Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» icon

Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю»
Скачати 31.99 Kb.
НазваДля самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю»
Дата11.09.2012
Розмір31.99 Kb.
ТипДокументи

Для самостійного відпрацьовування

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ

по курсу «Управління якістю».1. Чи правильне твердження, що служба забезпечення якості відповідає за якість продукції і(або) послуг, запропонованих фірмою?

Неправильно.

Завдання служби забезпечення якості полягає у визначенні ступеня відповідності якості виготовленої продукції запропонованим вимогам і в інформуванні про це керівництва і тих осіб, що можуть вжити заходів по виправленню становища. Відповідальність за якість продукції і(або) послуг, що пропонуються фірмою, несе керівник. Обов'язок дотримувати вимоги до якості і відповідальність за якість на кожній окремій ділянці роботи покладена на індивідуального виконавця.


^ 2. Чи правильне твердження, що якість продукції — це відповідність вимогам креслярсько-конструкторської документації?

Неправильно.

Якість — це сукупність характеристик продукції, спрямованих на задоволення встановлених потреб. Характеристики продукції визначаються різними документами: технічними умовами, методиками й іншою документацією. Простої відповідності вимогам документів явно недостатньо. Вимоги повинні відображати очікування споживачів. Крім цього в поняття якість продукції входить: відповідність ціни, своєчасність постачань, рівень сервісного обслуговування, експлуатаційні характеристики, виконання екологічних вимог до процесів утилізації продукції або переробки продукції.


^ 3. Чи правильне твердження, що усі допускають помилки, і це повинно враховуватися при встановленні стандарту трудової діяльності?

Неправильно.

Стандартом для фірми повинна бути бездефектна робота. Стандарт, що допускає 1, 2 або 3 % помилок (дефектів), приводить до виникнення 1, 2 або 3 % помилок (дефектів).


^ 4. Чи правильно твердження, що причиною більшості дефектів є помилки рядових працівників?.

Неправильно.

Тільки 15 % проблем на більшості фірм пов'язані з помилками рядових працівників. Інші 85 % безпосередньо пов'язані з роботою керівництва.


^ 5. Чи правильно твердження, що на підприємстві забезпеченню якості повинно надаватися більше значення, чим зниженню витрат виробництва?

Правильно

Якщо забезпечення якості продукції стане завданням номер один, виробник одержує продукцію з оптимальною ціною. Кращим способом підвищення ефективності виробництва і скорочення витрат є усунення браку. Це дозволяє випускати більше виробів із меншими витратами. Крім того, споживачі будуть готові платити більше за продукцію, оскільки вони будуть упевнені в ній.


^ 6. Чи правильно твердження, що найкращим критерієм удосконалювання є скорочення кількості помилок.

Неправильно.

Скорочення кількості помилок — гарний показник, але дійсним критерієм удосконалювання є скорочення витрат унаслідок низької якості, збільшення числа постійних клієнтів і довгострокових контрактів.


7. Чи стосується політика в області якості кожного працівника компанії?

Так, кожний працівник повинен вносити свій внесок на визначеній ділянці робіт, що є частиною діяльності всього підрозділу. У визначенні політики в області якості чітко зазначено, що вона стосується роботи кожного співробітника, який робить свій внесок у загальну справу.


^ 8. Чи встановлює політика в області якості стандарти роботи?

Так, у ній може бути зазначено, що від кожного працівника очікують безпомилкових результатів праці. Це не означає, що всі помилки працівників повинні бути цілком виключені. Скоріше кожному працівнику дається можливість виявляти помилки і виправляти їх до того, як результати його праці потраплять до споживачів. Проте кінцева мета полягає в тому, щоб кожний виконував доручену йому роботу без будь-яких помилок.


^ 9. Чи охоплює політика в області якості всі аспекти якості продукції , що поставляється?

Так. Поняття «якість» може застосовуватися і до результатів діяльності, і до термінів постачань, і до рівня цін, і т.д.


^ 10. Чи повинна бути політика в області якості санкціонованою керівником (завіреною його підписом)?

Так. Політика якості є внутрішнім документом підприємства і завіряється підписом керівника.


^ 11. Чи правильне твердження, що процес покращення роботи — це програма стимулювання працівників і керівництва фірми до скорочення кількості помилок.

Неправильно.

Процес поліпшення роботи — це не засіб стимулювання, а нова система господарювання, що здійснює постійний вплив на кожне прийняте фірмою рішення. Що стосується працівників, то процес поліпшення включає програми стимулювання, навчання, упровадження форм колективного управління і колективної відповідальності. Загалом, процес покращення стосується всієї діяльності підприємства: персоналу, ресурсів, методик, процесів.
Схожі:

Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconХарківська національна академія міського господарства в. О. Мельман менеджмент персоналу
Наведені сучасні тестові методики з визначення різних аспектів ефективного управління, управлінського потенціалу, мотиваційних типів...
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconТестові завдання з курсу
Тестові завдання з курсу “Історія держави і права України” /Укладачі: В. М. Власенко, С.І. Дегтярьов. – Суми: Вид-во СумДУ, 2006....
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconТематика рефератів по курсу «Управління якістю»
Сутність якості. Актуальність проблеми управління якістю в умовах ринкової економіки
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconТестові завдання
Тестові завдання з курсу “Історія держави І права України” /Укладачі: В. М. Власенко, С.І. Дегтярьов. – Суми: Вид-во СумДУ, 2006....
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconО. С. Основи управління якістю
Основи управління якістю. Програма курсу та методичні вказівки до виконання контрольної роботи для студентів спеціальності „Автомобілі...
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» icon3446 релігієзнавство тестові завдання з курсу «Релігієзнавство»
Релігієзнавство. Тестові завдання з курсу «Релігієзнавство» / укладачі: Т. О. Козинцева, В. В. Опанасюк. – Суми : Сумський державний...
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconЛекція Управління якістю, як спеціалізований вид управлінської діяльності
Менеджмент якості являється спеціалізованим видом управлінської діяльності. До таких спеціалізованих видів управлінської діяльності...
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconМетодичні вказівки щодо виконання контрольної роботи з курсу " основи стандартизації, сертифікації І управління якістю" для студентів заочної форми навчання зі спеціальності 050100 "Маркетинг"
Щодо виконання контрольної роботи з курсу “ основи стандартизації, сертифікації І управління якістю”
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconМіністерство освіти І науки України Сумський державний університет Тестові завдання з курсу «історія держави І права зарубіжних країн»
Тестові завдання з курсу “Історія держави І права зарубіжних країн” / Укладач В. А. Нестеренко. – Суми: Вид-во СумДУ, 2008. – 156...
Для самостійного відпрацьовування тестові завдання по курсу «Управління якістю» iconМіністерство освіти І науки України Сумський державний університет Програма та тестові завдання з курсу «історія вчень про державу І право»
Програма та тестові завдання з курсу “Історія вчень про державу І право” / Укладачі: В. М. Власенко, В. А. Нестеренко. – Суми: Вид-во...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи