Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх icon

Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх
Скачати 132.41 Kb.
НазваНаказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх
Дата15.12.2012
Розмір132.41 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


Н А К А З

« 30 » серпня 2012 р. № 688

м. Севастополь


Про проведення третього міського конкурсу
«Самый лучший севастопольский класс»


З метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів

та розвитку творчого потенціалу класних колективів


НАКАЗУЮ:


1. Провести третій міський конкурс «Самый лучший севастопольский класс»
    з 3 вересня до 30 жовтня 2012 року.

 2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки і проведення конкурсу та

склад журі конкурсу.
 3. Інституту післядипломної освіти СМГУ (Стародубцева І.В.):
             3.1. Здійснити методичне та організаційне забезпечення проведення конкурсу.
 3.2. Узагальнити підсумки конкурсу і представити інформацію в Управління
освіти і науки СМДА до 23.10.2012 р.


4. Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій (Негребецький Ю.А.) підготувати та провести серед класів-учасників конкурсу вікторину з краєзнавства «Ребята севастопольской прописки».

5. Провести на базі загальноосвітньої школи № 22 (Мельник С.А.) конкурс пісні про Севастополь «Я этим городом горжусь».


6. Провести на базі Палацу дитячої та юнацької творчості (Рославцев О.В.) церемонію нагородження переможців конкурсу.


 7. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

7.1 Організувати проведення першого (шкільного) туру конкурсу з 3 до 15 вересня 2012 року.

7.2 Направити керівників класів - учасників конкурсу на інструктивно-методичну нараду

4 вересня 2012 р. (гімназія № 1, 15.00).

7.3 Взяти під контроль подання документів класів-учасників конкурсу в ІПО СМГУ

не пізніше 17 вересня 2012 року.

7.4 Відзначити колективи класів та педагогічних працівників за підсумками конкурсу.


8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Управління

освіти і науки СМДА Корнійця В.І.


Заступник голови СМДА  

начальник Управління І.М. Заєць


Одинцова 550-178

Розсилання: справа – 1, Корнієць В.І. - 1, ІПО СМГУ - 1, ЦТКСЕ - 1, ПДЮТ - 1, навчальні заклади   ел. поштою.


Додаток 1
  до наказу Управління

освіти і науки СМДА

від 30.08.2012 № 688


^ Умови проведення третього міського конкурсу
«Самый лучший севастопольский класс»Міський конкурс «Самый лучший севастопольский класс» (далі - конкурс) проводиться Управлінням освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації спільно з Фондом соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва.

Конкурс проводиться з метою активізації навчально-виховної діяльності класних колективів, виховання ціннісного ставлення до держави, суспільства, рідного міста та виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів.
Конкурс покликаний сприяти розвитку навичок колективної творчості та утвердження активної життєвої позиції учнів, підвищенню ролі педагогічного трикутника «учень-учитель-батьки» у виховній діяльності, виявлення і поширення позитивного досвіду сімейного виховання.


1. Організація конкурсу


Конкурс проводиться за номінаціями:

 • «Класс-лидер учебного заведения»;

 • «Класс-лидер района»;

 • «Самый лучший севастопольский класс-лидер города».

У конкурсі «Самый лучший севастопольский класс» можуть брати участь класні колективи 6-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів будь-якого типу. Участь у конкурсі здійснюється на добровільній основі. Допускається тільки один класний колектив від навчального закладу за умови, що цей колектив є призером шкільних конкурсів «Самый классный класс» , «Класс года» або змагання класів у школі, і цей клас не був учасником попередніх міських конкурсів.

Для організації та проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» створюються організаційний комітет, шкільні і районні конкурсні комісії та журі, які будують свою роботу на принципах об'єктивності, відкритості, надання рівних можливостей усім учасникам конкурсу. Склад шкільних та районних конкурсних комісій визначається районними відділами освіти спільно з Фондом соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва. Склад журі та оргкомітету визначається Управлінням освіти і науки СМДА спільно з Фондом соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва.
Організаційний комітет є основним координатором підготовки та проведення всіх турів та етапів конкурсу. До його компетенції входить  визначення термінів подачі документів і термінів проведення етапів конкурсу, прийом конкурсних матеріалів, організація роботи журі, підготовка нагородження переможців конкурсу, співпраця із засобами масової інформації з метою висвітлення ходу та результатів конкурсу.

До компетенції шкільних і районних конкурсних комісій конкурсу входить розгляд та аналіз документів, поданих на районний тур, та визначення кращих класів у номінаціях «Класс-лидер учебного заведения» та «Класс-лидер района» відповідно до критеріїв: виконання учнями Статуту навчального закладу, активна участь класу в шкільних і районних заходах, відсутність правопорушень та травматизму серед учнів, санітарний та естетичний стан класної кімнати, оформлення класного куточка.

До компетенції журі конкурсу входить розгляд та аналіз матеріалів і документів, поданих на міський тур, розробка критеріїв оцінювання конкурсних завдань, підбиття підсумків конкурсу, визначення класа-переможця та класів-номінантів конкурсу. Рішення журі конкурсу не оспорюється.


^ 2. Порядок проведення конкурсу


Конкурс проводиться в період з 3 вересня до 30 жовтня 2012 року в три тури. Перший тур проходить в навчальних закладах з 3 до 15 вересня 2012 року. Включає висування учасників конкурсу, оформлення документів і матеріалів.

17 вересня 2012 року шкільна конкурсна комісія подає документи тільки одного класу

до районної конкурсної комісії за адресою: вул. Дибенка, 6, громадська приймальня Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва, офіс 303, тел. 539-572 (виписка з протоколу засідання шкільної конкурсної комісії , анкети-заявки учнів та їх батьків, список учнів класу, таблиця результативності досягнень класу в навчальній та суспільно-корисній діяльності, інформація про нагороди, традиції і символіку класу, про учня „Гордость класса”, а також звіт "10 добрых дел класса").

Другий (районний тур) проходить з 17 до 20 вересня 2012 року. Районні конкурсні комісії підводять підсумки розгляду документів і не пізніше 20 вересня 2012 року визначають класи, що заслуговують звання «Класс-лидер учебного заведения», та класи (по одному в кожному районі), що заслуговують звання «Класс-лидер района». Ці класи беруть участь у міському турі конкурсу в номінації «Самый лучший севастопольський класс - лидер города».

Також за ініціативою Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва проводиться громадське голосування в соціальних мережах Інтернет для визначення «Класса-лидера района».
Третій (міський) тур конкурсу проводиться з 24 вересня до 30 жовтня 2012 року.
 Включає наступні види конкурсних завдань: вікторина «Ребята севастопольской прописки»; презентація електронних «Визиток класса»; конкурс пісні про Севастополь «Я этим городом горжусь».


^ 3. Підведення підсумків конкурсу та нагородження


Кращі класи у номінаціях «Класс-лидер учебного заведения» та «Класс-лидер района» визначаються за підсумками розгляду документів класних колективів у районних конкурсних комісіях та за підсумками громадського голосування в соціальних мережах Інтернет.

Переможці в номінації «Клас-лідер навчального закладу» отримують грамоти і матеріальну винагороду в розмірі 200 грн. на кожного учня класу.

У номінації «Класс-лидер района» районні конкурсні комісії визначають переможців

(по одному в кожному районі), які отримують перехідні кубки і матеріальну винагороду в розмірі 500 грн. на кожного учня класу.

Переможцем конкурсу в номінації «Самый лучший севастопольський класс- лидер города» стає класний колектив, який набрав найбільшу кількість балів у районному та міському турах. Йому присвоюється почесне звання «Самый лучший севастопольський класс 2012 года». Також для учасників конкурсу засновуються звання «Лучший шестой класс», «Лучший седьмой класс», «Лучший восьмой класс», «Лучший девятый класс», «Лучший десятый класс». Ці класи нагороджуються грамотами Управління освіти і науки СМДА та екскурсійними поїздками.

Підсумки конкурсу оформлюються протоколом засідання журі та затверджуються наказом Управління освіти і науки СМДА. Урочиста церемонія нагородження переможців та номінантів конкурсу проводиться в жовтні 2012 року Управлінням освіти і науки СМДА спільно з Фондом соціально-економічного розвитку Севастополя Павла Лебедєва.

Заступник голови СМДА  

начальник Управління І.М. Заєць


Президент Фонду соціально-економічного
розвитку Севастополя П.В. Лебедєв


Додаток 2 до наказу

Управління освіти і науки СМДА від 30.08.2012 № 688

Склад організаційного комітету третього міського конкурсу
«Самый лучший севастопольский класс»


1. Корнієць В.І., заступник начальника управління освіти і науки СМДА -

голова оргкомітету.

2. Щербакова А.Б., керівник Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя

Павла Лебедєва.
3. Одинцова О.О., методист центру виховних технологій та творчого розвитку особистості

ІПО СМГУ.

4. Рославцев О.В., директор ПДЮТ.


5. Негребецький Ю.А., директор Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій.

6. Мельник С.А., директор загальноосвітньої школи № 22.


7. Діогенова Н.М., заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 58,

голова ради кабінету виховної роботи ІПО СМГУ.


8. Пилова І.А., вчитель гімназії № 1, голова міського методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів.


9. Москалець О.М., голова міської батьківської ради (за згодою).


10. Мамедов Р., учень 11 кл. спеціалізованої школи № 45, голова ради
міського Парламенту самоврядування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних

навчальних закладів.


Заступник голови СМДА  

начальник Управління І.М. Заєць


Додаток 2 до наказу

Управління освіти і науки СМДА від 30.08.2012 № 688


                                    Склад журі третього міського конкурсу
«Самый лучший севастопольский класс»
^

1. Стародубцева І.В., директор ІПО СМГУ, кандидат педагогічних наук, голова журі.


2. Корнієць В.І., заступник начальника управління освіти і науки СМДА.

3. Щербакова А.Б., керівник Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя

Павла Лебедєва.
4. Одинцова О.О., методист центру виховних технологій та творчого розвитку особистості

ІПО СМГУ.

5. Кіреєнкова О.П., методист центру практичної психології та соціальної роботи ІПО СМГУ.

6. Савельєва О.Ю., методист центру виховних технологій та творчого розвитку особистості

ІПО СМГУ.

7. Дорошенко Л.В., методист Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя

Павла Лебедєва.

8. Мельник С.А., директор загальноосвітньої школи № 22.

9. Рубан Л.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій.

10. Загородня Н.О, методист ПДЮТ .
11. Діогенова Н.М., заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 58,

голова ради кабінету виховної роботи ІПО СМГУ.

12. Пилова І.А., вчитель гімназії № 1, голова міського методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів.
13. Філатьєва Т.С., вчитель загальноосвітньої школи № 6, керівник класу-переможця

першого міського конкурсу «Самый классный севастопольский класс - 2009».

12. Богуславська Т.В., вчитель гімназії № 1, керівник класу-переможця

другого міського конкурсу «Самый классный севастопольский класс - 2011».

14. Москалець О.М., голова міської батьківської ради (за згодою).

15. Мамедов Р., учень 11 кл. спеціалізованої школи № 45, голова ради міського Парламенту самоврядування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.


Заступник голови СМДА  

начальник Управління І.М. Заєць

Схожі:

Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №818 м. Севастополь Про проведення четвертого міського конкурсу «Найкращий севастопольський клас» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та розвитку творчого потенціалу класних колективів наказую
Затвердити склад організаційного комітету з підготовки і проведення конкурсу та
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №1136 м. Севастополь Про проведення II (міського) етапу XII всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка та утвердження...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №46 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу «Педагог-новатор»
Севастопольської міської Ради від 18. 01. 11 р. №150, з метою визначення педагогічних працівників і керівників загальноосвітніх,...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №18 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу «Педагог-новатор»
Севастопольської міської Ради від 18. 01. 2011 №150, з метою визначення педагогічних працівників і керівників загальноосвітніх, дошкільних...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №31 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу «Педагог-новатор»
«Школа-2015», затвердженої рішенням II сесії Севастопольської міської Ради від 18. 01. 11 р. №150, з метою виявлення педагогічних...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №1265 м. Севастополь Про проведення II (міського) етапу XIII всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, з метою відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та утвердження...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №99 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу творчих робіт учнів «Історія школи в історії міста»
На виконання плану заходів Управління освіти І науки смда з метою активізації історіко-краєзнавчої та науково-дослідної діяльності...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ № м. Севастополь Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт позашкільного навчального закладу
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів в 2013 році» та з метою підтримки діяльності...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №242 м. Севастополь Про підсумки проведення міського конкурсу читців творів Тараса Шевченка
Велику допомогу в організації та проведенні конкурсу надали вчителі української мови й літератури гімназії №7 (Рябка В. Т.), загальноосвітніх...
Наказ №688 м. Севастополь Про проведення третього міського конкурсу «Самый лучший севастопольский класс» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх iconНаказ №967 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу літературно-музичних композицій
«Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка», листа Міністерства освіти, молоді та спорту України від 23. 08. 2012...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи