Заочна форма навчання icon

Заочна форма навчання
НазваЗаочна форма навчання
Дата12.09.2012
Розмір35 Kb.
ТипДокументи

АНОТАЦІЯ ДО КУРСУ

«Паблік рілейшнз», або Зв’язки з громадськістю.

Заочна форма навчання1. Мета курсу. В Україні у зв’язку з розвитком ринкової економіки дедалі частіше можна спостерігати спроби проникнення на нові ринки з боку підприємств, а також розвиток стратегії з підвищення іміджу підприємств. Метою навчального курсу є надання студентам як майбутнім керівникам, начальникам відділів та спеціалістам, які відповідають за рекламну діяльність та розвиток зв’язків з громадськістю компаній, у тому числі венчурних підприємств, комплексних знань з практичної стратегії маркетингових комунікацій (рекламування, пропаганда, стимулювання продажу, надання інформації про продукцію, товари та послуги) та розвитку зв’язків з громадськістю. Очікується, що протягом курсу студенти нададуть викладачу зібрані ними реальні основні дані про поточну ситуацію конкретних фірм або навчальних закладів, в результаті чого будуть виявлені нагальні потреби та запропоновані шляхи їх розв’язання на основі спільних літературних семінарів, семінарів-кейсів та спільних дискусій. Курс також має за мету поглибити знання слухачів про мас-медіа й таким чином передати ноу-хау для ефективного здійснення діяльності з PR.

У числі основних цілей курсу вивчення основних положень та особливостей паблік рілейшнз, засвоєння його зв‘язків з різними засобами маркетингових комунікацій, виявлення різниці між «зв’язками з громадськістю» та «рекламною діяльністю, пропагандою», засвоєння навичок кваліфікованої роботи з багатьма інструментами PR, такими, як інформаційна діяльність та паблісіті , налагодження зв’язків зі ЗМІ, моделювання прес-конференцій, побудова PR-схем контролю над ризиками та інші. Особливе місце у даному курсі приділяється формуванню культури підприємства, розвитку корпоративної ідентичності (СІ) як стратегії підприємства та вивченню комплексної програми PR-заходів щодо задоволення клієнтів (CS).

У зв‘язку із безперервними змінами умов роботи на реальних та фінансових ринках України, головною метою курсу є підготовка креативних спеціалістів, які зможуть об’єктивно проаналізувати існуючі системи зв’язків з громадськістю на даному підприємстві, конструктивно сприймати та генерувати нові ідеї та схеми PR, творчо підходити до завдань, які виникають перед ними.


^ 2. Обсяг знань та навичок, якими має оволодіти студент:

 1. Зрозуміти місце «паблік рілейшнз» (Public Relations) у системі управління компанією, засвоїти поняття «паблік рілейшнз» та його призначення; зрозуміти різницю між піаром (PR) та рекламою.

 2. Засвоєння головних напрямків роботи спеціаліста зі зв'язків з громадськістю та системи піарних зв'язків. Знання спеціальної термінології, у тому числі її англомовних аналогів.

 3. Знайомство з особливостями побудови піарної стратегії та плануванням діяльності з піару, вміння виділити приоритетні напрямки з піарної діяльності, застосовуючи такі методи, як спічрайтинг (speech-righting), опитування суспільної думки, файлування матеріалів та ін.

 4. Знання особливостей побудови відносин зі ЗМІ (Press-Relations), та основних методів роботи з пресою як-от: об'яви через пресу, організація прес-конференцій, подання органам ЗМІ матеріалів щодо діяльності компанії, підготовка публікацій та сприяння в інтерв'юванні. Поняття про прес-релізи та навички з їх підготовки. Вміння вести прес-архів фірми.

 5. Поняття про візуальну творчість (Visual Creative) щодо зв'язків з громадськістю та її основні методи, як-от: виготовлення відео роликів, кінофільмів, корпоративне кабельне телебачення, формування сторінок в Інтернеті.

 6. Засвоєння особливостей організації піар - заходів щодо кризового контролю.

 7. Вміння розбиратися у побудові сервісу для клієнтури та піару для споживачів (Consumer Service, Consumer PR) та у разі необхідності виконувати такі його елементи, як консультування клієнтів, обробка претензій, вивчення клієнтури.

 8. Поняття про Customer Satisfaction (CS) як менеджмент для задоволення клієнтури та знайомство із засобами організації діагностики та аналізу задоволення клієнтури.

 9. Знайомство з комплексом відношень з інвесторами (Investor Relations) та головними його складовими, як-от: відношення з акціонерами, фондовими аналітиками та рейтинговими агенціями.

 10. Засвоєння особливостей організації спеціальних заходів та днів відчинених дверей (Event&Open-House). Знайомство з організацією лекційних виступів та оглядів приміщень компанії, проведенням прес-конференцій, семінарів, круглих столів, забезпеченням участі фірми у виставках.

 11. Знайомство з побудовою комплексу відносин з урядовими та суспільними організаціями (Public Affairs), глобальним піаром. Зрозуміння важливості організації системи Корпоративної громадянськості (Corporate Citizenship) як комплексу відносин, пов'язаних з діяльністю суспільства, розвитком культури тощо.

 12. Розуміння важливості правильної побудови піар - стратегії у формуванні іміджу компанії та значення корпоративної культури щодо іміджу підприємства Поняття про корпоративну ідентичність (Corporate Identity, або СІ) як стратегію іміджу компанії. Знання мотивів для упровадження СІ та способів для реалізації. Тверде засвоєння методів аналізу корпоративних традицій та порядку впровадження СІ. Знання головних принципів внутрішнього піару - таких, як забезпечення політики відкритості керівництва та прозорості у діяльності фірми та розуміння важливості їх реалізації.

 13. Тверде знання головних принципів професіональної етики в області "паблік рілейшнз".

Схожі:

Заочна форма навчання iconДокументи
1. /Заочна форма навчання/Банк_вський нагляд (актуальн_сть, мета курсу).pdf
2.
Заочна форма навчання iconДокументи
1. /заочна форма навчання/Зм_ст курсу.pdf
2. /заочна...

Заочна форма навчання iconДокументи
1. /заочна форма/ЗМ_СТ ДИСЦИПЛ_НИ.pdf
2. /заочна...

Заочна форма навчання iconДокументи
1. /Заочна форма/IнвестКредитування_контр_р(бакалавр).doc
2. /Заочна...

Заочна форма навчання iconДокументи
1. /заочна форма/metod_zao_право2012.doc
2. /заочна...

Заочна форма навчання iconДокументи
1. /заочна форма/Метод_контр_роб_кредитування_контроль().DOC
2. /заочна...

Заочна форма навчання iconЛогіка • Кількість лекційних годин – 18 год. (денна форма навчання) – 10 год. (заочна форма навчання) • Форма контролю – залік • Мета дисципліни

Заочна форма навчання iconЗаочна форма навчання. 03. 02. 1 02. 1 4

Заочна форма навчання iconПлан-графік навчального процесу зі спеціальності "Фармація" заочна форма 5, 5 років навчання № п/п Дисципліна Всього год
План-графік навчального процесу зі спеціальності "Фармація" заочна форма 5, 5 років навчання
Заочна форма навчання iconПлан-графік навчального процесу зі спеціальності "Фармація" заочна форма 5, 5 років навчання № п/п Дисципліна Всього год
План-графік навчального процесу зі спеціальності "Фармація" заочна форма 5, 5 років навчання
Заочна форма навчання iconДокументи
1. /Заочна форма навчання/Plan_graf_k_zochnogo_ODMU.doc
2. /Заочна...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи