Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум icon

Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум
Скачати 35.46 Kb.
НазваПерший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум
Дата11.09.2012
Розмір35.46 Kb.
ТипДокументи

Перший глобальний інноваційний

Міжнародний молодіжний форум

«МАЙБУТНЄ СВІТУ»


Основним завданням Форуму є реальна підтримка здібних, ініціативних і талановитих молодих людей у віці від 15 до 30 років, науково-виробничих молодіжних колективів та спільнот, які досягли значних успіхів у фундаментальних і прикладних дослідженнях, інноваційному розвитку науки в основних перспективних напрямках розвитку, таких як: авіа- та ракетобудування; індустрія наносистем; інформаційна безпека; національна безпека та протидія тероризму; хімія, в тому числі нафтохімія, хімія нових матеріалів; енергетика та енергозбереження, в тому числі альтернативні джерела і багато іншого.

До участі в конкурсі запрошуються таланти, які представлять/презентують/опишуть: ВІД ноу-хау в якійсь сфері, від нових технологічних рішень (як вже запатентованих, так і ні) ДО вроджених природних і напрацьованих талантів. Передбачено різні номінації.


Відомості про цільову аудиторію форуму:

Цільова аудиторія – молодь у віці від 15 до 30 років і не обмежена за родом діяльності.

Аудиторія запрошених до участі осіб сегментована на керівників освітніх і наукових установ, національних та міжнародних компаній, асоціацій, дипломатичних представництв зарубіжних країн, адміністрацію міста і службовців профільних комітетів, депутатів Законодавчих зборів Санкт-Петербурга і керівництво Муніципальної влади.


Характеристика учасників форуму:

Залучення учасників до реалізації проекту здійснюється на основі вже укладених договорів про співпрацю, або на базі досвіду попереднього взаємодії в підготовці подібних заходів.

Організатор форуму – Інститут міжнародного бізнесу і права СПбДУ ІТМО, м. Санкт-Петербург у співпраці з міжнародними партнерами і спонсорами.

До складу партнерів проекту входять:

  • Міжнародне об'єднання університетів (INCU)

  • Міждержавний фонд гуманітарної співпраці держав-учасниць СНД

  • "Союз обдарованої молоді" (м. Київ, Україна)

До складу учасників також входять визнані світові вчені, для яких участь у форумі є вираженням особливого прихильності до науки, культури та історії Росії.


Передбачувана модель Форуму:

У рамках Форуму планується підведення підсумків Конкурсу «Майбутній лідер світу» (переможці конкурсу – «ЗОЛОТА ТИСЯЧА СВІТУ») і проведення сесійних днів (70 сесій, в тому числі з прямою трансляцією в мережі Інтернет).

Конструкція Форуму складається з дрібних частин, самостійних блоків (у тому числі виставкових та конкурсних - Конкурс «Майбутній лідер світу»), часові рамки яких будуть оточувати основну дату проведення – 15 листопада 2011 року.

Особливість проекту полягає в тому, що він простий і демократичний у запропонованих формах, яскравий і динамічний за переліком і типом експонованих подій.

Всього 37 заходів у рамках форуму. На кожному майданчику передбачена робота кількох зон: Основна зона, де проходить базова програма і працює виставка. Гостьова зона, де виступають гості. Вільна зона, де може прийняти участь кожен відвідувач.

Разом з 35 бар-кемпами, сесіями та майстер-класами передбачається 5000 відвідувачів.


Додаткові формати роботи, що використовуються в рамках заходу: сесія «без краваток», бар-кемп.


• Сесія «без краваток». У неформальній обстановці учасникам форуму буде надана можливість спілкування зі статусним і цікавим для молоді професіоналом. Формат передбачає 15-хвилинний виступ запрошеного гостя, після цього – дискусія, відповіді на питання і т.п. Сесію веде модератор.

• Бар-кемп. Формат, наближений до формату бар-кемпу, передбачає 5-хвилинні спічі-презентації проектів та ідей самих учасників один перед одним. Учасники можуть презентувати свої проекти, свої ідеї в загальній тематиці заходу. Після міні-презентації – 3 хвилини на запитання. Це динамічний і цікавий формат. Планується, що він проводитиметься в трьох різних аудиторіях, а учасники зможуть переміщатися з однієї в іншу. Орієнтовна програма і тези для бар-Кемпа будуть збиратися заздалегідь. У кожному приміщенні – модератор.

У форумі візьмуть участь визнані світові вчені.


^ Кінцевий термін подання анкет та інших документів на конкурс: 30 жовтня 2011. Анкети направляються національному координатору або on-line.

Період проведення Форуму: 15-17 листопада 2011

Місце проведення: Санкт-Петербург, Ленекспо, Павільйон № 4.

^ Участь у Форумі: очне або on-line.

Фінансування: проживання та харчування – за рахунок організаторів, проїзд до місця проведення Форуму і назад – за рахунок учасників.

Усі переможці нагороджуються цінними подарунками (від контрактів на купівлю патентів, оплати за навчання до .... Цінних призів). Переможці, які беруть участь у Форумі on-line отримають свої подарунки поштою або через національних координаторів.


Національний координатор в Україні – Павленко Олена Олександрівна (o.pavlenko @ mail.ru; 8 (0562) - 46-40-45; +38 067 623 62 04)


Детальна інформація на сайті fow.su або у національного координатора.

Схожі:

Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconІі міжнародний молодіжний форум
України і зарубіжних країн для розробки та реалізації науково-технічних проектів – інноваційних, інвестиційних, економічних, екологічних...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconІі міжнародний молодіжний форум
України і зарубіжних країн для розробки та реалізації науково-технічних проектів – інноваційних, інвестиційних, економічних, екологічних...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconПоложення ІІ міжнародний молодіжний форум «Інноваційні проекти розвитку регіонів» Мета конкурсу
України і зарубіжних країн для розробки та реалізації науково-технічних проектів – інноваційних, інвестиційних, економічних, екологічних...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconПоложення ІІ міжнародний молодіжний форум «Інноваційні проекти розвитку регіонів» Мета конкурсу
України і зарубіжних країн для розробки та реалізації науково-технічних проектів – інноваційних, інвестиційних, економічних, екологічних...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconМіжнародний Світлотехнічний Форум і Виставка "LedLight'13" Кінцевий термін реєстрації 1 березня 2013 року
Харківська національна академія міського господарства при підтримці Харківської міської ради організовує І міжнародний Світлотехнічний...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconXviii й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка І молодь в ХХІ столітті»
Харківський національний університет радіоелектроніки (хнурэ) запрошує студентів, аспірантів І молодих учених взяти участь в роботі...
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconВиставки&конференції 10-й ювілейний міжнародний цукровий форум сировинна база
Н. М. Запольська, кандидат сільськогосподарських наук, Інститут цукрових буряків уаан
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconНавчальний план
Міжнародні й політико-правові системи країн світу та глобальний розвиток (Міжнародні системи та глобальний розвиток)
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconIv міжнародний науковий форум «Простір гуманітарної комунікації»
Мета семінару: критичне осмислення існуючих традицій розуміння предмету та завдань філософії релігії
Перший глобальний інноваційний Міжнародний молодіжний форум iconІі міжнародний Форум «Проблеми розвитку інформаційного суспільства»
Х международная научно-техническая конференция «Электронные ресурсы: проблемы формирования, хранения, обработки, распространения,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи