Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» icon

Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Скачати 78.54 Kb.
НазваПоложення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Дата24.08.2012
Розмір78.54 Kb.
ТипКонкурс
1. /nakaz411/Додаток 1.doc
2. /nakaz411/Додаток 2 ост.doc
3. /nakaz411/Додаток 3 ост.doc
4. /nakaz411/наказ остаточний.doc
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
З проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”
З проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2012 році в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах
Наказ №411/72 Про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2012 році


Додаток 1

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації, управління

у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації

від __07.12.___2011 року № __411/72__


Положення

про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»


І. Загальні положення


1.1. Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі фестиваль) проводиться щорічно з метою популяризації і пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.


1.2. Завдання фестивалю:

активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо;

популяризація технологій навчання за методом «рівний-рівному» щодо формування здорового способу життя;

виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді.


1.3. Фестиваль проводиться управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласним Палацом дітей та юнацтва, обласним навчально-методичний Центром професійно-технічної освіти.

1.4. Повноваження організаторів

1.4.1. Управління освіти і науки облдержадміністрації:

забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення фестивалю;

формує та затверджує склад журі фестивалю;

сприяє забезпеченню участі у фестивалі команд загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів;

залучає до участі в підготовці та проведенні фестивалю відділи освіти райдержадміністрацій, управління освіти міських рад, професійно-технічні, вищі навчальні заклади.

1.4.2. Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації:

забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення фестивалю;

погоджує склад журі фестивалю;

сприяє залученню до участі у фестивалі молодіжних та дитячих громадських організацій;

залучає до участі в підготовці та проведенні фестивалю відділи сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, відділи сім’ї та молоді міських рад.

1.4.3. Обласний палац дітей та юнацтва, обласний навчально-методичний Центр професійно-технічної освіти, відділ вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи управління освіти і науки облдержадміністрації:

забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення фінального етапу фестивалю;

здійснює безпосереднє керівництво підготовкою та проведенням фінального етапу фестивалю;

визначає кількість конкурсних завдань та умови проведення конкурсу-вікторини в рамках фінального етапу фестивалю;

розробляє сценарій проведення фінального етапу фестивалю;

організовує репетиції та виступи команд — учасників фінального етапу фестивалю;

забезпечує роботу журі фестивалю;

проводить семінари та тренінги для організаторів та учасників фестивалю;

забезпечує висвітлення проходження фестивалю в засобах масової інформації області.


1.5. Загальне керівництво підготовкою та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет, склад якого формується за поданням організаторів фестивалю.

1.5.1. Організаційний комітет:

визначає дату та місце проведення фінального етапу фестивалю;

погоджує склад журі фестивалю;

здійснює нагородження дипломами переможців і кращих учасників фестивалю.

1.5.2. Засідання організаційного комітету відбуваються не менше одного разу на півроку.

1.5.3. Організаційний комітет приймає рішення за принципом більшості голосів. У разі рівного розподілу голосів перевага надається голосу представника управління освіти і науки облдержадміністрації.

1.5.4. Забезпечення діяльності організаційного комітету здійснюють обласний Палац дітей та юнацтва, обласний навчально-методичний Центр професійно-технічної освіти, відділ вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи управління освіти і науки облдержадміністрації.


ІІ. Учасники, порядок, умови та строки проведення фестивалю

2.1. Учасниками фестивалю можуть бути учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів і студенти вищих навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій.

2.2. Фестиваль проводиться щорічно та поетапно:

1-й етап — у районах, містах (крім вищих навчальних закладів) — березень поточного року;

2-й етап — у області — квітень поточного року;

Команда — переможець 2-го (обласного) етапу бере участь у 3-му (фінальному) етапі фестивалю — у вересні поточного року.

2.3. До участі у 2-му (обласному) етапі фестивалю допускається команда – переможець 1-го етапу фестивалю у складі 9 осіб (7 учасників і 2 керівники).

2.4. Для участі у 2-му обласному етапі фестивалю щорічно до 1 квітня 2012 року до обласного Палацу дітей та юнацтва, обласного навчально-методичного Центру професійно-технічної освіти, відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи управління освіти і науки облдержадміністрації надаються такі документи:

заявка на участь у 2-му (обласному) етапі фестивалю, в якій зазначаються назва району (міста), навчального закладу, назва команди, список учасників команди, дата їх народження, прізвища, імена, по батькові керівників команди, місця їх роботи та номери телефонів;

звіт про проведення районного, міського етапів фестивалю — для відділів, управлінь освіти;

звіт про проведення фестивалю в закладах освіти — для професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

2.5. Для участі у 3-му (фінальному) етапі фестивалю щорічно до 25 червня до Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України надаються такі документи:

заявка на участь у 3-му (фінальному) етапі фестивалю, в якій зазначаються назва області, навчального закладу, назва команди, список учасників команди, дата їх народження, прізвища, імена, по-батькові керівників команди, місця їх роботи та номери телефонів;

звіт про проведення обласного етапу фестивалю.

2.6. Порядок, умови і строки проведення: 1-го етапу фестивалю визначаються відділами освіти, відділами у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, управліннями освіти, відділами у справах сім’ї та молоді міських рад; 2-го етапу фестивалю визначаються управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації відповідно до цього Положення.

2.7. Програмою фінального етапу фестивалю передбачається:

урочисте відкриття фестивалю за участю організаторів;

тренінг щодо формування здорового способу життя дітей і молоді;

конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;

конкурс плакатів;

конкурс фотографій, художніх робіт;

конкурс-вікторина;

підбиття підсумків, нагородження переможців і кращих команд;

гала-концерт команд – призерів фестивалю.

2.8. Тренінг проводиться з метою створення умов для усвідомлення дітьми та молоддю переваг здорового способу життя, стимулювання їх до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, надання учасникам знань та формування практичних навичок з організації просвітницької роботи серед підлітків щодо здорового способу життя.

2.9. Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій

2.9.1. Для участі у конкурсі допускається команда з 7 осіб (учнів, студентів).

2.9.2. Команда представляє літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування в молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.

У виступі команди можуть зобразити наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізіологічного режиму без демонстрації процесу куріння, уживання наркотичних речовин, стану сп’яніння та використання сигарет, спиртного, шприців тощо.

2.9.3. Виступити повинні бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Наслідки негативних звичок можуть відображатися у трагічній, гумористичній образній художньо-спортивній та інших формах.

2.9.4. Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30-бальною шкалою. Враховується розкриття теми (7 балів), оформлення й оригінальність виступу (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), дотримання тривалості виступу (3 бали).

2.10. Конкурс плакатів

2.10.1. Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичної культурою та спортом.

2.10.2. Команда представляє три плакати, які оцінюються за 20-бальною шкалою, зокрема: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 балів).

2.11. Конкурс фотографій

2.11.1. Команда подає на конкурс три роботи, направлені на пропагування здорового способу життя. Фотографії виконуються у форматі А4 або А3 та оформляють у рамці під скло.

2.11.2. Фотографії підписуються із зазначенням прізвища, імені, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання та місця проживання.

2.12. Конкурс-вікторина проводиться з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді, їх інформованості про раціональне харчування, правильний фізіологічний режим і захворювання на ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом.


ІІІ. Визначення результатів і нагородження переможців


3.1. Підсумки фестивалю проводяться на кожному етапі. Переможці 2-го етапу фестивалю направляються спільно управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням сім’ї та молоді облдержадміністрації для участі у фінальному етапі.

3.2. Визначення результатів фестивалю здійснює журі, персональний склад якого формується та затверджується управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

3.3. Рішення журі за результатами кожного конкурсу оформляється протоколом.

3.4. За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців (призерів) фестивалю за максимальною сумою набраних балів.

3.5. Окремо підбиваються підсумки конкурсів плакатів, фотографій, конкурсу-вікторини, де визначаються кращі роботи за максимальною сумою набраних балів.

3.6. Переможці фестивалю нагороджуються спільними дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

3.7. Організатори можуть нагороджувати учасників фестивалю спеціальними призами.


IV. Фінансування


4.1. Проведення 1-го та 2-го етапів фестивалю здійснюється за рахунок коштів відповідних бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.


Схожі:

Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПро проведення II етапу(обласного) V всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconІнформація про підсумки проведення v-гo Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» Фестиваль проводився з метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед дітей І молоді, запобігання
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconЗвіт про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03. 11. 2010 №1049 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» та проведення очного етапу» у період з 04 січня по 18 лютого 2011 проведено II (обласний)...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПро проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів
Провести І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу (далі-Конкурс) веб-сайтів позашкільних навчальних закладів у березні-квітні 2013...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПрес-реліз перебігу змагання та урочистого закриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та проведення очного етапу», у період з 3 січня по 7 лютого 2013 проведено ІІ (обласний)...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconЗвіт про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» та проведення очного етапу» у період з 04 січня по 18 лютого 2011 проведено II (обласний)...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПоложення
Організаторами конкурсу-фестивалю «Обдарована молодь» є Інститут культури І мистецтв Луганського національного університету імені...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПро підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу обдарованої молоді та її наставників «Первоцвіт» На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.
«Первоцвіт»» та з метою поширення сучасного образу української школи та її ролі в державі в період з 29 жовтня по 20 листопада 2012...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №262 Про підсумки проведення обласного (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти
Землю в період з 20 серпня по 20 жовтня 2012 року був проведений обласний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconДирекції Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»
Прошу (просимо) включити мене/наш гурт до складу учасників відбіркового конкурсу ХІІІ всеукраїнського фестивалю «Червона рута 2013»...
Положення про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» І. Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconПоложення про проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами я хочу жити саме так загальні положення
Це положення регламентує статус І порядок проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами «Я хочу жити саме так» (далі – Конкурс),...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи