Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон icon

Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються "Сторони", діючи в рамках національного закон
Скачати 45.67 Kb.
НазваКабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються "Сторони", діючи в рамках національного закон
Дата14.09.2012
Розмір45.67 Kb.
ТипЗакон

УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Вищим Народним Комітетом Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені


ДАТА ПІДПИСАННЯ: 30.06.2003 р.
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 28.07.2004 р.

Кабінет Міністрів України і Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються "Сторони", 

діючи в рамках національного законодавства держав Сторін;

бажаючи розвивати двосторонні відносини в галузі освіти і науки;

прагнучи до встановлення норм взаємного визнання документів про освіту і наукові ступені,

домовились про таке:
Стаття 1

Ця Угода розповсюджується на документи державного зразка про освіту та наукові ступені, що видаються в Україні і Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії.
Стаття 2

Свідоцтва про закінчення базової середньої освіти, видані в Україні, та про закінчення базової освіти, видані у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії після 9 років навчання, взаємно визнаються і дають право їх власникам на навчання на наступному рівні у навчальних закладах держав Сторін.
Стаття 3

Атестат про повну загальну середню освіту, виданий в Україні після 9 + 2 років навчання та 9 + 3 років навчання у майбутньому, і атестат про закінчення середньої освіти у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії після 9 + 3 років навчання або 9 + 4 років навчання у майбутньому, взаємно визнаються і дають право їх власникам вступати до вищих навчальних закладів держав Сторін.
Стаття 4

Диплом про професійно-технічну освіту, виданий в Україні після 9 + 4 років навчання і диплом про середню технічну освіту, виданий у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії після 9 + 3 або 9 + 4 років навчання, визнаються рівноцінними.
Стаття 5

Дипломи молодшого спеціаліста, видані вищими навчальними закладами України після 11 + 3 років навчання і дипломи, видані вищими технічними інститутами Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії після 12 + 4 років навчання, взаємно визнаються і дають право їх власникам здобувати освіту на наступному рівні.
Стаття 6

Дипломи "бакалавра", видані вищими навчальними закладами України після 11 + 4 років навчання та 12 + 4 років навчання у майбутньому і дипломи "сертифікат про спеціалізацію", видані університетами Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії після 12 + 4 років навчання або 13 + 4 років навчання у майбутньому, взаємно визнаються і дають право їх власникам на працевлаштування та продовження навчання на наступних рівнях у навчальних закладах держав Сторін відповідно до чинного законодавства держав Сторін.
Стаття 7

Дипломи "спеціаліста" і "магістра", видані вищими навчальними закладами України після 11 + 5 або 11 + 6 років навчання та 12 + 5 і 12 + 6 років навчання у майбутньому, і дипломи "сертифікат про спеціалізацію", видані університетами Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії після 12 + 5 років навчання або 13 + 5 років навчання у майбутньому, взаємно визнаються і дають право їх власникам на працевлаштування та продовження навчання на наступних рівнях у навчальних закладах держав Сторін відповідно до чинного законодавства держав Сторін.

Дипломи "магістра" і "спеціаліста", видані в Україні вищими навчальними закладами медичного профілю після 11 + 6 років навчання або 12 + 6 років навчання у майбутньому, і дипломи "сертифікат про спеціалізацію", видані медичними факультетами університетів Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії після 12 + 6 років навчання або 13 + 5 років навчання у майбутньому, взаємно визнаються за умови подальшого навчання в інтернатурі терміном 1 рік.

Навчання в інтернатурі є обов'язковим в державах Сторін для подальшого працевлаштування та продовження навчання на наступному рівні.
Стаття 8

Дипломи кандидата наук, видані Вищою атестаційною комісією України, і вищі дипломи про присудження I-го наукового ступеню, видані університетами Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, взаємно визнаються відповідними. Їх еквівалентність встановлюється відповідно до чинного законодавства держав Сторін і дає право на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Дипломи про 2-річну медичну спеціалізацію взаємно визнаються компетентними органами в Україні та Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії і дають право на працевлаштування в державах Сторін.
Стаття 9

Дипломи про присудження наукового ступеня "доктор наук", видані Вищою атестаційною комісією України, і дипломи про найвищий науковий ступінь, видані університетами Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, взаємно визнаються відповідними. Їх еквівалентність встановлюється відповідно до чинного законодавства держав Сторін.

Дипломи про 4 - 5-річну медичну спеціалізацію взаємно визнаються компетентними органами в Україні та Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії і дають право на працевлаштування в державах Сторін.
Стаття 10

З метою виконання положень цієї Угоди Сторони обмінюватимуться інформацію про процедуру визнання документів про освіту і наукові ступені, а також своєчасно обмінюватимуться інформацією про зміни в їх системах освіти, назвах та критеріях видачі згаданих вище документів.
Стаття 11

За взаємною згодою Сторін до цієї Угоди можуть вноситися зміни та доповнення, що оформлюються окремими протоколами і становитимуть невід'ємну частину цієї Угоди.
Стаття 12

Сторони створять комісію експертів для вирішення спірних питань, що можуть виникати після укладення цієї Угоди. Про склад спільної комісії Сторони інформуватимуть одна одну дипломатичними каналами.

Комісія експертів збиратиметься в разі необхідності на прохання однієї із Сторін. Місце та час засідань узгоджуватимуться дипломатичними каналами.
Стаття 13

Ця Угода укладається на невизначений термін і набуває чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення Сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності цією Угодою.

Кожна із Сторін може припинити дію цієї Угоди шляхом направлення письмового повідомлення іншій Стороні про свій намір припинити дію цієї Угоди. У такому випадку ця Угода припиняє свою дію через 12 місяців після отримання відповідного повідомлення іншою Стороною.

У разі припинення дії цієї Угоди її положення продовжуватимуть застосовуватись до згаданих у попередніх статтях документів, виданих до припинення її дії, і до документів тих осіб, які прибули на навчання до однієї з держав Сторін до припинення дії цієї Угоди.

Вчинено в м. Тріполі "30" червня 2003 року у двох примірниках, кожний українською та арабською мовою, при цьому обидва тексти є автентичними.

 

За Кабінет Міністрів
України 

За Вищий Народний Комітет
Великої Соціалістичної Народної
Лівійської Арабської Джамагирії 

Схожі:

Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconУгода між кабінетом міністрів україни та урядом республіки молдова про взаємне визнання І еквівалентність документів про освіту І вчені звання
Кабінет Міністрів України І уряд Республіки Молдова, що надалі іменуються "Сторони"
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconКабінет Міністрів України І Уряд Республіки Білорусь, далі Сторони
Сторони визнають на територіях своїх держав документи державного зразка про присудження наукових ступенів, що видаються відповідними...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconЗ однієї сторони (надалі Замовник) та Державний вищий навчальний заклад „Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського”
Державний вищий навчальний заклад „Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського” в особі ректора університету,...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconЗ однієї сторони (надалі Замовник) та Державний вищий навчальний заклад „Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського”
Державний вищий навчальний заклад „Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського” в особі ректора університету,...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconДоговір №6072204-е про платні освітні послуги
Окр "бакалавр" за напрямом підготовки "Радіотехніка" (надалі Замовник), з однієї сторони, І національний університет “Львівська політехніка”...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconДоговір №6072204-е про платні освітні послуги
Окр "бакалавр" за напрямом підготовки "Радіотехніка" (надалі Замовник), з однієї сторони, І національний університет “Львівська політехніка”...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconМеморандум про взаєморозуміння між Сумським державним університетОМ
Суми, вул. Римського-Корсакова, 2 (надалі – “СумДУ”) та товариство з обмеженою відповідальністю «Майкрософт Україна», що знаходиться...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconМ. ЛьвівДоговір № “ ” 20 р про освітні послуги дп нек «Укренерго»
Замовник), з одної сторони, І національний університет “Львівська політехніка” (надалі Виконавець) в особі ректора Бобала Юрія Ярославовича,...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconЗакон України "Про внесення змін до закону України" "Про вищу освіту" щодо питань студентського самоврядування // Освіта України. 2010. №26 січня. С. 2
Деякі питання надання вищим навчальним закладам статусу самоврядного (автономного) дослідницького національного університету: постанова...
Кабінет Міністрів України І Вищий Народний Комітет Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, що надалі іменуються \"Сторони\", діючи в рамках національного закон iconУгода № про виробничо-комерційну діяльність, надання послуг, виконання робіт
Львівська політехніка”, в особі проректора Піха З. Г.,який діє на підставі Статуту, надалі Виконавець, з однієї сторони, та ( назва...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи