Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності icon

Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності
Скачати 32.38 Kb.
НазваПрограма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності
Дата13.09.2012
Розмір32.38 Kb.
ТипДокументи

Програма фахового вступного випробування на навчання за ОКР магістра зі спеціальності


8.02030302 Мова і література (англійська)


Французька мова


Основною метою екзамену з практичного курсу французької мови є виявлення висококваліфікованих професійно мотивованих, здатних до автономного підвищення своєї кваліфікації фахівців-філологів — учителів французької мови, спеціалістів, які хочуть і вміють учитися і які володіють усіма необхідними професійними знаннями.

Загальна мета володіння французькою мовою є комплексною, вона, поруч із забезпеченням наступності у викладанні французької мови включає в себе перевірку комунікативної, лінгвістичної і соціокультурної компетенції.

Комунікативна мета виступає основною метою навчання. Вона здійснюється шляхом формування необхідних мовних і мовленнєвих умінь і навичок базових видів мовленнєвої діяльності. Абітурієнти повинні вільно і правильно (тобто на основі володіння достатньо об'ємним словниковим запасом з дотриманням фонетичних, граматичних і стилістичних норм) говорити і писати, читати і розуміти французьке мовлення на слух, перекладати з французької мови на рідну і навпаки, а також читати, реферувати і анотувати тексти , (крім вузькоспеціальних). Пріоритетним при цьому виступає усне мовлення (говоріння й аудіювання) як головна мета навчання.


Граматика

Абітурієнти повинні розуміти та вміти вживати в усному та писемному мовленні такі граматичні явища:

 • Verbes du 1er, 2ème et 3ème groupes

 • Verbes modaux

 • Temps des verbes:

  • Présent, Futur simple, Passé composé, Imparfait, Plus-que-Parfait de l’Indicatif, Futur antérieur et postérieur

 • Pronoms personnels (toniques et atones), pronoms complément d’objet direct et indirect

 • Construction des verbes

 • Déterminents du nom : articles, pronoms possessifs et démonstratifs

 • Adjectifs

 • Pronoms

 • Prépositions

 • Intérrogation

 • Négation

 • Gérondif

 • Mode Passif

 • Conditionnel Présent et Passé

 • Subjonctif

 • Différents types de phrases

 • Proposition relative

 • Subordination. Proposition subordonné de temps, de cause, de succession, de but

Лексика

Абітурієнти повинні використовувати в усній і писемній комунікації багатозначні словам, синонімам, антонімам. Володіти лексикою в обсязі 2000 ЛО.

Аудіювання

Абітурієнти повинні розуміти основний зміст пред’явлених в нормальному темпі невеликих за обсягом текстів, основний зміст стандартного мовлення у межах вивченої тематики .

Письмо

Абітурієнти повинні володіти графікою букв та типових для французької мови буквосполучень, їх співвідношенням зі звуками та звукосполученням даної мови, орфографічно правильним письмом, вмінням правильно користуватися графічним кодом для письмової фіксації мовлення. Писати повідомлення на запропоновану тему, обгрунтовуючи власні думки, заповнювати анкету, писати лист, складати план переказу тексту, робити нотатки.

Читання

Абітурієнти повинні володіти володіти технікою читання, різними формами читання (читання про себе та вголос) та різними видами читання (ознайомлювальне, вивчаюче, вибіркове/переглядове читання). Вміти читати автентичні тексти, аналізувати їх, находити необхідну інформацію, робити висновки з використанням, при необхідності, словника.

Література


Основна:

1. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 1.

2. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 2.

3. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 3.

 1. Elodie Heu, Jean-Jacques Malibat: “Edito”.

 2. Françoise Tauzer-Sabatelli: “ DALF”.

 3. Попова І.М. Казакова Ж.А. “Граматика французької мови”.

 4. Попова І.Н. Казакова Ж. А. “Французька мова”,2003.

 5. Костюк О.Л. Français DELF, 2005.

 6. Ковальчук І.В. Новоселецька С.В. “Pour parler francais” (тексти для домашнього читання).

Рекомендована:

1. Jасky Girardet: “Le nouveau sans frontiers 1” CLE International.

2. Jасky Girardet: “Le nouveau sans frontiers 2” CLE International.

3. Français niveau intermédiaire DELF , Київ, 2004

4. Yasmina Berchiche : “Cours de la Sorbonne” CLE International.

5. Очерет Ю.В. “Підручник з французької мови”, Київ, 2001

6. Новоселецька С.В. Ковальчук І.В. „Ізоморфні та аломорфні особливості французької та англійської мов”.

8. Крючков Г.Г. “Прискорений курс французької мови”.

9. Словники французької мови.

10. Драненко Г.Ф. Français DALF, 2005

11. Le Robert micro, Paris ,1998.

Схожі:

Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування для зарахування на навчання за окр «спеціаліст» зі спеціальності 03060104
Гсво мон „ Освітньо-кваліфікаційна характеристика бакалавра з напряму „Менеджмент”, з використанням загальнодержавних методів комплексної...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування при прийомі на навчання за окр «магістр» спеціальності 18010016 «Бізнес-адміністрування» галузі знань "Специфічні категорії"
Фахові вступні випробування при прийомі на навчання за окр «магістр» зі спеціальності 18010016 «Бізнес-адміністрування» проводяться...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування при прийомі на навчання за окр «магістр» спеціальності 18010016 «Бізнес-адміністрування» галузі знань "Специфічні категорії"
Фахові вступні випробування при прийомі на навчання за окр «магістр» зі спеціальності 18010016 «Бізнес-адміністрування» проводяться...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування при прийомі на навчання за окр «спеціаліст» та «магістр» спеціальності 7(8). 18010010 «Якість, стандартизація та сертифікація»
...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності 03010201 Психологія Загальна психологія
Еволюція сучасної психології. Історичні основи психології. Сучасні психологічні підходи
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за опп підготовки магістра зі спеціальності 04010603 "Екологічна безпека" на основі окр «Спеціаліст»
Опп підготовки магістра зі спеціальності 04010603 – “Екологічна безпека” на основі окр «Спеціаліст»
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за опп підготовки магістра зі спеціальності 04010603 "Екологічна безпека" на основі окр «Бакалавр»
Опп підготовки магістра зі спеціальності 04010603 – “Екологічна безпека” на основі окр «Бакалавр»
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconМ.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування зі спеціальності
Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра з базової освіти
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст», «магістр»
Програма фахового вступного випробування розроблена на підставі освітньо-професійних програм (опп) підготовки спеціаліста та магістра...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconПрограма  фахового вступного  випробування на навчання за  окр магістра  зі спеціальності
Загальна  мета володіння німецької мовою є комплексною, вона, поруч із забезпеченням наступності у викладанні німецької мови включає...
Програма фахового вступного випробування на навчання за окр магістра зі спеціальності iconМ.І. Звєряков „ ” лютого 2013 р. Програма фахового вступного випробування зі спеціальності 03051003 „Експертиза товарів та послуг”
Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра з базової освіти
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи