Голова Приймальної комісії icon

Голова Приймальної комісії
Скачати 32.39 Kb.
НазваГолова Приймальної комісії
Дата13.09.2012
Розмір32.39 Kb.
ТипДокументи

“Затверджую”

Голова Приймальної комісії


_____________І.Д.Пасічник

“ 12 ” червня 2012 р.

ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ


про переведення та поновлення до складу студентів

Національного університету “Острозька академія”

 

Поновлення або переведення здійснюється відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Міністерством освіти України від 15.07.1996 року № 245 та п.6 Постанови Кабінету Міністрів від 20 січня 1997 року №38 із змінами і доповненнями.


Поновлення до складу студентів на всі форми навчання здійснюється, незважаючи на тривалість перерви у навчанні, причини відрахуван­ня, трудовий стаж і форму навчання, за умови наявності вакантних місць ліцензованого обсягу. Особи, відраховані з першого курсу, можуть бути поновлені на другий курс після ліквідації академічної заборгованості за перший курс. Поновлення здійснюється ректором Університету у період літнього та зимового канікулярного періодів.


^ Для розгляду заяв на поновлення необхідно подати:

 1. Заяву на ім’я ректора.

 2. Довідку про рівень акредитації відповідної спеціальності та про акредитацію в цілому навчального закладу, в якому навчався студент.

 3. Академічну довідку.

 4. Витяг з наказу про відрахування.

 5. Паспорт.


Переведення студентів вищих навчальних закладів дозволяється у період літнього (зимового) канікулярного періоду, за згодою ректорів обох навчальних закладів. Переведення студентів на перший курс забороняється. Переведення студентів з одного ВНЗ до іншого незалежно від форми навчання, напряму підготовки, спеціальності, але за умови збереження галузі знань здійснюється за згодою ректорів обох вищих закладів освіти.

Приймальна комісії розглядає подані документи та визначену академічну різницю, яка складає тільки відсутні нормативні дисципліни навчального плану НаУОА конкретної спеціальності та дисципліни, загальний обсяг годин яких менший за 70% нормативного обсягу. Вибіркові дисципліни навчального плану, відсутність курсової роботи, а також форма підсумкового контролю «іспит – залік» різницею не вважаються. За результатами розгляду документів видається наказ про допуск до занять та ліквідації академічної різниці. Особи, що поновлюються до університету після ліквідації академічної різниці зараховуються до числа студентів НаУОА наказом ректора університету. Перезарахування здійснює декан факультету (директор інституту), керуючись відповідно до порядку визначення академрізниці.

^ Для розгляду заяв про переведення необхідно подати:


1.      Заяву на ім’я ректора, вищого навчального закладу, в якому навчається студент, з відповідним записом ректора про згоду на переведення, скріпленим печаткою.

2.      Довідку про рівень акредитації відповідної спеціальності та про акредитацію в цілому навчального закладу, в якому навчається студент.

3.      Заяву на ім’я ректора університету. У заяві потрібно вказати причини переведення і обов’язково зазначити на яких умовах навчався студент (за оплату чи без оплати).

4.      Залікову книжку, оформлену в установленому порядку, або академічну довідку.

5.      Довідку про академічну різницю.

6.      Поштовий конверт.

7.      Паспорт.


Переведення (поновлення) студентів в межах Університету з однієї спеціальності на іншу чи з однієї форми навчання на іншу, а також на заочну форму навчання для одночасного навчання за двома напрямами підготовки (в одному або різних ВНЗ за різними формами навчання) здійснюється в літній канікулярний період.


^ Для розгляду заяв про переведення (поновлення) необхідно подати:


 1. Заяву на ім’я ректора на переведення (поновлення).

 2. Згоду декана факультету (директора інституту), на який переводиться.

 3. Ксерокопію залікової книжки (індивідуального плану) оформлені в установленому порядку, або академічну довідку.

 4. Довідку з місця навчання.

 5. Копія документу про повну загальну середню освіту та додаток завірені в установленому порядку

 6. Медичну довідку за формою 086-о.Документи з питань поновлення та переведення подаються до приймальної комісії в літній канікулярний період з 5 липня по 25 серпня.

 


ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ОСОБИСТО.


Прийом документів проводиться за адресою: м. Острог, вул. Семінарська, 2.

тел. (03654) 3-00-69, 067-5537410

 

 


Відповідальний секретар

приймальної комісії Г.С.Пастушок

Схожі:

Голова Приймальної комісії icon«затверджено» на засіданні Приймальної комісії нпу імені М. П. Драгоманова Протокол №7 від «3» березня 2014 р. Голова Приймальної комісії Андрущенко В. П. «Рекомендовано»
Фахове випробування проводиться за білетами, затвердженими на спільному засіданні кафедр теоретичних основ інформатики та інформаційних...
Голова Приймальної комісії iconЗатверджую ректор внту, голова приймальної комісії Грабко В. В
Приймальна комісія Вінницького національного технічного університету (внту) (далі – Приймальна комісія) – робочий орган вищого навчального...
Голова Приймальної комісії icon«затверджую» Голова Приймальної комісії

Голова Приймальної комісії iconПротокол засідання приймальної комісії 31. 05. 2010 №6 Голова комісії – Головій В. М. Секретар
Мілаш Л. М., Фоменко Ю. С., Ємець Г. Г., Янковська В. А., Басс Ю. М., Рибак С. О., Чемчикаленко Р. А., Проскуріна Т. В., Сукрушева...
Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Голова Приймальної комісії icon«Затверджую» Голова приймальної комісії О. Я. Чебикін

Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Голова Приймальної комісії iconЗатверджую голова приймальної комісії М.І. Степаненко

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи