Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" icon

Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2010"
Скачати 60.94 Kb.
НазваПравил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2010"
Дата24.08.2012
Розмір60.94 Kb.
ТипПравила
1. /кенгуру левеня 2010/_нформац_я.doc
2. /кенгуру левеня 2010/~$ложення.doc
3. /кенгуру левеня 2010/Положення левеня.doc
4. /кенгуру левеня 2010/заявки.doc
5. /кенгуру левеня 2010/квитанц_х.doc
6. /кенгуру левеня 2010/лист на райони.doc
7. /кенгуру левеня 2010/положення кенгуру.doc
Інформація
Правил а організації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня-2010" На виконання
Додаток 3 заявка на участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру – 2010” від
Повідомлення касир квитанція
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2010"


Додаток 1

П Р А В И Л А

організації та проведення

Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру – 2010”На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»” Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів») під егідою ЮНЕСКО на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.


1. Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Адреса центрального оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700, e-mail: kangaroo@lpml.com.ua; www.kangaroo.com.ua .

До повноважень Центрального оргкомітету належить:

  • вирішення питань щодо проведення конкурсу, обробки бланків відповідей учасників, відзначення переможців, оприлюднення результатів;

  • інформування Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” та освітян України про результати конкурсу;

  • формування пакету пропозицій до Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” для проведення конкурсу “Кенгуру” в наступному році;

  • делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двосторонньої угоди;

  • вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників, підготовка навчально-методичних посібників.2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цієї школи.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви не пізніше 14 лютого 2010 року.

Конкурс проводиться в шести вікових групах:

МАЛЮК 2 - для учнів 2 класів;

МАЛЮК 3-4 - для учнів 3 – 4 класів;

ШКОЛЯРИК - для учнів 5 – 6 класів;

КАДЕТ - для учнів 7 – 8 класів;

ЮНІОР - для учнів 9 – 10 класів;

ВИПУСКНИК - для учнів 11 класів.

Рекомендована благочинна пожертва складає 10 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 10% зібраних пожертв може призначатися для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.

3. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один день 18 березня 2010 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

У разі неможливості проведення конкурсу по області в робочий день обласні оргкомітети за дозволом Центрального оргкомітету можуть перенести проведення конкурсу на неділю 21 березня.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.

Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.

Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.

Усі вчителі, що проводять конкурс у даному навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами. У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки.

Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.

Учасники конкурсу сидять за партами по одному.

Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.

Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові;

Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.

Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою “Кенгуру”.

Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.

Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2010 року.

Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються до 1 вересня 2010 року у Центральному оргкомітеті, після чого утилізуються.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу Центрального організаційного комітету з проведення конкурсу в Україні.

Учасникам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 18 квітня 2010 року.

4. Зміст і структура завдань

Завдання для учасників цьогорічного конкурсу запропоновано та затверджено Міжнародною асамблеєю асоціації “Кенгуру без кордонів” у м. Мінську (Білорусь).

Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних. Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.

До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.

5. Оцінювання результатів

На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.

Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.

Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів – 60 балів; для учнів 3 – 4 класів – 96, для учнів 5– 11 класів – 120 балів.

Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

6. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру”, який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, що проводив конкурс, та інформаційний вісник.

Переможці з найактивніших шкіл-учасників будуть запрошені до літніх математичних таборів та 15 з них будуть представляти Україну в міжнародних математичних таборах у Польщі, Румунії та Литві.

7. Підбиття підсумків конкурсу

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.

Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

Центральний оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається до управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти.


Примітка: згідно з цими ПРАВИЛАМИ всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.


Львівське відділення Укрексімбанку

Р/р 260010060560 МФО 325718, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”


Схожі:

Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconПравил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2012"
України від 24. 05. 2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconПравил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2012"
України від 24. 05. 2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconПро проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2014-2015 навчальному році
...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconПро результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2013-2014 навчальному році
...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconР. М. Дзюбак „ „ січня 2012 р. „Затверджую Ректор чоіпопп н. М. Чепурна „ „ січня 2012 р. Тематика обласного семінару координаторів Міжнародного математичного конкурс
Тематика обласного семінару координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconМіністерство освіти І науки україни закарпатський державний університет факультет міжнародного бізнесу та міжнародного права Кафедра міжнародного бізнесу та світової політики
Етикет-це встановлений порядок,сукупність правил,регламентуючих зовнішніх правил людських відносин. Предмет передбачає комплексне...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconНаказ №456 Про проведення Х міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Яцика», від 09. 11. 2009р. №1/9-770 «Про перенесення термінів проведення Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»,...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconЗвіт про проведення I туру Конкурсу подати у 344 к гол корп
На виконання наказу Міністерства освіти І науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих,...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconПро проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році П. І
Конкурсу з 15 листопада 2011 року по 31 грудня 2011 року. Для організації І проведення першого етапу Конкурсу та для відбору студентських...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2010\" iconІнформація про проведення ІІІ етапу Х міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика у 2009/2010 н р
В. Д. Жукотинська – заступник начальника Головного управління освіти І науки облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи