Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» icon

Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство»
Скачати 121.36 Kb.
НазваВаріанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство»
Дата01.08.2012
Розмір121.36 Kb.
ТипДокументи
1. /Електронне дiловодство/Навч_Програма.doc
2. /Електронне дiловодство/вопросы к зачету.doc
3. /Електронне дiловодство/темы контрольн-работ.doc
4. /Електронне дiловодство/темы-практ-занятий.doc
Навчальна програма
Питання до заліку по дисципліні «Електронне діловодство» для студентів спеціальності «Документознавство й інформаційна діяльність»
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство»
Практична робота 1


ВАРІАНТИ

для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство»

для студентів заочного відділення.

1. Види інформаційного обміну в організації
2. Скласти та надрукувати особисте доручення про одержання заробітної плати Пилипенка Івана Миколайовича за грудень 2005 р. у касі Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля Касьяновим Миколою Олексійовичем. Вказати термін дії доручення, засвідчити підпис. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Поняття інформаційної моделі організації.
2. Скласти та надрукувати службову записку про необхідність забезпечення технічного відділу комп’ютерами, меблями для комп’ютерів у кількості 3 шт. заступнику директора з фінансових питань від начальника технічного відділу Іванівського верстатобудівного заводу Петренка М.О. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Мета й критерії впровадження систем електронного документообігу в організації
2. Скласти та надрукувати доповідну записку про додаткове фінансування замовлення №14/8 директору фірми Н.А. Гавриленку від начальника відділу реклами Р.О. Логінова. В тексті вказати причину додаткового фінансування. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Системи комплексної автоматизації бізнес - процесів.
2. Скласти та надрукувати розписку про одержання 10 персональних комп’ютерів для встановлення в комп’ютерному класі заступнику декана факультету інформаційних технологій, доценту Петрову Михайлу Олексійовичу від асистента кафедри інформаційних систем Східноукраїнського національного університету імені В.Даля Курскової Олени Михайлівни. Передача комп’ютерів здійснюється згідно з наказом ректора. Розписку засвідчити. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Характеристики та функції електронного документу
2. Скласти та надрукувати доповідну записку. Складач - зам. завідувача адміністративно-господарським відділом, Донецький металургійний завод ім. Леніна М.П. Нєстєров. Адресат - Заступник директора заводу Сайраков В.І. Зміст: Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.06.92 р. №1448-р. підготовлені матеріали про роботу заводу за перший квартал цього року. В зв'язку з великим обсягом інформаційного матеріалу, а також завантаженістю інформаційно-обчислювального центру заводу, виникла необхідність використання інших інформаційних центрів для машинної обробки матеріалів. Для цієї мети можливо використовувати обчислювальний центр Інституту економіки промисловості АН України. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Поняття «Електронний цифровий підпис»
2. Скласти та надрукувати службову записку про порушення навчальної дисципліни у групі № 12 01 лютого 2004 року декану факультету документознавства проф. Климову А.Ю. від доцента кафедри діловодства Київського національного університету ім. Т. Шевченка В.І. Шумова. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Базові концепції технології Workflow.
2. Скласти та надрукувати наказ про прийняття на роботу Петрова Миколу Олексійовича на посаду старшого економіста планово-фінансового відділу АТЗТ “Горизонт” з 01.02.2006 з двотижневим випробувальним терміном, з окладом згідно зі штатним розкладом. Наказ видано 30.01.2006 за № 23-к на підставі заяви Петрова М.А. Незазначені реквізити визначити самостійно.1. Електронна архітектура офісу. Короткий опис.
2. Скласти та надрукувати розпорядження про проведення ремонтних робіт директора фірми “Еталон” Попова Л.Б. від 12.02.2006 № 5 (м. Луганськ). У зв’язку з аварійним станом опалювальної системи в цеху № 4 директор зобов’язує провести ремонтні роботи до 15.02.2006, відповідальність покладається на начальника ремонтно-технічної служби Макарова Д.І. На Антонова Ю.В., начальника цеху № 4, покладений контроль за проведенням ремонтних робіт. На розпорядженні оформити реквізити “виконавця” і “зняття з контролю”.

1. Схема концепції «файл-сервер». Короткий опис.
2. Скласти та надрукувати наказ про введення Інструкції з діловодства з метою вдосконалення роботи з документами на підприємстві та забезпеченості їх зберігання. Директором ТОВ “Маяк” (знаходиться у м. Луганськ) Борисовим П.А. видано наказ про введення Інструкції з діловодства за № 2 від 09.01.2006. Інструкція затверджена та введена в дію з 01.02.2006 р. Усі структурні підрозділи, співробітники повинні керуватися правилами роботи з документами, які закріплені в даній Інструкції. Забезпечення тиражування Інструкції, її передачу у структурні підрозділи ТОВ до 01.02.2006 покладено на секретаря-референта Іванову А.І. спільно з завідувачем копіювально-розмножувальної служби Петровим Г.О. На заступника директора Єгорова П.А. покладено контроль за виконанням наказу. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Схема концепції «клієнт-сервер». Короткий опис.
2. Скласти та надрукувати витяг з наказу. Наказ директора навчально-виробничого об’єднання м. Луганськ від 28.12.2005 № 84 про забезпечення протипожежної безпеки. З метою забезпечення протипожежної безпеки у святкові дні директор об’єднання Петров В.С. наказує начальнику адміністративно-господарської частини Кузнецовій В.А. перевірити стан електрообладнання, вимкнути рубильники 31.12.2005. Доручити старшому майстру Буланцевій Г.Н. провести інструктаж з правил протипожежної безпеки з учнями. Заступнику директора Кузнецову О.М. доручити контроль за виконанням наказу. Незазначені реквізити визначити самостійно

1. Засоби групової обробки Group Ware.
2. Скласти та надрукувати наказ з особового складу про звільнення економіста фінансового відділу Збруєва С.П. з обійманої посади з 04.02.2006 у зв’язку з переходом на пенсію. Наказ видано на підставі заяви Збруєва С.П. по АТВТ “Зоря”, яке знаходиться у м. Луганськ. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Засоби групової обробки Workflow.
2. Скласти та надрукувати гарантійний лист з кутовим розміщенням реквізитів ТОВ “Корсак” Українському науково-дослідному інституту документознавства та архівної справи (УНДІДАС) (24260 м. Київ, вул. Солом’янська, 21) про надання технічної допомоги спеціалісту ТОВ “Корсак” у придбанні необхідних матеріалів з організації діловодства. Організація гарантує оплату наданих послуг. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Системи управління електронними документами.
2. Скласти та надрукувати інформаційний лист з кутовим розміщенням реквізитів директорам шкіл про відкриття в Луганському політехнічному коледжі нових відділень: 1. Відділення діловодства. 2. Юридичного відділення. Правила прийому загальні для всіх. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Стадії автоматизації документообігу
2. Скласти та надрукувати лист-повідомлення з кутовим розміщенням реквізитів головному редактору газети “Вечірній Луганськ” Соколову О.Б. про перенесення засідання головних редакторів на 1 березня 2006, що відбудеться о 15.00. Порядок денний засідання не змінився. Лист підписав секретар Ради редакторів видавництва газети “Луганська правда” Андрєєв М.М. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Види систем електронного документообігу
2. Скласти та надрукувати лист-відповідь з кутовим розміщенням реквізитів про можливість виконання замовлення на виготовлення бланків обліку та звітності ТОВ “Колос” (м. Луганськ, вул. Піонерська, 7, 91058, тел. 58 61 17) від друкарні “Луганська правда” (м. Луганськ, вул. Лермонтова, 1а, тел. 53 74 18, 91071). Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Загальні принципи побудови систем електронного документообігу
2. Скласти та надрукувати лист-прохання з кутовим розміщенням реквізитів про організацію зустрічі для співпраці у поставках вимірювальної апаратури представнику французької фірми “Оксітроль” (м. Київ, вул. Шевченка, 48) від комерційної фірми “Лугань” (м. Луганськ, 91018, вул. Губкіна, 25, тел. 53 46 75, факс 53 48 76). Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Системи управління електронним документообігом.
2. Скласти та надрукувати лист-прохання з кутовим розміщенням реквізитів про надання довготермінового цільового кредиту в Укрсоцбанку м. Києва (директор Коновалов С.А) у сумі 20 000 гривень на придбання обладнання для переробки овочів на овочевій базі м. Біла Церква директор Д.Ю. Шмідт. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Електронний архів як складова частина електронного документообігу
2. Скласти лист-нагадування з кутовим розміщенням реквізитів про те, що згідно з договором 3/34 від 05.07.2002 науково-технічний інститут повинен закінчити розробку проекту до 15.10.2003. Міська рада просить повідомити про стан роботи. Голова міської ради О.Д. Єфремов. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Засоби автоматичного пошуку документів.
2. Скласти та надрукувати лист-підтвердження з кутовим розміщенням реквізитів про отримання пропозицій, викладених у листі №524/141-07 від 24.05.2001. Рішення ради з цих питань буде прийняте 25.06.2001 та повідомлене Вам. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Забезпечення зберігання електронних документів.
2. Скласти та надрукувати лист-повідомлення з кутовим розміщенням реквізитів про згоду на перенесення терміну закінчення роботи за угодою від 2007 р. № 82 на 1 квартал 2008 р. заступнику керівника підприємства АЗАТ С.В. Хромову від керівника підприємства Малахова Ю.В. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Етапи переходу в організаціях до електронного документообігу
2. Скласти та надрукувати службову записку начальнику відділу матеріально-технічного забезпечення про заміну датчиків температурного режиму в приміщенні №24. 12 січня підписав О.П. Гуляєв. Не визначені реквізити вказати самостійно.

1. Загальні напрямки, за якими здійснюється інформатизація органів державної влади
2. Скласти та надрукувати лист-запрошення з кутовим розміщенням реквізитів для участі у роботі Навчально-методичного об’єднання (НМО) 22-23 червня 2001 року, висловити свої пропозиції щодо коригування навчального плану. Засідання відбудеться у приміщенні Будинку вчителя за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 47, актовий зал. Початок роботи о 10 год. Голова Ради НМО, професор, доктор іст. наук К.І. Ткаченко. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Проблеми зберігання електронних документів в архівах
2. Скласти та надрукувати лист-підтвердження з кутовим розміщенням реквізитів про одержання листа від 12 вересня 2001 року та генеральний директор водоканалу С.Д. Солдатов просить прийняти до виконання замовлення на три насосні установки. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Корпоративний електронний архів.
2. Скласти та надрукувати лист-нагадування з кутовим розміщенням реквізитів банку “Надра” (91045 м. Донецьк, вул. Артема, 148) про те що необхідно вислати чек на суму 250 тис. грн. на часткову сплату рахунку за надіслане замовлення. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Проблеми розробки і впровадження електронного документообігу
2. Скласти та надрукувати лист-запрошення з кутовим розміщенням реквізитів з проханням відвідати міжнародну спеціалізовану виставку “Економія матеріальних та паливно-енергійних ресурсів на промисловості”, яка буде проходити 22 травня 2008 року у залі виставочного центру м. Москви. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Обмін інформацією в електронному середовищі.
2. Скласти та надрукувати доповідну записку про підвищення кваліфікації співробітників директору ТОВ “Георгіана” Осикі К.Ф. від головного бухгалтера Березіної С.І. У тексті головний бухгалтер просить розглянути питання про направлення двох співробітників бухгалтерії на курси підвищення кваліфікації у зв’язку зі збільшенням обсягів робіт, які виконуються, та оснащенням відділу новою технікою. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Системи управління електронним документообігом: термінологія, організація, технології
2. Скласти та надрукувати інформаційний лист з кутовим розміщенням реквізитів усім бібліотекам навчальних закладів про придбання у видавництві “Довіра” (м. Київ, вул. Кіквідзе, 2) книг, що будуть видані у 2002 році. Замовлені книги висилаються післяплатою після виходу в світ. Телефон для довідок. Відділ реалізації. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Методологія автоматизації діловодства
2. Скласти та надрукувати доручення Григорова М.С. від 8.01.2002 про одержання поштового переказу від Немоляєвої Ю.Ю. Не визначені реквізити вказати самостійно.

1. Законодавче урегулювання понять «електронний документ» та «електронний підпис» в Україні.
2. Скласти та надрукувати ініціативний лист з кутовим розміщенням реквізитів голові міста Трускавець з проханням надання допомоги у виділенні орендних приміщень площею 45 кв. м. для перенесення навчальних занять на час реставрації історично цінних будівель інституту. Звертається ректор Загірняк Д.М. 12 квітня 2005 року. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Теорія, структура, методи управління сучасним документообігом
2. Скласти та надрукувати лист-відповідь з кутовим розміщенням реквізитів директора Держархіву Н.К. Крилова про те, що документи Петрової Г.М. 1958 р.н. у м. Ізяслав на збереження до архіву не надійшли. Незазначені реквізити визначити самостійно.

1. Концепції технології Workflow.
2. Скласти та надрукувати наказ. Наказ директора навчально-виробничого об’єднання м. Краматорськ від 28.12.2005 № 84 про забезпечення протипожежної безпеки. З метою забезпечення протипожежної безпеки у святкові дні директор об’єднання Ветров В.С. наказує начальнику адміністративно-господарської частини Перелигіній В.А. перевірити стан електрообладнання, вимкнути рубильники 31.12.2005. Доручити старшому майстру Гальцевій Г.Н. провести інструктаж з правил протипожежної безпеки з учнями. Заступнику директора Кузнецову О.М. доручити контроль за виконанням наказу. Незазначені реквізити визначити самостійно

1. Електронний архів. Короткий опис.
2. Скласти та надрукувати витяг з розпорядження про проведення ремонтних робіт директора фірми “Еталон” Борисова Л.Б. від 12.02.2006 № 5 (м. Луганськ). У зв’язку з аварійним станом опалювальної системи в цеху № 4 директор зобов’язує провести ремонтні роботи до 15.02.2006, відповідальність покладається на начальника ремонтно-технічної служби Макарова Д.І. На Антонова Ю.В., начальника цеху № 4, покладений контроль за проведенням ремонтних робіт. На розпорядженні оформити реквізити “виконавця” і “зняття з контролю”.

1. Обмін інформацією в електронному середовищі.
2. Скласти та надрукувати витяг з наказу про введення Інструкції з діловодства з метою вдосконалення роботи з документами на підприємстві та забезпеченості їх зберігання. Директором ТОВ “Мрія” (знаходиться у м. Донецьку) Борщовим П.А. видано наказ про введення Інструкції з діловодства за № 2 від 09.01.2006. Інструкція затверджена та введена в дію з 01.02.2006 р. Усі структурні підрозділи, співробітники повинні керуватися правилами роботи з документами, які закріплені в даній Інструкції. Забезпечення тиражування Інструкції, її передачу у структурні підрозділи ТОВ до 01.02.2006 покладено на секретаря-референта спільно з завідувачем копіювально-розмножувальної служби Петровим Г.О. На заступника директора Єгорова П.А. покладено контроль за виконанням наказу. Незазначені реквізити визначити самостійно.

Схожі:

Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Судове діловодство» для студентів
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни “Судове діловодство” / Укладач В. В. Трошечко. – Суми: Вид-во СумДУ,...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки до виконання контрольних робіт із дисципліни «діловодство» для студентів заочного факультету економічних спеціальностей
Методичні вказівки призначені допомогти студентам-заочникам у виконанні контрольної роботи з діловодства І підготовці до підсумкового...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconГ. В. Стадник Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни
Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни “Політична економія” (для студентів 2 курсу економічних спеціальностей)....
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconЗавдання для контрольних робіт
Вказівки щодо виконання контрольних робіт з дисципліни “Інформатика та комп*ютерна техніка”
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки щодо виконання контрольних робіт з дисципліни
Методичні вказівки щодо виконання контрольних робіт з навчальної дисципліни „Моделі І методи прийняття рішень в аналізі І аудиті...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconТ. В. Блажко методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Основи психології та педагогіки» (для студентів 1 курсу заочної форми...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни „Дискретна математика для студентів заочної форми навчання напряму «Інформатика»
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни „Дискретна математика” /Укладачі: Л. Д. Назаренко, З.І. Маслова. –...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни "Цивільний процес" для студентів спеціальності 030402 "Правознавство"
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни “Цивільний процес” / укладач А. В. Солонар. – Суми: Сумський державний...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconН. В. Острянська методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «психологія»
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «психологія» для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму...
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconВаріанти контрольних робіт
Контрольні завдання для студентів заочно-дистанційної форми навчання з дисципліни “Історія грошей І банківництва”
Варіанти для виконання контрольних робіт з дисципліни «Електронне діловодство» iconМетодичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни «Облік у бюджетних установах» студентами заочної форми навчання
Методичні рекомендації для виконання контрольних робіт з дисципліни «Облік у бюджетних установах» підготувала
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи