Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів icon

Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів
НазваТема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів
Сторінка1/12
Дата14.09.2012
Розмір0.95 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
1. /Лаборатоние_работи/Лабораторн_работи_ч1.doc
2. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 1_Visual_C.doc
3. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 1_укр.doc
4. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 2_Visual_C.doc
5. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 2_укр.doc
6. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 3_Visual_C.doc
7. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 3_укр.doc
8. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 4_Visual_C.doc
9. /Лаборатоние_работи/Лабораторные_ч2/Лаб 4_укр.doc
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів
Тема: Створення найпростішої програми в середовищі Visual C++
Тема: Створення найпростішої програми в середовищі Visual C++
Тема: Створення проекту програми
Тема: Створення проекту програми
Тема: Розробка діалогової панелі й зв'язування елементів керування з подіями
Тема: Розробка діалогової панелі й зв'язування елементів керування з подіями
Тема: Проектування меню в середовищі Visual C++
Тема: Проектування меню в середовищі Visual C++

Лабораторна робота №1


Тема: Розробка алгоритмів і Сі-програм обробки одномірних і двовимірних динамічних масивів

Мета: Засвоїти прийоми обробки одномірних і двовимірних динамічних масивів і набути навиків розробки Сі-програм для обробки динамічних масивів за допомогою методів структурного програмування

Порядок виконання роботи


 1. Ознайомитися з теоретичними відомостями.

 2. Розробити схему алгоритму, метод, що працює в режимі простого меню, для обробки одномірного динамічного масиву відповідно до завдання 1 по варіантах, і тести, що підтверджують правильність роботи програми.

 3. Розробити алгоритм, схему алгоритму, метод, що працює в режимі простого меню, для обробки двовимірного динамічного масиву відповідно до завдання 2 по варіантах, і тести, що підтверджують правильність роботи програми.

 4. Розробити алгоритм, схему алгоритму, метод (функцію) для обробки динамічного масиву, метод, що буде використовувати створену функцію відповідно до завдання 3, і тести, що підтверджують правильність роботи програми.

 5. Основна частина головної програми роботи з динамічними масивами (не враховуючи меню, а лише виклики функцій обробки масивів) не повинна перевищувати 5-6 стрічок.

 6. Скласти звіт за результатами лабораторної роботи.

 7. Зробити висновки.

Завдання 1

 1. Розробити метод для виводу на екран усіх позитивних елементів динамічного масиву і їх суми і кількості.

 2. Розробити метод для виводу на екран усіх негативних елементів динамічного масиву і їх суми і кількості.

 3. Розробити метод для виводу на екран кількості нульових елементів одномірного динамічного масиву і їх порядкових номерів.

 4. Розробити метод для виводу на екран суми першої і другої половини динамічного масиву і кількості позитивних елементів у кожній.

 5. Розробити метод для виводу на екран середнього і дисперсії даного одномірного динамічного масиву.

 6. Розробити метод для виводу на екран вихідного динамічного масиву й упорядкованого по зростанню методом пухирця.

 7. Розробити метод для виводу на екран вихідного динамічного масиву й упорядкувати його за спаданням методом пухирця.

 8. Розробити метод для виводу на екран мінімального і максимального елементів динамічного масиву і їх порядкових номерів.

 9. Розробити метод для виводу на екран вихідного динамічного масиву, перетвореного таким чином, що максимальний елемент став першим елементом, а мінімальний – останнім.

Розробити метод для виводу на екран вихідного динамічного масиву, перетвореного таким чином, що максимальний елемент став останнім, а мінімальний – першим..

Розробити метод для виводу на екран вихідного динамічного масиву, перетвореного таким чином, що спочатку динамічного масиву розташовуються упорядковані за зростанням позитивні елементи.

Завдання 2

Розробити метод для виводу на екран усіх позитивних елементів кожного рядка двовимірного динамічного масиву і їх порядкових номерів.

Розробити метод для виводу на екран усіх негативних елементів кожного рядка двовимірного динамічного масиву і їх порядкові номера.

Розробити метод для виводу на екран усіх позитивних елементів кожного стовпця даного двовимірного динамічного масиву і їх порядкові номера.

Розробити метод для виводу на екран усіх негативних елементів кожного стовпця даного двовимірного динамічного масиву і порядкові номера.

Розробити метод для виводу на екран суми і кількості всіх позитивних елементів кожного рядка даного двовимірного динамічного масиву.

Розробити метод для виводу на екран суми усіх негативних елементів кожного рядка даного двовимірного динамічного масиву і їх кількості в кожнім рядку.

Розробити метод для виводу на екран середнього арифметичного всіх позитивних елементів кожного стовпця даного двовимірного динамічного масиву.

Розробити метод для виводу на екран середнього арифметичного всіх негативних елементів кожного стовпця даного двовимірного динамічного масиву.

Розробити метод для виводу на екран суми усіх позитивних елементів верхньої і нижньої трикутних матриць даного двовимірного динамічного масиву і їхньої кількості в кожній.

Розробити метод для виводу на екран суми усіх негативних елементів верхньої і нижньої трикутних матриць даного двовимірного динамічного масиву і їх кількості в кожній.

Розробити метод для виводу на екран вихідного двовимірного динамічного масиву, перетвореного таким чином, що кожен стовпець матриці упорядкований за зростанням методом пухирця.

Завдання 3

Розробити метод (функцію) визначення члена кратного 5 і метод, що використовує цю функцію для визначення кількості і суми елементів даного одномірного динамічного масиву, кратних 5.

Розробити метод (функцію) визначення члена кратного 7 і метод, що використовує цю функцію для визначення кількості і суми елементів даного одномірного динамічного масиву, кратних 7.

Розробити метод (функцію) визначення члена кратного 9 і метод, що використовує цю функцію для визначення кількості і суми елементів даного одномірного динамічного масиву, кратних 9.

Розробити метод (функцію) визначення члена кратного 11 і метод, що використовує цю функцію для визначення кількості і суми елементів даного одномірного динамічного масиву, кратних 11.

Розробити метод (функцію) визначення члена кратного 12 і метод, що використовує цю функцію для визначення кількості і суми елементів даного одномірного динамічного масиву, кратних 12.

Розробити метод (функцію) визначення кубічного кореня з заданого члена і метод, що використовує цю функцію для перетворення кожного елемента даного одномірного динамічного масиву.

Розробити метод (функцію) визначення квадратного кореня з заданого члена і метод, що використовує цю функцію для перетворення кожного парного елемента одномірного динамічного масиву.

Розробити метод (функцію) визначення а3 для заданого члена а, і метод, що використовує цю функцію для перетворення кожного елемента заданого одномірного динамічного масиву.

Розробити метод (функцію) визначення а2 для заданого члена, а і метод, що використовує цю функцію для перетворення кожного елемента заданого одномірного динамічного масиву.

Розробити метод (функцію) визначення парного члена і метод, що використовує цю функцію для визначення суми, кількості і середнього арифметичного всіх парних елементів динамічного масиву.

Розробити метод (функцію) визначення непарного члена і метод, що використовує цю функцію для формування нового динамічного масиву, що містить тільки парні елементи вихідного одномірного динамічного масиву.


Теоретичні відомості

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

Схожі:

Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconЛекція 4 Багатовимірні масиви Оголошення багатовимірних масивів Доступ до елементів Базові операції обробки двовимірних масивів
Проте для багатьох структур ( Наприклад, результати матчів футбольного чемпіонату) найзручніше подавати дані у вигляді квадратної...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconТ.І. Матченко, канд техн наук А. В. Зубець О. I. Яворська
Для визначення надійності та тривалості експлуатації виробів із конструкційних матеріалів необхідна розробка алгоритмів І на їх основі...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconРеферат метою даної магістерської роботи являється розробка приладу, а також програмного забезпечення для проведення автоматизованих досліджень уф обробки епоксикомпозицій,
Уф обробки епоксикомпозицій, а також розробка технології формування та вивчення основних закономірностей виготовлення високонапов­нених...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconЛабораторна робота №6 Тема: Автоматизація оцінювання алгоритмів функціонування систем «людина-машина»
Мета: Набуття практичних навичок оцінювання алгоритмів діяльності людини-оператора програмним комплексом «Оцінка аф. Ms excel» з...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconДипломна робота бакалавр на тему: проектування та розробка динамічних сайтів на основі систем управління контентом

Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconВідомості про
Розробка методики квантитативного планування, алгоритмів функціонування І програмного забезпечення
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconCorel Draw и Microsoft Paint
Ця технологія дозволяє автоматично підтримувати зв'язок з файлами в форматах інших програм. При цьому для обробки даних, створених...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconCorel Draw и Microsoft Paint
Ця технологія дозволяє автоматично підтримувати зв'язок з файлами в форматах інших програм. При цьому для обробки даних, створених...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconІнформаційна картка про інноваційну розробку
Мета розробки. Створення системи алгоритмів для забезпечення повного аналізу, обробки графів та розв’язання економічних задач на...
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconТема : ацп порозрядного врівноваження з ваговою надлишковістю з компенсацією динамічних похибок II роду
Тема: ацп порозрядного врівноваження з ваговою надлишковістю з компенсацією динамічних похибок II роду
Тема: Розробка алгоритмів І Сі-програм обробки одномірних І двовимірних динамічних масивів iconКлючове слово для тематичного покажчика. Комп’ютерна програма
Мета розробки. Створення системи алгоритмів для забезпечення повного аналізу, обробки графів та розв’язання економічних задач на...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи