Склад редакційної колегії наукового видання icon

Склад редакційної колегії наукового видання
Скачати 54.68 Kb.
НазваСклад редакційної колегії наукового видання
Дата04.08.2013
Розмір54.68 Kb.
ТипДокументи

Науковий журнал “Вісник Астрономічної школи” видається кафедрою аерокосмічної геодезії Національного авіаційного університету, Інститутом астрономії Харківського національного університету, Національним університетом “Львівська політехніка”, Київським обласним інститутом післядипломної освіти при підтримці Української астрономічної асоціації.


Склад редакційної колегії наукового видання

Вісник Астрономічної школи”


ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР

В.Шмаров д.т.н., директор Аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету


^ ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА

О.Коноваленко д.ф.-м.н., академік НАН України, Радіоастрономічний Інститут НАН України

О.Марченко д.ф.-м.н., Національний університет "Львівська політехніка"


^ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

О.Железняк д.ф.-м.н., Національний авіаційний університет


ЧЛЕНИ РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ

В.Бурачек, д.т.н., Національний авіаційний університет

A.Відьмаченко, д.ф.-м.н., ГАО НАН України

Р.Гершберг, д.ф.-м.н., Кримська AO

B.Денисюк, д.ф.-м.н., Національний авіаційний університет

В.Захожай, д.ф.-м.н., Харківський національний університет

П.Зазуляк, д.ф.-м.н., Національний університет "Львівська політехніка"

В.Івченко, д.ф.-м.н., Київський національний університет

В.Каретніков, д.ф.-м.н., Одеський національний університет

В.Кислюк, д.ф.-м.н., Національний авіаційний університет

О.Машков, д.т.н., Національний авіаційний університет

А.Мінаков, д.ф.-м.н., Радіоастрономічний Інститут НАН України

В.Орлов, д.ф.-м.н., С.-Петербурзький державний університет

В.Харченко, д.т.н., Національний авіаційний університет

А.Чернін, д.ф.-м.н., Московський державний університет

К.Чурюмов, д.ф.-м.н., член-кор. НАН України, Київський національний університет

Ф.Яновський, д.т.н., Національний авіаційний університет


Технічний секретар журналу – Терещенко Андрій Олександрович


У журналі друкуються оглядові та оригінальні статті з астрономії, астрофізики, космічної геодезії, дистанційних аерокосмічних досліджень, геоінформатики, а також з історії та методики викладання астрономії і геодезії. Журнал є фаховим згідно постанов президії ВАК України від 14.11.2001 р. №2-05/9 та 23.02.2011 р. №1-05/2.

ISSN 1607-2855. Журнал 24.07.2000 р. зареєстровано в Міжнародному центрі періодичних видань (ISSN International Centre, м.Париж).


Правила оформлення статей у науковому журналі “Вісник Астрономічної школи”


Рукопис подається в двох примірниках російською, українською або англійською мовою. До рукопису варто додати направлення наукової установи, у якій виконана робота, підписане керівником. Перший примірник рукопису повинен бути підписаний всіма авторами. Варто зазначити повні імена всіх авторів, телефон, e-mail, адресу, за якою редакція може вести листування.

Максимальний обсяг статті для запрошених лекторів – 16 стор., для інших авторів – 8 стор. (формат А4, ~30 рядків на сторінці, ~65 знаків у рядку), включаючи резюме, список літератури, таблиці і рисунки; кількість рисунків – не більше, як один на 3 сторінки тексту.

Послідовність розташування матеріалу в статті повинна бути такою: номер УДК; назва статті; ініціали та прізвища авторів, позначені цифровими індексами, нижче – відповідний список установ та їхніх повних адрес; резюме російською, українською та англійською мовами; ключові слова російською та англійською мовами; текст; список літератури; таблиці; рисунки; підписи до рисунків подати на окремих сторінках наприкінці статті. Таблиці і рисунки повинні мати порядкові номери.

Формули і літерні позначення набираються в звичайному стилі: змінні – курсивом; вектори і матриці – напівжирним прямим шрифтом; основні функції – прямим шрифтом.

Список літератури нумерується в алфавітно-хронологічному порядку по прізвищах авторів (спочатку кирилічний алфавіт, потім – латинський). Прізвище редактора книги (при відсутності прізвищ авторів на титульній сторінці) розміщуються після заголовка; у списку літератури такі видання розташовуються за алфавітом заголовка. Якщо стаття написана п'ятьма і більше авторами, вказуються тільки перші три, після чого ставиться “та ін.” (“et al.”). Бібліографічний опис повинен відповідати титульній сторінці видання і робиться мовою оригіналу. Для статей обов'язково вказуються назва видання, рік, том, номер, початкова і кінцева сторінки; для монографій – повна назва, місце видання (місто), видавництво, рік видання, загальна кількість сторінок. Назви видань скорочуються стандартно відповідно до правил, що приймались у виданнях ВІНIТІ. У тексті посилання дається порядковим номером у квадратних дужках (наприклад, [2]). Посилання на неопубліковані роботи не допускаються. При виборі одиниць фізичних величин бажано дотримуватися СІ.

Паралельно необхідно надіслати електронною поштою статтю в форматі LaTeX або Microsoft Word. При оформленні статті в LaTeX слід використовувати стандартний клас article та уникати використання нестандартних пакетів. Рисунки подаються у вигляді окремих файлів у форматі .eps або в одному з популярних растрових форматів. Рисунки повинні бути якісними чорно-білими або в градаціях сірого зображеннями; розмір рисунків 80–160 мм; по можливості слід якнайменше використовувати відскановані зображення. Рекомендується пересилати статтю у вигляді архіву.

Рукописи, оформлені без врахування перерахованих правил, не розглядаються. Статті, прорецензовані докторами наук, повернуті автору для виправлення і не отримані редакцією протягом трьох місяців, вважаються відхиленими.

Автори можуть придбати в редколегії журналу необхідну кількість примірників відповідно до своєї заявки.


Контактна інформація:


03058 м.Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, кафедра аерокосмічної геодезії, корпус

3, ауд 524.


Тел. (044) 406-79-95


E-mail: oleg_zheleznyak@yahoo.com, ter_andrew@yahoo.com

Схожі:

Склад редакційної колегії наукового видання iconСклад редакційної колегії наукового видання
Національного авіаційного університету, Інститутом астрономії Харківського національного університету, Національним університетом...
Склад редакційної колегії наукового видання iconСклад методично-редакційної ради національного авіаційного університету
Видавничого центру Відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій, секретар ради
Склад редакційної колегії наукового видання iconСклад методично-редакційної ради національного авіаційного університету
Видавничого центру Відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій, секретар ради
Склад редакційної колегії наукового видання iconПовідомлення редакційної колегії про прийняття статті до друку автори здійснюють оплату публікації 35 грн за 1 стор поштовим переказом за адресою: 03150 мсп, Київ-150, вул. Велика Васильківська, 73 Київський національний
...
Склад редакційної колегії наукового видання iconРішення вченої ради щодо присвоєння вченого звання професора І доцента приймається таємним голосуванням. Засідання вченої ради вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів.
Мон. Для розгляду атестаційних справ наукових І науково-педагогічних працівників у мон утворюється атестаційна колегія. Головою атестаційної...
Склад редакційної колегії наукового видання iconВитяг з протоколу засідання Ради факультету про доцільність публікації статті у виданнях кту
Рецензія за підписом експерта за напрямком статті зі складу членів редакційної колегії видань кту з висновком про доцільність публікації...
Склад редакційної колегії наукового видання iconГолова редакційної колегії: С. А. Копилов – доктор історичних наук, професор, в о. ректора Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Відповідальний редактор
Рекомендовано до друку бібліотечною радою Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
Склад редакційної колегії наукового видання iconПро видання наукового журналу
«Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» та виконання ухвали Вченої ради Національного університету...
Склад редакційної колегії наукового видання iconСклад учасників студентського наукового гуртка «фінансова думка»
Координатор по зв’язках з громадськістю / редактор інтернет-сторінки на сайті факультету
Склад редакційної колегії наукового видання iconІнформація про співавторів за зазначеною вище схемою
Що подаються до електронного наукового фахового видання «часопис національного університету «острозька академія». Серія «право»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи