Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» icon

Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства»
Скачати 42.05 Kb.
НазваГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства»
Дата04.11.2012
Розмір42.05 Kb.
ТипДокументи
Громадська організація «Південна фундація медицини»


Міжнародна науково-практична конференція

«Сучасні проблеми світової медицини та її

роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства»


м. Одеса, 25-26 травня 2012 р.


Загальна інформація


Мета конференції: Конференція проводиться з метою здійснення комплексного наукового розгляду сучасного стану медичних та фармацевтичних наук в Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують проблеми формування, охорони та захисту здоров’я.


^ Місце проведення: м. Одеса, Гагаринське плато 5, ОК «Одеса»


До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері медичних, ветеринарних, фармацевтичних наук.


^ Мова конференції: українська, російська та англійська.


В рамках конференції планується робота наступних секцій:


 1. Фармацевтичні науки

 2. Клінічна медицина

 3. Профілактична медицина

 4. Теоретична медицина
Реєстрація


Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції,

до 22 травня 2012 року (включно) мають виконати обов’язково наступні три дії:


І. Заповнення заявки


^ Заповнити форму заявки на участь у конференції в online режимі, на яку можна перейти за посиланням, яке містить на офіційному сайті Південної фундації медицини, (www.medfoundation.od.ua) в розділі «Конференції» в інформації про конференцію.


^ ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ


ІІ. Оплата організаційного внеску


^ Сплатити організаційний внесок у розмірі 80 грн. за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: АТ "УкрСиббанк"

Поточний рахунок одержувача: 26209306330100

ОКПО: 2704411107

МФО банка одержувача: 351005

П.І.Б.: Василенко Наталія Володимирівна

Призначення платежу: поповнення поточного рахунку Василенко Н.В. від ПІБ____

Щодо реквізитів для учасників з країн СНД просимо звертатися до організаторів: conf@medfoundation.od.ua

Оплату організаційного внеску можна зробити у відділенні будь-якого банку в Україні або через Інтернет у разі наявності у Вас електронного доступу до Ваших банківських рахунків.


^ При сплаті організаційного внеску необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника конференції.


Організаційний внесок покриває витрати, пов’язані з друком збірника тез конференції. Учасникам конференції не покриваються витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням під час участі у заході.


ІІІ. Направлення матеріалів електронною поштою

^ Надіслати до оргкомітету до 22 травня 2012 р. (включно) на електронну скриньку conf@medfoundation.od.ua наступні документи:

А) тези доповіді на українській, російській чи англійській мові;

^ Б) відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску.


Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та повинні містити у другій часті слово «Квитанція» або «Тези» відповідно (наприклад, Шевченко_О.М._Квитанція).


^ Вимоги до тез доповіді

 • Назва секції відповідно до переліку, який вказаний вище (шрифт Times New Roman №12, праворуч)

 • Назва доповіді посередині рядка (перше слово з великої літери, без крапки): шрифт Times New Roman №14, жирний.

 • Нижче, через один інтервал, праворуч – прізвище, ім’я по-батькові автора, його науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва установи, де працює або навчається автор: шрифт Times New Roman №14.

Наприклад:

2. Клінічна медицина

Топографоанатомічні зрізи печінки стосовно до ультразвукового сканування


Шевченко Олег Миколайович, канд. мед. наук, доцент

Харківський національний медичний університет

 • Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman № 14, міжрядковий інтервал 1,5.

 • Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 34].

 • Кількість співавторів тез не може бути більшою ніж три особи.

 • Обсяг тексту: до 6 сторінок зі списком використаних джерел.
^ Заочна участь у конференціїУ разі заочної участі у конференції збірник тез конференції буде надісланий учасникам конференції на поштову адресу, вказану у заявці, протягом десяти днів після проведення конференції.

Координати організаційного комітету


Південна фундація медицини

Адреса для поштової кореспонденції:

65001, Одеса 1, а/с 307

@: info@medfoundation.od.ua

W: www.medfoundation.od.ua

T: +38 093 835 42 20

Схожі:

Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «актуальні питання медицини: проблеми, гіпотези, дослідження»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Ключові питання наукових досліджень у сфері медицини у ХХІ ст.»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення Здоров’я нації та здоров’Я особистості як пріоритетна Функція держави»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «охорона та захист здоров’я людини в сучасних умовах»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Формування, охорона та захист здоров’я в сучасних умовах»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «способи захисту та збереження здоров’я людини в сучасних умовах»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconМіжнародна науковО-практична конференція «сучасні наукові дослідження представників медичної науки – прогрес медицини майбутнього»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні наукові дослідження представників медичної...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconМіжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми медичних та фармацевтичних наук» м. Дніпропетровськ |12-13 жовтня 2012 р
До участі в роботі конференції запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та інші представники медицини, які мають...
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» iconМіжнародна науково практична конференція
Міжнародна громадська організація «Міжнародна поліцейська корпорація громадської безпеки»
Громадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства» icon«роль сучасної медицини у забезпеченні здоров’я суспільства» м. Одеса, 21-22 грудня 2012 р
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи