

Тел. / факс (0482) 68-93-23 Tel. / Fax (0482) 68- 93-23

e-mail: dir@nla.od.ua e-mail: dir@nla.od.ua


^ НОВИНИ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА


1. Згідно з договором про співробітництво університет Єдітепе (Стамбул, Туреччина) запрошує студентів, аспірантів та молодих викладачів взяти участь у наступних заходах:

- семінарі «Соціальні права робітників третіх країн в Європейському Союзі» (24-25 липня 2009 року);

- семінарі «Соціальне забезпечення та інші права турецьких працівників в ЄС» (29-20 липня 2009 року);

- сертифікованій програмі «Європейське право та міжнародне право» (15 червня – 3 липня 2009 року);

- курсі «Англійська юридична термінологія» (22 липня – 10 серпня 2009 року);

- літній школі американського права, організованій спільно з Вашингтонським коледжем права Американського університету (13 липня – 9 серпня 2009 року).

Місце проведення заходів – Стамбул, Туреччина.

Робоча мова заходів – англійська.

Представники ОНЮА отримають знижку вартості участі у заходах та проживання у гуртожитках університету Єдітепе.

Детальна інформація про заходи у відділі міжнародних зв’язків.


2. Всесвітня торгова організація (ВТО) спільно с Державним департаментом інтелектуальної власності України та Одеською національною юридичною академією з 20 по 21 липня 2009 року організовують Літню школу з інтелектуальної власності.

Мета літньої школи надати можливість студентам та молодим фахівцям поглибити знання в галузі інтелектуальної власності, ознайомитись з економічною, соціальною, та технологічною роллю, яку грає ВТО в глобальному адмініструванні інтелектуальної власності.


Робоча мова заходів – англійська.

Учасники Літньої школи з інтелектуальної власності по закінченню отримують сертифікат.
^

Участь у програмі для студентів – 300 доларів США, для молодих фахівців – 350 доларів США.


Детальна інформація про заходи у відділі міжнародних зв’язків.

3. Оголошується конкурс на участь у міжнародній програмі «Літня молодіжна академія прав людини та демократичних ініціатив», що відбудеться у Польщі з 16 по 25 серпня 2009 року.

^

До участі в Академії запрошуються молоді громадські лідери, що працюють в сфері захисту прав людини та мають базовий рівень підготовки з прав людини.

Кандидати на участь в Академії мають відповідати в тому числі наступнім критеріями: вік від 18 до 25 років; попередня участь у навчальних заходах освітньої програми «Розуміємо права людини»; активна робота у громадському секторі; зацікавленість тематикою прав людини та демократизації суспільства; бажання розвивати транскордонне партнерство; вільне володіння російською мовою – робочою мовою проекту; наявність закордонного паспорту, термін дії якого закінчується не раніше 27 грудня 2009 року.


Проект реалізується спільно Гельсінською Фундацією Прав Людини (Варшава, Польща), недержавною організацією «Німецько-Російській обмін» (Берлін, Німеччина), правозахисним центром «Поступ» (Луганськ, Україна), молодіжною громадською організацією «Цунамі» (Калінінград, Росія), правозахисним центром «Вясна» (Мінськ, Білорусь).

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані претендентами до 18:00 28 червня 2009 року.

Про результати розгляду заявок аплікатам буде повідомлено до 10 липня 2009 року.

Детальна інформація про програму у відділі міжнародних зв’язків.


4. Оголошується конкурс на участь у 5-й Школі з прав людини для молоді, що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціями.

Дати проведення Школи є наступними: з 22 по 30 липня 2009 року.

Точні дані про місце проведення Школи будуть повідомлені пізніше.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Школи, витрати на проїзд до місця проведення Школи й у зворотному напрямку.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору та телефонного інтерв’ю.

Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 25 червня 2009 року.

Детальна інформація про школу у відділі міжнародних зв’язків.


5. Восени 2009 року відбудуться традиційні кiльканадцятиденнi навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland), які організовані Польсько-Американським фондом свободи, фондом «Боруссiя», Колегією Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського та Фондом «Освіта для демократії».

Метою візитів є ознайомлення з польським студентським, науковим і громадським середовищем - візити мають показати, чим живуть молоді, активні поляки, що вони організовують і можуть запропонувати іншим. Програма візитів включає лекції з цікавими людьми на теми Польщі, її сусідів, Європейського Союзу тощо, але не передбачає регулярних занять і лекцій у навчальних закладах, а самі візити не мають спеціалізації та не несуть характеру наукового стажування.

До участі в відборі на візити запрошуються активні студенти початкових курсів із Бєларусі, України та Російської Федерації в віці 18-21 років (яким не виповнилося 22 років до 1 липня 2009 року), які відзначаються успіхами в науковій і громадській діяльності та не брали раніше участі в візитах. Знання польської мови не є умовою участі в візитах, також не вимагається знання іншої, наприклад, англійської мови.

Участь у візитах безкоштовна. Організатори забезпечують відібраним і запрошеним учасникам проживання, харчування, компенсацію вартості проїзду тощо.

Для участі в відборі необхідно підготувати на надіслати заявку до 1 липня 2009 року:

Детальна інформація про програму у відділі міжнародних зв’язків.

Схожі:

Одеська національна юридична академія iconНаціональний університет «Одеська юридична академія»
«Правове життя сучасної України», присвячена 15-річчю заснування Національного університету «Одеська юридична академія» та 165-річчю...
Одеська національна юридична академія iconНаціональний університет «Одеська юридична академія»
«Правове життя сучасної України», присвячена 15-річчю заснування Національного університету «Одеська юридична академія» та 165-річчю...
Одеська національна юридична академія iconШановні колеги! Національний університет «Одеська юридична академія» Південний регіональний центр Національної академії правових наук України запрошу
Конференція відбудеться 16-17 травня 2014 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою даної конференції...
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія
Розглянуто та схвалено на засіданні кафедри господарського права І процесу,протокол № від
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія Міжнародний гуманітарний університет
Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія
Вул. Фонтанська дорога, 23, м. Одеса, 65009, Україна Fontanska doroga str. 23, Odessa, 65009, Ukraine
Одеська національна юридична академія iconГнідаш Інна Студентка 4 курсу факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» Правочин, що не відбувся
Студентка 4 курсу факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія»
Одеська національна юридична академія iconОдеська національна юридична академія юрах віталій михайлович
Спеціальність 12. 00. 07 – адміністративне право І процес; фінансове право; інформаційне право
Одеська національна юридична академія iconШановні колеги! Національний університет «Одеська юридична академія» Факультет міжнародно-правових відносин Кафедра міжнародного права та міжнародних відносин Студентське наукове товариство факультету міжнародно-правових відносин запрошують
Круглий стіл відбудеться 19 квітня 2013 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою круглого столу є обговорення...
Одеська національна юридична академія icon“Римське право і сучасність”, яка відбудеться 24-25 травня 2013 року* в Національному університеті «Одеська юридична академія»
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції “Римське право і сучасність”, яка відбудеться 24-25 травня 2013 року*...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи