Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб icon

Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
Скачати 159.25 Kb.
НазваПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
Дата10.05.2013
Розмір159.25 Kb.
ТипПояснювальна записка


СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені Володимира Даля

Кафедра легкої і харчової промисловості


Затверджую


Ректор _________ О.Л. Голубенко


«_____» ___________ 2013 р.


Пояснювальна записка

щодо проведення фахового вступного випробування для осіб,
які вступають на вакантні місця нормативного терміну навчання
освітньо-професійної програми підготовки БАКАЛАВР

з напряму підготовки «Технологія виробів легкої промисловості»
на базі раніш здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня

молодшого спеціаліста


Пояснювальна записка складається з:

 • Програми фахових вступних випробувань;

 • Вимог до рівня підготовки вступників;

 • Переліку рекомендованої літератури;

 • Критеріїв оцінювання;

 • Порядку проведення фахового випробування.Луганськ 2013

1. Програма фахового вступного випробування


Фахові вступні випробування включають перевірку знань, набутих у середньому спеціальному навчальному закладі з наступних дисциплін.


^ Технологія швейних виробів. Основи технології швейних виробів. Загальні відомості про одяг. Стібки, стрічки, шви. Процес утворення машинних стібків та стрічок. Оздоблення деталей одягу на швейних машинах. Клейове та зварне з єднання деталей одягу. ВТО швейних виробів.

Загальні відомості про процеси виготовлення швейних виробів. Загальна оцінка сучасного стану процесів виготовлення швейних виробів. Напрямки вдосконалення процесів виготовлення швейних виробів.

Початкова обробка основних деталей одягу. Дублювання основних деталей. Обробка зрізів та виточок. Обробка шлиць та розрізів. Обробка кокеток, рельєфів.

Обробка кишень. Обробка прорізних кишень, обробка не прорізних кишень, обробка накладних кишень, обробка внутрішніх кишень.

Обробка верхніх та нижніх зрізів спідниць та штанів, обробка та збирання бортів, обробка та збирання комірів, обробка та збирання рукавів, обробка підкладки та з єднання її з виробом, процеси зборки та монтажу одягу, технологія зборки та монтажу чоловічих сорочок, технологія зборки та монтажу жіночого легкого одягу, верхнього жіночого та чоловічого одягу.

Особливості обробки трикотажних виробів, дитячого одягу, виробів з хутра, виробничого та спеціального одягу.

Технологія одягу зі шкіри. Виготовлення корсетних виробів, головних уборів.

Особливості обробки урочистого вбрання. Комплексна механізація та автоматизація процесів обробки і зборки деталей, вузлів та виробів.


^ Основи конструювання швейних виробів. Характеристика конструкцій одягу та їх класифікація Функції одягу. Вимоги до одягу Характеристика форми ,розмірів, конструкцій одягу. Загальна характеристика та класифікація методів побудови розгорток деталей одягу .Принципи побудови розгорток поверхонь. Інженерні методи побудови розгорток поверхонь Аналіз способів розрахунку і побудови елементів конструкції опірної поверхні одягу. Принципи визначення конструктивних параметрів одягу. Елементи графічних побудов. Баланс виробу. Побудова плечових зрізів спинки і пілочки. Побудова виточок опірної поверхні.

Характеристика сучасних методик конструювання одягу: ЦОТШЛ, ЕМКО РЄВ, ЦНДІШП. Порівняльний аналіз визначення габаритних розмірів частин та елементів конструкцій Характеристика конструкцій комірів. Характеристика конструкцій вшивних рукавів і методів їх конструювання. Вимоги до типової конструкції вшивного рукава. Порівняльний аналіз визначення основних параметрів рукава, розподілу посадки та методів побудови рукава. Особливості побудови креслень конструкцій чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Особливості конструювання виробничого одягу.

Особливості конструювання одягу з різних матеріалів. Особливості конструкцій і конструювання трикотажних виробів. Властивості трикотажних полотен. Типізація тіло будови і стандартизація трикотажних виробів. Формоутворення трикотажного одягу. Особливості конструювання одягу з натурального хутра і шкіри. Загальні відомості про натуральне хутро та шкіру. Властивості матеріалів. Особливості побудови креслень конструкції. Особливості конструкцій і конструювання одягу з синтетичних матеріалів.


^ Матеріалознавство та конфекціювання швейних виробів. Загальні відомості про будову та отримання текстильних матеріалів. Будова та властивості текстильних волокон і ниток. Загальні відомості про текстильні матеріали. Класифікація текстильних волокон. Загальні відомості про будову волокноутворюючих полімерів. Основні характеристики властивостей волокон і ниток.

Будова та властивості натуральних волокон. Бавовняне волокно;Лляне волокно; Основні властивості целюлозних волокон;Загальна характеристика волокон і ниток тваринного походження;Вовняне волокно;Шовкове волокно; Основні властивості білкових волокон.

Отримання, будова та властивості хімічних волокон і ниток. Основні етапи отримання хімічних волокон і ниток; Модифікація текстильних волокон і ниток; Штучні волокна; Синтетичні волокна.

Будова текстильних матеріалів. Пряжа. Загальна схема прядильного виробництва;Пряжа кардного прядіння;Пряжа гребінного прядіння; Пряжа апаратного прядіння;Будова пряжі.

Текстильні матеріали. Тканини. Основні етапи виробництва, структура та будова тканин та їх властивості. Виробництво тканин; Будова тканин;Характеристики будови тканин; Поверхня тканин.

Трикотажні полотна. Основні етапи виробництва, структура та будова трикотажу та їх властивості. Отримання трикотажних полотен;Структура трикотажних полотен і її характеристика. В‘язаноткані полотна.

Властивості текстильних матеріалів. Геометричні властивості. Товщина, ширина, довжина, лінійна і поверхнева щільність.

Механічні властивості матеріалів. Розтяг. Напівциклові, одноциклові, багатоциклові характеристики розтягу. Класифікація характеристик механічних властивостей матеріалів для одягу. Класифікація характеристик розтягу: міцність, подовження, повна, пружна, еластична, високоеластична деформації.

Згин. Напівциклові, одноциклові, багатоциклові характеристики згину. Класифікація характеристик згину матеріалів. Жорсткість, драпірувальність, закручуваність, незминальність. Багатоциклові розривні характеристики згину.

Тертя. Розсув і осипаємість ниток в тканинах. Розпускаємість трикотажу. Опір матеріалів проколу голкою (прорубаємість).

Знос та зносостійкість текстильних матеріалів. Причини зносу текстильних матеріалів. Знос від стирання. Піллінг. Знос від дії світло погоди, від дії прання. Біологічні фактор зносу. Комплексні методи оцінки зносостійкості матеріалів для одягу.

Фізичні властивості текстильних матеріалів. Сорбційні властивості текстильних матеріалів. Загальна характеристика фізичних властивостей текстильних матеріалів. Сорбційні (гігроскопічні) властивості Види зв‘язків вологи з матеріалом;Характеристика гігроскопічних властивостей.

Проникність текстильних матеріалів. Повітропроникність. Вологопроникність (паропроникність). Пилепроникність. Водопроникність (водоупорність).

Теплофізичні властивості текстильних матеріалів. Теплопровідність. Теплоємкість. Температуропровідність. Тепло- і термостійкість. Стійкість при понижених температурах.

Оптичні властивості. Колір, блиск, білизна, прозорість.

Електричні властивості текстильних матеріалів. Електризуємість. Методи визначення показників електризуємості.

Асортимент і властивості натурального хутра., шкіри і інших матеріалів для одягу. Натуральні хутро і шкіри. Штучне хутро. Штучна шкіра. Комплексні матеріали. Теплозахисні матеріали. Матеріали до ниткових і клейових з’єднань. Оздоблювальні матеріали і фурнітура для одягу

Основи виробництва, асортимент і властивості натурального хутра., шкіри і інших матеріалів для одягу. Натуральні хутро і шкіри. Штучне хутро. Штучна шкіра. Комплексні матеріали. Теплозахисні матеріали. Матеріали до ниткових і клейових з’єднань. Оздоблювальні матеріали і фурнітура для одягу.


^ Проектування швейних виробів з елементами САПР. Методи типового проектування одягу. Суть та завдання типового проектування. Інтенсифікація процесу проектування одягу на основі використання типових базових конструкцій. Концепція проектування моделей одягу на основі базових форм. Методологічний підхід до розробки випереджувальної уніфікації конструкцій швейних виробів. Особливості проектування модифікованих рядів моделей швейних виробів. Особливості проектування системи моделей на одній конструктивній основі. Особливості проектування систем взаємозамінних моделей .Особливості проектування систем суміщуваних моделей. Основні положення проектування нових моделей одягу раціональними асортиментними серіями (РАС).

Технологічність конструкції та її значення для інтенсифікації процесу виготовлення одягу та зниження матеріаломісткості промислового виробництва.

Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва. Основні завдання конструкторської підготовки виробництва. Етапи конструкторської підготовки до запуску нових моделей одягу. Основні положення нормативно – технічної документації на швейні вироби. Загальні характеристика проектної документації. Конструкторська документація на швейні вироби. Класифікація лекал. Технічні вимоги до оформлення та збереження лекал. Методика побудови лекал деталей конструкцій швейних виробів. Схеми побудови креслень основних деталей конструкцій одягу. Теоретичні основи побудови креслень похідних лекал. Методика побудови креслень похідних лекал прокладок та допоміжних лекал. Методика побудови креслень лекал деталей конструкції швейних виробів з урахуванням типу організації виробництва. Використання комп’ютерних технологій в побудові лекал. Градація лекал деталей одягу. Схеми градації лекал. Технічне розмноження лекал в автоматизованому режимі.

Шляхи автоматизації проектування одягу. Системи автоматизації проектування одягу, їх задачі і концептуальні різновиди. Інтенсифікація процесу конструкторської підготовки виробництва. Особливості виконання основних етапів проектування виробів в різних САПР.


^ Технологія процесів швейного виробництва з використанням комп’ютерної техніки. Основні напрямки технологічних процесів виготовлення одягу. Комп’ютерізація основних операцій процесу підготовки моделей.

Огляд можливостей сучасних САПР. Проектування базових конструкцій. Моделювання і побудова готових шаблонів. Накопичення і зберігання інформації.

Програмне забезпечення САПР «Технолог». Програми САПР технологічних процесів виробництва. Інформаційне забезпечення.

Автоматизоване робоче місце (АРМ) «Технічне описання моделі». Можливості розробки документів «Технологічне описання моделі». Формування документів «Технічне описання моделі» та висновок для друку.

АРМ « Технологічна послідовність». «Технологічна послідовність» – головна програма технологічного потока. Формування послідовності неподільних операцій пошиття виробу. Текстові документи.

АРМ «Схема розподілу праці».Правила комплектації неподільних операцій в організації швейного потоку. Формування схеми розподілу праці. Рахунок ТЕП та висновки для друку.

АРМ «Склад фурнітури». Облік руху фурнітури. Формування документів руху фурнітури. Облік залишок на складі. Видача оперативної інформації.

АРМ «Облік праці подільників». Облік виконування технологічних операцій кожним робітником. Рахунок подільної заробітної платні. Основні функції програми «Облік праці подільників».

АРМ «Рахунок собівартості». Призначення програми «Рахунок собівартості».


^ 2. Вимоги до рівня підготовки вступників


Вступник повинен

знати:

  • теорію утворення стібків при нитковому з’єднані деталей одягу;

  • особливості процесу пришивання фурнітури, виготовлення петель та закріпок;

  • теорії волого-теплового оброблення, клейового та зварювального зєднання;

  • сучасне обладнання, яке використовується при виготовлені одягу;

  • сучасні методи типового проектування одягу, принципи класифікації конструкцій та методику виділення типових форм деталей швейних виробів;

  • програм АСУП в швейній промисловості;- основні задачі програм АРМ в системі «Джуліві»;- функції основних задач АРМ;вміння користуватися програмами системами «Джуліві» для швейної промисловості.


уміти:

  • зображати графічно стібки, строчки, шви та схеми складання вузлів одягу; виготовляти основні вузли швейних виробів;

  • застосовувати швейне обладнання при виготовлені тих чи інших вузлів одягу; складати технологічну послідовність обробки швейних виробів, зображати їх у вигляді графічної моделі;

  • створити модель та оформити на неї нормативно-технічну документацію; розраховувати потребу ниток на одиницю виробу;

  • складати схему розподілу праці для організаційного потоку по виготовленню швейного виробу;

  • лічити виконання технологічних операцій кожним робітником і нараховувати заробітну платню; рахувати ТЕП потоку; лічити собівартість моделі.


^ 3. Перелік рекомендованої літератури


 1. Вальщиков Н.М. и др. Оборудование швейного производства. – М.: Лег.индустрия, 1977.

 2. Червяков, Ф.И. Николаенко А.А.. Швейные машины. – М.: Машиностроение, 1976.

 3. Полухин В.П., Рейбарх Л.Б. Швейные машины цепного стежка. – М.: Легкая индустрия, 1976.

 4. Орловский Б.В. Основы автоматизации швейного производства. – М.: Легпромбытиздат, 1988. – 248 с.

 5. Вальщиков И.М. Расчет и проектирование машин швейного производства. – Ленинград: Машиностроение, 1973. – 344с.

 6. Вальщиков Н.М., Шарапин А.И., Идиатулин И.А., Вальщиков Ю.Н. Оборудование швейного производства. – Москва: Легкая индустрия, 1977. – 520с.

 7. Полухин В.П. Проектирование механизмов швейно-обметочных машин. – Москва: Легпромбытиздат, 1972.

 8. Русаков С.И. Оборудование швейных предприятий. – М.: Легкая индустрия, 1969. – 320 с.

 9. Суворова О.В. Швейное оборудование / Изд. 2-е, доп. и прераб. – Ростов-на-Дону: Феникс, 2002. – 384.

 10. Зак И.С., Полухин В.П. и др. Комплексно-механизированные линии в швейной промышленности, 1988.

 11. Гарборук В.П. Расчет и конструирование основных механизмов челночных швейных машин. – Ленинград: Машиностроение, 1977.

 12. Исаев В.В., Франц В.Я. Устройство, наладка и ремонт швейных машин. – Москва: Легкая и пищевая промышленность, 1982.

 13. Ермаков А.С. Оборудование швейных предприятий: Учебник для нач. проф. образования. – М.: ИРПО; ПрофОбрИздат, 2002.- 432с.

 14. .Франц В.Я., Исаев В.В. Швейные машины: Иллюстрированное пособие. М.: Легпромбытиздат, 1986. – 184 с.

 15. Басова Н.И., Козаков Б.В., Любартович В.А. Розрахунок та конструювання обладнання для виробництва та переробки полімерних матеріалів. – М.: Хімія, 1986. – 488 с.

 16. Мігальцо І.І., Третьякова Л.І., Е. Немет, Б. Еперьеши. Термічні процеси у швейній промисловості.- К.: Техніка. – 1987.

 17. Орлов І.В., Дубровний В.А. Основи технології та автоматизації теплової обробки швейних виробів. – М.: Легка індустрія – 1975.

 18. Орловський Б.В. Основи автоматизації швейного виробництва. – М: Легка індустрія, 1988. – 248 с.

 19. Андріанова Г.П., Калашнікова В.Г., Пролякова К.А. та ін. Хімія та технологія полімерних плівкових матеріалів та штучної шкіри. – М.: Легка індустрія. – 1981.

 20. Кім В.С., Скачков В.В. Обладнання підготовчого виробництва заводів пластичних мас. – М.: Машинобудування, 1977.

 21. Гусєв Б.И., Карасев И.Н.,Кольман-Иванов Є.Є. та ін. Конструювання та розрахунок машин хімічних виробництв. – М.: Машинобудування, 1985.

 22. Торнео Р.В., Акутін М,С. Обладнання заводів по переробці пластмас. – М.: Хімія, 1986.

 23. Пегловській В.Л., Пискорській Г.А. Обладнання для нанесення покриттів на рулонні та штучні матеріали. – К.: Техніка, 1981.

 24. Кожурин И.А. Обладнання трикотажно-оздоблювального виробництва. – М.: Легпромбытиздат, 1989. – с. 335.

 25. Стельмашенко В.І., Розаренова Т.В. Материаловедение швейного производства / Учеб. для вузов. – М.: Легпромбытиздат, 1987. – 224с.

 26. Садыкова Ф.Х. Текстильное материаловедение и основы текстильного производства. – М.: Легкая индустрия, 1967. – 364с.

 27. Шварц А.С., Гвоздев Ю.М. Химическая технология изделий из кожи / Учеб. Пособие для студентов вузов легк. пром-ти. – М.: Легпромбытиздат, 1986. – 240 с.

 28. Краснов Б.А. Материалы изделий из кожи. – М.: Легкая и пищевая промышленность, 1981. – 344с.

 29. Чесунов В.М., Захарова А.А. Основные химико-технологические процессы и аппараты в производствах легкой промышленности / Учебн. для вузов. – М.: Легпромбытиздат, 1989. – 208с.

 30. Дель Р.А., Афанасьева Р.Ф., Чубарова З.С. Гигиена одежды. – М., 1979.

 31. Кукин Г.Н., Соловьев А.И. Текстильное материаловедение. Ч.З.-М.,1967.

 32. Баженов В.И. Материалы для швейных изделий. – М.,1982.

 33. Додонкин Ю.В, Кирюхин С.М. Ассортимент, свойства и оценка качества тканей. – М.,1979.

 34. Рогова А.П., Табакова А.И, Изготовление одежды повышенной фор-моустойчивости. – М.,1979.

 35. Кузьмичев В.Е., Герасимова Н.А. Тоерия и практика процессов склеивания деталей одежды: Учеб. Пособие для студ. высш. учеб. заведений/ В.Е.Кузьмичев, Н.А.Герасимова. – М.: Издательский центр «Академия», 2005. – 256с.

 36. Савостицкий А.В., Маликов Е.Х. Технология швейних изделий - М. 1982.

 37. Куликова Т.И. и др. Основі промішленной технологи поузловой обработки верхній одежді. М., «Легкая индустрия», 1976.

 38. Литвинова И.Н., Шахова Я.А. Изготовление женской и детской верхній одежді. М.: 1981.

 39. Третьякова Л.И., Турчинская Е.П. Методі обработки швейніх изделий. Практикум, К, 1988.

 40. Шаньгина В.Ф. Соединение деталей одежді. М., 1986.

 41. Борецька. Технологія виготовлення жіночої легкої сукні.

 42. Промишленная технология одежки; Справочник/ под ред.. Кокеткина П.П - М., 2000

 43. Подготовительно - раскройное производство швейних предприятий, под редакцией Голубковой В.Т., Минск, 2002.

 44. Коблякова Е.Б., Ивлева Г.С., Романов В.Е. и др.. Конструирование одежды с элементами САПР:Учебник для вузов. 4-е узд., перераб. И доп.,-М:Легпром бытиздат, 1988.-462с.

 45. Единая методика конструирования одежды СЭВ (ЕМКО СЭВ). т. 1-3, М:ЦНИИТЭИлегпром, 1988.-164с.

 46. Коблякова Е.Б., Мартинова А.И., Ивлева Г.С. и др. Лабораторний практикум по конструированию одежды с элементами САПР: Учебник для вузов-М 1992.

 47. Медведков В.М., Воронина Л.П. и др., Справочник по конструированию одежды под. общей редакцией П.П.Кокеткина. – М.,1982

 48. 58.Г.П. Бескоровайная и др. Система автоматизированного проектирования одежды для индивидуального потребителя. /Швейная пром-ть, № 1, 1999. с. 29-32.

 49. Е.Б. Коблякова и др. Метод адресного автоматизированного проектирования мужской одежды./ Швейная пром-ть, №2, 1999, с. 24-25

 50. В.Н. Рябуха и др. “JULIVI”- система созданая професионалами фирмы “САПР ЛЕГПРОМ”./Легка пром-ть, 2002, №2, 20-21.


^ 4. Критерії оцінювання


Оцінювання рівня підготовки, тобто знань і умінь вступника, відбувається на підставі наступних критеріїв:

 1. Правильність відповіді;

 2. Ступінь усвідомлення програмного матеріалу;

 3. Вміння користуватись засвоєним матеріалом.

Результати фахового вступного випробування оцінюються за 12-ти бальною шкалою з урахування вищезазначених критеріїв за наступною шкалою:


^ Рівень підготовки

Вимоги рівня підготовки згідно критеріям оцінювання

Відповідність умінь та знать вступника рівню підготовки

Бал за
12-ти бальною системою


1

2

3

4

високий

Вступник глибоко і в повному обсязі володіє програмним матеріалом, грамотно, вичерпано та логічно викладає його в усній або письмовій формі. При цьому знає рекомендовану літературу, виявляє творчий підхід і правильно обґрунтовує прийняти рішення, добре володіє різносторонніми уміннями та навичками при виконанні практичних задач

Вище середнього рівня вимог

12

На середньому рівні вимог

11

Нижче середнього рівня вимог

10

середній

Вступник знає програмний матеріал, грамотно і за суттю викладає його в усній або письмовій формі, припускаючи незначні неточності в доказах, трактовці понять та категорій. При цьому володіє необхідними уміннями та навичками при виконанні практичних задач

Вище середнього рівня вимог, але нижче попереднього

9

На середньому рівні вимог

8

Нижче середнього рівня вимог

7

достатній

Вступник знає тільки основний програмний матеріал, припускає неточності, недостатньо чіткі формулювання, непослідовність у викладанні відповідей в усній або письмовій формі. При цьому нетривке володіння уміннями та навичками при виконанні практичних занять

Вище середнього рівня вимог, але нижче попереднього

6

На середньому рівні вимог

5

Нижче середнього рівня вимог

4

низький

Вступник не знає значної частини програмного матеріалу. При цьому припускає принципові помилки в доказах, трактовці понять та категорій, виявляє низьку культуру оформлення знань, не володіє основними уміннями та навичками при виконанні практичних задач. Вступник відмовляється від відповіді на контрольні запитання

Вище середнього рівня вимог, але нижче попереднього

3

На середньому рівні вимог

2

Нижче середнього рівня вимог

1

дуже низький

Знання та уміння з програмного матеріалу практично відсутні
0


Низький та дуже низький рівень підготовки є недостатніми для участі у рейтинговому конкурсі на зарахування.


^ 5. Порядок проведення фахового вступного випробування


Фахове вступне випробування проводиться у формі письмового екзамену. Для проведення вступного екзамену формуються окремі групи вступників в порядку надходження (реєстрації) документів. Список допущених до вступного екзамену ухвалюється рішенням фахової атестаційної комісії, про що складається відповідний протокол, який передається до приймальної комісії.

Для проведення вступного екзамену головами фахових атестаційних комісій попередньо готуються екзаменаційні білети відповідно до «Програми фахових вступних випробувань». Програма фахових вступних випробувань оприлюднюється засобами наочної інформації на Web-сайті (http://www.snu.edu.ua) та інформаційних стендах кафедри легкої та харчової промисловості.

Екзамен проводиться у строки передбачені Умовами прийому до СНУ ім.В.Даля.

На екзамен вступник з'являється з паспортом, при пред'явленні якого він отримує екзаменаційний лист, завдання (екзаменаційний білет). Екзаменаційний білет містить одне теоретичне питання та тестове завдання, з дисциплін, вказаних у програмі фахових вступних випробувань, і відповідає на них з попередньою підготовкою 1,5 години в цілому. Користуватися при підготовці друкованими або електронними інформаційними засобами забороняється.

При підготовці відповіді використовуються листи відповіді, які зберігаються після випробування в приймальній комісії.

Результати випробування оцінюються за 12-бальною шкалою за правилами вказаними в розділі “Критерії оцінювання” даної пояснювальної записки і відмічаються у «Екзаменаційному листі». Рівень знань вступника за результатами екзамену заноситься також до екзаменаційної відомості і підтверджується підписами трьох членів комісії. Відомість оформляється одночасно з «екзаменаційним листом» вступника і передається до приймальної комісії.

Заяву про апеляцію вступник може подати в день оголошення результатів до 17.00 години


Завідувач кафедри легкої

і харчової промисловості ______________ проф. Дейнека І.Г.


Голова фахової атестаційної

комісії ______________ проф. Соколов В.І.


Схожі:

Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб, які вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки
Пояснювальна записка складається з «Програми фахових вступних випробувань», «Вимог до рівня підготовки вступників», «Переліку рекомендованої...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб, які вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки
Пояснювальна записка складається з «Програми фахових вступних випробувань», «Вимог до рівня підготовки вступників», «Переліку рекомендованої...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб, які вступають на навчання за освітньо-професійною програмою
...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб, які вступають на навчання за освітньо-професійною програмою
...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
move to 213-161311
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
Програму розроблено на підставі Програми державної атестації студентів сну ім. В. Даля за напрямом "Історія"
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб, які вступають на вакантні місця нормативного терміну навчання
...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
Програма розроблена на підставі програми державної атестації студентів сну ім. Володимира Даля за напрямом «Безпека інформаційних...
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового випробування для осіб
move to 213-161243
Пояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб iconПояснювальна записка щодо проведення фахового вступного випробування для осіб
Програма розроблена на основі навчальної програми з дисциплін: «Програмування», «Прикладна теорія цифрових автоматів», «Системне...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи