Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, icon

Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень,
НазваПерелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень,
Сторінка1/5
Дата23.12.2012
Розмір0.57 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5


Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, серця» для студентів V курсу медичного факультету, факультету підготовки іноземних громадян та спеціальності «Педіатрія».


1. У хворої 41 року на четверту добу після тупої травми грудної клітки на рентгенограмі – негомогенне затемнення в нижньому відділі. При пункції отримана невелика кількість світло-жовтого ексудату з кров`яними згустками. Яке лікування краще надати хворому?

+ Оперативне - декортикацію легені

-Дренування плевральної порожнини

-Щоденні пункції

-Розсмоктуючу терапію

-Антибактеріальну терапію

2. У хворого 45 років після тупої травми грудної клітки з переломом груднини виникли слаб-кість, гіпотонія, ціаноз верхньої половини тулуба, надимання вен шиї. При плевральній пункції вміст відсутній. Пульс 120 уд./ хв., ритмічний, слабкого наповнення. Який діагноз найбільш вірогідний?

+ Тампонада серця

-Тромбоемболія легеневої артерії

-Струс серця

-Гострий інфаркт міокарду

-Згорнений гемоперикард

3. Чоловік 32 років підчас фізичного навантаження зненацька відчув задуху, біль в лівій половині грудної клітки, серцебиття. Об’єктивно: стан важкий, АКТ – 100/70 мм рт мт, пульс 100 уд/хв., дихання – 28 рухів/хв., ліва половина грудної клітки відстає в акті дихання, перкуторно зліва високий тимпаніт. Причиною даного стану може бути?

+Спонтанний пневмоторакс

-Інфаркт міокарду

-Тромбоемболія легеневої артерії

-Міжреберна невралгія

-Гіпотонічний криз

4. Хворий П., 48 років, звернувся до чергового хірурга зі скаргами на біль у правій половині грудної клітки, задуху, кашель, головокружіння. Із анамнезу: годину тому він упав з мотоцикла та ударився правою частиною грудної клітки до краю тротуару. Об’єктивно: шкіра та видимі слизові бліді, свідомість пригнічена, АКТ-90/60 мм рт ст., пульс – 100 уд/хв., у грудній клітці справа дихання ослаблене, перкуторно – тупість в нижніх відділах. Який патологічний процес можна запідозрити?

+Правобічний гемоторакс

-Правобічний закритий пневмоторакс

-Перелом ребер справа

-Правобічний напружений пневмоторакс

-Правобічний піопневмоторакс

5. У хворого 32 років з закритою травмою грудної клітки з’явилась підшкірна емфізема в ділянці яремної ямки, яка швидко розповсюдилась на шию, обличчя, верхню частину тулуба. Який механізм такого розвитку підшкірної емфіземи?

+Пошкодження дихальних шляхів з розвитком емфіземи середостіння

-Перелом ребер

-Розрив діафрагми

-Закритий пневмоторакс

-Забій серця

6. У хворого 38 років, в результаті нанесеного удару тупим предметом по лівій половині грудної клітки виявлено перелом Х ребра зліва зі зміщенням відламків, пристінковий пневмоторакс. Хворий блідий, відмічає болі в лівому підребір”ї. АТ 80/40 мм. рт. ст. Пульс 138 за 1 хв., слабого наповнення і напруження. При УЗД обстеженні виявлено рідину в лівій половині живота. Виявлено розрив селезінки. Яку вибрати лікувальну тактику.

+ Дренувати ліву плевральну порожнину і зробити лапаротомію.

-Негайно виконати верхньо-серединну лапаротомію і потім дренувати ліву плевральну порожнину.

-Зробити негайно лапаротомію і спирт-новокаїнову блокаду Х ребра.

-Провести протишокові заходи і після підвищення артеріального тиску зробити лапаротомію.

-Зробити лівобічну торакотомію, а потім зразу же лапаротомію.

7. Хворий 42 років поступив через 3 години після травми з вираженою підшкірною емфіземою верхньої половини туловища, задишкою, тахікардією , пульс-120 уд. в хв. Рентгенологічно пневмотораксу не виявлено, значно розширене середостіння в обі сторони. Яка невідкладна допомога?

+Дренування переднього середостіння

-Пункція плевральної порожнини

-Дренування плевральної порожнини

-Торакоскопія

-Торакотомія

8. Хворий С., 25 років поступив після травми грудної клітки. При клінічному та рентгеннологічному обстеженні встановлено діагноз “напружений пневмоторакс зліва”. Яка невідкладна допомога?

+Дренування плевральної порожнини

-Внутрівенні інфузії

-Оксигемотерапія

-Інтубація

-Аналгетики

9. У хворого 35 років під час фізичного навантаження появились різкі болі в лівій половині грудної клітки. Об”єктивно: хворий покритий холодним потом, важко вдихнути повітря із-за болів. Аускультативно: дихання справа везикулярне, зліва - ослаблене. Тахікардія, пульс 100 уд. в хв. Діагноз?

+Спонтанний пневмоторакс

-Стенокардія напруги

-Гострий інфаркт міокарду

-Лівобічний плеврит

-Пневмонія

10. Для напруженного пневмотораксу властиві такі ознаки, за вийнятком:

+Притуплення перкуторного звуку на ураженному боці.

-Зміщення вурхівкового поштовху серця на сторону, протилежну пневмотораксу.

-Набухання шийних вен.

-Артеріальна гіпотензія.

-Всі перераховані ознакі без винятку.

11. Виберіть правильний метод лікування напруженого пневмотораксу з норицею.

+ Дренування за Бюллау.

-Плевральна пункція.

-Оклюзія бронха.

-Торакотомія.

-Бронхоскопічна санація.

12. У хворого після пункції і катетеризації підключичної вени погіршився стан. Виражена тахікардія, АТ 80/40 мм рт. ст., цианоз. Найбільше інформативним рентгенологічним симптомом, що підтверджує діагноз пневмотораксу, є:

+Наявність повітря в плевральній порожнині

-Колапс легенів

-Зсув середостіння в хворий бік

-Підвищення прозорості легеневого поля

-Зниження прозорості легеневого поля

13. Який з нижченаведених видів пневмотораксу особливо небезпечний для життя?

+Напружений

-Відкритий

-Закритий

-Не може бути небезпечним для життя

-Всі однаково небезпечні

14. Гострий респіраторний дистрес-синдром:

+Це запальний несерцевий набряк легенів

-Виникає тільки за умови інфекційних захворювань легень

-Це різновид пневмонії

-В основі його лежить недостатність сурфактанту

-Буває тільки у немовлят.

15. Пацієнт 35 років госпіталізований у торакальне хірургічне відділення з клінікою рубцевого стенозу шийного відділу трахеї ІІІ ступеню, який виник внаслідок тривалої штучної вентиляції легень з приводу тяжкої черепно-мозкової травми 3 місяці тому. Який метод лікування показаний хворому?

+ Реконструктивна операція

-Накладання трахеостоми

-Мікротрахеостомія

-Бужування трахеї

-Консервативна терапія

16. Хворий 35 років надійшов в районну лікарню через тиждень після дорожньо-транспортної пригоди з клінікою згорненого гемотораксу. Яка доцільна лікувальна тактика у плані профілактики розвитку гострої емпієми плеври у хворого?

+ Хірургічне усунення згорненого гемотораксу

-Лікування плевральними пункціями

-Комплексна консервативна терапія

-Дренування плевральної порожнини пасивним дренажем

-Дренування плевральної порожнини активним дренажем

17. Хворий 25 років поступив у хірургічне відділення через 6 годин з моменту захворювання з діагнозом: спонтанний пневмоторакс. Лікування за допомогою пасивного дренування плевральної порожнини протягом 3 діб ефекту не дало. Яке дослідження найбільш достовірно дозволить виявити причину відсутності ефекту від лікування?

+Торакоскопія

-Бронхографія

-Оглядова рентгенографія грудної клітини

-Бронхоскопія

-УЗД

18. Хворий 27 років отримав травму грудної клітки при ДТП. Об-но: стан хворого важкий, ціаноз шкіри, при пальпації болючість та крепітація в ділянці IV - VI ребер зправа по задній аксілярній лінії. Дихання справа різко ослаблене. Підшкірна емфізема. На оглядовій рентгенограмі колапс правої легені на 1/2 об'єму. Місце виконання діагностичної плевральної пункції?

+В ІІ міжребер(ї по серединно ключичній лінії

-В плевральний синус

-В VІ міжребер(ї по задньоаксилярній лінії

-В VІІ міжребер(ї по лопатковій лінії

-У місті найбільшої тупості, яка визначається перкуторно

19. У хворого 30 років, який отримав закриту травму грудної клітки, загальний стан важкий, ціаноз, задуха, порушення фонації, підшкірна емфізема на шиї, пульс 100 уд. в 1 хв. , АТ 80/40 мм рт. ст., На оглядової рентгенограмі грудної клітки: колапс правої легені, горизонтальний рівень рідини до 5-го ребра, розширенння тіні середостіння. Який діагноз можна виставити хворому?

+Відрив головного бронху

-Пошкодження стравоходу

-Масивний розрив легені

-Розчавлення легені

-Забій серця

20. Після падіння з висоти у чоловіка 36 років з’явився сильний біль в правій половині грудної клітини і затруднення в диханні. При об’єктивному дослідженні – різка біль при пальпації в ділянці 6 ребра по аксілярній лінії, перкуторно – тупий звук до 5 ребра, дихальні шуми при аускультації справа не визначаються, при рентгенологічному дослідженні – затемнення правої половини грудної клітини до 5 ребра з горизонтальним рівнем рідини; перелом 6 ребра з невеликим зміщенням. Для уточнення діагнозу, що необхідно виконати ?

+Плевральну пункцію

-Комп’ютерну томографію

-УЗД

-Загальний аналіз крові

-Торакотомію

21. В хірургічне відділення доставлений хворий, що скаржиться на різкій біль в лівій половині грудної клітини, біль з’явився під час бійки на вулиці. При об’єктивному дослідженні – наявність підшкірної емфіземи по боковій поверхні грудної клітини зліва, різка болючість в ділянці 3 ребра, перкуторно – “коробочний” звук, дихальні шуми не проводяться. На основі клінічних даних лікар може думати, що у хворого закритий перелом ребра ускладнився:

+ Клапаним (напруженим) пневматораксом

-Гематораксом

-Емпіємою плеври

-Відкритим пневматораксом

-Закритим пневматораксом

22. Хворому на двосторонній гідроторакс неодноразово проводили плевральні пункції з обох сторін. Після чергової пункції погіршення стану, лихоманка, болі у грудях. Наступного дня лікуючим терапевтом під час плевральної пункції зправа одержано гній. Який механізм виникнення правосторонньої гострої емпієми?

+ Контактно-аспіраційний.

-Лімфогенний.

-Гематогенний.

-Імплантаційний.

-Повітряний.

23. Типове мiсце для плевральної пункцiї при посттравматичному пневмотораксi:

+ІІ міжребер'я.

-V міжребер'я.

-VI міжребер'я.

-VІІ міжребер'я.

-VІІI міжребер'я.

24. Вагосимпатична блокада використовується при:

+Переломах ребер.

-Черепно-мозковiй травмi.

-Спонтанному пневмотораксi.

-Посттравматичному пневмотораксi.

-Пiопневмотораксi.

25. При напруженому пневмотораксi показано:

+Дренування плевральної порожнини.

-Дренування середостiння.

-Шкiрнi насiчки.

-Туга пов'язка.

-Вагосимпатична блокада.

26. При посттравматичному пневмотораксi дренування плевральної порожнини проводять в:

+ІІ міжребер'ї

-IV міжребер'ї.

-V міжребер'ї.

-VI міжребер'ї

-VІІ міжребер'ї

27. При пневмотораксi дренування проводять в:

+ІІ міжребер'ї.

-IV міжребер'ї.

-VІІ міжребер'ї.

-VI міжребер'ї.

-IV міжребер'ї.

28. Спiввiдношення спирт-новокаїнової сумiшi при мiжребернiй блокадi:

+3:7

-2:8

-1:9

-2:3

-1:1

29. При медiастiнальнiй емфiземi проводять:

+Дренування переднього середостiння.

-Дренування заднього середостiння.

-Шкiрнi насiчки.

-Плевральну пункцiю.

-Пункцiю перикарду.

30. Пiдшкiрна емфiзема виникае при пошкодженнi:

+Легенi.

-Трахеї.

-Бронха.

-Стравоходу.

-Грудної стiнки.

31. При переломах ребер застосовується:

+Паравертебральна блокада.

-Паранефральна блокада.

-Блокада переднього середостiння.

32. Торакотомiя показана при травмi грудної клітки, що ускладнена:

+Великим гемотораксом.

-Малим гемотораксом.

-Пневмотораксом та пiдшкiрною емфiземою.

-Медiастiнальною емфiземою.

-Пневмотораксом.

33. Кров придатна для реiнфузії при гемотораксi на протязi:

+24 годин.

-6 годин.

-12 годин.

-36 годин.

-Бiльше 36 годин.

34. При великому гемотораксi проводиться:

+Торакотомiя.

-Розсмоктуюча терапiя.

-Плевральна пункцiя.

-Дренування плевральної порожнини.

-Дренування плевральної порожнини з аспiрацiєю вмiсту.

35. Пункцiя перикарду проводиться в точці:

+Ларрея.

-Воскресенського.

-Кохера.

36. Причиною виникнення посттравматичного пневмотораксу є пошкодження:

+Легенi.

-Дiафрагми.

-Трахеї.

-Бронха.

-Стравоходу.

37. При ателектазi легенi показана:

+Бронхоскопiя.

-Торакотомiя.

-Бронхографiя.

-Плевральна пункцiя.

-Дренування плевральної порожнини.

38. Показом для негайної торакотомiї є:

+Гемоперикард.

-Гемомедiастинiт.

-Пневмоторакс.

-Пневмогемоторакс.

39. Ускладнення гемотораксу:

+Емпієма плеври.

-Посттравматичний плеврит.

-Пiопневмоторакс.

-Медiастинiт.

40. Тактика при неускладнених переломах ребер:

+Туга пов'язка.

-Скелетне витяжіння.

-Плевральна пункцiя.

-Шкiрнi насiчки.

-Негайна торакотомiя.

41. Рентгенологiчнi ознаки згорнутого гемотораксу:

+Iнтенсивне гомогенне затемнення з множинними рiвнями.

-Колапс легенi з горизонтальним рiвнем.

-Горизонтальний рiвень рiдини.

-Затемнення по лiнії Дамуазо.

42. Аускультативнi данi при гемотораксi:

+Ослаблене дихання.

-Бронхiальне дихання.

-Амфоричне дихання.

-Жорстке дихання.

43. Ускладнення клапанного пневмотораксу:

+Змiщення середостiння.

-Пневмомедiастинум.

-Медiастинальна емфiзема.

44. Причиною спонтанного пневмотораксу є:

+Бульозна хвороба.

-Бронхоектатична хвороба.

-Закрита травма грудної клiтки.

-Плевральна пункцiя.

-Вiдкрита травма грудної клiтки.

45. При розривах мембpанозної частини бронха виникає:

+Пневмомедiастинум.

-Гемоторакс.

-Реактивний плеврит.

-Пiдшкiрна емфiзема.

46. При пошкодженнi мембpанозної частини бронха на рентгенограмi визначається:

+Пневмомедiастинум.

-Колапс легенi.

-Пневмоторакс.

-Пiдшкiрна емфiзема.

-Рiвень рiдини.

47. Раннi ускладнення закритої травми грудної клiтки:

+ пневмоторакс

-посттравматична пневмонiя

-нагноєний гематоракс

-посттравматичний плеврит

48. Пiзнi ускладнення закритої травми грудної клiтки:

забiй серця

-пневмогемоторакс

-пневмоторакс

+плеврит

-гемомедiастинум

49. Ускладнення мiкротрахеостомії:

-пiдшкiрна емфiзема

-стравохiдно-бронхiальна нориця

+ медiастинальна емфiзема

-крупозна пневмонiя

-гемомедiастинум

50. Лiкувальна тактика при малому гемотораксi:

-торакотомiя, лiквiдацiя гемотораксу

+ торакотомiя, дренування плевральної порожнини, гемостатична терапiя

-антикоагулянтна терапiя

51. Показом до торакотомії при травмi грудної клiтки є:

-малий гемотроракс

-нагноєний гемоторакс

-тотальний пневмоторакс

-гемомедiастинум

+великий гемоторакс

52. Пневмомедiастинум є ускладненням при пошкодженнi:

+ трахеї

-дiафрагми

-легеневої паренхiми

-переднього середостiння

53. Лiкувальна тактика при травмi, ускладненiй медiастинальною емфiземою:

-пункцiя перикарда

-пункцiя плевральної порожнини

-дренування плевральної порожнини

+дренування переднього середостiння

-дренування заднього середостiння

54. Спецiалiзована медична допомога при iзольованих флотуючих переломах ребер:

+ скелетне витяжіння

-туга пов'язка

-плевральна пункцiя

-дренування плевральної порожнини

55. Причиною спонтанного пневмотораксу є:

-пошкодження грудної стiнки

-прорив абсцесу легень

+ прорив повiтряної кiсти

-бронхоектатична хвороба

56. При травмi грудної клiтки, ускладненiй переломом ребер, застосовують:

+вагосимпатичну блокаду

блокаду середнього середостiння

ненаркотичнi аналгетики

57. Рентгенологiчнi ознаки посттравматичного пневмотораксу:

+ колапс легенi, наявнiсть повiтря в плевральнiй порожнинi

-колапс легенi з горизонтальним рiвнем рiдини

-колапс легенi з косим рiвнем рiдини

-пiдшкiрна емфiзема

-пневмомедiастинум

58. Забiй легенi супроводжується:

+ кровохарканням

-пiдшкiрною емфiземою

-медiастинальною емфiземою

-гемотораксом

-пневмогемотораксом

59. Лiкувальна тактика при флотуючих переломах ребер, ускладнених середнiм гемотораксом:

+ торакотомiя,остеосинтез,лiквiдацiя гемотораксу

-iнтрамедулярний остеосинтез ребер

-скелетне витяжіння

-скелетне витяжіння з дренуванням плевральної порожнини

-ШВЛ і дренування плевральної порожнини

60. Напружений пневмоторакс - це

-закритий пневмоторакс

-вiдкритий пневмоторакс

-вiдкритий клапанний пневмоторакс

+ закритий клапанний пненвмоторакс

-пневмомедiастинум

61. Показанням до дренування плевральної порожнини є:

-частковий пневмоторакс

+ тотальний пневмоторакс

-пiдшкiрна емфiзема

-медiастинальна емфiзема

-ексудативний плеврит

62. При субтотальному гемотораксi iвень рiдини визначається:

-в синусi

-до кута лопатки

-в V мiжребер"i

-на рiвнi ключицi

+ на рiвнi ІІІ ребра

63. Найчастiшi ускладнення травми грудної клiтки:

-пневмоторакс

-гемоторакс

+ перелом ребер

-пiдшкiрна емфiзема

-медiастинальна емфiзема

64. Гемоторакс розрiзняють:

-напружений

+тотальний

-частковий

-мiждольовий

65. Дiагностичнi критерії гемотораксу:

+ наявнiсть рiвня рiдини по лiнії Дамуазо-Соколова

-колапс легенi з горизонтальним рiвнем рiдини

-колапс легенi з пiдшкiрною емфiземою

-розширення тiнi середостiння

-змiщення середостiння в хвору сторону

66. Види посттравматичного пневмотораксу:

-спонтанний

+частковий

-малий

-мiждольовий

-середнiй

67. Найчастiшi ускладнення розриву дiафрагми:

+ защемлення порожнистих органiв

-пневмоторакс

-гемоторакс

-пiдшкiрна емфiзема

-пневмомедiастинум

68. Напружена медiастинальна емфiзема являеться показом до:

-дренування плевральної порожнини

-дренування закритого середостiння

+дренування переднього середостiння

-плевральної пункції

-дренування пiдшкiрної клiтковини

69. При переломi ребра показано:

+ амбулаторне лiкування

-iнтрамедулярне обстеження

-скелетне витяжіння

70. Ускладнення вагосимпатичної блокади:

-синдром Горнера

-кровотеча

+зупинка дихання

-пневмоторакс

-флегмона шиї

71. При малому гемотораксi плевральна пункцiя виконується:

-в ІІ мiжребер'ї по середньо-ключичнiй лiнії

-в IV мiжребер'ї по передньо-аксiлярнiй лiнії

-в VI мiжребер'ї по середньо-аксiлярнiй лiнії

-в VI мiжребер'ї по задньо-аксiлярнiй лiнії

+ в VІЇI мiжребер'ї по лопаточнiй лiнії

72. При пневмогемотораксi дренують плевральну порожнину в:

-II мiжребер'ї

-III мiжребер'ї

-IV мiжребер'ї

-VI мiжребер'ї

+VII мiжребер'ї
  1   2   3   4   5

Схожі:

Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconТеоретичні питання до модулю №3 “Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, серця”

Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік тестових завдань та ситуаційних задач для проведення підсумкового модульного контролю на 6 курсі з дисципліни «Хірургія»
Заслуга у створенні першого спеціального закладу по підготовці хірургів (Французька хірургічна академія) належить таким вченим
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік практичних навичок по змістовному модулю 3 «Торакальна, серцево судинна і ендокринна хірургія»
Оцінити показники пульсу та артеріального тиску, центрального венозного тиску, температури тіла, лихоманку
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік практичних навичок та вмінь для підсумкового контролю модулю
Приготувати відповідний дезінфікуючий розчин та провести санітарну обробку приліжкових тумбочок та підвіконь у палаті
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік питань для підготовки студентів до підсумкового контролю засвоєння модулю 3 «Сучасна практика внутрішньої медицини»
Ведення пацієнта з артеріальною гіпертензією: існуючі алгоритми та стандарти діагностики та лікування
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік питань до підсумкового контролю з модулю Медична психологія для студентів 3-го курсу мед фак.№№1-2 зі спеціальності «Лікувальна справа»
Структура особистості. Біологічний фундамент особистості. Темперамент І характер
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconПерелік теоретичних питань, умінь І навичок, маніпуляцій, ситуаційних задач для контролю знань з внутрішніх хвороб для студентів 6 курсу медичного факультету №2,
Навичок, маніпуляцій, ситуаційних задач для контролю знань з внутрішніх хвороб для студентів 6 курсу медичного факультету №2, що...
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconРобоча програма з дисципліни " Епідеміологія " для студентів 5 курсу, спеціальність "Лікувальна справа" 110101
Опис цілей сформульований через вміння у вигляді цільових завдань (дій). На підставі кінцевих цілей до модулю або змістового модулю...
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconРобоча навчальна програма з мікробіології, вірусології та імунології
Опис цілей сформульований через вміння у вигляді цільових завдань (дій). На підставі кінцевих цілей до кожного модулю або змістового...
Перелік тестових завдань та ситуаційних задач для підсумкового контролю по модулю 2, змістовному модулю 3 «Грудна, серцева, ендокринна хірургія, основи трансплантації легень, iconКритерії оцінювання абітурієнтів на вступних іспитах з анатомії людини в ду «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» в 2013 році
Білет складається з 75 тестових теоретичних завдань і 25 ситуаційних задач по розділах
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи