Всеукраїнській науково-практичній конференції icon

Всеукраїнській науково-практичній конференції
Скачати 49.03 Kb.
НазваВсеукраїнській науково-практичній конференції
Дата11.09.2012
Розмір49.03 Kb.
ТипДокументи

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національна академія педагогічних наук України

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

Інститут педагогіки НАПН України

Інститут прикладної фізики НАН України

Науково-дослідний центр навчально-наукових приладів

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій СОІППО

ЗАТ Інститут передових технологій

Інформаційна підтримка: журнал «Комп’ютер в школі та сім’ї»; сайт Сумського ОІППО SOIPPO.EDU.UA, блог «ІКТ-конференція» http://iktsumskij.blogspot.com

Інформаційний листЗапрошуємо науковців, викладачів вищих навчальних закладів, розробників новітнього навчального обладнання, аспірантів, магістрантів, студентів, учителів-новаторів, методистів і

працівників системи освіти до участі у


^ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті: досвід, інновації, технічне забезпечення»


Конференція відбудеться ^ 1-2 березня 2012 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Науково-дослідного центру навчально-наукових приладів Інституту прикладної фізики НАН України (м. Суми).


Напрями роботи конференції:

 • інформаційно-ресурсне забезпечення розвитку сучасного суспільства;

 • інформаційно-комунікаційні технології в управлінні освітою і наукою;

 • використання новітніх засобів навчання і виховання у загальноосвітніх навчальних закладах;

 • ІКТ-технології у навчанні і вихованні дітей з особливими потребами;

 • інформатизація професійної освіти;

 • новітнє науково-навчальне обладнання.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.


До початку роботи конференції планується надрукувати збірку тез доповідей і статей.


^ Умови участі у конфереції

 1. Для участі у конференції необхідно до 01 лютого 2012 року надіслати на адресу оргкомітету заявку з відомостями про учасника (П.І.Б.; контактна адреса; електронна пошта, код міста та контактний телефон; місце роботи або навчання; посада; кваліфікаційний рівень; педагогічне звання; науковий ступінь; вчене звання) та тези доповіді або статтю і заявку на проживання.

 2. Електронний варіант тексту тез доповіді обсягом до 4 сторінок (статті – від 8 сторінок для ВАК-публікацій), набраних у редакторі Word у вигляді комп’ютерних файлів з розширенням * .doc обо * .rtf на електронну адресу конференції: iktsumskij@yandex.ru. Шрифт тексту Times New Roman кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; поля: ліве – 25 мм, з інших боків – 20 мм; сторінки не нумерувати.

У першому рядку зліва розміщують УДК …; у наступному рядку великими літерами посередині друкують назву доповіді; окремим рядком зазначають ініціали та прізвище автора, його науковий ступінь; наступний рядок містить назву установи (без абревіатур); далі подають анотації українською, російською та англійською мовами; з наступного рядка і з абзацу друкують основний текст; у кінці подають перелік використаних джерел у відповідності до нових вимог ВАК.

Ілюстративний матеріал виконується чітко та якісно (на комп'ютері) та подається на окремих аркушах. Посилання на ілюстрації у тексті статті обов’язкові. Усі ілюстрації супроводжуються підписами.

Статті, подані з порушенням перелічених вимог, редакційна колегія розглядати не буде.

 1. Паперовий варіант тез або статті, підписаний автором (авторами), а також оригінал документу про оплату послуг за друкування (копію обов’язково залишіть собі) надсилається в оргкомітет конференції на адресу: Сумський ОІППО, вул. Римського-Корсакова, 5, м. Суми, 40007 з позначкою (конференція ІКТ).

 2. Матеріали конференції будуть друкуватися без додаткового редагування, тому рукописи повинні бути ретельно відредагованими. За зміст тексту та наявність помилок відповідальність несуть автори.

 3. Усі витрати, пов'язані з проживанням та харчуванням, здійснюються учасником за власний рахунок або за рахунок організації, що його відрядила.

 4. Вартість публікації тез або статті становить 20 гривень за сторінку.

Оплата здійснюється за наступними реквізитами:

ПП Літвін С.С.

Юр. Адреса: 40007, м. Суми, вул. Р.-Корсакова, 5

Р/р 2600472099 в «РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ»

МФО 380805 ІПН 3010417973

Тел: (0542) 33-40-67

З обов’язковою поміткою «За послуги по копіюванню матеріалів конференції «ІКТ в освіті».

 1. Заявка на проживання в гуртожитку (від 30 грн. за добу) або у готелі (від 100 грн. за добу).


^ Умови публікації наукових статей у виданнях, затверджених ВАК


Окремі статті, які представляють науковий інтерес і відповідають вимогами ВАК України (udpu.org.ua/viewpage.php?page_id=143), будуть надруковані у наукових виданнях («Комп’ютер в школі та сім’ї» та ін.), затверджених ВАК України. Якщо стаття автора не проходить як публікація ВАК, вона буде опублікована у збірнику матеріалів конференції.


^ Телефони, веб-сторінки та електронна адреса Сумського ОІППО

Тел./факс: (0542) 33-40-67 (приймальня)

Веб-сайт: http://www.soippo.edu.ua

Блог: http://iktsumskij.blogspot.com

Електронна адреса: iktsumskij@yandex.ru


Телефони оргкомітету: (0542) 33-40-67приймальня СОІППО;

(0542) 65-64-95 – Луценко Світлана Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи.

(0542) 33-40-67 – Петрова Лариса Григорівна., зав. кафедри інформаційно-комунікаційних технологій.

(0542) 33-40-67 – Лабудько С.П., ст. викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій.


Оргкомітет конференції приймає добровільні внески та спонсорську допомогу на проведення заходу від наукових закладів та фондів.

Схожі:

Всеукраїнській науково-практичній конференції iconШановні колеги ! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Інтелектуальна власність: погляд з ХХІ століття”
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Інтелектуальна власність: погляд з ХХІ століття”, яка відбудеться...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconЗаявка на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Проблеми відтворення та охорони біорізноманіття України”
Всеукраїнській науково-практичній конференції “Проблеми відтворення та охорони біорізноманіття України”
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”
Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”,...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconЗапрошуємо вас взяти участь у ІV всеукраїнській науково-практичній конференції «формула творчості: теорія І методика мистецької освіти»
Запрошуємо вас взяти участь у ІV всеукраїнській науково-практичній конференції «формула творчості: теорія І методика мистецької освіти»,...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconЗаявка (надсилається в електронному вигляді) на участь у роботі Всеукраїнській науково-практичній конференції „Економіка І маркетинг в умовах всесвітньої інтеграції: проблеми, досвід, передова думка”
Всеукраїнській науково-практичній конференції „Економіка І маркетинг в умовах всесвітньої інтеграції: проблеми, досвід, передова...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconЗаявка на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Всеукраїнській науково-практичній конференції iconІі всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти»
Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconЗаявка на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування професійно успішної особистості як ключова домінанта розвитку сучасної університетської освіти»
Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування професійно успішної особистості як ключова домінанта розвитку сучасної...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconВсеукраїнська науково-практична конференція
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інформаційні технології в креативному навчанні творчо...
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconІнформаційне повідомлення
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції
Всеукраїнській науково-практичній конференції iconІнформаційне повідомлення
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи