Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» icon

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр»
Скачати 24.68 Kb.
НазваРозклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр»
Дата22.09.2012
Розмір24.68 Kb.
ТипДокументи

Затверджую:

В. о. ректора ЧНПУ___________В. О. Дятлов

«22» червня 2012 р.

РОЗКЛАД

проведення консультацій та вступних випробувань

на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету

ОКР «Бакалавр»

на базі повної загальної середньої освіти для вступників, що мають право складати вступні іспити


Консультації

Вступні випробування

Дата

Аудиторія

української мова та література
20.07.2012

128
з української мови та літератури

21.07.2012
біологія
21.07.2012

128

всесвітня історія
117
біологія

23.07.2012всесвітня історія
історія України
23.07.2012

117

математики
128
історія України

24.07.2012математики
іноземна мова
24.07.2012

117

хімія
128
іноземна мова

25.07.2012хімія
фізика
25.07.2012

134

географія
128
фізика

26.07.2012географія
ПОЧАТОК КОНСУЛЬТАЦІЙ о 16.00 ПОЧАТОК ВИПРОБУВАНЬ о 9.00


Відповідальний секретар О.М. Торубара

Схожі:

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад проведення консультацій та вступних випробувань на заочну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр»

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад фахових вступних випробувань на денну та заочну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка окр «Магістр»

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад фахових вступних випробувань на денну та заочну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка окр «Спеціаліст»
Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка окр «Спеціаліст»
Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад фахових вступних випробувань для осіб, які вступають на заочну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету, на основі окр «Молодший спеціаліст»
Чернігівського національного педагогічного університету, на основі окр «Молодший спеціаліст»
Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад вступних випробувань до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка окр спеціаліст (денна/заочна форма навчання)
Розклад вступних випробувань до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка
Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад вступних випробувань до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка окр спеціаліст (денна/заочна форма навчання)

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад вступних випробувань І консультацій на здобуття О. К. Р. «бакалавр» на базі окр «молодший спеціаліст» 2012/2013 н р

Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconOverview Бакалавр денна заочна спеціаліст магістр мол спец. Sheet 1: Бакалавр денна заочна
Розклад творчих конкурсів та вступних випробувань для вступників до Тернопільського національного педагогічного університету
Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconРозклад вступних випробувань до Подільського державного аграрно-технічного університету на денну І заочну форми навчання освітньо-професійних програм підготовки «магістра» у 2012 році
Розклад вступних випробувань до Подільського державного аграрно-технічного університету
Розклад проведення консультацій та вступних випробувань на денну форму навчання Чернігівського національного педагогічного університету окр «Бакалавр» iconЗа напрямом: 03010201 «Психологія» 03010201 «Психологія»
Наведена програма призначена для вступних випробувань абітурієнтів, що вступають на 5-й курс психолого-педагогічного факультету Чернігівського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи