Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\

Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З'явився власник у зоні дії датчика, він йому, будь ласка, світло включив (або так інший який електроприлад)
Скачати 54.98 Kb.
НазваДатчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З'явився власник у зоні дії датчика, він йому, будь ласка, світло включив (або так інший який електроприлад)
Дата11.09.2012
Розмір54.98 Kb.
ТипДокументи

Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію – це зрозуміло. З'явився власник у зоні дії датчика, він йому, будь ласка, світло включив (або так інший який електроприлад). Пішов власник – прилад послужливо світ за нього вимкнув.

Але економія – це коли ти за рахунок зекономлених за допомогою придбаного приладу коштів поступово виправдовуєш його придбання, а згодом ще й отримуєш, якщо можна так сказати, прибуток. Це, коли прилад за рахунок отриманої з його ж допомогою економії своє придбання вже виправдав. І заощадити, і навіть прибуток отримати за рахунок датчика руху – це можна у них там, за бугром (за розрахунками фірм, що випускають цю продукцію, витрати на придбання датчика руху виправдовуються в термін від півроку до року, залежно від «крутизни» датчика) . І все завдяки тому, що «там» ціни на електроенергію від російських сильно відрізняються. Звичайно, недавнє збільшення вартості електроенергії говорить про те, що й ми поступово рухаємося до світового рівня цін на електроенергію і коли-небудь до нього прийдемо, але, слава Богу, поки не прийшли. Тому в наших російських умовах, такий прилад, як датчик руху, не стільки електроенергію покликаний економити, скільки створити його власникам комфортні умови. Будеш по всій квартирі бродити, а датчики тобі в кожній кімнаті світло включатимуть, а потім і вимикати (це ми, звичайно, трохи перебільшуємо).

Загалом, мова сьогодні піде дійсно про датчики руху. Передбачаємо скептичні посмішки чоловічої половини наших читачів – «Зараз будуть умовляти придбати датчики руху і самому потім електросхем з їх участю монтувати. Це ж мізки зміниш! »А ось і не вгадали. Причому відразу двічі. По-перше, ми не будемо умовляти купувати датчик. По-друге, не будемо умовляти монтувати електросхем з його участю. Тому що сьогодні мова піде про вже готових приладах, до складу яких вже включений датчик руху. Ці прилади залишається тільки підключити до напруги 220 В. І все! Користуйтеся на здоров'я. І про ціни ми будемо говорити не про «захмарних», а про цілком земних (хоча і нам хочеться, щоб вони були трохи нижче.)

Цілу колекцію електроприладів, про які сьогодні йтиметься ми виявили в фірмі «Регент», що пропонує продукцію фірми «REGENT LIGHTING Co» (США) і дуже цьому зраділи. І вирішили порадувати Вас, шановні читачі, докладно розповівши про побачене. Почнемо з ліхтарів вуличного освітлення.

Ліхтар із Детектор руху з латуні і скла. Якщо Ви правильно його встановіть, то він буде справно служити Вам багато років, запобігаючи нещасні випадки і вносячи зручність і надійність у Ваш будинок.

ЯК ВІН ПРАЦЮЄ. У детекторі є сенсори, що сприймають тепло від будь-якого рухомого об'єкту, будь то людина або машина і включають і вимикають світло автоматично. Лампа буде залишатися активною, доки детектор буде відчувати рух. Світильник може: включатися детектором з настанням темряви; включатися ним же при появі теплого рухається, або працювати як звичайний декоративний світильник.

^ РЕЖИМИ РОБОТИ.


1. РЕЖИМ Поступове включення (режим DIM). Якщо Ви вибрали цей тип роботи, Ваш світильник автоматично включається з настанням темряви. Лампа горить в економному режимі, витрачаючи лише 30% енергії. Коли ж детектор «бачить» об'єкт (що рухається), він перемикає лампу на яскраве горіння, з його відходом знову включає 30%-ний режим. Зі сходом сонця світильник вимикається сам.

2. Нормальному режимі. У цьому режимі Ваш світильник автоматично включається, коли в контрольованій ним зоні з'являється теплий рухомий об'єкт, і вимикається через деякий час після того, як об'єкт із зони віддалиться. Світильник працює в цьому режимі тільки при недостатній освітленості.

3. РЕЖИМ ЗВИЧАЙНЕ декоративні Світильники. У цьому режимі Ваш світильник працює безперервно на повній потужності. У цьому режимі світильник працює до світанку, а потім автоматично Ваш світильник переходить в першому або другому режим роботи.

ОСОБЛИВОСТІ: Еадаптірован для російських умов; Епріменім як усередині приміщень, так і зовні; Езона контролю -13 метрів; Ешірокая контрольована зона (2 сектори по 120 градусів); Емощность -100 Вт; Енапряженіе – 220 В; Елампи – до 100 Вт, цоколь стандартний; Єні боїться ні дощу, ні снігу; Епріменім при t ° від – 40 ° С до + 70 ° С.

Ви можете за своїм вибором змінювати наступні параметри: Енаправленіе контрольованої зони шляхом обертання лінзи; Евремя включення; Ечувствітельность – Н (висока), М (середня) або L (низька).

У модельному ряду є 2 варіанти каретних ліхтарів, 2 варіанти шестигранних, ліхтар-Глоб і повозочний.

Діапазон цін – від 54 до 79,5 у.о.

Спробуйте вгадати, куди в цих моделях виробники сховали датчик руху. Чесно скажемо, нам вгадати з першого разу не вдалося і довелося здатися. Вмонтований він в декоративній «нозі» під ліхтарем. Так що в очі не кидається і уваги не привертає.

Це ми розповіли про найбільш дорогих моделях. Тепер перейдемо до моделей, так би мовити, простіше.

Ця модель за своїми функціями нічим від згаданих вище не відрізняється. Ну може дизайн у неї і не самий «Хай теківського», зате коштує всього 28 у.о. Бажаючі можуть замінити показані на фотографії лампочки на великі круглі матові – від цього декор світильника, на наш погляд, значно виграє. Такий світильник модно з успіхом застосувати не тільки в заміському будинку, але і в міській квартирі для освітлення коридорів і їм подібних «прохідних» місць.

І ще про одне світильнику з датчиком руху, який нам дуже сподобався. Називають його зазвичай по-іншому – нічник. Цей невеликий електроприлад знайде місце на прікроватной тумбочці чи столику. Навіть на самому маленькому. Але зате скільки зручностей він створює? Прокинувшись вночі поки найближчий вимикач знайдеш – знервована. (Ну, влаштовані так люди, що їм іноді вночі вставати треба.) А коли у Вас є маленькі діти, то вставати доводиться по кілька разів за ніч. Вмикаєш світло (з півхвилини сидиш, тому як очі повинні звикнути до світла). Зробиш все необхідне і знову в рідну ліжечко. Вимикач намацав (знову-таки про себе ругнешься), світло вимкнути і, здавалося б, можна продовжувати спати. Не тут-то було. Після яскравого світла і всіх виконаних Вами маніпуляцій відразу не заснеш. Доводиться чекати, поки очі відвикнуть від світла, поки нервова система заспокоїться. Щоб уникнути всіх перерахованих нами маніпуляцій, багато включають на ніч нічник. І горить він бідний всю ніч безперервно. Нехай лампочка в ньому і слабенька, але ж все одно електроенергію споживає (причому основну масу часу робить це, що називається, даремно, оскільки Ви все одно спите). Але ж є безліч людей, які взагалі спати при світлі не можуть, яким би слабеньким він не був. Ось тут-то і може виручить «нічник» з датчиком руху. Тільки Ви на ліжку сіли – він Вам світло запалив (слабенький, розсіяний, саме такий як треба, оскільки Ви всі параметри самі під себе заздалегідь відрегулювали). Лягли назад – він сам світло вимкнув. Краса, та й годі. А нервів-то скільки збережено при кожному нічному підйомі, а вони ж, як відомо, не відновлюються. Працювати «нічник» може як від батарейок, так і від мережі через адаптер (6 В). І коштує 12,5 у.о.

Тим, кого не влаштовують перераховані нами «готові» електроприлади і в кого є бажання зібрати власну схему, можна запропонувати окремо датчики руху. Купуєш такий датчик, до нього галогеновий невеликий прожектор (а можна і не один), і за годину роботи отримуєш систему освітлення для під'їзної доріжки на дачі. Під'їхав до воріт – вона тобі й самі ворота освітила (щоб у темряві ключем повз свердловини не потрапити), і стежку, і гараж. А можна до датчика руху підключити всю систему зовнішнього освітлення будинку, і буде він сам включати світло, як тільки стемніє, або як тільки Ви з будинку в сад вийдете. Любителі вночі прогулюватися за власним саду можуть зробити так, щоб коли прогулюватися уздовж доріжки, включалися ліхтарі у міру наближення до кожного з них. А можна до такого датчику корабельну сирену приєднати. Кажуть така система не тільки начисто відбиває бажання у непроханих гостей залазити у Ваш будинок у Вашу відсутність, але і доводить їх просто до напівнепритомності (тільки з гучністю не переборщіть). Такий детектор одночасно може контролювати 28 зон, кут контролю 110 °, контрольоване відстань від 0,6 до 18 метрів. Та ще чутливість регулюється. Та з його допомогою можна таке зібрати! Зручно? Так, слів немає.

І останній електроприлад, про який ми сьогодні хочемо розповісти, і який просто незамінний для заміських будинків, де електроенергія відключається без жодного попередження і іноді надовго – світильник аварійного освітлення. Він оснащений акумулятором і двома лампами 6 В. Причому при відключенні електроенергії автоматично будуть включатися як обидві лампи одразу (акумулятора вистачить на 2 години), так і одна (акумулятора вистачить на 4 години) за Вашим вибором. І думати ні про що не треба. Ваше завдання повісити прилад на стіну і включити вилку в розетку 220 В. У непроглядній темряві Ви більше сидіти не будете. І стоїть по-божому – 18 у.о.http://postroi.kiev.ua/ua/novini_budvnictva/datchiki-ruxu.html

Схожі:

Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\5-й конкурс програми Темпус IV
Для того щоб взяти участь І подати заявку для участі в конкурсі, перш за все необхідно
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\«крок» через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні Багато вже пройдено,але є ще над чим працювати
Перш за все, для того щоб дитина піднялася на ноги потрібний приклад своїх батьків. Ось І наш університет на порозі дорослого життя,в...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\"затверджено" голова тендерного комітету кду імені Михайла Остроградського
Будь-який учасник, який вважає, що він зазнав або може зазнати збитків внаслідок порушення замовником процедур закупівель, встановлених...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Перевірка основного рівняння динаміки обертального руху за допомогою маятника обербека
Збалансувати маятник, щоб він залишався нерухомим, при установці в будь-яке положення
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Оцінка здібностей до підприємництва
Відповідайте, будь ласка, "так" або "ні" на запропоновані питання й оцініть рівень Ваших підприємницьких здібностей
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Boa constrictor*
Однако ж на самоті він якось не міг жартувати з вужа. Він чув якийсь темний, забобонний страх перед тими очима, – йому здавалося,...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Чи вмієте ви говорити та слухати?
Пройдіть цей тест (так званий тест Маклені на честь американського психолога) для того, щоб нарешті з'ясувати чи вмієте ви говорити...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Літня Школа Мирянського Лідерства
Опишіть, будь ласка, Вашу роботу, акцентуючи на таких моментах: Ваші досягнення, форми діяльності, час І місце роботи. Зазначте,...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\31 березня 2009 року відбувся конкурс Ерудит фізмату 2009 Вашій увазі пропонуються його завдання
У виразі 1+1-1+1-1+1-1+1-1+1 розставте дужки так, щоб значення виразу дорівнювало Можна ставити будь-яку кількість дужок, але так,...
Датчики руху призначені перш за все для того, щоб економити електроенергію це зрозуміло. З\Студенте-грінченківецю! Великий давньоримський філософ Цицерон казав: «Будинок, у якому немає книжок подібний тілу, позбавленому душі»
Тому для того, щоб ти розвивався й надалі запрошуємо тебе долучитися до буккросингу громадського руху безкоштовного обміну книжками,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи