Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу icon

Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу
Скачати 29.47 Kb.
НазваІнструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу
Дата09.12.2012
Розмір29.47 Kb.
ТипДокументи

Інструкція по використанню сервісу NetStorage


Призначення сервісу.


Кожен користувач комп'ютерної мережі НУ “Львівська політехніка”, який володіє логіном і паролем має в своєму розпорядженні 75 Мб вільного місця на дисковому масиві університету. Доступ до дискового масиву здійснюється через Novell Client, або через веб-сервіс NetStorage. Доступ до файлів можливий як з внутьрішньої мережі університету так і через інтернет. Основною вимогою для доступу до сервісу NetStorage є швидкий канал підключення до Інтернет.


Доступ до NetStorage


Для доступу до файлів необхідно в веб-броузері відкрити сторінку :

https://netstorage.lp.edu.ua

З’явиться наступне вікно:

В
ньому треба натиснути на надпис Я знаю на що йду. Далі з’явиться кнопка Додати виняток, на яку треба натиснути. З’явиться діалог Додати виняток безпеки. В ньому натискаємо кнопку отримати сертифікат і кнопку Затвердити виняток безпеки.

В наступному вікні треба ввести логін і пароль.

Л
огін і пароль можна отримати в адміністратора інституту. Список сисадмінів інститутів можна переглянути в додатку.


Зауваження : В комп'ютерній мережі НУ “Львівська політехніка” діє система єдиного логіну і паролю. З використанням логіну і паролю до сервісу NetStorage можна зайти на будь який корпоративний сервіс і навпаки, з паролем до будь якого сервісу можна зайти на NetStorage.


Зауваження: Якщо ви використовуєте публічні комп'ютери то ніколи не зберігайте паролі і логіни в броузері. Після закінчення роботи з сервісом з нього обов'язково необхідно коректно вийти. Якщо цього не зробити наступний користувач зможе отримати доступ до ваших файлів.


Після того як ви успішно залогувалися з лівої сторони у вас з'являться доступні ресурси.

Один з них називається Home@LP-TREE. Це ваш домашній каталог в якому ви можете зберігати свої файли.

Інший shared — призначений для спільних для всіх студентів файлів. Ви не маєте право запису в цей каталог. Файли з нього доступні лише для читання.


^ Відсилання файлів


Для того щоб відіслати файл на диск необхідно у правій частині екрану у меню Файл обрати пункт Отправить.

Після цього з’явиться діалог відправки файлів, в якому треба обрати файл, який ви хочете відправити і натиснути кнопку Отправить. Після цього почнеться відправка файлу. Коли файл буде відправлено повністю діалог автоматично закриється. Якщо вам не вдалося завантажити файл перевірте чи не вичерпалося вільне місце на диску ( за замовчуванням 75 Мб). Якщо треба завантажити більше одного файлу необхідно натиснути + після кнопки Вибрать у діалозі відправки файлів.

Я
кщо ж кількість файлів надто велика то рекомендується зробити з них архів.


Зауваження: якщо файл або шлях до нього містить наступні символи : \ / : * ? " '' < > | , вони будуть вилучені з назви і коректність роботи системи не гарантована.


Зауваження: Якщо ви не бачите діалог відправки файлів, то переконайтеся, що у вашому броузері відключено блокування виринаючих вікон.


^ Видалення файлу


Щоб видалити файл необхідно спочатку його відмітити(можна відмітити одразу декілька файлів).

Потім обираємо меню файл → Удалить

^ Скачування файлу


Щоб скачати обраний вами файл достатньо двічі клікнути на ньому.

Зауваження: інколи скачування файлів блокують політики безпеки вашого броузера. Тому при скачуванні файлу буває необхідно дозволити ці дії клікнувши по виринаючому вікні

Ц
і ж дії можна провести наступним способом. Відмічаємо файли і в меню Файл обираємо пункт Загрузить. Якщо відмічено декілька файлів то вони будуть скомпресовані в один архів.

Створення папок


Якщо вам необхідно створити папку, то обираємо пункт Новая папка в меню Файл і вводимо назву папки. Використання символів \ / : * ? " '' < > | небажане.


Вихід з системи
Щоб вийти з системи необхідно натисну іконку у верхній частині екрану. Пам'ятайте: після завершення роботи в системі обов'язково треба вилуговуватися, а не просто закривати сторінку.

Схожі:

Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconІнструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу
Доступ до дискового масиву здійснюється через Novell Client, або через веб-сервіс NetStorage. Доступ до файлів можливий як з внутьрішньої...
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconАнотація наукової роботи під шифром: «Автосервіс» Актуальність
Стоа, а також зі зміни и концепції надання послуг сервісу, яка б враховувала потреби споживача. Тому пошук нових моделей організації...
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconМіністерство освіти І науки україни харківська національна академія міського господарства, тестові завдання з англійської мови для студентів 1-2 курсів спеціалізації «Менеджмент готельного, курортного І туристського сервісу»
«Менеджмент готельного, курортного І туристського сервісу» І спеціальностей 050402 «Готельне господарство», 050401 «Туризм»
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconІнструкція користувача сервісу електронного листування
Доступ до електронної поштової скриньки може виконуватися за допомогою будь-якого браузера, включаючи Internet Explorer, Mozilla...
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу icon«бухгалтерський облік»
«Менеджмент готельно-курортного туристського сервісу», «Менеджмент організацій міського господарства»
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconМ. М. Поколодна опорний конспект
«Менеджмент організацій» спеціалізації «Менеджмент готельного курортного І туристського сервісу» І 050400 – «Туризм»
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconМіністерство освіти І науки України Запорізький національний технічний університет
Шляхи розвитку регіональної економіки в галузях І виробництвах реального сектору, інфраструктури та сервісу
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconПитання семестрового екзамену з дисципліни “Техніко-технологічне проектування”
Зміст та послідовність виконання проектних та перевірочних розрахунків основних елементів пристроїв для технічного сервісу машин
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconВ.І. Абєлєшов Методичні вказівки
Менеджмент" спеціальності "Менеджмент організацій" спеціалізації "Менеджмент готельного, курортного І туристського сервісу"
Інструкція по використанню сервісу NetStorage Призначення сервісу iconРобоча програма навчальної дисципліни
Менеджмент готельного, курортного І туристського сервісу”, 0502 – «Менеджмент», спеціальності 050200 – “Менеджмент організацій”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи