М. Київ, 2012 Шановний колега! icon

М. Київ, 2012 Шановний колега!
Скачати 50.84 Kb.
НазваМ. Київ, 2012 Шановний колега!
Дата16.11.2012
Розмір50.84 Kb.
ТипДокументиМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
м. Київ, 2012

Шановний колега!


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IX наукової конференції Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій “Сучасні тенденції розвитку технологій в інфокомунікаціях та освіті».

Конференція відбудеться 22-23 листопада 2012 року у м. Києві, у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ).


^ Тематичні напрямки роботи конференції

  1. Сучасні тенденції та перспективи розвитку галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

2. Проблеми безпеки інформаційно-комунікаційних систем та мереж, управління інформаційною безпекою.

3. Управлінські, соціально-економічні та правові проблеми діяльності підприємств галузі інфокомунікацій.

4. Удосконалення вищої освіти України, новітні технології в освіті.


На конференції будуть працювати наступні секції:


Секція 1. Світові та глобальні інформаційні ресурси. Концепції мереж нового покоління NGN. Сучасні проблеми в галузі інфокомунікацій. Еволюція технологій і послуг в галузі інфокомунікацій. Управління інфокомунікаціями із застосуванням новітніх технологій. ІР-телефонія та Softswitch. Перспективні технології безпроводових інфокомунікаційних мереж. Системи радіо доступу: WіFі, WіMAX та інші. Цифрове телебачення. Волоконно-оптичні системи. Електронні компоненти та засоби інфокомунікаційних систем.


Секція 2. Національна система вимог, критеріїв і показників, для оцінки рівня безпеки інфокомунікаційних мереж нового покоління. Організаційно-методичні основи забезпечення безпеки інфокомунікаційної інфраструктури України. Гармонізація вітчизняної нормативної бази у галузі інформаційної безпеки інфокомунікацій з міжнародними стандартами. Архітектура безпеки інфокомунікаційних систем і мереж. Управління безпекою інфокомунікаційних систем і мереж. Управління каталогом, автентифікацією та ідентичністю в інфокомунікаційних системах і мережах. Захист мережної інфраструктури. Безпека транспортної мережі та мереж доступу. Безпека прикладних застосувань. Протидія мережним загрозам.


Секція 3. Науково-методичні та практичні проблеми забезпечення ефективності, конкурентоспроможності та стійкості підприємств галузі інфокомунікацій. Адаптація регуляторної політики держави. Механізми інвестиційного та інноваційного розвитку. Проблеми економіки підприємств. Облік і контроль в управлінні підприємствами. Управління проектами: стан і перспективи. Проблеми підготовки та управління якістю підготовки фахівців для галузевих підприємств.


Секція 4. Модернізація системи вищої освіти України. Науково-методичні і організаційні проблеми впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу, використання кредитно-модульної системи для трансформації навчального процесу у технологію навчання. Проблеми якості вищої освіти, впровадження системи управління якістю освіти на базі міжнародних стандартів ІСО серії 9000. Проблеми удосконалення та використання інформаційних технологій у ході навчального процесу вищої школи, забезпечення автоматизації навчального процесу та переходу до електронного навчання.
^

Робочі мови конференції – українська, російська.Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно заповнити реєстраційну картку учасника на окремому аркуші (форма реєстраційної картки додається) та надіслати її до організаційного комітету.

^ Для включення доповіді до програми конференції необхідно до 05.11.2012 року надіслати у готовому вигляді до організаційного комітету (м. Київ) тези доповіді, які будуть опубліковані окремою збіркою матеріалів конференції до початку роботи конференції. Вимоги до оформлення тез наводяться нижче.

Вартість публікаційного внеску на публікацію матеріалів конференції, програми конференції та іншої поліграфічної продукції – 200 гривень. Публікаційний внесок забезпечує придбання збірника матеріалів конференції. Участь у роботі конференції та отримання програми конференції і інших матеріалів - безкоштовно.

Публікаційні внески необхідно перераховувати до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за такими реквізитами: банк ГУДКУ у м. Києві, код 01136279, МФО 820019, р/р 31253272210032. Призначення платежу: публікаційний внесок.

^ Вимоги до оформлення тез. Приймаються до друку тези доповіді обсягом 1-2 сторінки, набраних в редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу на одній із робочих мов конференції (українська або російська). Шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал – одинарний. Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора або першого співавтора. Матеріали конференції друкуються без редагування з поданих оригіналів.

^ Тези доповіді висилаються електронною поштою на адресу: uot_gmp@duikt.edu.ua. У цьому випадку авторам (автору) необхідно за власною ініціативою перевірити факт надходження тез в оргкомітет конференції.

За підсумками роботи конференції, кращі доповіді у вигляді статей будуть опубліковані у наукових журналах (збірниках), включених до переліку наукових фахових видань (журналів) ВАК України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата технічних наук - «Вісник ДУІКТ», «Захист інформації», «Економіка. Менеджмент. Бізнес».

Проїзд, проживання та харчування учасники конференції забезпечують за власний рахунок. При потребі можливе бронювання місць у готелі.


^ Адреса оргкомітету:

03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, кімната 305 (навчально-методичний відділ). Контактний телефон: (044) 248-85-82. E-mail: uot_gmp@duikt.edu.ua

^

СПОДІВАЄМОСЯ НА ВАШУ УЧАСТЬ У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ


З повагою, оргкомітет.


Реєстраційна картка
Прізвище ___________________________________________________________


Ім’я _______________________________________________________________


По-батькові _________________________________________________________


Місце роботи (навчальний заклад, установа, кафедра) _____________________


____________________________________________________________________


Адреса установи _____________________________________________________


____________________________________________________________________


Посада _____________________________________________________________


Наукова ступінь, вчене звання __________________________________________


Робочий та домашній телефони (вказати код міста)________________________


____________________________________________________________________


Паспортні дані (серія та номер паспорту, ким виданий паспорт, дата видачі ___


____________________________________________________________________


Обрана секція № ____________________________________________________


Назва тез ____________________________________________________________


____________________________________________________________________


Автори ______________________________________________________________


____________________________________________________________________


Необхідність бронювання готелю _______________________________________

Схожі:

М. Київ, 2012 Шановний колега! iconШановний колега!
Запрошуємо Вас та ваших співробітників прийняти участь у Міжнародній науково – практичній конференції
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconШановний(а) п
Вас про те, що у місті Львові з 8 по 10 листопада 2012 р відбудеться ІХ міжнародна науково-практична конференція з проблем маркетингу...
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconФаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика V міжнародна науково-практична конференція Київ, Україна 6-7 квітня 2012 р. Шановні колеги!
Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 6-7 квітня 2012 р у Національному авіаційному університеті...
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconШевченко та київ
Київ, який прийняв як мешканця, як нас з вами, свого часу І тараса Шевченка. Про це І піде сьогодні мова» – таким словами розпочала...
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconГолова організаційного комітету
Київ), Воронов С. А. (Львів), Дяченко В. Д. (Луганськ), Зіменковський Б. С. (Львів), Кальченко В.І. (Київ), Колесник Ю. М. (Запоріжжя),...
М. Київ, 2012 Шановний колега! icon20-23 листопада 2012 року, м. Київ IX міжнародна науково-практична конференція
«Электронные ресурсы: проблемы формирования, хранения, обработки, распространения, защиты использования – 2012» (20-21 листопада...
М. Київ, 2012 Шановний колега! icon20-23 листопада 2012 року, м. Київ IX міжнародна науково-практична конференція
«Электронные ресурсы: проблемы формирования, хранения, обработки, распространения, защиты использования – 2012» (20-21 листопада...
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconНаціональний авіаційний університет науково-технічна бібліотека покажчик передплачених нтб періодичних видань на 2012 рік київ 2011
Покажчик передплачених нтб періодичних видань на 2012 рік / Укладач М. Ф. Семенова; нтб нау. – Київ: 2011. – 31с
М. Київ, 2012 Шановний колега! icon” 22-23 листопада 2012 рік Київ 2012 Шановні колеги!
Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової та переробної галузей апк”
М. Київ, 2012 Шановний колега! iconРезолюція міжнародного симпозіуму з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики», м. Київ, 5 04. 2012 р. Ввести в перелік спеціальностей моз україни спеціальність «лікар гінеколог-репродуктолог»
Міжнародного симпозіуму з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики», м. Київ, 5 04. 2012 р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи