Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» icon

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі»
Скачати 31.72 Kb.
НазваШановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі»
Дата11.10.2014
Розмір31.72 Kb.
ТипДокументи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

КАФЕДРА ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції

«Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі»

що відбудеться 5 - 6 квітня 2013 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

Напрями роботи конференції:

 • Принцип свідомості та активності у контексті сучасного уроку з фізичної культури.

 • Самоконтроль та його вплив на заняття фізичними вправами

 • Валеологічні знання в процесі формування свідомого відношення дитини до занять фізичними вправами.

 • Професійно-прикладна фізична культура.

 • Соціально-психологічні основи здорового способу життя.

Робочі мови конференції: українська, російська

Контактні телефони: 050-607-58-40 (Цибульська Вікторія Вікторівна)

 1. Для участі у конференції необхідно до 25 березня 2013 року подати до оргкомітету такі матеріали:

 • заявку (зразок додається);

 • текст доповіді в електронному варіанті;

 • оплату за публікування матеріалів.

 1. За матеріалами Інтернет-конференції планується видання збірника наукових праць «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі». Вартість тез (2-4 сторінки друкованого тексту) та статті (5-10 сторінок друкованого тексту) – 20 грн. за сторінку.

^ При оформленні матеріалів просимо враховувати наступні вимоги:

Матеріал статті подається у вигляді комп'ютерного файлу в редакторі текстів WORD для Windows (тип шрифту – Times New Roman; кегль – 14); формат А4; міжрядковий інтервал – 1,5; поля: ліве, нижнє, верхнє, праве – 20 мм. По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [2, 55-57, 69; 4, 29], де «2» та «4» - порядкові номера у списку використаних джерел; «55-57» та «29» - номери сторінок; «,» - ставиться після порядкового номера джерела та між номерами сторінок; «;» - між порядковими номерами різних джерел.

Матеріали конференції будуть розміщені на WEB – ресурсі за адресою: tmfv@meta.ua

Матеріали конференції, відомості про авторів та копію про оплату публікації надсилати на електронну адресу: tmfv@meta.ua
За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей несуть відповідність автори. Статті, які подані з порушеннями перелічених вимог, редакційна колегія не розглядає.
^ Порядок розміщення матеріалу:

 1. Посередині великими літерами, напівжирним накресленням друкуються назва статті.

 2. Під назвою, з правого боку напівжирним накресленням друкуються повністю прізвище та ім’я автора (авторів); науковий ступінь, вчене звання, посада; (для студентів – прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання, посада); по центру повна назва навчального закладу.

 3. Перед основним текстом курсивом подається анотація (до 5 рядків).

 4. Через рядок із абзацу друкується основний текст.

 5. Перелік використаних джерел (великими літерами, на які посилається автор, набираються у кінці основного тексту.

^ Заявка учасника

Прізвище, ім'я, по батькові доповідача________________________________

Науковий ступінь, вчене звання______________________________________

Місце роботи, посада ______________________________________________

Назва матеріалів доповіді __________________________________________

Напрям роботи конференції ________________________________________

Адреса __________________________________________________________

Телефон, e-mail ___________________________________________________

Грошові перекази просимо надсилати за адресою:

20308, м. Умань 8, Черкаська обл., поштове відділення № 308 з поміткою: на конференцію Цибульській Вікторії Вікторівні

Схожі:

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні колеги ! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Інтелектуальна власність: погляд з ХХІ століття”
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Інтелектуальна власність: погляд з ХХІ століття”, яка відбудеться...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у ІІ всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання: теорія та практика»
Що відбудеться 19 березня 2013 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми та перспективи»
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconПолтавський державний педагогічний університет імені в. Г. Короленка інформаційнийлис т Вельмишановні колеги, запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції
Моделі профільної та професійної підготовки старшокласників в сільській та міській місцевості
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconІнформаційний лист шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у всеукраїнській науково-практичній конференції «Соціокультурний розвиток людини І суспільства»
«Соціокультурний розвиток людини і суспільства», яка відбудеться 7-8 лютого 2013 року на базі Рівненського інституту Університету...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconІнформаційний лист! Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні студенти
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”
Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми сучасного підручника»
Метою конференції є висвітлення проблем підручникотворення в сучасній Україні та шляхів вдосконалення цього процесу
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Першій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі» iconІнформаційне повідомлення шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Соціокультурні виміри релігійних процесів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи