Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, icon

Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю,
Скачати 23.21 Kb.
НазваРеферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю,
Дата20.11.2012
Розмір23.21 Kb.
ТипРеферат

ВИМОГИ

до рефератів, які подаються при вступі до аспірантури

Буковинського державного фінансово-економічного університету

(далі БДФЕУ)


Реферат для вступу до аспірантури БДФЕУ зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, яка повинна відображати дослідження проблем, що стосуються обраної спеціальності, а також відповідати напряму науково-дослідних робіт БДФЕУ.

Реферат повинен бути написаний державною мовою. Обсяг реферату складає не менше 25 сторінок (Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5, поля верхнє та нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см).

Реферат повинен містити: титульний аркуш за встановленою формою (додається), зміст, вступ, основну частину, висновки, список використаних джерел, додатки (у разі необхідності).

Вступ (1,5-2 стор.) має містити обґрунтування актуальності теми, формулювання мети й завдань дослідження, посилання на джерела інформації, методи використання досліджень.

Основну частину реферату (3 розділи, обсяг кожного 8-10 стор.) складають положення та результати дослідження. Тут наводиться короткий виклад сутності проблеми, причини її виникнення, здійснюється аналіз законодавчих актів, публікацій вітчизняних та зарубіжних фахівців досліджуваної ситуації, яка склалася в тій чи іншій сфері фінансово-економічних відносин, і обґрунтовуються шляхи вирішення проблеми.

Реферат доцільно ілюструвати опрацьованими автором таблицями, графіками, гістограмами. При цьому використовується інформація, що міститься в статистичних збірниках та інших публікаціях, дозволені для оприлюднення дані звітності підприємств, фінансових, податкових органів, банків, страхових компаній тощо.

За наслідками дослідження повинні бути сформульовані висновки і пропозиції (2 сторінки). Вони мають належати автору і бути достатньо обґрунтованими.

Реферат завершується переліком використаних літературних джерел. При їх описі варто дотримуватись чинних правил оформлення бібліографії. На останній сторінці реферату ставиться підпис автора.

Позитивна письмова оцінка реферату після його рецензування кандидатом чи доктором наук відповідної кафедри дає підстави для допуску претендента до здачі вступних іспитів до аспірантури університету.


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Буковинський державний фінансово-економічний університет


РЕФЕРАТ

__________________________

(назва теми)


Реферат для вступу до аспірантури

зі спеціальності 08.00.04 – Економіка

та управління підприємствами

(за видами економічної діяльності)


Виконав _________________

(прізвище, ім’я, по батькові)


Перевірив__________________ ______

(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)


Чернівці – 20__

Схожі:

Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconПаспорт спеціальності 08. 00. 04 економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (нова редакція)
Підприємництво як соціально-економічне явище. Організаційно-правові та економічні форми підприємницької діяльності
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconВадима гетьмана окунєва ольга володимирівна
Спеціальність 08. 00. 04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconПаспорт cпеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Підприємництво як соціально-економічне явище. Організаційно-правові та економічні форми підприємницької діяльності
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconБіласа Олексія Євгеновича О.Є. Білас подав для вступу до аспірантури реферат
О.Є. Білас подав для вступу до аспірантури реферат “Задача визначення контурів та її опис через булеві функції”. Реферат узагальнює...
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconТоважнянський вячеслав леонідович удк 658. 012: 621 формування антикризового механізму стабілізації та стійкого розвитку машинобудівних підприємств
Спеціальність 08. 00. 04 – економіка І управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconСпеціальність 08. 00. 04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Робота виконана на кафедрі маркетингу двнз „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти...
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconСпеціальність 08. 00. 04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств двнз „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства...
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconКонспект лекцій дисципліни «Історія економіки та економічної думки»
«бакалавр», галузі знань 0305 – Економіка І підприємництво І слухачів другої вищої освіти спеціальності 03050401 – Економіка підприємства...
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст», «магістр»
Спеціальність: 03050401, 03050401 Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)
Реферат для вступу до аспірантури бдфеу зі спеціальності 08. 00. 04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), є письмовою доповіддю, iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст», «магістр» Спеціальність: 03060101, 03060101 Менеджмент організацій І адміністрування (за видами економічної діяльності) Донецьк, Доннту, 2013р.
Спеціальність: 03060101, 03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи