Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія icon

Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія
Скачати 217.81 Kb.
НазваЗвіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія
Дата08.10.2012
Розмір217.81 Kb.
ТипЗвіт

Шановні колеги!

Уже давно стало доброю традицією напередодні нового навчального року збиратися викладачам університету на нараду й окреслювати ті основні завдання, які стоять перед нами в найближчій і віддаленій перспективі.

Я не робитиму звіту про виконану роботу, бо такий досить детальний звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році.

Вступна кампанія. Щойно завершилася вступна кампанія. У цьому році ми мали певні особливості в зарахуванні абітурієнтів до університету порівняно з минулим та позаминулим роками.

Зарахування здійснювалося за результатами незалежного зовнішнього оцінювання з трьох, а не двох, як раніше, предметів, а також у цьому році брався до уваги середній бал атестату. Знову окремі категорії вступників, яких було не багато, мали змогу складати вступні випробовування в університеті. Порівняно з минулим роком до Умов прийому, а відповідно, і до Правил прийому були внесені корективи. Головне, що терміни прийому документів були дуже короткі – два тижні, а це викликало в перші дні певний ажіотаж. Ми вносили корективи в нашу роботу: збільшували кількість комп’ютерів, які були задіяні в прийомі документів, поліпшували умови для перебування в чергах тощо. До нас було подано понад 18 тисяч заяв, що на дві тисячі менше, ніж торік. У цьому році ми мали обмеження: абітурієнт мав право подавати документи в 5 ВНЗ, а в кожному ВНЗ – не більше як на 3 напрями.

На сьогодні ми заповнили всі місця державного замовлення з доведених нам Міністерством.

Таблиця 1 демонструє динаміку прийому на бакалаврський рівень за попередні два роки і за 2010 рік.

Таблиця 1
Денна

(бюджет)

Денна

(платна)

Заочна

(бюджет)

Заочна

(платна)

Всього

2008

1410

1453

181

1323

4367

2009

1311

1491

126

1434

4362

2010

1317

1210

140

1047

3714

На 5-й курс здійснюється набір за ОКР «Спеціаліст» і «Магістр». У таблицях 2 і 3 наведено відповідні дані.

Таблиця 2 (спеціаліст)
Денна

(бюджет)

Денна

(платна)

Заочна

(бюджет)

Заочна

(платна)

Всього

2008

720

241

163

1556

2680

2009

685

368

142

1588

2783

2010

688

405

148

1649

2890

Таблиця 3 (магістр)
Денна

(бюджет)

Денна

(платна)

Заочна

(бюджет)

Заочна

(платна)

Всього

2008

405

280

52

420

1157

2009

417

389

73

475

1353

2010

467

298

76

425

1266

Отже, ми зарахували на всі форми навчання і за всіма рівнями навчання 7 870 студентів, що майже на 630 осіб менше, ніж минулого року. Зараз кафедри перераховують обсяги навантаження, далі буде зроблено перерахунок ставок, але вже видно, що їх буде менше, ніж було. Прошу завідуючих кафедрами, деканів дуже уважно підходити до скорочення. При цьому потрібно максимально зберегти якість викладацького складу, водночас дбати про зменшення середнього віку викладачів. Ця задача багато параметрична, і саме так прошу її розглядати.

Торік ми зробили певні висновки із досвіду вступної кампанії. Зараз їх можемо тільки підтвердити:

1. Зовнішнє тестування – це принципово правильний шлях.

2. Ця система дозволяє відібрати справді кращих абітурієнтів, а найкращих із них – на місця державного замовлення.

Найбільші проблеми цьогорічної вступної кампанії, судячи із нашого досвіду та з даних засобів масової інформації, – це надто короткий термін подання документів. До цього додалася ще й немилосердна спека, яка дуже дошкуляла людям у довгих чергах. І хоча через кілька днів процес увійшов у нормальне русло, осад, як кажуть, залишився.

Була й інша проблема: практично на всі спеціальності подавали документи «фантоми», які мігрували по всій державі, подаючи заяви в різні ВНЗ, а потім зникали в невідомому напрямку. Їх було дуже багато, вони ускладнювали роботу приймальним комісіям, самі не знаючи чого вони хочуть – «фізики» чи «лірики». Де вже тут до профорієнтації чи реалізації давніх мрій.

Міністерство освіти і науки обіцяє незабаром представити умови прийому на наступний рік. Але вже зараз зрозуміло, що ми повинні активно працювати з майбутніми абітурієнтами, щоб вони могли успішно скласти тести зовнішнього оцінювання. Ми також маємо уважно стежити за кон’юнктурою на ринку освітніх послуг.

Приймальна комісія спрацювала дуже організовано. Дозвольте висловити щиру подяку відповідальному секретареві Василю Холодницькому, його заступнику Олександру Валю, групі комп’ютерного супроводу, зокрема Роману Макарчуку, деканам і всім працівникам приймальної комісії.

^ Про готовність закладу до нового навчального року. Перш за все – про кадри. Університет сьогодні – найбільша державна установа на теренах області: маємо приблизно 20 тис. студентів, майже 1300 викладачів, 2 тисячі працівників різних служб.

Результати вступної кампанії змушують нас переглянути кадрове забезпечення. Прошу завідуючих кафедрами, деканів на тих кафедрах, де ми маємо здійснювати корективи в кадровому складі, робити це дуже уважно відповідно до чинного законодавства та з урахуванням інтересів кафедри та факультету. А інтерес може бути тільки один: зміцнення колективу фаховими працездатними викладачами на конкурсній основі. Забезпечення росту кадрового потенціалу залишається актуальним і в цьому навчальному році, і буде актуальним завжди.

Отже, пріоритетним завданням університету є підвищення якості підготовки науково-педагогічних працівників – підготовка кандидатів, докторів, створення моніторингової системи обліку, оцінювання, формування й навчання резерву кадрів.

Минулого року достатньо високою була ефективність роботи аспірантури – ^ 73%. Успішно закінчили докторантуру 5 чол. Було захищено 68 кандидатських та 8 докторських дисертацій. Вже в цьому році захищено 42 кандидатських і 4 докторських дисертацій.

На даний час у нас відкрита нова спецрада на філологічному факультеті, яка прийматиме до захисту кандидатські дисертації із двох спеціальностей: українська література та теорія літератури. Загалом в університеті вже налічується 11 спецрад. На черзі відкриття докторської ради з української мови та германських мов. Сподіваємося, що це відбудеться вже в найближчому семестрі.

2010 року відкрито також у докторантуру зі спеціальності «Конструктивна географія та раціональне природокористування» на географічному факультеті та зі спеціальності «Релігієзнавство» на філософсько-теологічному факультеті.

Міністерство освіти і науки внесло певні корективи в критерії присвоєння наукових звань професорів і доцентів. Їх треба уважно вивчити й давати дорогу дійсно тим, хто за науковим і методичним рівнем задовольняє ці критерії.

Для вдосконалення професійної майстерності викладачів прошу завідуючих кафедрами, деканів регулярно, відповідно до нормативів, організовувати відкриті лекції, відвідувати заняття викладачів кафедр із подальшим обговоренням на засіданнях кафедр та на методичних радах. Колективи кафедр мають знати хто, є хто на кафедрі. Ці дані разом із даними анонімного опитування студентів, які регулярно й далі здійснюватиме соціологічна лабораторія, будуть служити вихідними даними для продовження чи непродовження контрактів.

^ Навчальний процес і методична робота

Перехід на кредитно-модульну систему навчання у нас уже дійшов до п’ятого курсу. До нього вже звикли і студенти, і викладачі. Зараз ми розпочали роботу, яку можна розглядати як перехід до нового етапу в організації навчального процесу. На даний час ми маємо вже майже 1 тис. курсів, сформованих в електронній формі. У найближчому семестрі ми повинні максимально використати можливості таких курсів як для вивчення матеріалу, так і для поточного та модульного контролю. Це значно спростить роботу викладача, звільнить його від рутинної бухгалтерії підрахунку балів і дасть можливість більше часу займатися творчою науковою та методичною роботою.

У наступних двох семестрах ми просто зобов’язані повністю завершити цей процес. До кінця цього навчального року всі курси, які читаються в університеті, мають бути переведені в електронну форму. Давайте домовимось, що ця теза не обговорюється, а береться до виконання. Це нові сучасні технології навчання і контролю знань. Навчальні курси в електронній формі мають бути розміщені в нашій внутрішній електронній мережі. Ми технічно до цього готові: маємо і мережу, і відповідне програмне забезпечення. Ця робота спочатку була розпочата як експеримент, добре себе зарекомендувала і в цьому навчальному році має бути завершена. У нас іншого шляху немає, залишиться з часом тільки вносити необхідні корективи.

В університеті й надалі систематично проводитиметься моніторинг якості та успішності знань студентів в умовах кредитно-модульної технології навчання, соціологічні опитування щодо готовності студентів і викладачів до роботи в нових умовах.

Необхідно зробити певні кроки в заміні репродуктивних підходів до процесу навчання на творчі, оскільки саме вони стимулюють формування моральних і професійних якостей особистості. Підвищення якості навчального процесу вимагає подальшого вдосконалення навчально-методичних комплексів, поповнення банку тестових завдань дисципліни, розробки й затвердження магістерських програм.

Основною оцінкою роботи науково-педагогічних кадрів, ефективності навчального процесу, критерієм діяльності навчального закладу є якісні показники знань студентів. Аналіз якості знань студентів буде здійснюватися протягом усього навчального року, і його результати доповнять матеріали папок самоакредитації. Тут головне – бути об’єктивними в оцінцюванні своєї роботи та роботи колег.

Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому буде оприлюднений проект нового закону Про вищу освіту, де все сказане вище отримає законодавчу підтримку.

^ Акредитація університету як науково-освітньої установи чекає нас у 2013 році. Як ви, очевидно, звернули увагу, в пресі з’явилася інформація про необхідність упорядкування мережі ВНЗ в Україні, в основі якого мають бути результати акредитації. Тому треба вже готуватися до цього процесу. Перші кроки зроблені: у навчально-методичному управлінні функціонує структурний підрозділ, завданням якого є підготовка матеріалів ліцензійно-акредитаційних справ. Природно, що працівники цього підрозділу можуть відпрацювати тільки формальну сторону справи, тоді як змістовна сторона залишається за кафедрами. У нас ця робота поставлена непогано, і насамперед завдяки Ігорю Михайловичу Фодчуку, роль якого на цій ділянці роботи відома. Дозвольте висловити йому також слова подяки.

^ Наукова робота. Науковці нашого університету, схоже, вже зрозуміли, що наукова публікація не є самоціллю. Публікуватися потрібно в рейтингових вітчизняних і зарубіжних виданнях – це шлях до справжнього визнання університету й зростання його авторитету. Як ви уже знаєте наш університет посів 11-те місце в рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus (таблиця 4). База даних Scopus містить понад 30 млн. реферативних записів про публікації у 17 тис. найбільш інформативних журналах 4 тис. видавництв. Наукометричний апарат Scopus забезпечує облік публікацій науковців та установ, в яких вони працюють, і статистику їх цитованості. Таблиця 4


п/п


Установа
(обліковий запис у базі даних Scopus)


^ Кількість
публікацій
у Scopus


Кількість
цитувань
у Scopus


Індекс Гірша
(h-індекс)


1.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

8186

20156

45

2.

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна

4896

14005

38

3.

Львівський національний університет імені Івана Франка

3402

10141

30

4.

Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

1936

5076

29

5.

Національний технічний університет України "Київский політехнічний інститут"

3153

4340

26

6.

Донецький національний медичний університет імені Максима Горького

822

1865

22

7.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

1333

2604

21

8.

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

1223

2274

20

9.

Ужгородський національний університет

1165

2654

19

10.

Національний університет "Львівська політехніка"

1865

2304

18

11.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

1306

2192

18

12.

Донецький національний університет

1176

1714

18


Усім зрозуміло, що ефективність наукової роботи залежить від її фінансування. Ми завжди вдячні за підтримку наукової роботи з боку рідного міністерства. Воднояас маємо бути свідомими того, що економічна криза затяглася і великої фінансової підтримки не може бути в принципі. У зв’язку з цим необхідно активніше долучатися до міжнародних проектів і грантів. У нас досить добре розвинене міжнародне співробітництво із зарубіжними університетами, крім того, в багатьох наукових напрямах ми маємо вагомі здобутки. Це є основою для розширення участі в міжнародних проектах і грантах. У нас немає іншого виходу, як освоїти цю непросту методику. Але так живе науковий світ, так мусимо жити і ми. Тим більше, що досвід написання й подання проектів у нас уже є. Потрібний ентузіазм і зусилля.

Для прикладу зазначу лише, що з румунськими колегами ми подали 6 заявок на отримання грантів у рамках різноманітних програм транскордонного співробітництва. Сподіваємося на результативність хоча б частини з них.

Останнім часом зростає кількість заявок на навчання в магістратурі та аспірантурі в нашому університеті. Але тут виникають мовні проблеми. Ще досить мало викладачів володіють англійською мовою. Думаю, що після завершення створення електронних курсів для всього університету ми ставитимемо завдання підготовки викладачів і курсів до викладання англійською мовою. Це не означає, що цю роботу не можна починати вже зараз, але через рік ми підійдемо до неї системно.

Якщо говорити про створення умов для роботи колективу університету, то не можна обійти й господарські справи.

У цьому році, як і в минулому, ми здійснили й продовжуємо виконувати чимало ремонтно-будівельних робіт на цілому ряді об’єктів.

Об’єктом № 1 залишається корпус по вул. Рівненській. Я думаю, що всім уже відомо, що запроектована його реконструкція для розміщення факультету педагогіки, психології і соціальної роботи та факультету іноземних мов. Багато чого вже зроблено. Зараз, протягом тижня-двох, сподіваюся завершимо внутрішню штукатурку й розводку системи опалення. Далі маємо прокласти зовнішні комунікації. Це забезпечить нам фронт робіт на зимовий період. Якщо добре складеться, то до 1 вересня 2011 року цей корпус площею 10 тис. квадратних метрів можна буде здати в експлуатацію.

Серйозні роботи зроблено в ІІІ корпусі: відремонтовано каналізацію, реконструйовано значну частину вентиляційної системи, повністю замінено труби опалення, утеплено горище. Проблемним залишається дах, заходи щодо його часткового ремонту виявилися малоефективними. Він потребує капітального ремонту, тільки після цього можна буде розпочати ремонт сходової клітки й коридорів і нарешті фасадів.

Здійснено капітальний ремонт приміщень першого поверху корпусу № 13 (гуртожиток аспірантів і гостьові номери). Потреба в нормальних гостьових номерах очевидна, оскільки університет має широке коло зв’язків із багатьма вітчизняними й зарубіжними партнерами, тому ми постійно відчуваємо проблему щодо розміщення учасників конференцій, голів ДЕК та гостей. До того ж поселення небезкоштовне.

Ми практично завершили програму ремонту санвузлів у корпусах і гуртожитках. У цьому році відремонтували решту санвузлів корпусу № 11, що по вулиці Поштовій. Виконано ремонт душових і санвузлів у гуртожитку № 4. Здійснено комплекс ремонтно-профілактичних заходів в архіві та прилеглих приміщеннях.

У повному обсязі виконано також роботи з підготовки котелень і мереж до опалювального сезону, майже повністю замінено вікна в 9-му корпусі, на черзі заміна котлів у котельні цього корпусу. Сподіваємося, що колеги фізики та інженери нарешті зігріються за довгих 25-30 років!

Завершено реконструкцію половини приміщення колишнього ресторану «Хілтон», де саме зараз розташований цент студентського самоврядування. У другій половині після тендерних процедур розміститься студентська їдальня, яка днями має бути введена в експлуатацію.

У даний час продовжуються роботи, які дадуть змогу суттєво поліпшити умови навчання студентів факультету фізичного виховання та здоров’я людини. Зокрема, реконструюються кілька аудиторій, санвузлів і душових, найближчими днями буде введено в експлуатацію тенісний корт, приміщення шахового і більярдного клубів, продовжуються роботи з будівництва стадіону по вул. Рівненській.

Тим, хто давно не був у бібліотеці наполегливо рекомендую відвідати верхній читальний зал. Ви будете приємно здивовані. У недалекому майбутньому так само виглядатиме і нижній зал.

Розпочато роботи з реконструкції великої оранжереї ботанічного саду. Кошторисна вартість цієї реконструкції – біля 5 млн. грн. Поки що зроблено каркас нового даху. Зараз проводяться тендерні процедури для його накриття.

Внаслідок кількарічної судової тяганини до університету відійшла будівля колишнього ЦНТЕІ, що по вул. Нагірній. Зараз там завершені ремонтні роботи, і в перспективі вона також буде задіяна для потреб університету.

Я назвав тільки основні роботи, які є дуже дорогими фінансово і організаційно. Хто хоче бачити, що робиться для поліпшення умов роботи й навчання, той може це зробити практично в кожному корпусі й гуртожитку університету.

^ Фінансовий стан університету. У першій половині 2010 року в університеті був стійкий і стабільний фінансово-економічний стан. Зокрема, регулярно і вчасно виплачувалася заробітна плата працівникам університету та стипендія студентам з урахуванням індексації. Відповідно до чинного законодавства, в 100 % обсязі виплачені доплати за наукові ступені та вчені звання викладачам і науковцям університету.

Згідно з рейтинговою оцінкою роботи викладачів, 30% викладацького складу виплачена надбавка за високі досягнення у праці за рахунок власних надходжень університету. Крім того, за рахунок власних надходжень встановлено й виплачено надбавки за складність і напруженість у роботі науково-допоміжному та адміністративно-господарському персоналу. Окремим працівникам університету встановлені й виплачені інші надбавки за виконання особливо важливої роботи та за високі досягнення в праці.

Науково-педагогічним працівникам університету надавалася й матеріальна допомога при наданні відпусток, а іншим працівникам – матеріальна допомога для поліпшення соціально-побутових умов. Виплачувалися також премії відповідно до положення про преміювання. У таблиці 5 наведена середня заробітна плата працівників університету на 01.07.2010 року.

Практично відсутня заборгованість по платі за навчання. На даний час підсумки щодо проплат ще не підведені. Не виключено, що деякі заборгованості мають місце. Найближчими днями ці проплати мають буди здійснені, інакше боржники будуть відраховані з університету.

ЮНЕСКО. Декілька слів про перебіг подій щодо внесення ансамблю будівель Резиденції до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Створена в університеті відповідна робоча група, впродовж минулого навчального року діяла дуже плідно, підготувавши номінаційне досьє, яке взяте до розгляду Центром Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

За процедурою, Центр має направити до Чернівців експертів ЮНЕСКО. Їхнє завдання – дати остаточну відповідь: відповідає номінований об’єкт і прилегла територія вимогам ЮНЕСКО чи ні. За нашою інформацією, експертів треба чекати в другій половині вересня 2010 року.

І на завершення. Для університету минулий навчальний рік був у цілому успішним. Усе, що робилось, мало на меті поліпшити умови для навчального, наукового і виховного процесів. Колектив університету працював злагоджено. Але немає меж удосконаленню, і нас чекають нові, ще складніші завдання. Я бажаю всім нам успіхів в їх виконанні.

Таблиця 5. Середня заробітна плата на 01.07.2010 року


№ п/п

назва посади

оклад

доплати за звання професора, доцента, %

доплати за наукову ступінь доктора, кандидата наук, %

надбавка за вислугу років, %

доплата за високі показники, згідно рейтингу , %

надбавка за складність, напруженість у праці, %

всього

1

зав.каф.професор з рейтингом

2 195

33

25

30

20

20

5 005

2

зав.каф. професор

2 195

33

25

30

 

20

4 566

3

професор з рейтингом

2 075

33

25

30

20

20

4 731

4

професор

2 075

33

25

30

 

20

4 316

5

доцент (зав.каф.)

1 949

25

15

20

 

10

3 313

6

доцент з рейтингом

1 949

25

15

20

20

 

3508

7

доцент

1 949

25

15

20

 

 

3 118

8

асистент з рейтингом

1 590

 

15

10

20

 

2 306

9

асистент

1 590

 

15

10

 

 

1 988

10

асистент

1 590

 

 

10

 

 

1 749

11

провідний фахівець

1 037

 

 

 

 

30

1 348

12

фахівець

888

 

 

 

 

30

1 154

13

ст.лаборант

888

 

 

 

 

30

1 154

14

лаборант

888

 

 

 

 

30

1 154

15

робітник

888

 

 

 

 

40

1 243

16

прибиральник

888

 

 

 

 

30

1 154

17

сторож

888

 

 

 

 

30

1 154


Схожі:

Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconЗвіт про роботу протягом 7-ми років. Тому, за погодженням із Міністерством я зроблю короткий звіт на засідані Вченої ради університету. Вступна кампанія
Проте, протягом 2012 року у зв’язку із виборами ректора ми двічі проводили конференції трудового колективу, де був зроблений детальний...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconЗвіт про роботу протягом 7-ми років. Тому, за погодженням із Міністерством я зроблю короткий звіт на засідані Вченої ради університету. Вступна кампанія
Проте, протягом 2012 року у зв’язку із виборами ректора ми двічі проводили конференції трудового колективу, де був зроблений детальний...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія icon1. Загальні положення
Соломонового Університету (далі – само­врядування) – це самостійна громадська діяльність студентів із реалізації функцій управління...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія icon1. Загальні положення
Соломонового Університету (далі – само­врядування) – це самостійна громадська діяльність студентів із реалізації функцій управління...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconПоложення про студентське самоврядування в Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Нова редакція зі змінами та доповненнями ухвалено
...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconОсновні завдання І напрямки роботи шкільної бібліотеки у 2009/2010 навчальному році Виходячи із основних завдань державної програми «Освіта», Закону України «Про загальну середню освіту»
Державної програми «Вчитель», Концепції 12-річної загальноосвітньої школи, Закону України «Про бібліотеку І бібліотечну справу»,...
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconНаказ №755-д м. Івано-Франківськ Про організацію підсумкового контролю знань в осінньому семестрі 2012-2013 навчального року
«Про організацію навчального процесу на кафедрах і курсах медичного університету в 2012-2013 навчальному році»
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconНаказ №632-д м. Івано-Франківськ Про організацію підсумкового контролю знань в осінньому семестрі 2011-2012 навчального року
«Про організацію навчального процесу на кафедрах І курсах медичного університету в 2011-2012 навчальному році»
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconАбітурієнту 2011 року: 50 запитань 50 відповідей Якими законодавчими І нормативно-правовими документами регламентується вступна кампанія?
Якими законодавчими І нормативно-правовими документами регламентується вступна кампанія?
Звіт був зроблений у березні. Зупинюся коротко на вступній кампанії, проінформую про готовність університету до нового навчального року та про ті завдання, які стоять перед колективом у новому навчальному році. Вступна кампанія iconНаказ №360 Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти І науки до роботи в новому 2010/2011 навчальному році та в осінньо-зимовий період з метою підготовки будівель та споруд навчально-житлового та енергетичного
Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти І науки до роботи в новому 2010/2011 навчальному...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи