Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу icon

Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу
Скачати 70.15 Kb.
НазваІнформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу
Дата27.04.2013
Розмір70.15 Kb.
ТипКонкурс


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ ТА КУРСАНТІВ

ВІДДІЛ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ роботи

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ

УЧАСНИКА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КОНКУРСУ

НАЙРОЗУМНІШИЙ ВИПУСКНИК 2013 року


2013 Ірпінь

ШАНОВНИЙ ДРУЖЕ !


Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнському інтелектуальному конкурсі „Найрозумніший випускник 2013 року”, що відбудеться 16 березня 2013 року в м. Ірпінь Київської області на базі Національного університету ДПС України, при проведенні якого Ви отримаєте можливість проявити власні творчі здібності та знання.

Інтелектуальний конкурс „Найрозумніший першокурсник”, що відбувається за прикладом відомого телевізійного шоу, започаткований у Національному університеті ДПС України у 2008 році і за цей короткий час став улюбленим проектом як серед студентів-учасників, так і серед глядачів. У цьому немає нічого дивного, адже носити титул найрозумнішого першокурсника Національного університету доводиться не кожному, а тільки кращому з кращих.

Цього року за звання „Найрозумніший випускник 2013 року” боротимуться випускники шкіл. Погодьтеся, це унікальна можливість заявити про себе та ознайомитися ближче з університетом, відчути дух справжнього студентського життя, що тут вирує. Адже, можливо, наступні п’ять років Вашого життя будуть пов’язані з нашим навчальним закладом.


^ ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


Конкурс відбувається у три тури. Мова проведення конкурсу – українська.

У першому турі всім учасникам задаються запитання з чотирма варіантами відповіді, з них один правильний. Завдання гравців – дати найбільшу кількість правильних відповідей. Усього ставиться основних 20 запитань. Шість учасників, які дали найбільшу кількість правильних відповідей, потрапляють у другий тур. Якщо неможливо виявити шістьох кращих гравців, задаються додаткові запитання.

На додаткові запитання не відповідають гравці, які вже пройшли в другий тур за основними запитаннями. Після кожного додаткового запитання перевіряється, чи визначилися ще учасники другого туру. Додаткові запитання ставляться до того моменту, коли відбудеться визначення всіх шести учасників другого туру.

У другому турі для 6 гравців, які набрали найбільшу кількість балів у першому турі, пропонується на вибір шість категорій для відповіді. Кожний із шести учасників обирає категорію для своєї гри, що складається з 10 запитань. Якщо категорія відіграна гравцем, інші гравці вибрати її більше не можуть. За правильну відповідь нараховується 1 бал.

Вибір категорій гравцями йде по ланцюжку відповідно до кількості набраних у першому турі балів. У фінальний тур проходить троє гравців, які набрали найбільшу кількість балів.

Якщо неможливо визначити трійку лідерів, наприклад кілька гравців ділять одне прохідне місце у фінал, гравцям ставляться додаткові запитання, як у першому турі.

У фінальному турі троє гравців обирають свою „спеціальну категорію” для гри із трьох тем, запропонованих організаторами конкурсу. Порядок вибору категорій та надання відповідей учасниками відбувається по ланцюжку відповідно до результатів другого туру.

Запитання за спеціальними категоріями гравців і за категорією „загальні знання” у хаотичному порядку розташовуються на полі з 36 клітинки. Колір клітки визначається категорією, про що учасники фінального туру попереджаються ведучим: спеціальні категорії гравців позначаються червоним, зеленим та синім кольорами; категорія „загальні знання” – сірим кольором.

Усього задається по 6 запитань кожному гравцю. Гравець із максимальною кількістю балів виграє. Після кожного кола запитань перевіряється, чи не визначився лідер. Якщо після 6 кіл запитань лідер не визначився, питання продовжують задаватися. Максимальне число кіл запитань – 12, тобто завершується ситуацією, коли відкрите все поле із клітинками. Гра може бути завершена достроково за умови чітко визначеного лідера фінального туру.

Учасники фінального туру нагороджуються подарунками, а переможець – подарунком та Кубком переможця. Усі учасники конкурсу нагороджуються дипломами.


^ УМОВИ УЧАСТІ


Для участі в конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку на участь (додається) та особисте фото (окремими файлами) на електронну адресу nairozum2013@gmail.com до 5 березня 2013 року. Також необхідно подати заявку, підписану і затверджену керівником навчального закладу учасника (відсканований варіант). Про одержання заявки на участь у конкурсі Вас обов’язково мають повідомити. Не отримавши підтвердження щодо прийняття Вашої заявки, звертайтеся за тел.:

066 38 23 146 (Надія), 095 87 41 431 (Мар’я).

Заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, до розгляду не приймаються.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

ІЩодо питань, які Вас зацікавили, звертайтесь до таких осіб:

1. Відділ довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи:

Тарнавська Валентина Валентинівна (каб. 207);

тел.: роб. (04597) 56 595

E-mail: vdp@asta.edu.ua

2. Координатор Наукового товариства студентів та курсантів:

Мамонова Ганна Валеріївна (каб. 607);

тел.: роб. (04597) 53-220; моб. (097) 828-50-78

E-mail: mamonchic@rambler.ru

Адреса університету:

вул. Карла Маркса, 31, м. Ірпінь, Київська область, 08201.

Загальна концепція змістовного наповнення ІІІ Всеукраїнського інтелектуального конкурсу „Найрозумніший випускник 2013 року”


Тур

Тематика туру

І тур

Складається із 20 запитань загальної тематики, що містять чотири варіанти відповідей.

^ Правильна відповідь на 1 запитання приносить 1 бал.

ІІ тур

Представлені 6 категорій, що містять по 10 запитань без представлення варіантів відповідей. Кожен з учасників обирає собі одну категорію, що більше не повторюється.

Категорії:

  • „Українська мова та література”;

  • „Математика”;

  • „Історія України”;

  • „Європознавство”;

  • „Географія”;

  • „Основи інформатики”

Правильна відповідь на 1 запитання приносить 1 бал

ІІІ тур

Тема фіналу: “Видатні українські вчені”

Категорії:

  • “Глушков Віктор Михайлович”;

  • “Корольов Сергій Павлович” ;

  • “Вернадський Володимир Іванович”.


Правильна відповідь, залежно від категорії запитання, приносить від 1 до 3 балів^ ЗАЯВКА

на участь у ІІІ Всеукраїнському інтелектуальному конкурсі “Найрозумніший випускник 2013 року”


Прізвище, ім'я,

по батькові учасника
Дата та місце народження,

місце проживання
Назва навчального закладу (школи, гімназії, ліцею)
Улюблені навчальні предмети і чому
Ваші особисті досягнення (участь у МАН, перемога в конкурсах, олімпіадах)
Ваші плани на майбутнє


Хобі (детально)
Контакти учасника

(телефон, e-mail)
Відповідальна особа з числа представників навчального закладу учасника

Прізвище, ім'я, по батькові, посада
Контакти

(телефон, e-mail)
Контакти навчального закладу

(повна поштова адреса)

Дата __________


Учасник ____________ /П. І. Б/

(підпис)


Директор навчального закладу ____________ /П. І. Б/

(підпис)

М. П. 


Схожі:

Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconПідведено підсумки ІІІ этапу Всеукраїнського конкурсу “Цікава школа” На виконання листа Міністерства освіти І науки України від 16. 07. 2008 року №1/9-463 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Цікава школа”
Новодністровська І чернівців. Найбільша кількість робіт надійшла з Глибоцького (44), Сторожинецького (32), Кіцманського (30) районів....
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconВсеукраїнського конкурсу "Кращий студент України" у 2010 році Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України»
Цільова аудиторія Конкурсу студенти II-VI курсів навчання вищих навчальних закладів України ІІІ – ІV рівня акредитації
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconІнформація про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2009" в номінації іноземні мови
В конкурсі взяли участь 13 педагогів, з них вчителі, що працюють в сільській школі (І-ІІІ ст., І-ІІ ст.) 6, міській (І-ІІІ ст., І-ІІ...
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconНаказ №44 Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22. 09. 2011 №1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17....
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconДиплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних І гуманітарних наук зі спеціальності «Банківська справа»
Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Кількісні методи в економіці (статистика,...
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconДиплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних І гуманітарних наук зі спеціальності «Банківська справа»
Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Кількісні методи в економіці (статистика,...
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconПро проведення ІІІ (обласного) етапу ХІІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»
України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29. 08. 2003 р. №585/529/875 (далі – Конкурс) та з метою популяризації...
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconАнкета учасника Всеукраїнського конкурсу на кращі зразки шкільної форми
П.І. Б. керівника
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconІнформаційний лист
України від 13. 10. 2011 р. №1187, другий (Всеукраїнський) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських...
Інформаційний пакет учасника ІІІ всеукраїнського інтелектуального конкурсу iconЗвіт про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03. 11. 2010 №1049 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» та проведення очного етапу» у період з 04 січня по 18 лютого 2011 проведено II (обласний)...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи