Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни icon

Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни
Скачати 60.77 Kb.
НазваНаціональна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни
Дата13.09.2012
Розмір60.77 Kb.
ТипДокументи

Національна Академія Медичних Наук України

ДУ „Інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України”

Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України

м. Харкова”

Харківський національний медичний університет

Кафедра внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ № 1

про проведення всеукраїнської науково-практичної конференції присвяченої Дню науки

ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ В РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ”


Вельмишановні колеги!

17 травня 2012 року на базі Інституту терапії імені Л.Т. Малої НАМН України відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, присвячена дню Науки в Україні, яка розпочне свою роботу у 930.

До участі в її роботі запрошуються молоді вчені та спеціалісти у віці до 35 років, що беруть активну участь у фундаментальних і прикладних дослідженнях у різних галузях сучасної медицини: терапії, хірургії, онкології, ортопедії та травматології, педіатрії, акушерства та гінекології, інфекційних хвороб та мікробіології, ендокринології, клінічної фармакології та фармакотерапії, патофізіології, патоморфології, неврології та психіатрії, медичної радіології, дерматовенерології.

Конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ, посвідчення № 50 від 23 січня 2012 року, та включена в „Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2010 році” Укрмедпатентінформу та АМН України. Згідно Наказу МОЗ України, АМН України № 450/42 від 07.07.2006. дане запрошення є підставою для відрядження.

Форми участі в конференції: усна доповідь і публікація тез, стендова доповідь і публікація тез, публікація тез. Робочі мови конференції - українська, російська.

Для участі у конференції необхідно до 30 квітня 2012 р. надіслати електронною поштою на адресу: molodi.vcheni@yandex.ua заявку за реєстраційною формою (додається) і текст тез для публікації в матеріалах конференції. Після відправлення матеріалів необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого повідомлення. Участь у конференції та видання матеріалів доповідей є безкоштовними.

^ Вимоги до оформлення друкованої роботи (тез)

 1. Роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опубліковані або направлені для публікації в інші видання.

 2. Один автор може опублікувати тільки одну роботу або дві роботи у співавторстві.

 3. В структурі роботи обов’язково повинні бути коротко відображені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.

 4. Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані лише після згадування повного терміну

 5. Обсяг матеріалів для друку – до 1 сторінки.

 6. Текст друкується в редакторі MS Word 2003, у форматі А4 з полями з усіх сторін 25 мм.

 7. Параметри форматування: шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, звичайний, відстань між рядками – один інтервал.

^ Структура друкованої роботи: назва роботи великими літерами, ініціали і прізвище авторів, повна назва установи курсивом, текст роботи.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право на відмову у публікації, якщо надіслана робота не буде відповідати наданим вимогам, про що автора буде повідомлено. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори. Тези друкуються без редакційної і коректорської правки!

^ Вимоги до усної доповіді:

 1. Тривалість усного повідомлення не повинна перевищувати 7 хвилин. Буде забезпечено мультимедійний супровід доповіді.

 2. Виступ у обговоренні – до 5 хвилин.

УВАГА! Авторам робіт, відібраних комісією для усної доповіді, буде додатково повідомлено і надіслано запрошення до 10 травня 2012 р.

Вимоги до оформлення стендової доповіді:

 1. Розмір стенду не повинен перевищувати 150х100 см (доповідь може бути представлена на декількох листах меншого формату).

 2. У структурі доповіді обов’язково повинні бути коротко викладені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.

 3. Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані тільки після згадування повного терміну.

 4. Заголовок оформляється так: перший рядок (чи кілька рядків при необхідності) – назва роботи великими літерами; другий – ініціали, потім прізвище(ща) автора (авторів); третій рядок – назва установи, закладу, організації повністю; четвертий рядок – назва підрозділу, кафедри, відділу; п’ятий рядок – вчене звання, потім ініціали, прізвище завідувача структурного підрозділу; шостий рядок – вчене звання, ініціали, прізвище(ща) наукового(вих) керівника(ків); текст доповіді.

 5. Стендова доповідь може містити ілюстративний матеріал.

 6. Розмір шрифту у тексті постера повинен бути не менше 20 пт.

 7. Стендова презентація повинна бути виставлена в холі конференц-залу 20 травня 2010 до 930.

^ Заохочувальні заходи

Під час проведення конференції буде проведений Конкурс у трьох номінаціях: «Найкраща усна доповідь», «Найкраща стендова доповідь», «Найкращий оратор». Передбачається заохочення номінантів Конкурсу пам’ятними та заохочувальними призами.

Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно. Іногороднім учасникам за їхнім бажанням Оргкомітет буде сприяти бронюванню місць у готелях м. Харкова.


^ Оргкомітет конференції

Калашник Дар’я Миколаївна, к.мед.н. (голова ГО “Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова”), тел. +38 067 959 72 65.

Крутько Євген Миколайович, к.мед.н. (заступник голови ГО “Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова”, голова Ради молодих вчених ДУ «Інститут загальної та невідкладної допомоги НАМН України»), тел.+380679314314

Сухін Владислав Сергійович, к.мед.н. (заступник голови ГО “Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова”, голова Ради молодих вчених ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор´єва НАМН України»), тел. +380675733784.

Школьник Віра Владиславівна, к.мед.н. (куратор секції «Терапія» Ради молодих вчених Харківського національного медичного університету, відповідальний за друк тез), тел. +38  050 514 2914.

Болотських Анна Володимирівна (секретар ГО “Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова”, відповідальний за прийом тез та заявок на участь у конференції), тел.. +380971929915.

З питань, пов’язаних з організацією і проведенням конференції, звертатися до членів Оргкомітету. Для наступних контактів просимо повідомити Вашу адресу, телефон, e-mail.

Ми будемо щиро раді Вашій участі у Всеукраїнської конференції, присвяченій дню Науки в Україні!


^ РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої Дню науки

ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ В РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ ”

Україна, Харків, 17 травня 2012 року

Форма участі

Усна доповідь

Стендова доповідь

Публікація тез

Країна, місто
Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) доповідача, вік
Назва вищого навчального закладу, факультет, курс (для студентів)
Назва закладу, установи, організації, посада (для інших учасників)
Назва усної доповіді
Назва стендової доповіді
Поштова адреса, індекс, телефон, e-mail
Необхідність обладнання (вказати)

1. Мультимедійний проектор

2. Слайдоскоп

3. Інше

Можливі варіанти розміщення (про необхідність бронювання готелю або гуртожитку повідомте не пізніше, ніж за 10 днів до початку конференції)

1. Гуртожиток

2. Готель (примірна вартість за добу)

3. Не потрібне

Схожі:

Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconНаціональна академія медичних наук України Міністерство охорони здоров'я України ду «Національний Інститут терапії імені Л. Т. Малої намн україни» Харківський національний медичний університет Харківське медичне товариство
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції «Загальнотерапевтична практика: нові технології та міждисциплінарні...
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconНаціональна академія медичних наук України Міністерство охорони здоров'я України ду «Національний Інститут терапії імені Л. Т. Малої намн україни» Харківський національний медичний університет Харківське медичне товариство
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції «Загальнотерапевтична практика: нові технології та міждисциплінарні...
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconПовідомлення №1 про проведення науково-практичної конференції з участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки " внесок молодих спеціалістів в розвиток медичної науки І практики" Харків 2013
Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни м. Харкова”
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconПовідомлення №1 16 квітня 2013 року в рамках Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині здоров'я нації» відбудеться науково-практична конференція молодих вчених " актуальні питання гігігєни та екологічної безпеки"
Актуальні питання гігігєни та екологічної безпеки”, організатором якої виступає ду «Інститут гігієни та медичної екології ім. О....
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconАкадемія медичних наук україни міністерство охорони здоров'я моз україни державний департамент україни з питань виконання покарань інститут фтизіатрії І пульмонології ім.
Заклад розробник: Інститут фтизіатрії І пульмонології ім. Ф. Г. Яновського амн україни
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconО. О. Богомольця Ректор нму академік намн україни професор В. Ф. Москаленко " " 20 11 року програма
Фармація” на базі програм для вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 110201...
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни icon1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – творець своєї держави!»
Всеукраїнська громадська організація “Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку”, Мала Академія Наук України в рамках діяльності...
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconНаціональна академія медичних наук україни міністерство охорони здоров’я україни
Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі III з’їзду сімейних лікарів України, який відбудеться
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconПеремоги учнів Малої академії наук України на Міжнародній конференції молодих учених «icys–2012»
України взяли участь у ХІХ міжнародній конференції молодих учених «icys–2012», яка проходила в м. Неймеген, Нідерланди. Поїздку українських...
Національна Академія Медичних Наук України ду „Інститут терапії ім. Л. Т. Малої намн україни” Громадська організація “Молоді вчені та спеціалісти інститутів намн україни iconНаціональна Академія педагогічних наук України Інститут соціальної та політичної психології напн україни
Слюсаревський Микола Миколайович, член-кореспондент напн україни, директор іспп напн україни
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи